Fiyat
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Et & Tavuk & Balık Ürünleri

" araması için 509 sonuç listeleniyor

Lezzetli Et & Tavuk & Balık Ürünleri Trendyol’da!

Et ürünleri yüksek protein oranı içeren besleyici yapılarıyla öğünlerde yerini alır. Yüksek protein içeren kırmızı etler arasında sucuk, kıyma, kurutulmuş et gibi çeşitler mevcuttur. Sucuklar kimyon, sarımsak gibi çeşitli baharatlarla tatlandırılır ve lezzetli bir hale getirilir. Sucuk çeşitlerinin içinde bulunan baharat oranları ürüne göre farklılık gösterir. Yoğun acılığı olan ya da baharatı azaltılmış sucuk seçenekleri arasından damak zevkinize göre bir tercih yapabilirsiniz. Sucuk çeşitleri hayvanın doğal yağlarıyla birlikte işlenir. Besin ihtiyaçlarını karşılayan içeriğe sahip sucukların 1 kg, 2 kg ya da 5 kg gibi farklı ağırlık seçenekleri mevcuttur. Pişirilmek üzere hazırlanan sucuk çeşitlerinin yanı sıra direkt olarak tüketebileceğiniz kuru sucuk seçenekleri de bulunur. Kıyma çeşitleri içerdikleri yağ oranına göre birbirinden ayrılır. Yağlı, yağsız kıyma seçenekleri arasından pişireceğiniz yemeğe göre bir tercih yapmanız gerekir. Yağlı kıymalar yüksek kalori ve tat yoğunluğuna sahiptir. Yağsız kıymaların ise protein oranı yağlı çeşitlere göre yüksek miktarda olabilir. Kıyma çeşitleri de farklı gramajlarda ve ebatlarda olacak şekilde hazırlanır. Kurutulmuş et çeşitleri hem atıştırmalık olarak tüketilebilen hem de öğünleri zenginleştirmek için kullanılan besinlerdir. Endüstriyel veya güneş ile kurutma yöntemiyle elde edilen etler tuzlama işleminden geçirilerek lezzetlendirilir. Kurutulmuş etlerin baharat oranı değişiklik gösterir. Damak zevkinize uyan hayvansal gıda seçeneklerine Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farklı Damak Zevklerine Uygun Tavuk Ürünleri Çeşitleri

Tavuk ürünleri çeşitleri arasında salam, kanat gibi lezzetli seçenekler bulunur. Kırmızı et seçeneklerine göre düşük yağ oranına sahip beyaz etler, sağlık odaklı beslenme programlarında sıklıkla tercih edilir. Protein, amino asit içeriği bakımından zengin olan tavuk ürünleri ızgara, kızartma, haşlama yöntemleriyle pek çok farklı şekilde pişirilebilir. Gezen tavuklardan üretilen ürünler sahip olduğu kaliteli besin içeriği ile tercih sebebi haline gelir. Çinko, B vitamini, mineraller açısından zengin olan çeşitler sayesinde sofralarınızı hem sağlıklı hem de lezzeli yiyeceklerle çeşitlendirebilirsiniz. Tavuklar bütün olarak veya pişirmeye hazır parçalar halinde satışa sunulur. Pişirmeye hazır parçalar farklı gramajlara sahip olacak şekilde hazırlanır. Beyaz et seçeneklerini makarna, salata gibi yiyeceklerle bir arada tüketebilirsiniz. Salam seçenekleri arasından fümelenmiş tavuk ve hindi eti ürünlerini tercih edebilirsiniz. Füme salamlar yüksek protein içeriği ve düşük yağ oranı ile ön plandadır. Kahvaltıda, omlet içinde ya da günün her anı hazırlayabileceğiniz pratik sandviçler arasında tüketebilirsiniz. İşlenmiş tavuk ürünleri arasında salam, jambon çeşitlerinin yanı sıra pişirmeye hazır nugget seçenekleri de mevcuttur. Panelenmiş şekilde satışa sunulan nugget çeşitleri, lezzetli ve çıtır yapılarıyla sofralara tat katar. Nugget seçenekleri özellikle çocuklar tarafından sevilerek tüketilir. Tavuk parçalarını uzun süre saklayabilmek için buzluk içinde muhafaza edebilirsiniz. Hazır tavuk ürünleri arasında öne çıkan jambon, yaprak döner seçenekleri sıklıkla tüketilen ve sevilen gıdalar arasındadır. Tavuk yaprak döner ekmek ve lavaş arasında tüketilebilir. Dilerseniz yaprak dönerleri sos ve baharat ile damak zevkinize göre tatlandırabilirsiniz. Jambon ve salam seçeneklerinin dilimlenmiş, yemeye hazır paketleri mevcuttur. Hazır dilimlenmiş ürünlerin yanı sıra bütün halinde satılan jambon çeşitlerinden de satın alabilirsiniz. Bütün haldeki salamlar, jambonlar arasından 250 gr ile 3.5 kg ölçüsünde değişen ürünlerden ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Bütün olarak da satın alabileceğiniz organik tavuk çeşitleri ile besleyiciliği yüksek öğünler hazırlayabilirsiniz. Farklı şekillerde haşlayarak, fırınlayarak, yağda kızartarak pişirebileceğiniz beyaz et seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, avantajlı seçeneklere göz atarak bütçe dostu bir tercih yapabilirsiniz.

