placeholder
"

Dremel

" araması için 1164 sonuç listeleniyor

Dremel

Dremel

Dremel, en popüler yüksek hızlı ve çok amaçlı el aletleri üreticilerinden biridir. Kendin yap projelerinizi mükemmel hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları, aksesuarlar ve bağlantı parçalarını ‌Dremel’de bulabilirsiniz. ‌İster deneyimli bir usta, ister yeni başlayan bir kendin yap meraklısı olun, ‌Dremel sistemi çok çeşitli uygulamalarda hassaslık arayan herkes için mükemmeldir. Eksiksiz bir sistem oluşturmak için tasarlanan el aletlerini çok sayıda aksesuar ile birlikte kullanabilirsiniz. Avantajlı Dremel fiyatları ile kendi alet setinizi oluşturabilir, çok yönlü ve kullanımı kolay bir çalışma olanağı elde edebilirsiniz. 

‌‌Dremel El Aletleri

‌‌Dremel tarafından geliştirilen yüksek hızlı kablolu ve kablosuz çok amaçlı aletler, onları sınıfında benzersiz kılan belirli özelliklere sahiptir. ‌‌‌‌Dremel 4000 ve Dremel 3000 gibi modeller çalışırken keyfinizi ve konforunuzu ‌optimize etmek için her aleti en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde tasarlar. Çok amaçlı alet sistemi, doğru aksesuarla birlikte tüm uygulamalarda mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlar. Dremel stylo gibi ayarlanabilen yüksek hızlı el aletleri, her türlü malzemenin oyulması, taşlanması, temizlenmesi, cilalanması, kesilmesi ve zımparalanması gibi çok sayıda işlevle kolayca şekillendirilmesini sağlar. ‌‌Dremel el motoru serisi, çok amaçlı el aletinizi çok yönlü hale getiren birçok farklı bağlantı parçası ile birlikte gelir. Parçalar aletinizin kullanılabilirliğini artırır, böylece işinizi daha da hassas ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. ‌‌Dremel matkap, freze, kesme, kanal açma, testere, bileme gibi ‌multi bağlantı parçaları ile projenizde ihtiyacınız olan tüm fonksiyonları tek bir aletle karşılayabilirsiniz.

Dremel Sistemi ve Özellikleri

Aksesuar ‌‌şankı, ‌‌Dremel aksesuar seti seçeneklerinin alete takılan kısmıdır. ‌‌Dremel aksesuar gövdesi boyutlarının çoğu 3,2 ‌‌mm'dir. Diğer boyutlar ise 2,4 mm, 1,6 mm ve 0,8 ‌‌mm'dir. ‌Mandren somunu, ‌penset somununu sıkmayı sağlar. Bu sayede aksesuarları kullanım için sabitler. ‌‌‌Penset, şaftın içinde ve somunun alt kısmında bulunur ve el motorunuzda kullanacağınız aksesuarı sabitlemenin hassas ve pratik bir yolunu sunar. Yüksek hızlarda ve maksimum basınçta bile sıkı kalır. Kovan, aletin milindeki kovan somununun altında bulunur. Çoklu Dremel ‌‌‌mandren, herhangi bir ‌penset kullanmanıza gerek olmadan aletinizdeki aksesuarları değiştirmenizi sağlar. ‌‌Dremel kablolu ve kablosuz çok amaçlı el aletleri ve tüm bağlantı parçalarıyla (kesme kılavuzu, harç temizleme, zincir testere bileme ve çim biçme makinesi bileme hariç) çalışır. Şaft bölümü ‌pensetin yerleştirildiği, aletin dönen kısmıdır. Dişli bir yapıya sahip olan şaft, çok amaçlı ‌mandrenin ya da ‌penset somununun takılmasını sağlar.

