Avantajlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Max. Hız (km/h)
Motor Gücü
Menzil
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Bisiklet Tipi
Katlanabilme
Tırmanış Açısı
Led Far
Değiştirilebilir Batarya
Garanti Süresi
Cihaz Ağırlığı
Jant
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Elektrikli Taşıtlar

" araması için 701 sonuç listeleniyor

İnsan Konforuna Uygun Elektrikli Taşıtlar Trendyol’da!

Günlük hayatta farklı amaçlar için birçok taşıt kullanılır. Hem pratik hem de ergonomik yapısıyla yaygın şekilde tercih edilen birbirinden farklı taşıt türü bulunur. Bu alternatifler arasında yer alan elektrikli taşıtlar, yakıt tasarrufu sayesinde son derece beğenilir. Bir şarj noktasında dolum yapılabilen bu araçlar sayesinde bütçe tasarrufu elde edebilmek kolaydır. Motoru oldukça verimli olan alternatifler, hız konusunda destek sunar. Gün içerisinde elektrikli özelliğe sahip olan bisiklet ve scooter gibi pek çok modelden destek almak mümkündür. Yapısı gereği ince ve ergonomik özellik gösteren seçenekler, yumuşak bir sürüş imkanı sunar. Elektrikli özelliğe sahip olan bisiklet çeşitleri, sürdürülebilir hareketliliğe destek olur. Son derece pratik olan bu araçların motor torku, farklılık gösterir. Hafif eğimli yokuşlarda kullanıma uygun olan seçeneklerin köprü tırmanışlarında kolaylık sunması, müşterilerin memnuniyetini artırır. Çelik kadrolara sahip olan tasarımlar, kalitesi ile dikkat çeker. Yüksek performansa sahip olan elektrikli taşıtlar tavsiye edilen araçlar arasında yer alır. Farklı vites sayıları sayesinde kolay sürüşlerin gerçekleşmesi mümkündür. Performansınızı artıran farklı araç modellerine rahatça ulaşabilirsiniz. Açma kapama kolaylığı ile pratik sürüş sunan alternatifleri temin edebilirsiniz. Katlanabilen bisiklet modellerden faydalanarak bagajlarınızda ve evlerinizde muhafaza kolaylığına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda orman gezintileri ve piknik gibi alanlarda dostlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Trendyol ile sunulan elektrikli taşıtlar indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Çarpıcı Görünüme Sahip Elektrikli Taşıt Modelleri

Farklı amaçlar için kullanılan araçların dış tasarımı, estetik görünüm açısından son derece önemlidir. Çarpıcı tasarımları ile dikkat çeken pek çok elektrikli taşıt alternatifi, dikkatleri üzerinizde toplamanıza imkan tanır. Bu araçlar içerisinde sıkça tercih edilen bisikletler, rahat yapısı ile öne çıkar. Birbirinden farklı renklerle donatılan modellere göz atabilirsiniz. Elektrikli bisiklet alternatifleri, çeşitli özellikleri ve çarpıcı görünümleri ile müşteriler arasında beğeni toplar. Şarjlı kullanım sunan araçlar, gün içerisinde kesintisiz bir biçimde sürüş gerçekleştirebilmenize imkan tanır. Yaklaşık 4 ila 6 saat boyunca kullanabileceğiniz modeller, işe giderken ya da günlük gezintilere çıkarken avantaj sunar. Farklı jant ölçülerine sahip olan modellerin kaliteli lastiklere sahip olması önemlidir. Hava koşullarına uygun şekilde seçilen lastikler sayesinde güvenli sürüş imkanı elde edilebilir. Bunun yanı sıra kullanım alanlarına göre özel olarak imal edilen seçenekler bulunur. Aynı zamanda bu bisikletlerin sistemleri, değişiklik gösterir. Pedal desteği ile devreye giren motor takviyelerine sahip olan seçenekler, trafikte güven sunar. Bunun yanı sıra manuel modeller de öne çıkar. Hafif yapılı alternatifler, kolay bir taşıma fırsatı sunar. LCD göstergeler sayesinde hız miktarının kolayca görünmesi mümkündür. Çelik arka taşıyıcılar ile farklı eşyaların güvenle taşınması, müşterilerin dikkatini çeken özellikler arasında yer alır. Bunun yanı sıra çelik çamurluklarla donatılan alternatifler, kaliteli bir süreç yaşatır. Bazı modeller, entegre çanta yuvalarına sahiptir. Böylelikle taşınması gereken eşyalar, kolayca bu haznelere konulabilir. Hızlı ulaşım sunan elektrikli scooter seçenekleri, trafikte üstünlük sunar. İnce yapısı ile dar alanlardan geçmeye yardımcı olan çeşitler, rahatlıkla kullanılabilir. Optimize edilen algoritmaları sayesinde çocukların güvenli şekilde vakit geçirmesi mümkündür. Üç tekerlekli seçenekler, yüksek teknolojiye sahiptir. Kaliteli tasarımları sayesinde denge ve koordinasyon becerilerini geliştirebilmek mümkündür. Düşünceli şekilde üretilen alternatifler, gaz kelebeğine yanlış dokunmanın oluşturduğu tehlikelerin önlenmesine yardımcı olur. Hafif gövdeli seçenekler, modaya uygun canlı renkleri ile gösterişli bir kullanım sunar. Trafikte üstünlük sağlayabileceğiniz birbirinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Trendyol sayesinde kaliteli elektrikli taşıtlar satın al abilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Elektrikli Taşıtlar Yorum ve Önerileri

