Kullanma Amacı
Cilt Tipi
Cinsiyet
Hacim
Fiyat
Yaşlanma Karşıtı
Kapatıcılık
Renk
Görünüm
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Tip
SPF
Suya/Tere Dayanıklılık
Form
Ek Özellik
Ürün Puanı
"

Estee Lauder

" araması için 2201 sonuç listeleniyor

Cildinize Uygun Estee Lauder Ürünleri Trendyol'da!

Cilt bakımı kişisel bakımın önemli bir aşaması olarak kabul edilir. Yüz için özel geliştirilen malzemeler kullanmak uzun vadeli bazı avantajları beraberinde getirir. Periyodik olarak gerçekleştirilen cilt bakımı sayesinde aydınlık, temiz ve esnek bir yüze sahip olmak mümkündür. Bu bağlamda birçok kişiye yardımcı olan Estee Lauder sayesinde cildinizin esnek ve nemli olmasını sağlayabilirsiniz. Doğru malzemeleri seçerken her şeyden evvel cilt tipini belirlemek gerekir. Yağlı, karma ve kuru olarak sınıflandırılan cilt türlerine özel olarak geliştirilen seçenekler bulunur. Estee Lauder fondöten genellikle tüm tipler üzerinde rahatlıkla kullanılır. Ancak bu uygulama öncesinde nemlendirici ya da baz kullanılması tavsiye edilir. Bu sayede fondöten çok daha rahat bir şekilde yüze oturur. Estee Lauder serum genellikle yüzü beslemek ve canlandırmak adına tercih edilir. Çeşitli vitamin, mineral ve bileşenlerle beraber donatılan bu serumların kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olduğu bilinir. Estee Lauder göz kremi bu bölge için özel olarak geliştirilen bir formüle sahiptir. Oldukça zayıf kaslarla donatılan göz bölgesi zaman içerisinde kırışmaya ve çökmeye en uygun yerlerden biridir. Bu nedenle göz bölgesine özel bir bakım rutini oluşturmak gerekir. Oldukça hassas olan bu kısma bakım yaparken parmak uçlarıyla masaj yapabilir ve Estee Lauder set ile beraber bakım rutininizi destekleyebilirsiniz. Böylece cildiniz için uzun vadeli yatırımlara imza atabilirsiniz.

Göz Alıcı Bir Makyaj için Estee Lauder Malzemeleri

Göz Alıcı Bir Makyaj için Estee Lauder Malzemeleri

Estee Lauder makyaj seti, başarılı bir uygulama için ihtiyaç duyulması muhtemel olan çoğu şeyi içinde barındırır. Farklı renk tonlarına uygun fondötenlerle beraber yüz üzerindeki kusurları kapatmak mümkündür. Aydınlatıcı ve kontürle birlikte yüzünüze şekil verebilirsiniz. Birçok kişi bu malzemeleri elmacık kemiklerini belirginleştirmek ya da çene çizgisini vurgulamak için kullanır. Daha basit ve hafif bir makyaj yapmak isteyen kişiler Estee Lauder BB krem, CC krem seçeneklerine yönelir. Doğru renk tonları seçildiği takdirde bu kremlerin belli ölçüde fondöten etkisi gösterdiği bilinir. Estee Lauder Beautiful serisi göz alıcı bir makyaj uygulamasına imza atmak isteyen kişilere hitap eder. Özel olarak geliştirilen materyaller sayesinde makyajınızı önemli davetlere uygun biçimde yapabilirsiniz. Kalıcı bir etkiye sahip makyajlara imza atarak düğün ve nişan gibi etkinliklerde yer alabilirsiniz. Estee Lauder güneş kremi sayesinde bedeninizi UV ışınlarının zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Belli bir oranın üzerinde güneş ışınına maruz kalmak hem sağlık hem de estetik açıdan bazı sıkıntılar yaratır. Yüksek koruma faktörlü güneş kremlerine bu nedenle hayatınızda yer açabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi söz konusu olduğu için diğer birçok ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Estee Lauder Pleasure Intense, Sensuous Noir, Blockbuster etiketiyle beraber piyasaya sürülen parfüm birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarır. Kadınlar için özel olarak geliştirilen bu parfümü hem özel günlerde hem de iş yaşamında tercih edebilirsiniz. Yine özel günlerde Estee Lauder lip gloss kullanarak makyajınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Epey kompakt bir şişeye sahip olan bu malzemeyi çantanızda taşıyabilirsiniz. Tıpkı lip gloss gibi Estee Lauder eyeliner da birçok kadının çantasında kendine yer edinir. Bakışlara keskinlik ve derinlik kazandıran eyeliner sayesinde makyajınızı taçlandırabilirsiniz. Likit bir yapıya sahip olan bu malzemeyi dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Estee Lauder markaları çok sayıda materyali içinde barındıran bir aile olarak kabul edilir. Cilt bakımı ve makyaj başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bu ismin sunduğu kaliteden yararlanabilirsiniz. Estee Lauder ürünleri hakkında fikir sahibi olabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyattan Satılan Estee Lauder Ürünleri