‌Dremel Aparatları ve Bağlantı Parçaları

‌Dremel yedek parça ve bağlantı aparatı seçenekleri ile farklı uygulamalar için çok çeşitli ve yüksek kalitede üretilmiş geniş bir aksesuar yelpazesi sunar. Çok amaçlı kesme kiti, çeşitli malzemelerin kesilmesini kolaylaştırır. Duvar karoları için tasarlanan Dremel kesici disk seramik duvar karolarını kesmek ve şekillendirmek için kesme kılavuzu içerir. Duvar ve zemin harç temizleme kiti, duvar ve zemin harçlarında kullanılır. Daire kesici, mükemmel yuvarlaklıkta düz kesimler yapmanızı sağlar. Dik açı bağlantısı, ulaşılması zor alanlara girmenizi sağlar ve aletin çok yönlülüğünü artırır. Dremel esnek mil ulaşılması zor yerler için idealdir. Dremel freze bağlantı parçası, çok amaçlı aletinizin kenar düzeltme, kanal açma ve el ile serbest freze gibi kullanışlı bir freze aletine dönüşmesini sağlar. Mini testere, Dremel 4300‌‌ gibi herhangi bir çok amaçlı Dremel aletini her türlü ahşapta ince, net ve düz kesimler için hassas daire testereye dönüştürür. Dremel testere ucu bileme aparatı, keskinliğini yitirmiş ağaç kesme motoru zincirlerini kolayca bilemenize yardımcı olur. Dremel matkap ucu, hızlı ve güvenli bir delme performansı sunar. Bağlantı parçaları için tasarlanan özel renk kodlama sistemi, projeniz için her zaman doğru aksesuarları seçmenizi sağlar. Her renk bir uygulama kategorisini temsil eder. Hangi malzemelerle çalışmak istediğiniz önemli değil, ‌‌‌Dremel'in sizin için her zaman bir çözümü var!

‌‌Dremel Aksesuarları

‌‌Dremel uç seti birçok farklı uygulama için yüksek kaliteli oyma, kanal açma ve gravür gibi çeşitlere sahiptir. Aksesuarlar içinde en büyük kategoriyi oluşturan oyma ve gravür uçları, genel olarak keskinlikleri ve dayanıklılıkları ile doğru kullanıldıkları takdirde uzun süreler boyunca dayanır. Dremel freze ucu çeşitleri ahşap yüzeylerin kenarlarını düzeltmek ve kanal açmak gibi popüler uygulamalara ek olarak çerçeve gibi aksesuarları yapmak için de tercih edilebilir. Taşlama ve bileme kategorideki aksesuarların birçoğu pratik uygulama avantajı ile kendin yap projelerinde kullanılabilir. Günlük bileme işlerinin üstesinden en iyi şekilde gelmek için tasarlanan Dremel uçları, ev ve bahçedeki çeşitli malzemelerden çapak almak, düzeltmek ve temizlemek için kullanılabilir. 

Dremel Temizleme ve Kesme Uçları

‌Dremel temizleme ve cilalama aksesuarları; çelik, alüminyum, pirinç, gümüş, altın ve plastik gibi farklı yüzeyler üzerinde çalışmak için fırça ve keçe gibi aksesuarlardan oluşur. Kesim uygulamaları için ‌tasarlanan Dremel seti içeriğinde kesme diskleri ve kesme uçları olmak üzere iki tip kesme aksesuarı bulunur. Kesme diskleri cıvataları, vidaları, sac levhaları, ince ahşapları ve plastiği kesmeyi sağlar. Dremel elmas uç ve fiberglas takviyeli kesme diski çeşitleri ise daha zorlu uygulamalarda kullanılmak için daha idealdir. Kesme uçları ‌Dremel kesme kılavuzu ile birlikte, spiral testere bıçaklarına benzer şekilde kesim yapmak için kullanılabilir. Dremel zımpara aksesuarları ise çeşitli malzemeleri düz hale getirmek ya da soymak için tasarlanan tamburlar, bantlar, diskler ve aşındırıcı cilalardan oluşur.

