placeholder
"

Fenerbahçe Forma

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Fenerium Forma Modelleri ile Taraftar Ruhunu Yansıt

Giyim alanı oldukça geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapar. Bugün sektöre bakıldığında günlük ve özel zaman için tasarlanan kıyafetler dışında taraftar formaları da görmek mümkündür. Futbol ve basketbol gibi sporlar, çok eski tarihe dayanan bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle taraftar formaları da çok uzun zamandır üretimi yapılan kıyafet çeşitleri içerisinde yer alır. Fenerium forma Fenerbahçe lisanslı takımın kendisine ait ürünüdür. 1907’den beri maçlara devam eden takım, belirli dönemlerde kendi renklerini barındıran formalar üretmeyi sürdürür. Ürünlerin her biri orijinal olup lisansı alınmıştır. Üretimde en kaliteli kumaş çeşitleri kullanılarak ortaya eşsiz modeller çıkartılır. Fenerium petrol mavisi forma şimdiden klasikler arasına girmiştir. Her kullanıcı tuttuğu takımın renklerini ve amblemini üzerinde taşımayı sever. Tarafını belli etmek için tuttuğu takımın lisanslı kıyafetlerini maç gününe özel olarak giymekten gurur duyar. Seçilen ürünlerin her bakımdan orijinal olması kullanıcıların dikkat ettiği detaylardan biridir. Fenerium forma takımı, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına karşılık verirken aynı zamanda tarzlarına da uyum sağlar. Markanın içerisinden her yaş için ürün modeli bulmak mümkündür. Yetişkinler için olan modeller dışında bebek ve küçük çocuklar için de forma tasarımları yer alır. Tek parça olan modellerden ziyade takım halinde olan modeller de sıklıkla tercih edilir. Marka uzun zamandır sektörde yer aldığı için moda trendlerinin doğrultusunda tasarımlar oluşturur. Buna ek olarak son model dikim makinelerinin de ayrıcalıklarından faydalanır. Ürünler birinci sınıf kaliteye sahip kumaş çeşitleri ile üretilir. Yazın giyilebilecek modeller dışında kışın da sıcak tutan modeller de markanın bünyesinde yer alır. Ürünler, her ne kadar kısa sürelerle giymek için tercih edilse de yine de kullanıcıların vücuduna zarar vermez. Konforlu ve rahat hissetmelerine katkıda bulunur. Model grupları içerisinde sweatshirtler, tişörtler, alt eşofman takımları ve uzun kollu çeşitleri yer alır. Bunlardan bazıları kış ayında oynanan maçlarda tercih edilebilir özelliğe sahiptir. Bazıları ise yaz sıcağında oynanan maçlar için kolaylık sağlar. Marka, erkek ve kadınlar için ayrı dikime sahip modeller tasarlar. Kıyafet modellerinin tasarımı dışında takıma ait aksesuarlar ile de kullanıcıların isteklerine karşılık verir. Siz de sayfamızdan takımın renklerini ve amblemini taşıyan forma modellerinin tamamına ulaşabilirsiniz. Tarzınıza uygun özgün seçimler yapabilirsiniz. Böylelikle tuttuğunuz takımı desteklediğinizi rahatça gösterip belli edebilirsiniz.

