placeholder
"

Felicia

" araması için 1328 sonuç listeleniyor

Felicia

Evinizdeki Dostlarınız İçin Sağlık ve Kalitenin Adresi Felicia

Felicia evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanarak oluşturulmuş mamaların ve ayrıca yemlerin de bulunduğu, günümüz dünyasında en fazla tercih edilmekte olan mamalardan bir tanesidir. Besin değerlerinin ve içeriğinin sağlıklı olması ile göz önünde bulundurulduğunda, en çok tercih edilen mama markaları arasında bulunmaktadır. Evcil dostlarınızın, sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamaları, genel bağışıklık sistemlerinin ve bedenlerinin düzgün bir biçimde korunmasını sağlamak için sağlıklı ve doğru bir usulde beslenmeye gereksinimleri vardır. Fakat evcil dostlarınız için, alması gereken bu öğünlerini düzgün bir biçimde hazırlayabilmeniz ve bunu koruyabilmeniz pek fazla mümkün olmamaktadır. Felicia mamalar ile birlikte sağlıklı ve düzgün bir biçimde beslenmesi ve evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve uzun bir hayat yaşayabilmeleri sağlanabilmektedir. Kuru mamalar mevcut tazeliğinin korunabilmesi amacıyla her zaman, fazla güneşe maruz kalmayan, kuru ve serin bir bölgede saklanması ve bayatlamasının önüne geçmek ya da tadını koruyabilmek için mama paketinin ağzının mutlaka her zaman kapalı tutulması gereklidir. Yaş mamalara bakıldığında, yine kuru mamalarda da olduğu şekilde hava almadan, kuru ve serin bir ortamda saklanarak korunması gerekmektedir. Fakat mama paketi açıldıktan sonrasında mutlaka buzdolabı içerisinde saklanmalı, evcil hayvanınızın beslenme saatinden yaklaşık yarım saat öncesinde de dolaptan çıkarılarak biraz sıcaklığının yükselmesi beklenmelidir. Yem çeşitleri ise yavru ya da yetişkin kuş türlerine göre değişiklik göstermektedir. Yemlerin de tazeliğinin korunabilmesi için aynı şekilde güneşe maruz kalmayan kuru ve serin bir bölgede muhafaza edilmesine özen gösterilmelidir. Kuşlarınız için gerekli olacak besin değerleri ihtiyaçlarını sağlıklı, taze ve zengin çeşitliliği sayesinde Felicia yemleri karşılayabilmektedir. Felicia, evcil dostlarınızın sağlıklı ve aynı zamanda uzun bir hayata sahip olmalarının ne kadar önemli olduğunun tam bilincinde olarak evcil dostlarınızın özel ihtiyaçlarını baz alarak sağladığı beslenme şekli ile çok önemli markalar içerisinde bulunmayı ve bunu koruyabilmeyi başarmıştır. Birçok kullanıcı tarafından da sevilerek tercih edilmektedir.