‌Dremel Gazlı Havya ve Bütan Lambası

Dremel Versatip‌ gibi Dremel akülü gaz havyası çeşitleri; lehimleme, eritme, büzme, ‌pirografi, sıcak kesme ve boya giderme işlemleri için kullanabileceğiniz benzersiz bir el aletidir. Tek bir el aleti ile çok sayıda uygulama yapmanıza izin veren ‌Dremel gaz havyası çok kısa ısınma süresi ve hızlı şarj gibi özellikleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma hazırdır. Dayanıklı ve kaliteli gövde tasarımı havyanızı uzun süreler boyunca yüksek performans ile kullanmanıza olanak tanır. Çocukların havyayı çalıştıramaması için tasarlanan çocuk kilidi mekanizması ekstra güvenlik sağlar. ‌Dremel Versa gibi bütan lambası modelleri hem amatör çalışmalarda hem de hobi projelerinde ihtiyaç duyduğunuz çok yönlü sabit yakıcılardır. Katalizör ve lehim ucuyla açık alev kullanımına olanak tanıyan tek sabit yakıcı olma özelliğine sahiptir. Kendin yap projelerinde çok yönlü kullanıma olanak tanır. Hızlı ısınma ve hızlı şarj için bütan gazı kullanan Dremel Versaflame aletini, lehim, kaynak ve daraltma gibi işlemler için tercih edebilirsiniz.

‌Dremel Tutkal Tabancaları

‌Dremel tutkal tabancası çeşitleri 165 ila 195°C arasında değişen yüksek sıcaklık seviyelerine sahiptir. Damla kontrolü sunan hassas uç tasarımı ile yapıştırıcının dökülmesini önler ve konforlu çalışma olanağı sunar. Hem sabit hem de çıkarılabilir kablo opsiyonuna sahip modeller mobilya onarımı, ahşap yapıştırma ve seramik gibi ev kullanımı ve hafif kendin yap projeleri için uygundur. Farklı kalınlıkta silikon çubuklarla kullanım için tasarlanan silikon tabancalarını, yaratıcı hobi işleriniz için tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir güç seçeneğine sahip modeller ile en güzel süslemelere imza atabilirsiniz. Seramik plastik ve ahşap gibi yüzeylerin yapıştırılması için yüksek güç ayarını tercih edebilirsiniz.

‌Dremel Gravür Seti ve ‌Kompakt Testereler

‌Dremel gravür aleti; metal, plastik, cam, seramik, ahşap ve deri gibi çok çeşitli malzemeleri gravürlerle süslemenize yardımcı olur. Harf ve rakamların kolay gravürü için bir harf ve sayı şablonu içerir. ‌Dremel gravür makinesi rahat bir kullanım için yumuşak kavrama sunan ergonomik tasarım, çeşitli desenlerin kolay uygulanmasını sağlamak için ayarlanabilir derinlik seviyesi ve derinlik ayarını korumak için ayrı bir açma kapama düğmesi gibi işlevsel özelliklere sahiptir. Değiştirtilebilir karbür çok çeşitli malzemelerle kullanıma olanak tanır. ‌El tipi ‌Dremel testere modelleri, net görüş hattı ile hassas, temiz ve düz kesimler yapmanıza yardımcı olur. 20 mm kalınlığa kadar olan malzemelerde çeşitli tarzdaki kesimleri kolayca yapmanızı sağlar. Toz emme ‌portu ile birlikte gelen ‌kompakt testereler; ahşap, metal, plastik, taş ve fayanslarda temiz ve doğru bir çalışmanızı kolaylaştırır.

‌Dremel Kıl Testereler

Dremel Moto Saw gibi kıl testere modelleri ayrılabilir testereli yapısı ile en ayrıntılı kesimleri bile kolayca gerçekleştirmenize olanak tanır. Çeşitli malzemeleri ince bir işçilik ile kesmeniz için tasarlanan kıl testerelerin en büyük avantajı ‌kompakt tasarımı sayesinde kolay kullanıma sahip olmasıdır. Testere gövdesi, değişik türde testere bıçaklarıyla farklı malzemeler ile birlikte çalışmanızı sağlar. Çıkarılabilir ‌dekupaj testere, hem sabit hem de elde kullanım için uygundur. Kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkan ‌Dremel kıl testere çeşitleri, kolayca saklanır ve kurulur.