Besleyici Et & Tavuk & Balık Ürünleri

Yüksek besleyiciliğe sahip et & tavuk & balık ürünleri öğünlerin doyuruculuğunu ve lezzetini artırır. Besinlerin pişirmeye ve tüketime hazır seçenekleri mevcuttur. Dilimlenmiş salam ve jambon, kurutulmuş et, konserve ton balığı ürünlerini direkt olarak tüketebilirsiniz. Bütün halinde satılan organik tavuk, hindi çeşitlerini tercih ederek evinizde dilediğiniz şekilde tatlandırarak pişirebilirsiniz. Balık ürünleri arasında deniz mahsulleri salatası, karides, midye, ton balığı çeşitleri farklı gramajlarda müşterilere sunulur. Karides, midye çeşitler tavada veya ızgarada pişirilebilen ve baharatlarla tatlandırılan protein içerikli besinlerdir. Makarnalarda, pilavlarda, salatalarda kullanılabilen karides ve midye çeşitleri güveç içinde de servis edilebilir. Dondurulmuş balık ürünleri, yüksek omega 3 ve amino asit zengin besin içerikleri ile tercih sebebidir. Dondurulmuş deniz mahsullerini uzun süre buzlukta muhafaza etmeniz mümkündür. Deniz ürünleri çinko, B12, D vitamini açısından da zengindir. Buğulama, kızartma gibi farklı şekillerde pişirmeyi tercih edebileceğiniz omega 3 açısından zengin ürünler ile öğünlerinize sağlık ve lezzet katabilirsiniz. İşlenmiş balık ürünleri konserve ton balığı, fümelenmiş midye eti gibi çeşitleri içerir. Konserve ürünler günün her anında öğünlerinize katabileceğiniz pratik seçeneklerdir. Konserve ton balığını sandviç ve salata yapımında kullanarak yüksek proteinli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Karides, kalamar, midye füme ürünleri geleneksel yöntemlerle tütsülenen lezzetli seçenekler arasında bulunur. Tütsülenmiş deniz mahsulleri tüketime hazır şekilde paketlenir. İsli tatları sevenlerin tercihi olan tütsülenmiş ürünleri dilerseniz hafif ısıda çıtır bir hale getirerek de tüketebilirsiniz. Paketlenmiş midye dolma seçenekleri de müşterilere sunulan lezzetler arasındadır. Midye dolmaların jalapeno gibi besinlerle lezzetlendirilmiş versiyonları da mevcuttur. Trendyol üzerinden kılıç balık ürünleri gibi lezzetli deniz mahsulü çeşitlerine göz atabilir, damak zevkinize uygun bir tercih yaparak sofralarınızı zengin hale getirebilirsiniz.

Avantajlı Tavuk Ürünleri Fiyatları

Dondurulmuş tavuk ürünleri düşük yağ oranı ve yüksek protein içeriğini bir arada sunan lezzetli besin seçenekleridir. Beyaz etler, çıtır tavuk pane harcı ile pişirilebilir. Çıtır tavuk harcı ve baharatlar yemeklerin lezzetini de artırır. Damak zevkinize uygun şekilde beyaz etleri tatlandırarak besleyici öğünler hazırlayabilirsiniz. Beyaz et çeşitleri arasında bütün olarak satılan tavuk, hindi gibi seçenekler de mevcuttur. Bütün halindeki beyaz etler organik besin seçenekleri olarak ön plandadır. Fırında veya haşlayarak tüketebileceğiniz bütün beyaz etler zengin besin içeriğine sahiptir. Kanat, but, kuşbaşı tavuk çeşitleri de müşterilere sunulanlar arasındadır. Parçalar halindeki beyaz etlerin farklı gramajlara sahip çeşitleri bulunur. Gramaj seçenekleri arasından öğünlerinizin büyüklüğüne göre bir tercih yapabilirsiniz. İşlenmiş et ürünleri pastırma, sucuk, salam gibi çeşitleri içerir. Pastırmaların çemenli, çemensiz, az yağlı versiyonları müşterilere sunulur. Farklı öğünlerde sıklıkla tüketilen salam, sosis gibi işlenmiş ürünlerin tütsülenmiş seçenekleri de vardır. Tütsülenmiş salamlar, jambonlar direkt olarak tüketilebilir veya hafif kızartılarak hazırlanabilir. Sucukların baharat oranları seçenekler arasında farklılık gösterir. Sarımsak, kimyon gibi baharatlarla zenginleştirilen sucukların acılı, acısız versiyonları bulunur. Et balık ürünleri besleyici içeriklerinin yanı sıra farklı şekillerde tüketilebilir besinler olmaları sebebiyle sıklıkla sofralarda tercih edilir. Izgara, haşlama, buğulama, kızartma yöntemleriyle pişirebileceğiniz besinler vitamin, mineral açısından zengindir. Dengeli beslenmeye yardımcı beyaz ve kırmızı et çeşitleri ile sağlıklı, lezzetli, doyurucu tarifler pişirebilirsiniz. Tavuk ürünleri fiyatları besinlerin çeşitlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda gramajlarda ürünlerin fiyatları üzerinde etkin role sahiptir. Her bütçeye hitap eden geniş bir ürün skalası mevcuttur. Böylece kolay bir şekilde Trendyol üzerinden fiyat aralıklarını inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun avantajlı seçenekleri satın alabilirsiniz.