"

Etap

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Etap

 

1981 yılından bugüne profesyonel saç kesme, saç kurutma ve saç şekillendirme makineleri üreten Etap, piyasanın güvenilir markaları arasında yer alıyor. Etap'ın profesyonel kuaför ürünleri içerisinde güçlü fön makineleri, modern tıraş makineleri, saç şekillendirici maşalar ve difüzör gibi fön makinesi aksesuarları bulunuyor. Yüksek kalite, dayanıklılık ve kullanışlılık özellikleriyle öne çıkan marka, profesyonel kullanımda vazgeçilmez bir yere sahip oluyor. Etap, kuaför ürünlerinin yanı sıra otel kullanımına uygun olarak ürettiği tıraş makineleri, saç kurutma makineleri ve kettle serileriyle de öne çıkıyor.

Etap Saç Kurutma Makineleri

Etap'ın en beğenilen ürün grupları arasında yer alan saç kurutma makineleri farklı modellerden oluşuyor. Etap Marathon modelinde; 2200 watt güç kontrolü, termostat korumalı rezistans, 6 farklı hız ve sıcaklık ayarı, üfleme yönlendirme aparatı ve uzun ömürlü İtalyan AC motor özellikleri öne çıkıyor. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek model, güçlü bir saç kurutma makinesi arayışında olanların yanı sıra profesyonel bir fön makinesi almak isteyenlerin de tercihi oluyor. Etap Chocolate 5000 profesyonel seri fön makinesinde ise 2400 watt güç kontrolünün yanı sıra hızlı soğuk üfleme butonu, ergonomik tasarım ve 2 adet üfleme yönlendirme aparatı bulunuyor. Etap fön makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanan Curly saç difüzörü, saçların kurutulurken çok daha hacimli ve kıvrımlı olmasını sağlıyor. Ürünün 16 cm çapındaki ağız kısmı, geniş bir alanın daha kısa sürede kurutulmasına imkan veriyor.

Etap Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Etap saç kurutma makinesi modellerinden Spectra Pro profesyonel, şık tasarımı ve canlı renkleriyle öne çıkıyor. Saçların kısa sürede kurutulmasını ve şekil almasını sağlayan model, yüksek performansla uzun yıllar sorunsuz çalışıyor. 2500 watt güç kontrolü olan modelde 6 adet hız ve sıcaklık ayarı da bulunuyor. Etap marka saç kurutma makinesi modelleri içerisinde bulunan Energyx Pro Profesyonel ve Carisma 4030 Profesyonel serileri de beğeni topluyor. Etap Masha profesyonel saç şekillendirici ise kolay kullanımının yanı sıra 60 saniyede hızlı ısınma, rahat tutuş, güvenli kullanım sağlayan soğuk uç, 2,5 m kablo uzunluğu ve kontrollü hassas ısı ayarı özellikleriyle öne çıkıyor. Etap Masha saç şekillendirici ile kısa sürede birbirinden etkileyici saç modelleri yapabilmek mümkün hale geliyor.

Etap Tıraş Makineleri

Kuaförlerin tercihi Etap, saç kurutma makinelerinin dışında ürettiği tıraş makineleriyle de dikkat çekiyor. Markanın profesyonel kullanıma uygun tıraş makineleri, dayanıklı ve güçlü motorlarıyla uzun süre sorunsuz kullanım sunuyor. En çok tercih edilen Etap tıraş makinesi modellerinden Blade Profesyonel kuaför saç kesme makinesi, oldukça sessiz ve sarsıntısız çalışıyor. 4 adet saç kesme tarağı bulunan makine, 1-3 mm pozisyonlarda 5 kademeli ayarlanabilir kesme uzunluğuyla da öne çıkıyor. Blade serisi; bıçak yağı, bıçak koruyucu parçası ve istenilen uzunluğu kurma mandalı ile sunuluyor.

Etap Kuaför Ürünleri Fiyatları

Ürettiği profesyonel saç kurutma makineleri, tıraş makineleri ve saç şekillendirici maşaları ile kişisel bakım alanında önemli bir yere sahip olan Etap, deneyimli ve modern kuaförlerin tercihi oluyor. Etap kuaför ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle de beğeni topluyor. Hesaplı ve kaliteli bir ürün almak isteyenleri tatmin eden Etap, Trendyol'da yer alan uygun ve kampanyalı fiyat alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Eğer siz de uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sağlam ve güçlü bir fön ya da tıraş makinesi arayışındaysanız, Trendyol'da yer alan Etap ürünlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol, Etap ürünlerini avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuyor.

Yukarı Çık