İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Spor Branşı
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Kullanım Alanı
Desen
Cinsiyet
Topuk Boyu
Taban Materyali
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ortam
Deri Kalitesi
Fiyat Geçmişi
Astar Materyali
Çeşit
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Erkek Krampon

" araması için 4784 sonuç listeleniyor

En Trend ve Dayanıklı Erkek Krampon Modelleri Trendyol'da!

Halk arasında erkek dişli ya da çivili olarak da bilinen bu ürünler sıklıkla futbol ile bağlantı kurduğumuz ayakkabı türüdür. Öncelikle, halı saha ayakkabısı futbol ayakkabısı olarak diğer modellerden farklıdır. Bu ürünler, diğer modellerden farklı olarak düz tabanlı ve kauçuktan üretilir. Bu ürünler hem düz taban olması hem de kauçuktan üretilmesi sebebiyle erkek krampon ile karşılaştırıldığında iz bırakmaz. Krampon erkek özel dişli yapısı sebebiyle basıncı artırarak sahada iz bırakır. Bu sebeple futbol spor ayakkabıları salon tipli futbol sahalarında tercih edilir. Ayrıca dişli olanlar için metal çivi yerine sert plastik tercih edilirken kaymayı engelleyici sert lastikler kullanıldığı için kaymadan kaynaklı düşmenin önüne geçerek avantaj sağlar. Çocukların da giyebileceği erkek çocuk krampon modelleri de mevcuttur. Bunlar, her yaştan çocuğun ayak gelişimine uygun olarak farklı numaralarda üretilir. Renk ve tasarım alternatiflerinin bulunması da avantaj yaratan durumlar arasında bulunur. Hem çocuğunuza hem de kendinize bu ürünlerden alarak eğlenceli bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaliteli vakit geçirirken spor yaparak sağlıklı bir yaşama doğru adım atarsınız. Her kullanıma uygun bu ürünlere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Erkek Krampon Özellikleri

Beğenilen Erkek Krampon Özellikleri

Erkek halı saha ayakkabısı salon tipli futbol sahaları yerine kullanım malzeme ve dişlerinin özelliklerine göre kuru çim saha, kaygan çim saha ve sentetik çim sahada tercih edilir. Söz konusu sahalar yapısı gereği bu model ayakkabı tabanında yer alan çivilerin basınç sebebiyle meydana getirdikleri izi kolayca eski halini alan yapısı ile ortadan kaldırırlar. Bunun yanında erkek krampon ayakkabılar türüne göre metal çivilerden ya da sert plastik çivilerden üretilir. Söz konusu çivili olan ürünlerin tabanında bulunan metal veya plastik dişler sayesinde ayak üzerindeki yükü basınçla iletimi neticesinde azalır. Erkek halı saha krampon modelleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Söz konusu bu modellerin geniş bir renk skalası vardır. Mesela bu modellerin bileklikli ve bileksiz olarak üretilip, satışa sunulur. Bilekli kesimli olan ayakkabılar da kendi içinde yüksek ve orta kesim olarak ayrılır. Bilekli erkek ayakkabıları kesim oranında bileğe destek sağlayarak sakatlanmayı önler. Ayrıca bilekli erkek modelleri hareket kısıtlayıcı nitelik taşımaz. Erkek krampon halı saha bilekli kesimi sadece güvenlik amaçlı sunmakta denilebilir. Bunun yanında bu modeller erkek yetişkin müşterilerin kendi profesyonellik seviyesine göre amatör, yarı profesyonel veya profesyonel olanları bulabilirsiniz. Ayrıca futbolda oynadığınız mevkiye göre değişkenlik gösteren modelleri de mevcuttur. Oyunda forvet pozisyonunda yer alan erkek yetişkin müşterilerin için hız ve çeviklik önemlidir. Bu anlamda kullanılan ayakkabı tabanındaki diş sayısı ve diş dizisi söz konusu forvet oyuncusu için hız ve çeviklik kazandıracak nitelikte olmalıdır. Diğer yandan, krampon erkek yetişkin futbol oyuncunun futbolu onacağı saha da erkek krampon seçiminde önemlidir. Bu anlamda erkek kramponlar AG krampon ve FG krampon kodları vardır. AG koduna sahip olan modelde suni çim, FG kodlu olanda ise gerçek çim kullanılır. Bu ürünleri seçerken önemli nokta modelin ayağa tam olarak oturmasıdır. Böylece spor yaparken ayakkabıdan kaynaklı olası kazaları büyük oranda azaltılmış olur. Siz de kendi ayağınızın ölçüsüne göre dilediğiniz modeldeki ayakkabıya uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Ayrıca 44 numara, 45 numara, 46 numara krampon modellerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Rahat ve Pratik Erkek Futbol Krampon