Elektrikli taşıtlar, güvenli kullanım sunan sistemlerle donatılır. Mekanik fren sistemlerine sahip olan pek çok seçenek, müşteriler arasında yoğun ilgi görür. Dahili sensörler sayesinde güvenli bir sürüş yaşamak mümkündür. Frenleme eylemini hızlı bir biçimde algılayan sistemler, gücün hızlıca kesilmesini sağlar. Böylelikle ani kayma gibi durumlar oluşmadan durabilmek kolaylaşır. Zamanında durma sunan seçenekler ile güvenli şekilde yola çıkmak mümkündür. Yüksek gerilimli çelik malzemelerden üretilen çerçeveler, statik yüke sahiptir. Böylelikle araçların sağlamlığı ve dayanıklılığı artırılır. Çocuklarınızın istikrarlı sürüşlere sahip olabilmesi için farklı modelleri satın alabilirsiniz. Eğlenme amaçlı tercih edilen hovarboard alternatifleri, estetik görünüme sahiptir. Farklı yapıştırmalarla ve desenlerle donatılan seçenekler, dikkatleri üzerinde toplar. Vurgulu çıkartmalar sayesinde aşınma ve yıpranma gibi durumlar engellenebilir. Denge kurmanın kolaylaşması için pek çok ebeveyn, çocukları için bu alternatifleri satın alabilir. İki adet tekerlek ile dengede duran çocukların farklı becerileri gelişebilir. Arkadaşları ile eğlenmek ya da gün içerisinde yaşadığı stresi atmak isteyen çocuklar, bu seçenekler sayesinde beklentilerini karşılayabilir. Dış tasarımı farklı şekilde dizayn edilen alternatifleri inceleyebilirsiniz. İlgi alanlarını yansıtan ve benzersiz şıklığa sahip olan araçları kolayca temin edebilirsiniz. Gerekli bilgileri edinebilmek ve müşterilerin görüşlerinden faydalanabilmek adına elektrikli taşıtlar yorum kısmını okuyabilirsiniz. Araçların tasarımı, yapısı, dayanıklılığı ve hızı hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Böylelikle güvenli ve pratik bir satın alma sürecine sahip olabilirsiniz. Eşsiz çıkartmalara sahip olan birbirinden şık modelleri temin ederek kendinize uygun araçları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın farklı alanlarda gelişmesi adına bu alternatiflere göz atabilirsiniz. Elektrikli taşıtlar kampanya olanakları ile satışa sunulur. Trendyol sayesinde bu kampanyalara göz atabilir, avantajlı süreç elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Elektrikli Taşıtlar Kampanya Fırsatları

Elektrikli taşıtlar modelleri, kişiselleştirilmiş stillerin yansıtılmasına imkan tanıyan özel görünümlere sahiptir. Son derece dikkat çekici desenlerle donatılan alternatifler, ilgi alanlarınızı kolayca yansıtabilmenize imkan tanır. Benzersiz tasarımlı seçenekleri, kendi tarzınıza uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Araçlarda yer alan özel çıkartmalar ve çarpıcı detaylar sayesinde sürüşlerinizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Elektrikli kaykay seçenekleri, denge tahtası olarak da öne çıkar. Bu alternatifler, düz zemin üzerinde rahat ve kolay bir sürüş yaşamanıza imkan tanır. Bunun yanı sıra taşıma çantaları ile satışa sunulan seçenekler, araçların kolayca muhafaza edilebilmesine destek olur. Özel bataryalar ile kısa sürede şarj edilebilen araçları kullanarak kesintisiz bir eğlence yaşayabilirsiniz. Kişiden kişiye göre değişen alışma süresi, araçların kullanımını etkileyebilir. Kısa sürede alışabileceğiniz araçlar, keyifli vakitler geçirmenize destek verir. Ayakların tepkisini hassas bir biçimde algılayan alternatifler, çift motor ile çalışabilir. Hafif pedallar sayesinde istediğiniz hareketleri kolay ve pratik biçimde yapmanıza yardımcı olur. Dolgu tekerlekler sayesinde güvenli vakit geçirmek mümkündür. Ev, park ya da alışveriş merkezlerinde bu araçları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz zeminde çeşitli hareketler yaparak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ergonomik tasarımlarından faydalanarak dilediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz. LED ışıklar ile donatılan alternatifler, dikkat çekici bir görünüm sunar. Elektrik enerjisi ile çalışan sistemler, kısa sürede şarj edilebilir. Böylelikle tam şarj ile ideal menziller yakalanabilir. Hızlı şarj özelliği bulunan alternatifler, 2 saat içerisinde tam kapasite doldurulabilir. Kamuflaj desenlere sahip olan scooter ve kaykay modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, aracın yapısı ve modeline göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra marka faktörü de fiyatlar üzerinde etkilidir. Batarya tipi, tasarım yelpazesi, ürünlerde yer alan ses sistemleri ve farklı bağlantı seçenekleri; fiyat aralığının belirlenmesine imkan tanır. Avantajlı şekilde satışa sunulan modellere göz atabilirsiniz. Trendyol sayesinde elektrikli taşıtlar fiyat aralığını öğrenebilir, bütçenize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.