placeholder
"

Eastpak Kalem Kutusu

" araması için 222 sonuç listeleniyor

Eastpak Kalem Kutusu Çeşitleri ile Aradığını Bul

Kalem ve kalem kutuları her alanda ihtiyaç duyulan eşyalardan biridir. Yazının icat edildiğinden beri günümüze kadar pek çok yazı araç ve gereçleri gelişmiştir. Kalem kutuları özellikle okul hayatında sıkça tercih edilen bir eşyadır. Bu nedenle üretilen kalemliklerin son derece kaliteli ve dayanıklı olması gerekir. Eastpak marka kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun ürünler üreterek onların beğenisini kazanmayı başarır. Piyasaya bakıldığında artık eskiye nazaran daha farklı özelliklere sahip kalem kutuları bulunur. Markanın ürünün kategorisine bakıldığında oldukça geniş model yelpazesi ile karşılaşmanız mümkündür. Bu ürünler özellikle okula giden büyük küçük her kullanıcının sıklıkla tercih ettiği eşyadır. Markanın ürünleri arasında farklı kumaş yapılarından üretilen kalem kutusu modelleri vardır. Eastpak sektöre girdiği günden beri her kesim kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği özellikleri barındıran ürünler tasarlar. Artık teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte markanın bu kategorisinde çeşitli tasarımlara imza atan modeller bulabilirsiniz. Okul hayatının başlamasından bitimine kadar ve sair zamanlarda öğrenciler çeşitli eşyalar kullanmayı severler. Markanın ürün modellerinin değişik tasarımlara sahip olması kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. Öğrencilerin dikkatini çeken bu ürünler onların daha motivasyonlu ders yapmasına da katkı sağlar. Bu tarz ürünler sadece okullarda değil ofis ortamlarında da sıklıkla tercih edilir. Eastpak kalem kutusu farklı çeşitlerde kullanıcıların karşısına çıkar. Aynı zamanda sağlam ve fonksiyonel olmaları ile de uzun süre kullanım için uygundur. Tablet ve telefon kılıfları ile üretime başlayan marka zaman geçtikçe okul çantaları, klasör ve kalem kutusu olarak da hizmet vermeye devam eder. Farklı ebatlarda ve amaçlarda üretilen kalem kutuları sadece kalem koymak için değil kadın kullanıcılar tarafından makyaj malzemelerini taşımak için de tercih edilir. Kutu, oval, yuvarlak ve silindir gibi model çeşitleri vardır. Genel olarak fermuarlı olmaları kullanım açısından da kullanıcılar için kolaylık ve rahatlık sağlar. Birçok kalem çeşidini kolay içerisine alabilen bu ürünler kullanıcılar için aynı zamanda konfor da sağlar. Yumuşak yapıları ile de içerisine konulan eşyaları da korur ve zarar vermesine izin vermez. İdeal boyutları sayesinde istediğiniz gibi çantalarınıza rahatça sığdırabilirsiniz. Markanın ürünleri bu özellikleri dışında aynı zamanda içerisine su geçirmez kumaşlar ile üretilir. Bu da kullanıcılar için ekstra avantaj sunar. Siz de sayfamızdan aradığınız özelliklere sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Eastpak Kalem Kutusu Çeşitleri