Uygun Fiyattan Satılan Estee Lauder Ürünleri

Estee Lauder fiyat ve kalite açısından epey makul bir düzeyde yer alır. Çok az malzeme kullanarak etkili ve uzun ömürlü sonuçlar elde edebilirsiniz. Verimli bir kullanım imkanı söz konusu olduğu için makyajlarınızı rahatlıkla yapabilir ve cildiniz üzerindeki farkı görebilirsiniz. Estee Lauder Double Wear, Advanced Night Repair, Modern Muse kendi alanında uzman kişilerin emekleri sonucu elde edilen serum seçenekleri olarak dikkat çeker. Geceleri yatmadan evvel gerçekleştirilen cilt bakımlarında kullanılması tavsiye edilen bu serumun canlandırıcı etkiye sahip olduğu bilinir. Bakım ürünlerine ek olarak kozmetik alanında da çalışan bu ismin piyasaya sürdüğü Estee Lauder parfüm hem kadınlara hem de erkeklere hitap eder. Özgün esanslarla oluşturulan bu parfümler günlük yaşamda ve özel davetlerde kendine yer edinir. Dikkat çeken bir tarz oluşturmak adına bu parfümlerden yardım alabilirsiniz. Kadınlara hitap eden modeller arasında Estee Lauder Bronze Goddess, Revitalizing Supreme, Beautiful Belle seçeneklerinin dikkat çektiği bilinir. İnsanlık tarihinin önemli bir parçası olan tanrıçalardan ilham alınarak hazırlanan bu parfümlerle beraber adınızdan söz ettirebilirsiniz. Estee Lauder Sensuous benzer etkiler yaratan başka bir parfüm olarak dikkat çeker. Boyun, bilek ve dirsek içine sıkıldığı zaman yoğun bir koku ortaya saçtığı bilinen bu parfümleri kullanarak fark yaratabilirsiniz. Böylece tarzınızı güzel kokularla destekleyebilirsiniz. Estee Lauder maskara, rimel, kapatıcı, allık sayesinde etkili ve göz alıcı bir makyaj ortaya koymak mümkündür. Makyaj artistlerinin elinden çıkmış gibi görünen sonuçlar elde etmek adına bu malzemelerden yardım alabilirsiniz. Suya ve tere karşı belli ölçüde dayanıklı olan Estee Lauder modelleri ile beraber kalıcı bir makyaj uygulamasına imza atabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Malzemeler Sunan Estee Lauder Farkı

Yüksek Kaliteli Malzemeler Sunan Estee Lauder Farkı

Estee Lauder Perfectly Clean, yüz temizliğinde oldukça önemli bir yere sahip olan adımları takip etmenizi sağlar. Ilık suyla beraber kullanılması tavsiye edilen bu ürünle birlikte gözeneklerinizi açabilir ve yüzünüzdeki ölü deriden önemli ölçüde kurtulabilirsiniz. Temizleme aşaması bittikten sonra Estee Lauder nemlendirici kullanabilir ve böylece yüzünüzde kaybolan canlılığı elde edebilirsiniz. Bu nemlendiricinin özellikle kuru cilde sahip kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilir. Estee Lauder far paleti, göz kalemi, pudra; cilt makyajı için ihtiyaç duymanız muhtemel olan parçaları içeren bir set olarak kabul görür. Palet üzerinde yer alan çeşitli renkleri kullanarak göz kapaklarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Böylece çeşitli kıyafetlere ve ortama uygun makyajlara imza atabilirsiniz. Estee Lauder concealer makyajınızın kusursuz olmasını sağlar. Yüzdeki renk farklılığını bu kapatıcı sayesinde örtebilir ve diğer malzemelerden aldığınız verimi artırabilirsiniz. Trendyol üzerinden sipariş edeceğiniz materyallerle beraber makyaj çantanızı daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Estee Lauder Beautiful Magnolia, Youth Dew, Perfectionist, Nuit, Sephora olarak isimlendirilen parfümleriyle beraber adını geniş kitlelere duyurur. Farklı zevklere ve tarzlara hitap eden bu parfümlerle beraber sosyal etkinliklerde kokunuzla dikkat çekebilirsiniz. Estee Lauder eye cream cilt bakımında detaylara önem veren kişilere hitap eder. Göz altı ve çevresinin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan bu kremle birlikte yaşlanmayı yavaşlatmak mümkündür. Estee Lauder tanışma seti içinde yer alan ürünlerle beraber periyodik bir bakım oluşturabilir ve farkı kısa zamanda görebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre kişisel bakımın hem cilde hem de mental sağlığa iyi geldiği bilinir. Trendyol’un Estee Lauder indirim fırsatından yararlanarak kaliteli malzemelere hayatınızda yer açabilirsiniz. Estee Lauder yorumlar ve puanlarından yardım alarak siparişinizi kısa süre içinde verebilirsiniz.