placeholder
"

Duvar Cephe Kaplama

" araması için 9146 sonuç listeleniyor
STROPİYER Çıta Köşesi Ckd-01
STROPİYERÇıta Köşesi Ckd-01
(103)
Çıta Köşesi Ckd-01
8,50 TL
Sepete Git
DECOGOLD Boyanabilir Duvar Çıtası 4 cm
DECOGOLDBoyanabilir Duvar Çıtası 4 cm
(87)
Boyanabilir Duvar Çıtası 4 cm
48,75 TL
Sepete Git

Duvar Cephe Kaplama

Duvar Cephe Kaplama

Duvar Cephe Kaplama

Evinize, ofisinize sanatsal dokunuşlar yapmak ve dekorasyonuna renk katmak için iç veya dış duvarlara kaplama yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek adımlarla bambaşka dekorasyonlara imza atmış olursunuz. Sadece estetik görünümleriyle değil fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkan ürünler sayesinde çok yönlü deneyimler yaşayabilirsiniz. Ses ve su yalıtımlı modeller evlerinizi suya ve gürültüye karşı korur. Farklı tasarımlarıyla her zevke hitap eden su ve ses yalıtımlı modeller ile evleriniz hem şıklığın, hem de huzurun yuvası olur. Doğal taşların zarafetini naif formlarla birleştiren tasarımlar dekorasyona asillik katar. Duvar kaplama, diğer yöntemlere nazaran çok daha pratik ve akılcı çözümler üretir. Aradığınız pek çok deseni rahatlıkla bulabileceğiniz zengin koleksiyonu işlevsellik bakımından da oldukça zengin detaylarla harmanlanır. Özellikle iç mekân dekorasyonlarında ihtiyacın yoğun olduğu yalıtımı üst düzeyde sağlayan yapılar hayal ettiğiniz yaşam alanını oluşturmanıza yardımcı olur. Çok çeşitli ürün yelpazesinden zevkinize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Duvar kaplama malzemeleri ise oldukça az sayıdadır. Kendilerine özel yapıştırıcıları bulunan dekorasyon ürünleri bu sayede kolaylıkla yapıştırılabilir. Hafif yapıları onları kolayca kesip şekillendirmenize olanak tanır. İç duvar kaplama işlemi için kuru zeminleri tercih edebilirsiniz. Yapıştırıcının etkisini azaltan ıslak zeminler, verimli deneyim sunamayabilir. Düz olmayan zeminlerde farklı zorluklar yaşanabilir. Düzensiz duvar yüzeylerine uygulama yapmadan önce bu zemini dümdüz hale getirerek kaplama işlemine hazırlayabilirsiniz. Yapıştırma talimatlarına uyarak kendisine özgü yapıştırıcısıyla kolayca tamamlayabileceğiniz bu işlem göz alıcı değişikliklere imza atmanıza aracı olur. Çok hafif bir materyal olan poliüretandan üretilen yapılar oldukça güçlüdür. Az bakım gerektiren dayanıklı yapıları uzun bir ömür sunar. Duvar ve cephe kaplama modelleri küflenmeye, solmaya dirençli olur. Duvarlarınızı koruyan ve dekorasyonunuzu büyüleyen tasarımlara talep gün geçtikçe artar. Bu artan talebin nedenlerinden bir diğeri de su geçirmez özellikleri ve poliüretanın yangına, oksidasyona karşı dirençli yapıda olması olur. Plastik malzemelerin aksine ateşle karşılaştığı anda yanma eğilimi göstermeyen poliüretan tehlikelere karşı dayanır. Zamanla duvarları çürüten, küflenmeye neden olan ve korkunç sonuçlar doğurabilen neme karşı duvarlarınızı koruyan kaplamalar pek çok yönden beklentileri karşılar. Birçoğu sür-yapıştır tekniği ile pratik deneyimler sağlarken birbirinden güzel renk ve desen çeşitleri arasında kendinizi kaybedebilirsiniz.