Farklı Tasarımlara Sahip Eastpak Kalem Kutusu Çeşitleri

Markanın bünyesine bakıldığında birden fazla model seçeneği ile karşılaşmanız mümkündür. Bugün piyasaya baktığınızda sektörde birden çok özellikli kalem kutusu modelleri bulabilirsiniz. Model seçenekleri içerisinde bulunan Eastpak oval kalem kutusu lise ve üniversite çantaları için uygundur. Her kesim kullanıcının tercih edebileceği bir modeldir. Kumaşı üstün kaliteye sahip olup aynı şekilde fermuar kısmı da profesyonel yapıdadır. Birden fazla renk seçeneği mevcut olup erkek ve kadın kullanıcılar için değişik renklerde kullanıcıların tercihine sunulur. Markanın birden çok model çeşidine sahip olması kullanıcı istek ve ihtiyaçları ile doğrudan alakalıdır. Kırtasiye ve ofis eşyaları kategorisinde yer alan kalem kutuları kullanıcıların her çeşit kalemini koyabileceği şekilde tasarlanır. Kompakt yapıya sahip olup tek bölmeli olan bu oval kalem kutuları sade tasarımların yanı sıra farklı desen çizgilerde de üretilir. Kullanıcıların zevkini göz önünde bulundurarak üretim yapan marka onların hayatına kolaylık sağlamaya devam eder. Eastpak xl kalem kutusu tek bölmeli olup içerisinde kalemleri tek tek koymak için lastik kısımları vardır. Markanın diğer klasik modellerinin yanı sıra bu model oldukça büyük yapıya sahiptir. Kumaşı su geçirmez olup gri, siyah, bordo ve lacivert gibi renk çeşitleri de mevcuttur. Markanın eşsiz tasarımlara sahip kalem kutuları içerisinde her kesim kullanıcının ihtiyacına uygun modeller vardır. Dış tasarımları dışında iç tasarım olarak oldukça yüksek kaliteye sahiptir. Ürünler uzun süre kullanım uygundur. Marka genel olarak lise ve üniversite çağında olan kullanıcılar için ürün tasarımı oluşturur. Yetişkinliklerin de rahatlıkla kullanabileceği bu ürünleri hayatınızın her alanında tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer kalem koleksiyonu yapan biri iseniz markanın büyük boyuta sahip kalem kutusu modellerinden birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz kadar kalemi rahatça sığdırarak muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızı ziyaret ederek bütün ürünlerin özelliklerini inceleyebilir içlerinden özgürce seçimler yapabilirsiniz. İstediğiniz boyut ve renk tasarımlar sayesinde bulunduğunuz ortamda da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlı Eastpak Kalem Kutuları

Eşsiz Tasarımlı Eastpak Kalem Kutuları

Özellikle ofis ortamlarında ve okul ortamlarında kullanılan bu ürünler rahatlıkları ve tasarımları ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Markanı ürün kategorisine bakıldığında oldukça geniş yelpazeye sahip olduğunu görebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olan ve özellikle ilkokul çağını geçirmiş gençlerin kullanabileceği Eastpak small round kalem kutusu klasik yuvarlak tasarım sahip olan bu ürün iste günlük zamanın her anında isterseniz de seyahatte rahatça kullanacağınız bir üründür. Tek bölmeli olup yüksekliği 4.5 cm’dir. Derinlik 5 cm ve genişliği ise 20,5 cm’dir. %60 naylon %40 ise polyester kumaştan üretilmiştir. Mavi, pembe, bordo, siyah ve koyu gri gibi renk seçenekleri mevcuttur. Her zaman şıklıktan ve kaliteden yana olan kullanıcıların beklentilerini karşılayan orijinal bir markadır. Kalem kutularının üzerinde markaya ait bir etiket amblem yer alır. Aynı zamanda tasarımların üzerinde kullanılan aksesuarlarda hiçbir şekilde kullanıcıya zarar vermez. Çocukları için seçim yapan ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği orijinal parçalardır. Yüksek kaliteye sahip oldukları için kolay kolay yırtılma ya da deforme olma gibi durumlar yaşanmaz. İç ve dış tasarımı kaliteli malzemelerden üretilmiş kalem kutusu modellerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Kumaş yapısı naylon ile polyester olan ürünleri tercih etmeniz size ekstra bir avantaj sunar. Bu tarz üretilen modeller suya dayanıklı olduğundan dolayı içinde bulunan kalem ve diğer yazı araç gereçleriniz ıslanmak boya akıtma yapmaz. Klasik renk ve modellerin yanı sıra ilkokula giden küçük çocukların ilgisini çekebilecek renk ve modeller markanın bünyesinde yer alır. İster ihtiyacınız olduğu için kullandığınız kalemleri ya da isterseniz hobi amaçlı koleksiyon yaptığınız kalemleri tercih ettiğiniz modellere rahatça sığdırabilirsiniz. Ürünler hem genişlik hem de uzunluk açısından oldukça ideal boyutlara sahiptir. Böylelikle her an elinizin altında ya da çantanızda farklı amaçlarda bulundurduğunuz markanın bu ürünleri sayesinde çevrenizin de ilgisini çekebilirsiniz.