Felicia Mamalar ile Çok Daha Sağlıklı Sadık Dostlar

Felicia köpek mamaları hem yaş hem de ırklara göre çeşitlere ayrıldığından dolayı kendi köpeğiniz için en doğru ve uygun olan lezzeti ve de içerikleri bulabilmeniz mümkündür. Felicia köpek maması farklı çeşitliliklere sahiptir. Gündelik olarak beslenme gereksinimlerini sağlıklı ve dengeli bir şekilde karşılayabilmek için formüle edilmiştir. Mama içeriğinde yüksek kalite değerlerine sahip bitkisel ve ayrıca hayvansal proteinler bulunmaktadır. Evcil dostlarımızın sağlıklı yaşayabilmesi amacıyla tamamen doğal ürünler kullanılarak üretimi yapılmaktadır. İçeriğindeki ürünler zengin mineral ve vitaminler barındırması açısından köpeklerinizin cinslerine ve de türlerine göre oldukça iyidir. Gerekli olan mineral ve vitamin takviyelerinin mamaların içerisinde bulunmasından dolayı olumlu olarak kabul gören markalar içlerinden gelmektedir. İçeriğinde barındıran vitaminler sayesinde sağlıklı bir şekilde gelişimlerinde ve uzun bir hayat yaşamalarında önemli bir faktör oynamaktadır. Felicia kedi maması, kuru ve yaş mama seçenekleri ile iki farklı kısımda, kedilerinizin gereksinim duyduğu tüm besin içeriklerini karşılayabilecek şekilde veterinerler ve de beslenme uzmanları ile birlikte özenle formülü oluşturulmuştur. Beğenmesi en zor, en seçici kedilerin bile iştahını kabartarak sevmesini sağlayacak, hiçbir ek koruyucu madde içermeyen, tamamen doğal ve katkı barındırmayan mamalardır. Farklı opsiyonlara sahip mama çeşitleri ile birlikte evcil dostlarımızın kaliteli ve de sağlıklı bir şekilde beslenerek uzun bir hayata sahip olmaları amacıyla hazırlanmaktadırlar. Sevimli dostlarınızın sadece beslenmesi, karnının doyması değil, gerekli bütün besin değerlerini alarak sağlıklı ve bağışıklığı güçlü bir şekilde yaşamaları hedeflenmektedir. Felicia mamalar bu felsefe baz alınarak yapılmaktadır. Felicia somonlu kedi maması, evcil dostunuzun ihtiyacı olacak gündelik bütün besinleri tam ve dengeli bir şekilde alabilmesi için, uzmanlar tarafından en kaliteli içeriklerle birlikte oluşturulmuştur. Böbrek sağlığını koruyacak ve genel sindirim sistemini destekleyecek içerikler bulunmaktadır. Felicia sterilised kedi maması, evcil dostlarınız için çok değerli bir besin kaynağı olmaktadır. Balık, bilindiği üzere en değerli besin ve protein kaynaklarından birisidir. Kolay sindirilebilir olmasının yanı sıra daha fazla Omega 3 içermesinden ötürü diğer proteinlerden ayrılır. Balıklı mamalar dengeli ve tam bir beslenme sağlamasının yanında mental sağlığı da korumada katkı sağlamaktadır. Ayrıca sağlık açısından uygun tahıl ve pirinç içerdiği için besinlerin daha kolay bir şekilde sindirilmesini sağladığı için, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu da sağlanmasına katkıda bulunur. Besin yararını en üst seviyeye çıkararak, daha az ve kuru şekilde dışkıyı destekler niteliktedir. Protein kuru mamaya göre çok daha değişik bir üretim usulüne sahiptir.

