İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Extory Parfüm

" araması için 11 sonuç listeleniyor

Kaliteli Extory Parfüm Trendyol’da!

Parfüm, kadın ve erkek müşteriler tarafından sıklıkla kullanılan bir kozmetik üründür. Farklı koku esansları kullanılarak üretimi gerçekleştirilen çeşitler, müşterilerin imzaları haline gelir. Kalıcı, hoş kokulu ve cilde yakışan içerikler beğenilir. Göğüs, dirsek, boyun, kol altında kullanıma uygundur. Duş sonrası kullanarak kokunun kalıcılığını arttırmak mümkündür. Extory parfüm seti olarak satışa sunulan çeşitler, erkek müşteriler tarafından tercih edilir. Set içerisinde deodorant da yer alır. Uzun süreli koku kullanımı için müşterilere fırsat tanır. Extory parfüm indirim dönemlerinde uygun fiyata satışa sunulur ve kampanya dönemlerin takibi önemlidir. Bu zamanlarda ise mağazaya gidip vakit kaybetmek yerine Trendyol’dan hızlıca, ürünler tükenmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Dikkat Çeken Etkisiyle Extory Parfüm

Dikkat Çeken Etkisiyle Extory Parfüm

Ürünler EDP ya da EDT alternatifleriyle kozmetik ve bakım kategorisinde satışa sunulur. Extory kırmızı parfüm müşterilerin beklentisine göre tasarlanır. Ürün üzerinde EDP veya EDT yazması önem arz eder. EDP, konsantresi yoğun içerik olarak bilinir. Saf parfümden elde edilen seçenek, dört beş saate kadar kalıcılığa sahiptir. Ancak EDT olanlara kıyasla ağır kokular arasında yer alır. EDT de yeteri kadar kalıcıdır. Kalıcılığını artırmak için uygulama yerinin önce nemlendirilmesi tavsiye edilir. Sonrasında koku sıkılır. Kalıcı ve güzel kokular özel buluşmalar, romantik davetler, iş yemekleri, partiler gibi birçok organizasyonda varlığınızı öne çıkarır, dikkatleri üzerinize çeker. Extory parfüm, keskin ve çarpıcı koku alternatifleri sayesinde erkek müşterilerin severek tercih ettiği bir kozmetik üründür. Girilen ortamlarda hoş kokusuyla belirgin hale gelmek kişiye ayrıca bir özgüven sağlar. Bu nedenle dikkat çeken esansları ile hafızalara kazınan kokulara sahip olmak isteyenlere Extory parfüm tavsiye edilebilir. Ürünlere ise Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Extory Parfüm Çeşitleri

Çok Tercih Edilen Extory Parfüm Çeşitleri

Çoğunlukla erkek müşterilere uygun ürünler satışa sunan marka, son yıllarda herkes tarafından bilinir hale gelir. Alışveriş yapmak için tercih edilen markalar arasında yer alır. Her tarza uyum sağlayan kokuların yanı sıra koku seçeneklerinin fazlalığı da henüz kokusuna karar veremeyen kişiler için seçim şansı yaratır. Dikkat çeken, hafızalara kazınan koku konsantreleri ile Extory parfüm kullananlar yaptıkları alışverişler neticesinde kalıcı kokularla tanışmanın mutluluğunu hissederek her daim memnun kalırlar. Tüm övgüleri üzerine alan ürünleri henüz deneyimlememişseniz ve kullananların fikirlerine ulaşmak isterseniz Extory parfüm yorumları bölümünden fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kullanmak istediğiniz ve beklentilerinize uygun içeriği satın olarak deneyebilirsiniz. Ayrıca siz de kokular hakkındaki yorumlarınızı potansiyel müşterilerimizle paylaşabilirsiniz. Deodorant ve parfüm olarak ayrı ayrı satılan ya da set halinde satılan Extory parfüm çeşitlerine Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Extory Parfüm Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Extory Parfüm Fiyatları

Kişilerin akıllarında kokuları ile anımsanmak isteyen, kokuları imzaları olsun diye arayış içinde olan müşteriler markanın ürünlerini deneyimlemeden hangi kokunun kendilerine ait olacağı konusunda karar vermekte zorlanır. Extory parfüm satın alan her müşteri üründen, kalitesinden, kalıcılığından ve tenine uyum sağlamasından son derece memnun kalır, düzenli olarak sipariş oluşturur. Extory parfüm fiyatları ise değişir. Ürünlerin set halinde satış yapılıp yapılmamasına göre değişkenlik göstermekle birlikte her bütçeye uygun geniş fiyat aralığına sahip olması nedeniyle de birçok kişi tarafından ilgi görür. Beğenilen çeşitlerin üretimini yapan markadan ayrıca sevdiklerinize hediye etmek amacıyla da koku ya da deodorant koku seti satın alabilirsiniz. Alışverişinizi internet üzerinden Extory parfüm online mağazalardan kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat avantajıyla markanın birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.