İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Cinsiyet
Yaş
Çocuk Cinsiyeti
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Diğer Figür Oyuncaklar

" araması için 10767 sonuç listeleniyor

En Güzel Diğer Figür Oyuncaklar Çeşitleri Trendyol’da!

Çocukların oyun aktivitelerinin destekleyicisi olan birbirinden eğlenceli tasarıma sahip oyuncaklar bulunur. Oyuncaklar çocukların hem keyifli vakit geçirmesini hem de becerilerin gelişmesini sağlayan bir üründür. Evde veya dışarıda keyifli aktiviteler için tercih edilen figür modelleri bulunur. Çizgi film ve animasyon karakterlerinin minimal boyuttaki tasarımları çocukların ilgisini çeker. Hem dünya hem de Türkiye’deki çizgi film karakterlerine ait maket modeller çocuklar için sağlıklı kullanım deneyimi sunar. Anime figür Japon çizgi film karakterlerinin tasarımını yansıtır. Özellikle çocuk ve yetişkinlerin ilgisini çeken animeler tüm dünyada sevilerek takip edilir. Çocuklar ekranda gördüğü anime karakterlerini gerçek dünyada keşfetmek isteyebilir. İlgi çekici anime karakterlerinin yer aldığı oyuncakları tercih edebilirsiniz. Harry Potter figür modelleri oldukça rağbet gören ürünlerden biridir. Harry Potter oldukça sevilen bir film serisidir. Harry Potter serisine ait karakterlerin yer aldığı ürünler online biçimde satışa sunulur. Marvel figür modelleri özellikle erkek çocukların beğenisini çeken ürünler arasında bulunur. Silikon ve kauçuk malzemeden üretilen Marvel ürünleri dikkat çekici tasarıma sahiptir. Spiderman figür modelleri beğenilen tasarımlar arasındadır. Hem sinema filmi hem de çizgi filmi bulunan Spider-Man serisine ait birçok model seçeneği vardır. Çocukların eğlenceli oyun aktiviteleri diğer figür oyuncaklar dikkat çeker. Zaman geçirirken öğretici özellikler sunan türler vardır. Sesli yapısı ile hayal gücünü destekleyebilir. Eğlenceli özellikleriyle ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Diğer Figür Oyuncaklar Modelleri

Figür oyuncak çeşitleri gelişen teknoloji ile birlikte geniş ürün yelpazesi oluşturur. Sevilen ve hayranlık duyulan karakterlerin çeşitli maket seçenekleri bulunur. Özellikle çocukların oyun aktivitelerini tercih ettiği bu ürünler, sağlığa zarar vermeyen materyallerden üretilir. Çocukların bilişsel zekalarının gelişimine katkı sağlayan türler vardır. Çocuklar için güvenli ve keyifli kullanım sağlayan birbirinden çeşitli tasarımları inceleyebilirsiniz. Hayvan, çizgi karakterler, insanlar ve nesnelere ait maketler bulunur. Star Wars figür modelleri oldukça havalı ve iddialı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Star Wars film karakterlerinin maketleri online olarak satışa sunulur. Ürünler çocukların ilgisini çektiği gibi koleksiyon seven yetişkinlerin tercihleri arasında bulunur. Minimal veya tam boyuta sahip olan birbirinden çeşitli maket ürünler vardır. Oyuncak figür çeşitlerinde çizgi film veya sinema filmi animasyon karakterlerine ait birçok maket ürün incelenebilir. Farklı boy ve seçeneklere sahip olan modeller, çocukların beğenisine kazanır. Iron man figür modelleri özellikle erkek çocuklarının ilgisini ve dikkatini çeker. Demir adam olarak bilinen Iron man karakterlerine ait maketlerde kırmızı ve sarı renk tonları hakimdir. Bu ürünler hareket edilebilir mekanizmaya sahiptir. Hulk figür oldukça beğenilen maket ürünler arasında bulunur. Yeşil dev adam karakterinin yer aldığı ürünler plastik malzemelerden üretilir. Bu modellerin kol ve bacak bölümleri hareket edilebilir malzeme kalitesine sahiptir. Hayvan figür oyuncak birbirinden çeşitli model seçeneği ile satışa sunulur. Özellikle çizgi film veya animasyonlarda bulunan hayvanların çeşitli maket modelleri dikkat çeker. Çeşitli hayvanların maket türleri çocukların eğlenmesini destekler. Hayvanları temsil eden maketler özellikle çocukların hayal gücü dünyasını keşfetmesinde etkili rol oynar. Ahşap figür modelleri oldukça kaliteli materyallerden üretilir. Ahşap malzemelerden üretilen ürünler özellikle koleksiyon yapan müşterilerin tercihleri arasındadır. Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren yapısı sayesinde çocukların rahatlıkla tercih ettiği ürünlerden biridir. Diğer figür oyuncaklar modelleri arasında ilginizi çeken ürünleri değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme yaparken plastik kalitesine bakarak sağlıklı sonuçların önünü açabilirsiniz. Görsel olarak estetik özellik taşıyan parçaları elde edebilirsiniz. Markaların özenle işlediği ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli Diğer Figür Oyuncaklar Tavsiye ve Önerileri