‌Dremel Sanat Serisi El Aletleri

‌Dremel hobi seti, el işi çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz güç ve performans için tasarlanan çok yönlü aletlerden ve aksesuarlardan oluşur. Tüm tasarım aletleri yaratıcı projelerinizde sizi desteklemek, uygulamalarınızı kolaylaştırmak ve hata yapmadan çalışmanızı sağlamak için tasarlanır. ‌Dremel sanat sınıfı el aletleri sınırlar olmadan sanatınızı dilediğiniz gibi ifade etmenizi sağlar. ‌Kompakt tasarımları ile en küçük alanları bile bir atölyeye dönüştürmenizi sağlayan alet koleksiyonu günlük çalışmalarınız için idealdir. ‌Dremel sanat serisi el aletlerini çok çeşitli malzemelere uygulayabilirsiniz. Tutkal ve silikon tabancaları ile kağıt sanatını bir sonraki boyuta taşıyabilir; cam, metal, seramik, plastik, taş ya da daha fazlasıyla çalışabilirsiniz. ‌Dremel uzmanlığı sayesinde tüm fikirlerinizi uygulamaya geçirebilir, yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz. ‌Dremel makinesi ile takı gravürleme, ahşap malzemelerden hayvan figürleri oluşturma, deri telefon kılıflarını özelleştirme, seramik kupaları dönüştürme ve özel bardak altlıkları tasarlama gibi sayısız kendin yap projesinin üstesinden eğlenerek gelebilirsiniz.

‌Dremel ‌3D Yazıcılar

‌Dremel ‌3D yazıcı modelleri üç boyutlu yazdırma teknolojisinin gücünü masaüstünüze getirir. Kolay ve güvenilir uygulama olanağı sunan ‌3D yazma ile fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur. Deneysel yaratım projelerinden prototip üretimine kadar, hem yeni başlayanlara hem de profesyonellere hitap eden ‌Dremel üç boyutlu yazıcılar, ‌RFID ‌filament tanıma desteği sayesinde çeşitli ‌filament tipleri, yapı platform hizalama yardımı ve ‌Wi-Fi bağlantısı sayesinde ‌3D yazdırma işlerinizi yüksek performans ile gerçekleştirmenizi sağlar. Modele göre baskılarınızı uzaktan yönetmek için ‌Wi-Fi bağlantısı, entegre ‌HD kamera ve remel ‌DigiLab ‌3D dilimleme yazılımı gibi gelişmiş özelliklere sahip olan yazıcılar, ayrıca ‌USB aracılığıyla baskı yapabilmenize de olanak tanır. Optimum soğutma ve ‌filtrasyon sistemi ve kapalı yazdırma bölmesi sayesinde toz ve koku derdi olmadan, tüm baskı işlerinizi hijyenik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. ‌Dremel ‌3D yazıcılar ile hayallerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Küçük aletlerden oyuncaklara kadar dilediğiniz ‌3D objelerinizi kolayca yazdırabilirsiniz. Hızlı düzlenme, kolay kurulum ve ‌Wi-Fi ile uzaktan yazdırma seçenekleri sayesinde en yaratıcı fikirlerinizi hemen hayata geçiremeye başlayabilirsiniz.

‌Dremel Tezgâh Üstü Çözümler

‌Dremel ‌3'ü 1 arada Çoklu Mengene Sistemi, sabit mengene ve bağımsız kıskaç gibi özellikleri ile herhangi bir tezgâh ya da masaya kolayca uyum sağlar. ‌‌Dremel İş İstasyonu aletiniz ile sabit bir şekilde çalışabilmeniz için mükemmel bir çözüm sunar. Esnek şaftlı sehpa ise çok amaçlı Dremel el motorunuzun yukarıdan asılmasını sağlar. Tam kavrama aparatı, hobi ve zanaat projelerini yaparken tezgâhınızı çok daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Şekillendirme platformu ise en iyi 90 ve 45 derecelik açılarda zımparalama ve taşlama gibi uygulamaları kusursuz bir şekilde yapma imkânı sunar. Dremel zımpara seti, şekillendirme ve çapak alma gibi işlemler için makinenizde ihtiyaç duyduğunuz çeşitli başlıkları içerir.

