"

ECG

" araması için 160 sonuç listeleniyor

ECG

Daha Zinde Bir Yaşam için ECG Spor

Daha Zinde Bir Yaşam için ECG Spor

Spor yapmak sağlıklı bir yaşam tarzı için gereken önemli bir şey haline gelmiştir. Sağlıklı beslenmenin yanı sıra spor yapmak da sağlıklı yaşamın sırrı olmaktadır. Yalnızca sağlıklı yaşam için değil hobi olarak da spor yapılabilmektedir. Vücut geliştirme gibi farklı alanlar ortaya çıkmıştır. Birçok kişi sağlıklı olabilmek ve fit bir görünüme sahip olmak için spor yapmaktadır. Spor yapmak için genellikle fitness salonu gibi düzenli olarak katılmanız gereken yerler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra evde ya da park, yürüyüş yolu gibi alanlarda da spor yapılabilmektedir. Spor salonuna gitmek yerine evde kendi kendinize spor yapmak istiyorsanız spor aletleri alarak bu işe başlayabilirsiniz. ECG Spor markasından birçok spor aleti elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlı, %100 yerli üretim ve %100 orijinal malzeme kullanımı ile üretilen ECG spor aletleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dambıl, Z bar ve halter gibi spor aletlerini dilerseniz tekli olarak dilerseniz set halinde satın alabilirsiniz. Farklı ağırlıklarına sahip olan dambıl, Z bar ve halterler size uygun olan birini bulmanıza yardımcı olacaktır. ECG spor aletlerinden setler alarak evinizde kendinize ait spor salonunuzu kurabilirsiniz. Dambıllar ergonomik tasarımlara sahiptir. Böylelikle her yerde kullanılabilen bir yapısı vardır. Dambılları kendi vücudunuza uygun ağırlıkta tercih ederek düzenli olarak kullanabilirsiniz. Kaslarınızı geliştirmenize destek olan dambıllar çeşitli modelleri ile yer almaktadır. ECG Spor dambıl tekli hallerde ve set olarak bulunmaktadır. 2, 5, 8, 10 kilogramlık çift halde satılan halterlerden birini tercih edebilirsiniz. Spora yeni başlıyorsanız ilk başta hafif ağırlıklar deneyebilirsiniz. Sonrasında ilerledikçe ağırlığı arttırabilirsiniz. Vücut geliştirme için dambıllar sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kol ve kol kaslarını geliştirmek için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra halterler de vücut geliştirme için kullanılmakta olan bir spor aletidir. Halter, ağırlık plakalarının bir çubuğun iki ucuna yerleştirilmesi ile ortaya çıkan spor aleti olmaktadır. Halterler olimpik ölçülere sahip olan ve olimpik ölçülere sahip olmayan olarak ikiye ayrılmaktadır. Spor salonu ve fitness salonu gibi vücut geliştirme merkezlerinde genellikle olimpik olmayanlar tercih edilmektedir. Bu özellik taşıyabileceği ağırlığın miktarına bağlı olarak değişmektedir. ECG Spor 25 kg, 45 kg, 55 kg halter seti ve dambıl seti ya da ağırlık fitness seti satın alarak farklı aletler ile spor yapmayı uygun fiyatlı bir şekilde halledebilirsiniz.