Çantalarınızda bu tasarımlara yer açarak okul ortamınıza ya da çalışma ortamınızda kedinize farklılık oluşturabilirsiniz. İş hayatında ya da okul hayatında çeşitli kelem modellerine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle bu kalemlerin ayrı kalmaması ve aynı zamanda düzenli durması için kalem kutusu kullanmak gereklidir. Sayfamızdan markanın tasarımlarını seçmeniz doğrultusunda istediğiniz düzeni kendinize sağlayabilirsiniz. Seçim yapmadan önce diğer kullanıcı yorumlarından da yardım alabilirsiniz.Kullanıcılar ürün tercih etmeden önce birtakım detayları göz önünde bulundurmalıdır. Bu detayların en başında üretim aşamasında kullanılan malzemelerin bilgisi yer alır. Kanserojen madde içeren ürünler tercih edilmemeli ve kullanılmamalıdır. Markanın ürünleri son derece kaliteli olup hiçbir şekilde sağlığa zararlı madde ve kumaş boyası içermez. Bir seçim yapılmadan önce ilk olarak doğru tercih için detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Aradığınız model büyük boyut ise kalemlerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmanızda fayda vardır. Yine çok olan bir kalem koleksiyonunuz varsa geniş yapılı modellerden yana bir tercih yapmanız daha doğru olur. Eğer seçtiğiniz tasarım hem genişlik hem de uzunluk bakımından ihtiyacınıza uygun olursa kalemlerinizi sorun olmadan muhafaza etmeniz daha kolay bir hal alır. Eastpak Benchmark kalem kutusu fermuarlı ana bölmeye sahiptir. Silindir bir şekilde üretilerek şık bir görünüm sunar. Çoğu Eastpak çantaları ile kombine edilebilir renk tonlarına ev sahipliği yapar. Kalemlerinizi saklamak için en iyi çözüm suna bir modeldir. Siz de çantanız ile kombin etmek istiyorsanız markanın bu tasarımından yana bir tercih yapabilirsiniz. Silindir olan şekli koyduğunuz yerde rahatça durur ve kumaşı ezilmeden olduğu halini korur. Orijinal bir ürün olduğu için kolay kolay yıpranmaz ya da içerisine sıvı geçirmez. Bu ürün modeli genel olarak okul ve ofislerde kullanım için tasarlanmıştır. Eastpak Tour Van kalem kutusu lise ve üniversite çantaları için oldukça idealdir. Boyutu büyük olmakla beraber aynı zamanda markanın diğer ürünlerine nazaran bu ürünü çift fermuar sistemine sahiptir. Renk olarak koyu gri, siyah ve bordo tonları mevcuttur. Kadın ve erkek kullanıcıların tercih edebileceği şekilde tasarlanır. Unisex bir ürün olarak kullanılabilir. Dış özellikleri kadar iç özellikleri üst düzeydedir. İçi astar kumaş olup dışı ise polyester kumaştan üretilmiştir. İçi oldukça geniştir ve birden çok bölmesi mevcut olduğu için kullanımı da konforlu ve rahattır. Seçim yapma esnasında kullanacağınız alanı belirleyip ona göre bir tercih yapabilirsiniz. Eğer çocuğunuza alıyorsanız daha portatif ve minimal duruşa sahip Eastpak kalem kutusu modellerinden yana da tercih yapabilirsiniz. Sayfamızdan kullanım detaylarına ve diğer kullanıcıların tecrübelerine göz atarak bilgi sahibi olduktan sonra da bir seçim yapabilirsiniz.