Estetik Dokunuşları Fonksiyonel Detaylarla Buluşturan Kaplamalar

Estetik Dokunuşları Fonksiyonel Detaylarla Buluşturan Kaplamalar

Zengin koleksiyon içerisinden kendi zevkinize ve dekorasyon stilinize uyan bir modeli temin ederek değişime adım atabilirsiniz. Yüksek oranda ses ve ısı yalıtımı sağlayan modeller çok daha sessiz anlar geçirmenize yardımcı olur. İzole olması gereken stüdyo gibi mekanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler kolayca uygulanır. Daha gerçekçi bir görünümün sağlanması adına 3D tekniğini yansıtan tasarımlar harika görünür. Duvar kaplama tuğlası, derinliğin verilmesi adına üç boyutlu tasarlanır. Gören kişilerde dokunma isteği yaratacak gerçekçi desenler son dönemin gözde modelleri arasında yer alır. Kumlu dokusu, doğal taş yapısına yakın olması sebebiyle titizlikle detaylandırılır. Duvar kaplama modelleri baskı açısından 3 varyant şeklinde yapılır. 3 varyant tekniği ile kaplamalar aynı noktada birbirlerini tekrarlamaz ve böylelikle çok daha doğal bir görüntü ortaya çıkar. Dış cephe kaplaması çeşitleri, güneş ışınlarına karşı dayanıklı UV dijital baskılar içerir. Birçok iç cephe kaplama modelinde de bulunan bu özellik güneş ışını etkisiyle oluşan solma, deformasyona uğrama gibi olumsuz etkilerin önüne geçer. Çok daha ekonomik ve pratik olan bu yöntem, kaba inşaatı bitmiş tüm binalarda uygulanabilir. Kaliteli yapıları zaman içerisinde izolasyon özelliğini yitirmez. Antibakteriyel oluşları, bakteri ve zararlı mikroorganizmaların üremesine ortam tanımaz. Köpük yapıştırıcı ile kolaylıkla yapışabilen duvar kaplama strafor modelleri kötü koku yaymayan yapıda bulunur. Farklı çeşitleri arasından renk yelpazesi geniş tuğla modelleri ilgi çeker. Günlük hayatta rastlanılan bina kenarlarındaki taş detaylarını yansıtan seçenekler ise oldukça şık dururken evlere modern bir hava katar. Dış ve iç mekânlarda kullanılabilen strafor kaplamada uygulama yapılacak gündeki hava sıcaklığı önem arz eder. Yağmurlu, çok sıcak veya nemli günlerde uygulama yapılması verimi düşürebilir. Kurumuş zeminlere pratik biçimde uygulanabilen yapılar yapaylık hissedilmemesi adına özel harçlarla bezenir. Görüntü devamlılığını sağlayan tasarımları sınırsız renk seçenekleriyle sunulur. Ekonomik açıdan avantajlı olan kaplama yöntemi zahmetsiz şıklığı sağlar. Ekstra izolasyon ve yalıtım malzemesi kullanmanıza mahal vermeyen yapıları sıvası bitmiş duvarlara uygulanarak boyama masrafını ortadan kaldırır. Şık yaşam alanları adına harika alternatifleri işlevsel çözümlerle bir arada sunan ürünler, uzun ömürlü deneyimler için üretilir. Dokunulduğu anda dahi gerçekmiş hissi veren kaplamalar özel tekniklerle tasarlanırken yapaylıktan uzak dokuları dikkat çeker. Sıra dışı dekorasyonlarla yaratıcılığınızı konuşturmak ve özgün detaylarla evinize büyüleyici bir hava katmak adına duvar cephe kaplama ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Duvar Kaplama Ürünleri