ECG Spor Aletleri Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

ECG Spor Aletleri Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Vücut geliştirmek ve sağlıklı bir bedene sahip olabilmek için yapılması gereken aktivite spordur. Alet ya da başka bir şey kullanmadan yapacağınız spor bir yere kadar size fayda edecektir. Fakat bir süre sonrasında düzenli olarak alet kullanarak spor yapmanız gerekmektedir. Spor aletleri vücudun farklı bölgelerini geliştirmeye odaklı tasarlanan ürünlerdir. Bölgesel olarak geliştirmek istediğiniz bir yer varsa aletleri de buna göre kullanmalısınız. En çok kullanılan spor aletleri arasında dambıl, bar ve halterler yer almaktadır. Bu aletlerin kol ve kol kasları gibi bölgesel olarak gelişmenize çok büyük katkıları bulunmaktadır. ECG Spor ağırlık seti içerisinde dambıl, bar ve halter gibi farklı spor aletlerini barındıran set çeşitleri olmaktadır. Siz de çalışma programınıza ve vücudunuzun yapısına göre bir ağırlık seti tercih ederek evinizde rahatlıkla spor yapabilirsiniz. ECG spor aletleri memnuniyet ve güven ile tercih edebileceğiniz birçok dambıl, bar ve halter içermektedir. Birbirinden farklı ağırlıklardan oluşan ve kullanmak isteyenlere farklı çeşitler sunan ECG yerli üretim ile kaliteli ürünler ortaya çıkarmaktadır. ECG Spor halter seti içinde farklı ağırlıklarda plakalar, barlar ve halteri kullanabilmeniz için gerekli diğer aparatları bulundurmaktadır. Daha uygun fiyata gelmesi için halter seti gibi modelleri tercih edebilirsiniz. ECG yalnızca halter seti değil dambıl ve Z bar seti satışları da yapmaktadır. Setlerin içerisinde kilogram değişiklikleri olmaktadır. Sabit olarak set içerisinde yer alanlar plakalar, barlar, bar sıkıştırma yayları ve bar sıkıştırma aparatlarıdır. Setlerin ağırlık farklılıklarına göre plakaların ve barların kilogram değerleri değişmektedir. Sette yer alan plaka, bar gibi ürünler adet olarak da değişiklik göstermektedir. Z bar, şekil olarak diğer barlara göre farklılık göstermektedir. Kıvrımlı bir yapıya sahip olan Z barlar arka kol ve pazu denilen kol kaslarını geliştirmek için kullanılmaktadır. Normal bir haltere göre daha kısa bir çubuktur. Zikzaklı yapıya sahip olduğu için ellerin daha rahat bir şekilde açılı tutuş sergilemesine yardımcı olmaktadır. Bu özellik ise kasların farklı açılardan da çalışabilmesi için avantaj sağlamaktadır. ECG Spor Z bar 120 cm olacak şekilde tekli satılmaktadır. Bunun yanı sıra Z bar halter setleri de bulunmaktadır. Setlerin içinde farklı ağırlıklarda plakalar, uzun ve kısa bar, Z bar ve plakaları sıkıştırmak için kullanılan mandallar yer almaktadır.

Evinizde Kullanabileceğiniz ECG Spor Aletleri

Evinizde Kullanabileceğiniz ECG Spor Aletleri

Sağlıklı yaşam için sağlıklı bir beslenme düzeni ve rutin haline getirilmiş spor aktiviteleri edinmek gerekmektedir. Hareket etmek, hareket halinde olmak sağlıklı bir birey olmak için mutlaka rutin haline getirilmesi gereken bir aktivitedir. Spor yapmak için spor salonu ya da fitness gibi yerlere gidebilirsiniz. Fakat bir yere düzenli olarak gitmek yerine evinizde spor yapmak ya da kendinize ait küçük bir spor salonu kurmak istiyorsanız bu işe öncelikle spor aletleri alarak başlayabilirsiniz. Üretmekte olduğu kaliteli ve orijinal ürünler ile sağlıklı yaşama önemli bir adım atabilirsiniz. ECG, markayı tercih eden herkesin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı kendine prensip ederek üretim yapan bir markadır. Dambıl, halter ve Z bar gibi spor aletleri üretimi yapmaktadır. Ağırlık üzerine olan bu aletler vücut geliştirme için özellikle tercih edilmektedir. ECG 25, 65, 75 kg gibi farklı ağırlıklara sahip setler üretmektedir. Setlerin içinde ağırlık plakaları, barlar ve ağırlıkları kullanabilmek için gerekli aparatlar bulunmaktadır. Ağırlık plakaları halter gibi spor aletlerinde kullanılmaktadır. 1 kg ile 50 kg arasında ağırlığa sahip olan ağırlık plakaları demir ya da plastik materyallerden üretilmektedir. Fitness yapmaya yeni başlayacaksanız plastik ağırlık plakaları iyi bir seçenek olabilir. Fakat kalın olduklarından dolayı dambıl ya da halter ile birleştirilmek istediğinde problem yaratabilir. Bu yüzden demir ağırlık plakası da tercih edebilirsiniz. Z bar, halter çubuğuna benzeyen fakat farklı bir görünüme ve kullanışa sahip olan spor aletidir. Z bar ile arka kol kasları ve pazu kaslarınızı geliştirebilirsiniz. ECG, Z bar setleri içinde birçok çeşitli ağırlık aleti bulundurmaktadır. Z bar halter setleri 48, 58, 78, 98 kg ağırlıklarında çeşitlere sahiptir. Birçok farklı ağırlık seçeneklerine sahip olması kullanan kişilerin vücut yapılarına uygun seti seçebilmesi için önemli bir faktördür. En çok bilinen ağırlık aletlerinden bir diğeri ise dambıllar olmaktadır. Dambıl, halterin küçük hali gibi düşünülebilir. 2 kg, 5kg gibi oldukça hafif ağırlıklara sahip dambıllar vardır. Her iki eliniz ya da tek eliniz ile dambıl çalışması yapabilirsiniz. ECG Spor yorum ve değerlendirmeleri sayfamızda yer almaktadır. Dilerseniz değerlendirmeleri inceleyerek ürünler hakkında fikir elde edebilirsiniz. ECG spor aletleri vücut geliştirmek için gerekli olan ağırlık aletlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Ergonomik ve Kaliteli ECG Spor Aletleri