At figür oyuncak kaliteli materyal özellikleri ve farklı seçenekleri ile satışa sunulur. Plastik, kauçuk veya pelüş malzemeden üretilen oyuncaklar beğenilen tasarımlara sahiptir. Özellikle çocukların oyun aktivitelerinde hayvanlara ait ürünler sıklıkla tercih edilir. Sonic figür oyuncak modelleri ise minimalist tasarımları ile ön plana çıkar. Sonic çizgi filmini takip eden ve ilgi duyan çocuklar için farklı model seçenekleri bulunur. Minimalist tasarımı sayesinde çocukların rahatlıkla kullandığı ürünler oyun aktivitelerinin eğlenceli biçimde tamamlanmasını destekler. Pelüş malzemeden üretilen yumuşak dokulu Sonic çizgi filmine ait modeller karar vermenizi kolaylaştırır. Figür oyuncak erkek çocuklar için ayrı sonuçlar verir. Spider-Man, Batman, Godzilla veya Hulk gibi dünyaca ünlü çizgi film karakterlerinin maketleri bulunur. Çizgi filmler için özel olarak tasarlanan maket ürünler çocukların keyifli oyun süreci geçirmesini sağlar. Minyatür figür oyuncak çeşitleri minimalist ve küçük tasarımları sayesinde son derece kullanışlıdır. Minyatür olarak tasarlanan birçok model koleksiyon yapan müşterilerin beğenisini kazanır. Sevdiğiniz ve ilgiyle takip ettiğiniz film karakterlerine ait minyatür ürünlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Asker figür oyuncak çeşitleri plastik veya ahşap materyallerden üretilir. Özellikle erkek çocuklarının ilgisini çeken asker tasarımına sahip olan birçok model satışa sunulur. Penguen figür oyuncak pelüş materyallerden üretilen eğlenceli modellerden biridir. Hem kız hem de erkek çocukların beğenisini kazanan pelüş penguenler keyifli kullanım deneyimi sunar. Online olarak hem keyifli hem de sağlıklı kullanım deneyimi sunan birbirinden çeşitli oyuncakları elde edebilirsiniz. Ebeveynler oyuncak modellerini titizlikle seçebilir. Çocuklar için tehlike oluşturmayan parçalar önemlidir. Güvenilir materyallerden üretilen çeşitli ürünler ön plana çıkar. Diğer figür oyuncaklar tavsiye edilen ve önerilen güvenilir ürünler arasında bulunur. Çocuklar için işlevsellik sağlayan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantaj Sunan Diğer Figür Oyuncaklar Fiyat Aralıkları

Mini figür oyuncak beğenilen tasarımları ile hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çeker. Minimalist tasarıma sahip olan ürünler ahşap, plastik veya pelüş malzeme kalitesine sahiptir. Bu ürünler çocuklar için güvenli kullanım deneyimi sunabilir. Dayanıklı ve güvenilir materyallerden üretilen ürünler çocuklar için faydalı olur. Godzilla figür Japon çizgi filmine ait karakterleri temsil eden ürünlerden biridir. Hayali bir Japon canavarı olan Godzilla karakteri için kauçuk malzemelerden üretilen ürün seçenekleri satışa sunulur. Yetişkin ve çocukların ilgisini çeken Godzilla birbirinden çeşitli renk skalası ile ön plana çıkar. Bu modeller koleksiyonseverlerin tercihleri arasında bulunur. Game of Thrones figür çok yönlü ürün çeşitliliğine sahiptir. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Game of Thrones serisine ait özel olarak üretilen birçok parçayı elde edebilirsiniz. Game of Thrones serisini temsil eden savaşçı karakterlerine ait çeşitli modeller bulunur. Bu karakterlerin asaları ve kılıçları ürünlerin tasarımında yer alır. Yaratıcı ve dikkat çekici tasarımları sayesinde geniş müşteri kitlesine hitap eden modellerden biridir. Pokemon figür oyuncak çeşitleri minimal boyut seçenekleri ile ön plana çıkar. Pokemon farklı dönemlerde ilgiyle takip edilen çizgi filmlerden olur. Pokemon’a ait birçok karaktere ait maket modelleri satışa sunulur. Şirinler figür oyuncak minimal ve eğlenceli tasarımları ile göz doldurur. Şirinler dünyasına ait çizgi film karakterlerinin bulunduğu model skalası geniştir. Mavi renkteki şirinler için tasarlanan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Diğer figür oyuncaklar fiyat aralıkları bütçelere hitap eder. Fiyat aralığını geniş tutan markalara ulaşım sağlamak kolaydır. Markaların farklı tarzlara uygun şekilde üretim yapması koleksiyonerleri memnun bırakır. Diğer figür oyuncaklar indirim avantajlarını değerlendirerek karar vermek oldukça kolaydır. İndirimlerle ön plana çıkan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.