Duvar Kaplama Ürünleri

Rağbet gören modellerin başında gelen doğal taş ve tuğla tasarımı hem iç hem de dış mekânlarda hoş durur. Sütlü kahverenginden koyu ahşap tonuna kadar doğallıktan esinlenen tasarımlar sıkça tercih edilir. Duvar kaplama kâğıt materyali dayanıklı yapıdadır ve pratikçe uygulanmaya hazır halde gelir. Dekoratif taş panellerin evlere kattığı asil görüntü kullanıcıları memnun eder. Farklı yöntemlerle duvara sabitlenen ürünlerde özel yapıştırıcılar eşliğinde yapıştırma veya vidalama teknikleri kullanılır. Kendiliğinden yapışkanı olan modeller de daha pratik kullanım için koleksiyonda yerini alır. Bu ürünlerin uygulanması ise oldukça kolaydır. Uygulama için herhangi bir malzeme gerektirmeyen fonksiyonel ürünler için kesmeye ihtiyaç duyuluyorsa makas veya maket bıçağı uygun olur. Daha simetrik yapıştırmak adına cetvelden destek alınabilir. Uygulama yapılacak zeminin kuru olması önem arz eder. Ardından cetvel yardımıyla yapıştırılacak alan belirlenir. Duvar kaplama yapışkanlı modellerinin arkasında yer alan koruyucu film açılarak yapışkan bölüm ortaya çıkar. Bu noktada koruyucu filmin az bir kısmını açmak daha avantajlı olur. Ufak bölümü açılan yapışkanı bulunan kaplama duvara yapıştırılır ve eğer dümdüz biçimdeyse kalan kısımdaki koruyucu film de çıkarılarak işlem tamamlanır. Yapışkan yüzeyin zeminin her köşesine temas etmesi adına el ile bastırılır ve son olarak nemli bez ile duvar temizlenir. Yaklaşık 15 dakikada biten bu işlem sonrasında duvarlarınız bambaşka bir stile imza atmanız adına hazır hale gelir. Kendiliğinden yapışkanlı 3D duvar kaplama modellerini mutfaklarda tezgâhların arkasına uygulanarak harika mutfak dekorasyonu için değerlendirebilirsiniz. Standart duvarlara bağlı kalmadan özgün tasarımlara imza atmak adına seçenekler sunan ürünler farklı ölçülerde bulunur. 1. sınıf kaliteli yapışkanları düşmelerine veya deformasyona uğramaya alan tanımaz. Son dönemde artan kendin yap (DIY) akımına destek olan ürünler zengin koleksiyonda bulunan desen ve renk seçenekleriyle her tarza hitap eder. Yediden yetmişe herkesin deneyebileceği, kolay uygulanabilirlik politikasını baz alınan paneller pek çok alandan avantaj sağlar. Kimyasallardan etkilenmeyen yapısı antibakteriyel özelliğin yanı sıra üstün izolasyon yeteneğine sahiptir. Ses ve ısı yalıtımını sağlayan ürünler bu özelliklerini yıllar boyunca korur. Neme, suya dayanıklılıkları sebebiyle banyo ve mutfak gibi suyla temas eden alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yazları serin, kışları sıcak tutan; hem dekoratif, hem işlevsel paneller yaşam alanlarına yepyeni bir nefes verir.

Duvar Kaplama Fiyatları

Duvar Kaplama Fiyatları

Kaplama fiyatlarını etkileyen etkenler birden fazladır. Dijital baskının kalitesi, 3 boyutlu olup olmaması, ölçüleri ve farklı özellikleri fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Geniş ürün gamına ayak uyduran fiyat yelpazesi her bütçeye uyum sağlayacak ürünü bünyesinde barındırır. Dış cephe kaplaması çeşitleri iç mekânlara özel olan modellere göre farklı skalada yer alır. Hem iç, hem de dış cephelere uygun ürünler ise zengin koleksiyonda bulunur. Kişilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak seçim yapılması önem arz eder. Zaman içerisinde yağışlardan dolayı yıpranan ve deformasyona uğrayan dış mekânlara yenileyici dokunuşlar katan kaplamalar görselliği zenginleştirir. Yalıtım özellikleri sayesinde dışarıdan gelen gürültülerden rahatsız olmanızı engelleyen ürünler şık görüntünün yanında fonksiyonel avantajlar sağlar. Dış cepheyi soğuk hava koşullarında korurken fazla nemin duvarlardan uzaklaşmasına yardımcı olur. Duvar kaplama ahşap desenlerine sahip modelleri dış cephede doğal görüntünün anahtarını sunar. Kolayca temizlenen panelleri nemli bezlerle silebilirsiniz. Strafor veya 3D dijital baskı teknikleriyle hazırlanan ürünler yapaylıktan uzak tasarımlarıyla ilgi çeker. Sıkıldığınız anda kaplamanın üzerini dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz. Boya sonrasında herhangi bir fazlalık hissi yansıtamazken doğallığını koruyan panelleri her alanda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Zehirli gazlar ve kanserojen maddeler içermeyen ürünler darbe emici özellikleriyle duvarları hasarlara karşı korur. Havadaki nitrojenin yağmur damlalarıyla birleşmesi sonucu oluşabilecek yosunlaşma sorununa karşın dirençli olan dış cephe kaplamaları, bakterilerin üremesine alan tanımaz. Neme ve rutubete karşı en dayanıklı malzemeler listesinde üst sıralarda yer alan EPS’ yi içeren kaplamaların tutuşturucu özelliği bulunmaz. Alev oluşumu sırasında bu alevi artırmadan içinde tutan ürünleri boyasız veya boyalı; dilediğiniz tüm yüzeylere uygulayabilirsiniz. Cephe kaplama sistemleri arasında hatırı sayılır yeri bulunan ürünler pratik uygulama ve konforlu kullanma deneyimleri sunar. Yüzey üzerine çay, kahve, su vb. gibi herhangi bir içeceğin dökülmesi durumunda sünger veya nemli bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Nazik hareketlerle gerçekleşen temizlik işlemi sonrasında ilk alındığı hale dönen ürünler kusursuz görünümünü korur. Cephe kaplama malzemeleri olarak cetvel ve makas haricinde başka bir materyale ihtiyacınız olmadan zahmetsizce kaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapışkanlı olmayan modeller için özel olarak üretilen bir yapıştırıcı ideal olurken kendiliğinden yapışkanlı çeşitlerinde buna da ihtiyacın olmaz. Birbirinin devamı olarak deseni sağlayan kaliteli dijital baskıları ve ekonomik yapıları sebebiyle son dönemin gözde dekoratif ürünler arasında yükselişe geçen kaplamalar, kullanıcılarından tam not alır.