Yavru Kedilerinizin Severek Yiyeceği Özel Foröüle Edilmiş Felıcıa Kedi Maması

Felicia kitten yavru kedi maması, optimum seviyede protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile, yavru dostunuzun dengeli ve sağlıklı şekilde büyümesi için uzmanlar tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Sağlıklı bir metabolizmayı ve yavrularda kemik gelişimini de desteklemek için Omega 3 ile birlikte temel vitamin ve mineraller ile içeriği zenginleştirilmiştir. Yavru kediler yetişkinlere göre bakımı daha zahmetli ve sabır gerektiren bir süreçtir. Dikkatli davranılması önemli olan bir diğer husus da yavru kedilerin metabolizmalarına uygun ve mide rahatsızlığı yaratmayacak besin gruplarını tercih etmektir. Yeterli beslenmesinin yanında dengeli de beslenmesi, gelişimini pozitif yönde etkileyecektir. Felicia yavru kedi maması, kedinizin uzun ve sağlıklı bir hayat sürebilmesi için, içeriğindeki protein ve yağ oranı dengelenerek oluşturulmuştur. Formülündeki optimum düzeyde olan mineral dengesi yavru kedinizin ayrıca kemiklerinin gelişimine de katkı sağlar. Büyüme esnasında yavruyu destekleyerek gelişim süreçlerine katkıda bulunacak Felicia yavru kedi mamaları, kolaylıkla çiğneyerek kolaylıkla öğütebileceği şekilde üretilmiştir. Yüksek protein katkısına sahip yavru kedi maması, sindirimi hızlandırıcı bir özelliğe sahiptir. Bununla birlikte içeriğindeki mineraller ve vitaminler sayesinde kedinizin tüylerini de canlı ve sağlıklı göstermektedir. Yüksek kalsiyum içermesi ile birlikte kemik ve diş sağlığını koruyan ve gelişimine katkı sağlayan bu mama, tadıyla da yavru kedilerinizin zevkle yemek isteyeceği bir mama olacaktır. Yavru kedileriniz, 12. ayını doldurmaya az kalana kadar yetişkin kediler için olan mamalara başlamamalıdır. Sindirim sistemi açısından bir yaşından önce buna hazır değildir. Bu sebepten sütten kesilmesinden sonra yavru kedi maması ile beslenmesine devam edilmelidir. Bu şekilde düzenli ve dengeli besin içerikleri sayesinde kilo alması kontrollü şekilde sağlanacaktır. Kedinizin beslenmesinde yaşına ve cinsine göre uygun miktarları tercih etmek kedinize sağlıklı ve dengeli bir yaşam sağlayacaktır. Paketlerin üzerlerinde bulunan beslenme tablolarını referans alarak yavru kedinizin günlük mama ihtiyacını dengeli olarak karşılayabilirsiniz. Kedinizin yaşı dışında cins ve hareketlilik düzeyine göre de mama tüketimleri kendi aralarında değişkenlik gösterebilirler. Kediler genelde az ama sık sık mamalarını yemeyi tercih ederler fakat yine de uzun tüylü kediler için, sırtında elinizi gezdirerek durumunu kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte mama kaplarını temiz tutmak da oldukça önemlidir. Kedilerin titizliğinden de ötürü, lezzeti tam alabilmesi için mama kaplarının her zaman temiz tutulması özen gösterilmesi gereken bir konudur.

Felicia Kedi Maması ile Minik Dostlarınızı Sevgiye Boğun

Felicia kedi maması yorum yapan kişiler tarafından tavuklu yetişkin kedi maması en fazla tercih sebebi olan mamalardan birisi olmuştur. 1 yaş üzerindeki bütün kedi cinslerinde kullanımı uygun olan bu mama, A, D, E ve folik asit şeklinde bir vitamin içeriği barındırmaktadır. Bundan dolayı kedilerin tüylerinin sağlıklı ve parlak olması sağlanacaktır. Bununla birlikte hindili ve ördekli, somon ve danalı gibi mama çeşitleri de bulunmaktadır. Yavru kediler için de bu opsiyonlar bulunmaktadır. Ayrıca kısırlaştırılmış olan kedilere özel mamalar da kullanıcılar tarafından çok olumlu yorumlar almaktadır. Serin ve güneşe doğrudan maruz kalmayacak bir yerde muhafaza edildiğinde tazeliğini çok uzun süre koruyabilen kuru mamaların farklı ağırlıklar içerisinde de çeşitleri bulunmaktadır. Felicia kısır kedi maması, kedilerinizin doğal yaşam standartlarına en uygun biçimde beslenerek, daha sağlıklı ve uzun biçimde yaşamlarını sürdürebilmeleri için uzmanlarla beraber, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül bileşeniyle hazırlanmıştır. Sindirilebilirlik oranı yüksek şekilde doğal protein kaynaklarını barındıran Felicia, sindirim sistemi ve ayrıca alerji durumlarına göre özel şekilde geliştirilmiştir. Alerjik durumlarla bağlantılı olduğu tespit edilmiş sığır eti, buğday, süt ürünleri, patates, soya, renklendirici, yapay tatlandırıcı, hiçbir kimyasal aroma ve GDO bulundurmamaktadır. Felicia kısır kedi maması, yetişkin durumda ve 7 yaş üzeri kısırlaştırılma işlemi gerçekleştirilmiş kediler için beslenme uzmanları ile birlikte özel şekilde formüle edilmiştir. Kısırlaştırmadan sonra yeme istekleri artan kedilerin, ani ve aşırı şekilde kilo alımı ve taş oluşumlarının önüne geçilmesine katkı sağlar. Kızılcık meyvesi ile birlikte ideal düzeyde mineral barındırması ile idrar yolları ile birlikte kedinizin böbreklerinin sağlıklı olmasına da katkı sağlar. İçeriğindeki desteklerle birlikte +7 yaş üstündeki kedilerimizin yaşam kalitesi ve standartlarını koruyarak yükseltir. Tasarımı özel olan mama tanelerinin yapısı, diş kısımlarında plak ve de tartar oluşumunun azaltılmasına katkı sağlar. Ayrıca doğal Omega 3 ve 6 yağ asitlerinin katkısıyla tüylerinin canlı ve parlak kalmasına katkı sağlar. Bütün Felicia mama formülleri, optimum düzeyde beslenmeyi sağlamak ve sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak için düşünülmüştür.