Aradığınız Özellikleri Taşıyan Eastpak Kalem Kutuları

Aradığınız Özellikleri Taşıyan Eastpak Kalem Kutuları

Modeller arasında bulunan Eastpak oval s kalem kutusu sade tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Tek fermuarlıdır ve rahat bir tasarıma sahiptir. Fermuarını açarak bütün yazı gereçlerinizi rahatça içine koyabilir sıkıntı yaşamadan kapatarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Oval tasarımı kullanıcıların beğenisini kazanır ve tam puan alır. Zamanın ilerlemesi ve modanın da değişmesi ile artık kırtasiye ve ofis malzemeleri kategorisinde bulunan bu ürünlerde modaya göre farklı tasarımlara ev sahipliği yapar. Eğitime yeni başlayacak olan çocuklar için seçtiğiniz kalemler kadar kalemliklerinde üstün kalitede olması önemlidir. Yetişkinler için tasarlanan modeller ile küçükler için tasarlanan modeller arasında birtakım farklılıklar mevcuttur. Bunlardan biri de kullanım açısından daha kullanışlı tasarımlardır. Onların rahatça kullanabileceği şekilde üretilir ve tercihlerine sunulur. Bugün kalem kutularının okul çantaları kadar insan hayatında yeri oldukça büyüktür. Dağınık kalan kalemler birbirine karışarak kullanmak istediğiniz anda size zorluk çıkarabilir. Bunun için düzen sağlayabileceğiniz Eastpak kalem çantası tasarımlarından birini tercih ederek kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Evde, okulda, ofis de ve seyahatte istediğiniz gibi kullanım yapabilirsiniz. Farklı renk desenleri de sizlerin ayrı bir tarza sahip olmasına yardımcı olur. İstediğiniz kalem kutusu tasarımını avantajlı fiyata satın almak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Zaman zaman sağlanan indirimlerden yararlanarak daha hesaplı alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ergonomik ve fonksiyonel yapıda üretilen Estpak kalem kutuları sayesinde istediğiniz kalem türünü rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece kalem değil silgi, bant ya da kalemtıraş gibi diğer ofis eşyalarını da rahatça sığdırabilirsiniz. Dilerseniz sadece boya kalemleri içinde birçok bölmeli özelliğe sahip ürünlerden birini de tercih edebilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olduğu her an rahatlıkla ulaşabilir işinizi hallettikten sonra yine aynı şekilde muhafaza edebilirsiniz. İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize bu ürünlerden birini hediye olarak verebilirsiniz. Çocuklarınız için tercih ederek onların sorumluluk sahibi olmada yardımcı olabilirsiniz.Eastpak Kalem Markanın ürünleri farklı özelliklere sahip olduğu gibi aynı zamanda farklı fiyat listelerine de sahiptir. Fiyatların değişiklik göstermesinde kullanıcı beklentileri ve istekleri ayrı bir role sahiptir.

Marka kaliteden yana olduğu gibi orijinallikten yana da üretim yapmaya dikkat eder. Aynı şekilde fiyatların farklılık göstermesinde ürünlerin çeşitli özellikleri ve ayrıcalıklara sahip olması da etkilidir. Markanın silindir olan kalem kutuları ile çift fermuarlı olan kalem kutuları arasında hem özellik hem de fiyat farklılığı mevcuttur. Marka ürünlerinde orta segmentte fiyat belirlemesi yapar. Ürünler arasında ki farklılıklar fiyatlara da yansıyarak ayrı fiyat kategorileri oluşur. Eastpak kalem kutusu fiyatları her kesim kullanıcının tercih edebileceği şekilde belirlenir. Marka bütçenize destek olarak hem uygun fiyattan hem de kaliteli tasarımlardan yararlanmanıza katkı sağlar. Sayfamızın bünyesinde bulunan ürünler kaliteli ve modern görünüşleriyle de kullanıcıların göz zevkine hitap etmeyi başarır. Seçtiğiniz ürünleri ister makyaj çantası olarak kullanabilir isterseniz de kalemlerinizi düzenli bir şekilde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Sayfamızdan markanın ürünlerini özellik ve içerik bilgileri dışında aynı zamanda fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Diğer modeller arasında karşılaştırma yapabilir ya da en uygun olan fiyata sahip modellerden birini seçebilirsiniz. Markanın her ürünü farklı üretim hikayesine sahiptir. Bu nedenle seçtiğiniz ürünlerin bilgilerini detaylıca incelemeniz tavsiye edilir. Doğru ürün seçimi için araştırma yaparak hareket etmek gereklidir. Bunun yanı sıra eğer az kalem kullanmayı seviyorsanız tek bölmeli kalem kutularından yana tercihte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda eğer birden çok kaleminiz mevcutsa daha geniş ve çoklu bölmeye sahip modelleri de güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerin bu özellikleri kullanıcılar tarafından beğeni toplar. Bu nedenle severek tercih edilen bir markadır. Tercih ettiğiniz ürünleri istediğiniz her alanda farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Klasik ve modern renkli tasarımlar Arasından sevdiğiniz renkte bir ürün tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi de eğitim ya da çalışma hayatına motivasyon da kazandırabilirsiniz. Markanın tasarımları küçük öğrencilerden ziyade daha çok yetişkin çağa adım atmaya başlamış erkek ve kız öğrencilerin tercih edebileceği model yapılarına sahiptir. Bu eşsiz tasarımlar arasından seçim yaparak hem eğitim hayatınıza ya da ofis hayatınıza yenilik katabilirsiniz.