Fenerium Formalar Tam Zevkinize Göre

Fenerium Formalar Tam Zevkinize Göre

Marka birden çok ürün kategorisine sahiptir. Model çeşitliliğinin fazla olması her kullanıcının tarzının farklı olması ile doğrudan alakalı bir durumdur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde Fenerium takımına ait kıyafet ve aksesuarlar yer alır. Erkek ve kadın kullanıcılar için kumaş model konusunda farklılıklar mevcuttur. Küçük çocuklar için de üretilen modeller markanın kategorileri içinde bulunur. Bunun yanı sıra hem erkek, hem de kadın kullanıcıların cinsiyet farkı olmaksızın tercih edebileceği unisex ürünler de sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Fenerium bebek forma sarı ve lacivert renklerden oluşan zıbın ve badilerden oluşan tasarımlardır. Bu tarz bir ürün seçerek evladınızı Fenerbahçe takımı ile tanıştırabilirsiniz. Modellerin üzerinde takımın amblemi de yer alır. Sadece lacivert ya da sarı renkleri de mevcuttur. 3-15 ay aralığında olan bebek zıbın ve tulumları, %100 pamuktan üretilir ve bebeğinizin cildine zarar vermez. Tamamen orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Üretilen modellerin üzerinde arma ya da baskı gibi takımın lisanslı ürünü olduğuna dair amblem yer alır. Fenerium kadın forma müşterilerin beden biçimlerine çeşitli kalıplarda üretilir. Fenerium uzun kollu forma modeller dışında kısa kol olan modeller de mevcuttur. Buna ek olarak soğuk havalarda giymek için uygun olan kapşonlu polar kumaş tasarımlar da markanın bünyesinde yer alır. Fenerium erkek forma modelleri de erkek kullanıcıların vücutlarına uygun olarak üretilir. Farklı çeşitler üreterek onların özgün seçimler yapmasına katkı sağlar. Soğuk ve sıcak havalarda giymeye uygun kumaş çeşitleri ile tasarlanan modeller, hayatın her alanında kolaylık sağlar. Fenerium triko forma mevsimsel giyilebilecek şekilde üretilir. Bu kumaş çeşidine sahip ürün modelleri, genel olarak sonbahar ve kış aylarında kullanılmak için idealdir. Triko olan tasarımlar, makine örme sistemi ile üretilir ve siz kullanıcıların beğenisine sunulur. Fenerium kollu forma yine aynı şekilde soğuk ve serin havalarda yapılan maçlar için tercih edilir. Mont ya da kabanın içine giymek için uygun iken aynı zamanda hırka gibi diğer kıyafetler ile de giyilebilir. Fenerium forma bedenleri birden çok çeşide ev sahipliği yapar. Kadın ve erkek kullanıcılar için beden çeşitleri geniş yelpazeye ayrılır. Small bedenden large bedene kadar her kalıp markanın beden tablosu içerisinde yer alır. Bu gibi kolaylık sağlayan detaylar da kullanıcıların daha doğru seçimler yapmasına öncülük eder.

Her Tarza Hitap Eden Fenerium Formalar

Her Tarza Hitap Eden Fenerium Formalar

Günlük ve spor tarz kıyafetlerin insan hayatında yeri oldukça önemlidir. Yaş farkı olmaksızın her kullanıcı, seçtiği kıyafetin içerisinde rahat olmayı ister. Siz de bu isteğinize Fenerium özel forma modelleri sayesinde karşılık bulabilirsiniz. Marka, 2000 yılında Fenerbahçe Spor Kulübüne mali destek amacı ile kurulduğundan beri birinci sınıf kalitede takım formaları ile hizmet vermeye devam eder. Sektöre ilk girdiği andan itibaren adını kısa sürede duyurarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Her dönem yenilikçi tasarımları ile modern duruşu spor tarz ile birleştirerek ortaya birbirinden farklı modelde kıyafetler çıkarmıştır. Özellikle kadın ve erkek Fenerbahçe taraftarlarının günlük hayatta ve maçlarda takım ruhunu yakalamak için sıklıkla tercih ettiği markadır. Sadece maç olarak değil, koleksiyon yapmayı seven kullanıcılar da gönül rahatlığı ile seçimler yapabilir. Modeller geniş bir skalaya sahiptir. Günlük yürüyüş ve spor yapmak için altlı üstlü olan takım modellerden yana da tercih yapabilirsiniz. Fenerium taraftar forma çeşitleri içerisinde retro ya da nostaljik formalarda dikkat çeken ürünlerdir. Eskinin ruhunu yansıtan tasarımlar, kullanıcıların tarzlarına da uygundur. Fenerium nostalji forma 1907’de kurulan takımın eski tasarımlarının olduğu bir kategoridir. Bugün aynı formlarda eskiyi çağrıştıran tasarımlar, markanın ürün çeşitleri içerisinde bulunur. Fenerium retro forma da aynı şekilde 1910 ve daha sonraki yılların marjinal tarzını yansıtan modellere sahip tasarımlardır. Koleksiyon hobisi olan kullanıcılar, bu tasarımları severek tercih eder ve ilgi duyar. Fenerium çubuklu forma modeli ise 1964 ve 1965 yılları arasında kazanılan şampiyonlukları anımsatarak o dönemin sezonunda yer alan sarı lacivert çizgilerin yer aldığı çubuklu formaya FB harfleri ve sarı yıldız ayrı bir asalet katmıştır.