Ergonomik ve Kaliteli ECG Spor Aletleri

Sağlığınızı korumak için yapmanız gereken şeylerde biri düzenli olarak spor yapmaktır. Düzenli olarak hareket etmek insan sağlığı için gereklidir. Spor yapmak için bir spor salonuna ya da fitnessa gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra yürüyüş yolu, park ya da sahil gibi açık alanlarda koşu, jogging gibi spor aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak evde spor yapmaya da devam edebilirsiniz ya da spor salonunda, dışarıda spor yapmak yerine evinizde kendi spor salonunuzu kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey ağırlık aletleri olan dambıl, halter, bar ve diğerlerini almak olacaktır. ECG Spor aletlerinizi alabileceğiniz güvenli bir yerdir. Yıllardır elde ettiği tecrübesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi ile ECG markası birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. ECG Spor set olarak dambıl, halter ve Z bar modellerine sahiptir. Hepsinin bir arada yer aldığı ya da ayrı ayrı olan setlerden tercih edebilirsiniz. Farklı ağırlık aletleri ile donatılan spor aleti setleri evinizde spor yapmanızı kolaylaştırmaktadır. ECG Spor 20 kg, 30 kg dambıl ağırlık olarak orta seviye sayılabilir. Daha önce spor yapan biri olarak buna devam edecekseniz 20 ya da 30 kg dambıl çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Yeni başlayacaksanız daha hafif ağırlıklara sahip dambıl çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Dambıl pek çok ağırlık takılarak kullanılabilen bir spor aletidir. Kendi vücut yapınıza uygun spor aleti seçmeniz oldukça önemlidir. ECG Spor 20 kg dambıl seti yeni başlayanlar için ideal bir set olabilir. İçinde ağırlık plakaları ve birtakım sabitleme aparatları bulunmaktadır. 2 adet 5 kg, 4 adet 2.5 kg ağırlık plakaları setin içinde yer almaktadır. Set olarak tercih etmek istemezseniz yalnızca dambılları çift halinde satın alabilirsiniz. Dambıllar 2, 3, 4 kg gibi birçok ağırlık seçeneğine sahip çiftler halinde yer almaktadır. Dambıl, tek el ya da iki el kullanılarak çalışma yapmanızı sağlamaktadır. Kollarınızı çalıştıran dambıllar kısa halter de sayılabilir. Dambıllar ağırlıkları takıp çıkarabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Böylelikle dilediğiniz gibi farklı ağırlıkları dambıla takarak çalışabilirsiniz. Dambıl ergonomik ve portatif olmaları nedeni ile evde oluşturulan spor salonları için oldukça ideal bir seçenektir. Evde spor yapacağınız zaman yalnızca dambıl değil bar, Z bar, sehpa ve halter gibi çeşitli spor aletleri de gerekmektedir.