Cephe Kaplama Fiyatları

Cephe Kaplama Fiyatları

Dekorasyon değişikliği yapmak veya yeni bir mülk alıp özgün tasarımlara imza atmak isteyenlere harika alternatifler sunan paneller kullanıcıların gözdesi haline gelir. Ofis duvar kaplama seçenekleri arasından iş alanınıza asil detaylar katmak adına yararlanabilirsiniz. Kullanacağınız alanın ölçülerini dikkate alarak ve gerekirse keserek bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Modern formları kaliteli yapışkanlarla buluşturan modeller, yaşam alanlarına yepyeni bir nefes kazandırır. Duvar kaplama doğal taş seçenekleri ise taşların büyülü atmosferini evlerinize taşır. Duvarlarda çakıl taşı izlenimi yaratan ürünlerle hem şık, hem de ekonomik dekorasyon yaratmak oldukça kolaylaşır. Kir tutmayan malzemeleri kolayca temizlenerek yıllarca kusursuz görüntünün tadını çıkarmanızı sağlar. Hijyenik yapıları ve göze hoş gelen tasarımları huzur bulduğunuz atmosferi yaşam alanlarınıza sunar. Mozaik desenden çini detaylarına kadar geniş ürün gamı arasından stilinizi tamamlayacak bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Uç noktalardaki sıcaklık değerlerine karşı dirençli yapıları sayesinde her mevsim şartlarına dayanabilir. Dinamik detayları dekorasyonları canlandırmayı hedefleyen tasarımlar arasında naif formları yansıtan asil desenler de bulunur. Yatak odalarında yatağın arkasında başlık görünümü yaratmak, mutfak tezgâhlarının arasında kullanılarak mutfak dekorasyonunun canlanması adına değerlendirilebilir. Ofis veya iş alanlarında farklı bölümlerde kullanarak tasarım açısından nokta atışı detaylara sahip olabilirsiniz. TV ünitelerinin ve şöminelerin arkasında bungalov ev havası yaratmak adına duvar kaplama taşları ve ahşap detaylarından yararlanabilirsiniz. Koku yapmayan plastik cephe kaplama modellerini ise strafor veya kâğıt materyallerin yerine tercih edebilirsiniz. Minimum düzeyde yer alan tahribat seviyesi ve görselliği üst düzeyde sağlayan formlara dönüşen plastik kaplamalar, farklı alanlarda değerlendirilir. Yüksek kaliteli ve düşük maliyetli dekoratif ürünler arasında estetik yönüyle ön plana çıkan parçalar, yoğun biçimde kullanılır. Isı ve ses yalıtımı konusunda verimli performanslar sergileyen ürünler stüdyo, ofis, bahçe vb. alanlarda harika görüntülerin yaratılmasına vesile olur. Yüksek aşınma dirençleri sayesinde uzun yıllar yaşam alanlarınızı süsleyen ürünleri fiyatları yalıtımlarına, yapışkan olup olmamalarına, ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Geniş ürün gamının fiyat skalası her bütçeye uyum sağlayacak modeli bünyesinde barındırır. Retro görünümden modern tasarımlara kadar geniş yelpazede bulunan tasarımları özgün stilinizi yaratmanıza aracı olur. Yaratıcılığı fonksiyonel detaylarla buluşturmak isteyenlerin dekorasyonda başvurduğu ürünlerin başında gelen cephe kaplamaları büyüleyici atmosferlere ışık tutar.