Felıcıa Mamalar ile Daha Sağlıklı Daha Mutlu Köpekler

Felicia mamalar ayrıca köpekler içinde farklı mama çeşitlerine sahiptir. Yetişkin durumda olan köpeklerin sağlıklı ve dengeli bir şekilde yaşına ve çeşidine uygun şekilde beslenmeleri gereklidir. Akdi takdirde obezite gibi problemler görülmeye başlanabilir. Bu sebeple yaş ve cinsine uygun bir kuru mamanın tercih edilmesi çok önemlidir. Felicia köpek mamalarının tamamen doğal ürünler kullanılarak üretimi sağlanmaktadır. Köpeklerinizin gündelik olarak tüketmesi gerekli beslenme öğünlerini sağlıklı ve ayrıca dengeli bir biçimde alması üzerine özel olarak formüllendirilmiş ve geliştirilmiştir. Köpeklerinizin sağlıklı ve parlak bir şekilde tüy ve deri yapısını barındırmaları için, dengeli Omega 3 ile içeriği güçlendirilmiştir. Ayrıca içeriğinde bulunan yüksek nitelikte protein kaynakları sayesinde tamamlayıcı ve sağlıklı şekilde bir beslenmeye olacak sağlayacaktır. Felicia olarak neredeyse bütün hayatımızı birlikte sürdüğümüz, anılarımızı paylaştığımız köpek dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatını sürdürmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmak ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Köpek dostlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşaması, bizim bir parçamız haline gelir. Onların hayatlarımızın içerisinde çok uzun yıllar boyunca yer alması ve yaşamlarının sağlıklı geçebilmesi için gündelik gerekli besin öğünlerine ve içerdikleri değerlere oldukça önem gösterilmesi gereklidir. Felicia yavru köpek maması, yakın dostlarımız için faydalı ve dengeli besin içeriğine sahiptirler. Sağlıklı ve dengeli beslenme sadık dostlarımızın gelişimi için oldukça önemlidir. Sağlıklarına ek olarak iyi beslenme köpeklerimizin mutluluk ve huzuru için de önem arz etmektedir. Özellikle iki yaşın altındaki yaş gruplarında köpeklerin sağlıklı gelişimine büyük ölçüde katkı sunan mamalar, köpeklerinize sağlıklı bir yaşam kalitesi sunmaktadır. Köpek mamaları, besleyici besinler ile birlikte proteinlerden de oluştuğu için sadık arkadaşlarımız tarafından da çok fazla beğenilmektedir. Tamamen doğal ürünlerden oluşarak hazırlanmış ürünler, bulundurduğu vitamin ve mineral değerleri açısından köpeğinizin cins, kilo ve ırkına göre oldukça çeşitli ve zengin içeriğe sahiptir. Köpeğinize uygun mamayı seçmenizin yanı sıra, köpeğinize uygun miktarlarda mama verilmesi de dikkat edilmesi gereken çok önemli diğer bir konudur. Ürünlerin arkalarında bulunan değer tablosu sayesinde, köpeğinizin kilosuna ve yaşına uygun olan öğün miktarını tespit etmeniz mümkündür. Güneş ışığına direkt olarak maruz kalmayacak, serin ve kuru bir ortamda saklanması, mamanın tazeliğini ve lezzetini uzun süre koruyabilmesine olanak sağlayacaktır. Mamaların farklı kilogram paketlerinde türleri bulunmaktadır. Bu şekilde ihtiyaç duyacağınız oranda temin edebilmeniz mümkündür.