‌Dremel Çok Amaçlı Temizlik Aletleri

Hem ıslak hem de kuru kullanımlar için tasarlanan ‌Dremel çok amaçlı temizleyici modelleri, tüm zor temizlik işlerinizde etkili bir temizlik performansı sergileyerek, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Fırın, banyo fayansı, duş camı ve ayakkabı temizleyici gibi özelleştirilmiş başlıkları ile en zorlu alanlara bile kapsamlı temizlik yapar. Kir, küf, sabun artığı, kireç, katran, pas ve daha fazlasını kolayca ovmak için kullanabileceğiniz hepsi bir arada temizleme aleti hafif ve ‌kompakt tasarıma sahiptir. Böylece ister mutfakta ister otomobilinizde olsun, ulaşılması en zor alanlara bile zahmetsizce erişebilmenizi sağlar. Dayanıklı gövdesi ile hem iç hem de dış mekân temizliğinde kullanılabilir.

Dremel Temizlik Aksesuarları

Dremel fırça ve ovalama ‌pedleri, hem hassas yüzeylerde hem de daha kapsamlı temizlik gerektiren zorlu yüzeylerde kullanılabilir. Kolay uygulama avantajı ile temizlik işinize uyacak şekilde hızlıca değiştirilir. Tencere ve tavalar veya lavabolar gibi çiziksiz ovma gerektiren temizlik yüzeylerinden, ızgaradaki yanmış yağın temizlenmesi gibi daha agresif temizliğe kadar tüm temizlik işlerinizde ‌Dremel çok amaçlı temizlik aletlerini kullanabilirsiniz. Yüksek dönüş hızı ocaklar, fırınlar, tencere ve tavalar, derzler, spor ayakkabılar ve botlar gibi farklı yüzeylerdeki kirleri etkili bir şekilde temizlemenizi sağlar. Verimli kullanım için tasarlanan ‌Dremel temizleyici, küçük ama zorlu temizleme uygulamaları için ‌USB ile hızlı şarj edilebilen ‌lityum iyon pil ile çalışır. ‌Kompakt ve portatif temizleme aracıyla tüm iç mekân temizlik işlerinize ek olarak, dış mekan temizlik görevlerinizin de üstesinden hızlı bir şekilde gelebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile avucunuzun içine rahatça sığan ve mükemmel kontrol sağlayan temizlik aletlerini ıslak yüzeylerde kullanabilirsiniz.

‌Dremel Ez Sistemi

EZ ‌‌SpeedClic, ‌Dremel'in çok amaçlı el motoru için geliştirdiği, pratik kullanıma olanak tanıyan bir hızlı değiştirme sistemidir. En iyi kalitede üretilen EZ ‌SpeedClic aksesuarları, anahtara gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde aksesuar değişikliği yapmanıza izin verir. Aksesuarları değiştirmek için daha az zaman harcamanız, projenize daha fazla zaman ayırmanızı ve işleri daha kısa sürede bitirmenizi sağlar. EZ ‌SpeedClic aksesuarları, kesmeden şekillendirmeye kadar çok çeşitli uygulamalar için mevcuttur ve çok sayıda malzemeyle birlikte kullanılabilir. Dremel zımpara ucu gibi Ez ‌Twist ile aksesuarları değiştirirken ‌‌penseti sıkmak ve gevşetmek için herhangi bir anahtar kullanmanız gerekmez. Anahtar mekanizması aletin başlık kısmına entegre edilmiş olarak gelir.

Dremel, çeşitli projeler için ihtiyaç duyduğunuz farklı el aletlerini, geniş bir aksesuar yelpazesi ile tek bir aletinde birleştirir. Hafif güç gerektiren uygulamalardan zorlu projelere kadar farklı güç seçenekleri ile satışa sunulan çok fonksiyonlu el aletlerini avantajlı Trendyol fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.