Birbirinden Güzel Duvar Cephe Kaplamaları Trendyol’da

Birbirinden Güzel Duvar Cephe Kaplamaları Trendyol’da

Rutubetten ve sudan etkilenmeyen kaplamaların doğru adresi Trendyol renk renk, çeşit çeşit ürünleri sizlere sunar. Kendinden yapışkanı olan modellerin yanı sıra özel yapıştırıcılarla yapıştırılan seçenekleri de barındıran zengin koleksiyonu, istediğiniz dekorasyonu elde etmenizi sağlar. Strafor, kartonpiyer, köpük, plastik malzemelerden üretilen ürünler farklı alanlara hizmet eder. Doğal taş, ahşap, mermer, çini, mozaik vb. desenleri ince işçilikle işleyen modeller yaşam alanlarınızın kusursuza yakın görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Doğru dekorasyon noktalarını birleştirerek bütünlüğü yakalamanızı ve dinamizmin ritmini tutmanızı sağlayan kaplamalar ekonomik olmalarıyla bütçelerin dostu olur. Duvar kaplama ses geçirmez olmasıyla izole olmasını istediğiniz çalışma alanlarınızda fonksiyonel işlev görür. Mekânınızda doğadan ilham alan bir görünüm için taşların ahşapla birleştiği detaylardan faydalanabilir, dokularıyla dahi gerçekçiliklerini yansıtan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Maliyetinin az olması ve dilenen her tarzda tasarlanabilmeleri nedeniyle son dönemin gözdesi haline gelen kaplamalar özgün dekorasyonlara ilham kaynağı olur. Akrilik harç ile yüzeyine kum dokusu işlenen taş desenli modeller dış ve cephelerde muazzam görüntünün oluşmasını sağlar. Hafif yapıları sayesinde kolayca taşıyarak evin farklı bölümlerine uygulayabileceğiniz ürünler kolay uygulanan yapılarıyla zamandan tasarruf ettirir. Tozdan, kirden ve nemden arındırılmış bir duvar üzerine uygulanması maksimum performansın alınması adına ideal olurken duvarda bulunan eşitsizliklerin giderilmesi görüntü adına fayda sağlar. Kolayca monte edilebilen ürünler, yediden yetmişe herkesin pratik biçimde kullanımına sunulur. Doğal taşların en ince hatlarına kadar yansıtıldığı modeller doğallığı kazandıran bir görselliğin sunulmasına aracı olurken fonksiyonel özellikleri duvarları ve yapıları olumsuzluklara karşı korur. Hava koşullarına dirençli yapısı kış soğuğunun evlere girmemesi adına set çeker. Farklı tarzlar yakalamak adına birbirine tezat iç ve dış cephe kaplamalarını değerlendirip özgün dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Mekân içerisindeki enerjiyi dinamik formlarıyla artıran yapılar ekonomik açıdan avantajlı maliyetleriyle bütçe dostu olur. Dekorasyon yenilemede veya sıfırdan inşa edilen stillerde ritmi belirlemek adına tercih edilen kaplamalar zengin koleksiyonu ile Trendyol’da bulunur. Kaliteli malzemeleri estetik formlarla birleştirerek dinamizmi yansıtan Trendyol içeriklerinden hem stilinize, hem de alan ölçülerinize uygun modeli seçerek değişime adım atabilirsiniz. Muhteşem tasarımların bütçe dostu avantajlı fiyatlarda sunulduğu Trendyol koleksiyonu hayalinizdeki dekorasyonu size armağan eder.