Cilt Tipi
Fiyat
Yaşlanma Karşıtı
Form
Görünüm
Hacim
Kullanma Amacı
SPF
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Farmstay

" araması için 85 sonuç listeleniyor

Doğal ve Etkili Bakım Sunan Farmstay Ürünleri Trendyol'da!

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Farmstay, cilt bakımı için geliştirdiği özel formülleriyle dikkatleri üzerine çeker. Farmstay Türkiye piyasasına giriş yaptığı günden bu yana müşterilerinin cilt bakımını kolaylaştıran çözümler sunar. Güneş kremi, peeling, yüz temizleme jeli ve pek çok krem çeşidini Farmstay bünyesinde bulabilirsiniz. Farmstay ürünleri, kaliteli malzemeler  ve formüller kullanılarak üretilir. Ciltle ilgili pek çok soruna çözüm üreten ürünlerle siz de yenilenebilir ve canlı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Markanın kremleri yüzünüzdeki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini Farmstay ürünleriyle sağlayabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerine Farmstay online alışveriş avantajı ile ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Güçlü Formülleriyle Farmstay Ürünleri

Güçlü Formülleriyle Farmstay Ürünleri

Cildinizi özel bakım ürünleriyle canlı tutmak istiyorsanız Farmstay ürünlerini deneyebilir ve yeni bakım rutinleri oluşturabilirsiniz. Cildinizi nemlendirmek, güçlendirmek ve kırışıklıkları yumuşatmak için özel bir ürün arıyorsanız Farmstay collagen çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı yüz serumu olarak da bilinen bu ürünler, düzenli kullanımda kırışıklıkların azalmasını sağlayabilir. Yaz tatiline çıkmadan önce hassas cildini güneşin zararlı ışınlarından koruyacak bir güneş kremi almak isteyen müşteriler Farmstay güneş kremi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Günlük bakımınızda sürekli olarak kremlerle cildinizin farklı bölgelerini iyileştirmek ve nemlendirmek için Farmstay kremlerini tercih edebilirsiniz. Vücudunuzun birçok bölgesi için özel olarak hazırlanan kremleri düzenli olarak kullanabilir, istediğiniz yumuşak cilt görünümüne kısa sürede kavuşabilirsiniz. Ayrıca göz çevrenizde koyu halkalar ya da şişlikler oluşuyor ve bunların görünümünü azaltabilecek bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Farmstay göz kremi seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Farmstay tavsiyelerinden yardım alarak cildiniz için uygun ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cildinizi Yenileyen Farmstay Bakım Ürünleri

Cildinizi Yenileyen Farmstay Bakım Ürünleri

Farmstay modelleri, farklı cilt tipleri için özel olarak formüle edilir. Her müşterinin yaşayabileceği çeşitli cilt sorunlarına yönelik ürünler geliştiren marka, yalnızca bakım amacıyla tercih edilebilecek ürünler de hazırlar. Örneğin, yüzünüze her gün makyaj yaptığınız için dinlendirmek ve arındırmak amacıyla Farmstay toniklerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde cildinizde biriken kirden ve makyaj kalıntılarından kolayca kurtulabilirsiniz. Maske ve peeling kullanarak yüzünüzü arındırmayı seviyorsanız farklı etkiler sunan Farmstay peeling çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Cildinizdeki hangi soruna çözüm bulmak istiyorsanız ona uygun şekilde hazırlanan peeling formülleri sayesinde size en uygun içeriği bulabilirsiniz. Cildinize hak ettiği bakımı sağlamak ve dış etkenlerden korumak için Farmstay ürünleriyle bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Bakım rutini sayesinde kısa sürede  etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Farmstay kullananlar tarafından yapılan yorum ve önerilerden faydalanarak ürün seçiminizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Farmstay yorumları sayesinde merak ettiğiniz sorulara da yanıt bulabilirsiniz.

Cebinizi Düşünen Farmstay Cilt Bakım Ürünleri

Cebinizi Düşünen Farmstay Cilt Bakım Ürünleri

Farmstay fiyatları belirlenirken ürünlerin özelliği, etken maddeleri ve ürün boyutu gibi pek çok faktör dikkate alınır. Ürünlerin içeriğinde hangi maddelerin kullanıldığı, hangi amaca hizmet ettiği, gramajı ve sunduğu çözümlere bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Farmstay markasının çeşitli ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için indirim dönemlerini bekleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz Farmstay ürününün tercih edilmesi sıklığı fiyatları etkileyebilir. Özellikle kolajen gibi popüler Farmstay ürünleri ile kremler arasında fiyat farkı görülebilir. Farmstay ürünlerini satın alırken online alışverişe özel avantajlarla karşılaşabilirsiniz. Çeşitli indirim, kampanya ve kuponlardan yararlanarak istediğiniz ürünü daha uyguna satın alabilirsiniz. Farmsty indirimlerinden yararlanmak için beğendiğiniz ürünleri favori listenize ekleyebilir, böylece fiyatlarında oluşabilecek değişiklikleri kolayca fark edebilirsiniz. Ayrıca belirli dönemlerde yapılan kampanyaları takip ederek Farmstay ürünlerini çoklu bir şekilde satın alabilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli içerikleriyle öne çıkan Farmstay ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.