ECG Spor Aletleri ile Eviniz Artık Spor Salonu

ECG Spor Aletleri ile Eviniz Artık Spor Salonu

Egzersiz yapmak sağlıklı hayat için gerekmektedir. Herkesin hayatında spor olması gereken bir şey haline gelmiştir. Düzenli beslenme ve düzenli spor sağlık sorunlarını önlemek için ve hayat kalitesini arttırmak için vardır. Siz de düzenli spor yapmaya karar verdiyseniz ve bunu spor salonunda değil evde yapmak istiyorsanız kendi spor salonunuzu kurabilmeniz mümkündür. Evde kendi zevk ve ihtiyacınıza göre oluşturacağınız spor salonu ile hem zamandan tasarruf edebilirsiniz hem de daha rahat bir ortamda spor yapabilirsiniz. Spor salonunda birçok spor aleti yer almaktadır. Kasları harekete geçirmek ve güçlendirmek için kullanılan dambıl, bar, halter gibi spor aletleri bulunmaktadır. ECG setler halinde spor aletlerini karşınıza çıkarmaktadır. Spora yeni başlayacaksanız ve bu yüzden kolay bir seviyeden başlamak istiyorsanız ECG Spor 20 kg dambıl seti ve ağırlık seti vücut geliştirme aleti modelini tercih edebilirsiniz. İçeriğinde 2 çift farklı ağırlıklarda dambıl, onları yerleştirebileceğiniz bar ve sabitleyeceğiniz aparatlar yer almaktadır. Halihazırda zaten spor yapıyorduysanız daha fazla ağırlık içeren spor aleti setlerinden tercih edebilirsiniz. Spor yaparken vücudunuzun hangi kısmını geliştirmek istediğiniz oldukça önemlidir. Çünkü tüm egzersizi bu yönde planlamanız gerekmektedir. Arka kol kasları ve pazu kaslarını geliştirmek istiyorsanız Z barlardan kullanmanız tavsiye edilmektedir. Normal barlara göre Z barlar biraz daha farklı olmaktadır. Z barlar zikzaklar çizen bir çubuğa sahiptir. Bunun yanı sıra bir haltere göre daha kısa haldedir ve zikzaklı yapısı sayesinde ellerinizi daha açılı şekilde yerleştirmenizi sağlamaktadır. Halteri taşırken ve tutarken bileğinizde oluşan stresi bu sayede azaltmaktadırlar. Uzun zamandır spor yapıyorsanız ve ağırlık kaldırmaya alışkınsanız ECG Spor 88 kg Z bar halter seti ve dambıl seti ya da ağırlık fitness seti çeşitlerinden birisini tercih edebilirsiniz. 88 kg standartlara göre ağır bir ölçü sayılmaktadır. EGC Spor 108 kg gibi daha ağır Z bar setleri de bulunmaktadır. Fakat vücut yapınız bu kadar ağır olmasına uygun değil ise 38, 58 kg gibi ağırlıklara sahip olan Z bar setlerini de tercih edebilirsiniz. ECG ürünleri A kalite malzemeler ile üretilmektedir. %100 yerli üretim ve fabrikadan müşteriye prensibi ile hareket eden bir marka olan ECG ürünler için 1 yıllık bir garanti süresi sağlamaktadır. Ağırlık aletleri ile spor yapmak istiyorsanız ECG spor aletleri çeşitlerini seçenek olarak göz önünde bulundurabilirsiniz.

Vücut Geliştirmek İçin Kullanılan ECG Spor Aletleri

Vücut Geliştirmek İçin Kullanılan ECG Spor Aletleri

ECG spor aletleri markasıdır ve senelerdir bu alanda kendini geliştirmeye devam ederek birçok spor aleti üretimi yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve güveni ön planda tutarak üretim yapan marka birçok kişinin tercihi olmaktadır. Bünyesinde genellikle vücut geliştirme için kullanılan spor aletleri üretimini barındıran marka bu aletleri tekli ya da set olarak satmaktadır. Spor yapmak sağlık açısından önemli ve gereklidir. Dilerseniz spor salonu ya da fitness salonuna giderek spor ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Park, yürüyüş yolu, sahil gibi alanlarda da rahatlıkla spor yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra evde de spor yapılabilmektedir. Aletsiz olarak egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat daha verimli olması için aletli spor daha iyidir. Aletleri kendi isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölümünü geliştirmek istiyorsanız o bölge ile ilgili aletleri almanız daha yararlı olacaktır. Kol ve kol kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız dambıl ya da halter gibi ağırlıklı olan aletleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli ağırlıklara sahip plakaların takılıp sabitlenerek belirli ölçüler arasında yer alan demir çubuk sistemine halter adı verilmektedir. İki el ile kaldırılan halter aynı zamanda olimpik spor branşıdır. Bu yüzden olimpik ölçülere sahip halterler de bulunmaktadır. Dilerseniz olimpik dilerseniz olimpik olmayan halter çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Spora yeni başlıyorsanız ECG Spor 25 kg halter seti gibi hafif ağırlıklar içeren setlerden kullanabilirsiniz. İçeriğinde çeşitli ağırlıklarda ağırlık plakaları, uzun çubuklar, ağırlık plakalarını sabitlemek için kullanılan çeşitli aparatlar yer almaktadır. Ağırlık plakası denilen ürün 1 ile 50 kg aralığındadır. ECG Spor ağırlık plakası setlerin içerisinde yer almaktadır. Farklı ağırlıklara sahip olan ağırlık plakaları setlerde bulunan barlara ve uzun ya da kısa çubuklara sabitlenerek dambıl, bar, Z bar, halter gibi spor aletlerine dönüşmesini sağlamaktadır. Birbirlerinden ayrı şekilde oldukları için dilediğiniz zaman değiştirerek kullanabilmenizi sağlayan ideal spor aletleridir. Evde kendi spor salonunuzu oluşturmak ve düzenli olarak spor yapabilmek için gerekli olan spor aletlerini ECG güvencesi ile set halinde satın alarak uygun fiyatlı ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. ECG Spor kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri sayfamızda yer almaktadır. Yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. ECG spor aletleri yerli üretim ve kaliteli materyal ile oluşturulmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan ve yapmak istediğiniz spora uygun olan spor aletlerini Trendyol’dan hemen sipariş edebilirsiniz.