Rahat ve Pratik Erkek Futbol Krampon

Erkek krampon modelleri temelde spor faaliyetlerinde kullanılır ve tercih edilir. Kullanım amacı spor faaliyetinin çeşidine, müşterinin ilgili spordaki profesyonellik derecesi, bulunduğu mevki ve spor faaliyetinin yapıldığı saha yapısına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca yetişkin erkek krampon ayakkabıların kullanım alanları ve bağlı olarak krampon modelleri çeşitlenir. Kuru çim sahalar, sert zeminlidir. Bu nedenle kuru çim sahalarda, dayanıklı dış tabana sahip klasik yuvarlak ve çivili olan modeller tercih edilmesi gerekir. Çünkü; söz konusu olan ürün sert zemine dayanıklıdır. Ancak, kaygan zeminli çim sahalarda alüminyum çivili bir erkek krampon çoraplı seçmeniz gerekir. Bu durumda kış mevsiminde büyük bir önem arz eder. Çünkü, kış aylarında soğuk havanın da ekinsiyle kaygan zeminli çim sahalarda buzlanma meydana gelebilir. Bu anlamda, alüminyum malzemeden yapılmış olan çivili olan modeller sürtünmenin etkisini diğer modellere nazaran sürtünmeyi arttırarak olası kazaların önüne geçer. Bir başka futbol zemin türü olan sentetik çim sahalar aşınmaya çok dayanıklıdır. Bu sebepten ötürü fazla sürtünmeden doğacak yük birikimini azaltmak için dişli yapıya sahip orta taban agresif yere basışlarda şoku emecek yapıda ve dayanıklı kauçuk tabanlı özel modellerden tercih edebilirsiniz. Futbol oynasanız dahi bu ürünlerin kullanılmayacağı sahalar da mevcuttur. Örneğin; salon futbol sahasında iz bırakmayan kauçuktan üretilmiş, düz tabanlı futbol ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Çünkü salon futbol sahasının malzemesi diğer sahaların malzemesine nazaran az elastik olması ve kendi halini tekrar alamamasından ötürü erkek bilekli, çivili, dişli krampon yaptıkları basınçla zemine zarar verebilir. Doğru modelin kullanımı oyundaki performans açısından ve oyun içindeki güvenlik açısından oldukça mühimdir. Birçok ünlü futbolcuların başarılarında doğru ayakkabı tercihi yadsınamaz bir gerçektir. Siz de pratik ve rahat bir kullanıma sahip olan bu ürünleri kendinize ya da sevdiklerinize satın almak isterseniz Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve Sağlam Erkek Krampon Modelleri