Felicia Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürün çeşitliliği olarak çok geniş bir içeriğe sahip olan Felicia mama, köpek mamaları, kedi kumu ve kuş yemleri gibi ürün çeşitleri bulundurmaktadır. Fiyat ve kalite göz önünde bulundurulduğunda evcil hayvan sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Felicia mamaları evcil hayvan sahipleri tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Köpeklerinizin ve de kedilerinizin mutlulukla yediği bu mamalar ile birlikte evcil dostlarınızın sağlıklı, mutlu ve yaşam kalitesi yüksek bir biçimde gelişimini sağladığı bir hayat şekli sunulmaktadır. Felicia kedi maması nasıl sorusunun yanıtını merak eden kullanıcılar için oldukça fazla kişi tarafından evcil dostlarının severek ve iştahlı şekilde tercih edildiğini söylememiz mümkündür. İçeriğinde bulundurduğu mineraller ve vitaminler ile evcil hayvanlarınızın sağlıklı ve uzun bir yaşam sürdürebilmesi için optimum fayda sağlamaktadır. Felicia mamaları içeriğinde mısır, buğday, tavuk proteini, balık yağı, balık unu, kurutulmuş şeker pancarı, gibi lezzetlere ek olarak birçok zengin vitamin ve mineraller de içermektedir. Felicia kedi maması fiyatları kalite ve performans olarak göz önüne alındığında, öne çıkan markalar arasında bulunmaktadır. Birçok kullanıcı için kalitesi ve evcil hayvanlarının mutluluğu göz önünde bulundurulduğunda, fiyatlarının karşılığını verdiği görülmektedir. Taurin değerinin yüksek olması ve tane tane olmasından dolayı diş ve çene sağlığı açısından da mamayı öne çıkartmaktadır. Felicia köpek maması inceleme altına alındığı zaman, kullanıcıların çok büyük bir kısmının memnuniyetle bahsettiği, tatmin edici köpek mamalarında ön sıralarda yer almaktadır diyebiliriz. Felicia Köpek Maması, birçok markayla karşılaştırıldığında yüksek oranda ve sağlıklı et içeriği bulundurduğu görülmektedir. Hayvansal protein olarak önemli bir kaynak olarak et içeriği, köpeğin sağlıklı gelişiminde önemli bir faktör olacaktır. Ayrıca şeker pancarı da barındırmasından ötürü köpeğinizin dışkısını katılaştırarak sağlıklı bir form sağladığından ötürü tercih edilmektedir. Felicia köpek maması yorum yapanlar arasında oldukça beğenildiği ve öne çıktığı görülmüştür. Genel olarak gerekli olacak bütün mineral ve vitaminleri mamanın içeriğinde barındırması kullanıcılar için olumlu yorumların artmasına sebep olmuştur. İçeriğinde barındırdığı vitaminler ve mineraller sayesinde sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişimlerinde önemli rol oynamaktadır. Telefonunuzdaki uygulama üzerinden ya da internetteki arama motorları üzerinden Felicia mama içeriklerini ve fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için en uygun mama içeriğini uygulama üzerinden sepetinize ekleyerek anında sahip olabilirsiniz.