Kaliteli ve Sağlam Erkek Krampon Modelleri

Erkek futbol krampon gündelik hayatta birçok fayda sunar. Öncelikle, yetişkinler için üretilen türlerinde elastik malzeme tercih edilmesi sebebiyle hem hareket halinde hem de giyip çıkarırken kolaylık sağlar. İkinci olarak, üretilen bu modellerin yetişkin anatomisi dikkate alınarak dizayn edildiği için size kullanım kolaylığı sağlar. Üçüncü olarak, tabanı dişli olan modellerin alt kısmında yer alan çiviler sayesinde top üzerinde kolay bir biçimde kontrol sağlar. Yetişkinlerin sıklıkla oynamayı tercih ettiği futbol bu ürünler sayesinde eğlenceli bir hale gelir. Sıklıkla tercih edilen erkek krampon indirim seçenekleri ile istediniz modele sahip olabilirsiniz. Futbolda, ayak hareketlerinin önde olduğu bir söylenebilir. Bu anlamda ayak hareketleri ile top üzerindeki hakimiyet yüksek bir kondisyon gerekir. Bu modellerde yer alan dişli yapı ve söz konusu dişli yapının içeriğindeki kullanılan malzemenin sert lastik yapısı sayesiyle topun üzerinde basın ve sürtünme kuvveti etkisi ile topun ayaktan kaçması önler. Buna ek olarak siyah erkek krampon, çivili yapısı ve içeriğindeki malzemenin içeriğinin de etkisiyle sayesinde ayak üzerindeki yükü azaltır. Bunun sonucunda ayak ve bacak hareketlerini hızlandırır. Bu da futbol içindeki hareket ve manevralarda çabukluk sağlar ve ayak kondisyonun yanında bacaklardaki kondisyonu da arttırır. İndirimli erkek krampon için üretilen ayakkabı tabanlarındaki lastiklerde sert plastik kullanılması ürün üzerinde aşınmayı önler. Bu sebeple ayakkabılar üzerinde çok aşınma oluşturan futbol gibi sporlar ve koşu gibi egzersizlerde kullanıma uygundur. Buna ek olarak söz konusu sporlarda uzun vadede kullanım sağlar. Bu sayede Trendyol’da yer alan erkek krampon fiyatları ile söz konusu sporları uzun vadede yapabilir ve sürekli ayakkabı almak durumunda kalmayarak tasarruf sağlanır.

Erkek Krampon Nereden Alınır?

Birbirinden farklı modelleri ve renk çeşitleri ile tüm erkek krampon seçeneklerine Trendyol ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kramponlar; halı sahada ve gün içerisinde her zaman giyilebilen tasarımlar arasında yer alır. Aynı zamanda son derece rahat olan ve hareketliliğe önem veren erkekler için konforu ile dikkat çeken ayakkabılardır. Futbol oynarken ayakkabı tabanının futbol oynanan zemine uygun olması önemlidir. Erkek krampon modelleri bu durumlarda uygun olan ayakkabıdır. Ayağın zeminde rahat hareket etmesini sağlar. Ayrıca zemine uygun ayakkabılar sayesinde kayma gibi sorunların önüne geçilir. Her çeşit erkek krampon modellerini incelemek için Trendyol'a göz atabilirsiniz. Burada ürünlerin tamamına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Erkek Krampon Modelleri Nelerdir?

Erkek krampon modelleri farklı renk seçenekleri ile bulunur. Çim zemin kramponu olarak da geçen kramponlar halı saha gibi çim zemine sahip alanlarda futbol gibi sporların daha rahat yapılabilmesine olanak sağlar. Erkek kramponların boğazlı modelleri ile boğazsız çeşitleri bulunur. Ayak yapısına uygun farklı numaraları bulunur. Erkek kramponların fosforlu ve mat renk seçenekleri de vardır. Sarı ve yeşil fosforlu seçeneklerden siyah ya da mat modellere kadar geniş renk seçenekleri bulunur. Mavi, mat sarı, beyaz, turuncu ve siyah beyaz çizgili modeller de mevcut seçenekler arasında yer alır. Mavi beyaz desenli modeller, bilekli siyah ve altın renklerinin bir araya geldiği çeşitli tasarımlar da bulunur. Kırmızı ve altın renkli erkek kramponları da dikkat çeken modeller arasındadır.

Halı Saha İçin Hangi Erkek Krampon Uygundur?

Krampon seçimi nasıl yapılır sorusunun yanıtlarının başında ve en önemlisi olarak ayak numarasına uygun bir modelin seçilmesi gerektiği gelir. Aynı zamanda ayağın yapısına da uygun bir krampon modeli olması da önem arz eden bir diğer noktadır. Erkek kramponun giyildiğinde rahat edilmesi ve hareketi kolaylaştırması gerekir. Bunun için ayak yapısına uygun olan bir model seçilmesi son derece önemlidir. Ayakkabının kullanılacağı zemine de uygun olması gerekir. Bu nedenle kullanılacağı zemine uygun olan seçeneğin bulunmasına dikkat etmek gereklidir. Çivi tabanlı bir erkek krampon alınacaksa kısa çivili mi uzun çivili mi gerektiği de kontrol edilmelidir. Kullanılacağı halı sahanın çimlerine uygun bir ayakkabı seçilmesi gerektiğinden bu özelliklere de bakılmalıdır. Erkek kramponun tabanı da uygun esnekliğe sahip olmalıdır. Bu sayede doğru seçimi yapabilirsiniz.