Bugün halâ bu model markanın en çok satılan ürünleri içinde yerini korur. Fenerium milli takım forma Türkiye takımında yer alan Fenerbahçe takımının amblemini taşıyan tasarımdır. Bu modeli de markanın ürün kategorileri içerisinde bulmanız mümkündür. Yine aynı şekilde çokça tercih edilen forma modellerinden biridir. Fenerium tribün forma maça seyirci olarak katılan taraftarlar için özel üretilen bir modeldir. Uzun kol ya da kısa kol gibi seçenekleri varken aynı zamanda polar ya da sweatshirt gibi kategorilere sahip modeller de mevcuttur. Tarz sahibi olup kaliteli giyinmeyi her kullanıcı ister ve buna dikkat eder. Zaman içerisinde modanın ön plana çıkması ve kullanıcı isteklerinin de farklılaşması neticesinde kadın ve erkek giyim üzerine çeşitlilikler artmaya başlamıştır. Özellikle futbol ve basketbol tutkunlarının ilgisini çeken takım formaları, eskiye nazaran daha çok model grubu ile kullanıcıların karşısına çıkar. Fenerium basketbol forma Fenerbahçe’nin basketbol takımına ait bir kategoridir. Burada takımın renklerini oluşturan kısa kol ve sıfır kol forma modelleri bulunur. Eğer basketbol oynamayı seviyorsanız arkadaşlarınız ile maç yaptığınızda takımınızın forma modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Fenerium maç forması sporcuların rahatlıkla tercih yapabileceği şekilde tasarlanır. Takımın altyapısında iseniz ya da kendiniz bağımsız olarak maç yapmayı seviyorsanız bu kategoriden ürün seçimi yapabilirsiniz. Beklentilerinize karşılık verir ve yırtılma ya da sökülme gibi durumlar yaşanmaz. Oldukça kaliteli kumaşlardan üretilerek sizlerin tercihine sunulur. Fenerium kaleci forma oyuncuların üzerinde olan formalardan daha farklı desenlerde tasarlanır. Yine aynı şekilde sarı ve lacivert renkleri barındıran formalar, bazen ya sadece lacivert ya da sadece sarı olarak tasarımlara da ev sahipliği yapar. Fenerium sarı forma Fenerbahçe’nin 2019 ve 2020 sezonuna ait olan bir tasarımdır. Çeşitli markaların sponsorluğunu taşıyan bu sarı formanın aynı zamanda alt kısım olarak şort modeli de vardır. Arka kısmında sponsor yazısı mevcut olan bu model, en yeni teknolojiye sahip makineler ile üretilir. Formadan en çok ısı alan yerler tespit edilerek Climalite teknolojisi kullanılarak tasarlanır. Bu sayede teri daha iyi şekilde emerek hasta olma ya da rahatsız etme gibi aksi durumları ortadan kaldırır. Omzunda üretici markanın ikonik olan üç bant özelliği bulunur. Aynı zamanda logo kısmı lacivert renge sahiptir. Siz de bu tasarımdan yana tercihte bulunarak her sene şampiyonluğu tadan takımınıza destek olabilirsiniz. Fenerium lacivert forma modelinin ense kısmında estetik görünüme sahip bir deniz feneri şekli mevcuttur. Formanın rengi, engin denizleri çağrıştırsın düşüncesi ile lacivert olarak belirlenmiştir. Fenerbahçe takımının üçüncü formasıdır. Ön kısmında sponsor şirket yazarken aynı şekilde arka kısmında başka bir sponsorun adı yazar. Formanın ana rengi lacivert olmakla beraber amblem ve yazıları sarı renktir. Siz de takımınızın üretiminde olan herhangi bir sezona Fenerium imzalı forma modelini tercih edebilirsiniz.

Fenerium Formaları İçerisinden Seçim Yapmak

Fenerium Formaları İçerisinden Seçim Yapmak

Kullanıcılar ürün tercih ederken birçok detaya dikkat ederler. Bu detayların arasında kumaş kalitesi ve çeşidi, üretimde kullanılan malzemeler ve ürünlerin orijinal parçalar olması yer alır. Her ürün farklı bir kumaş çeşidi ile üretilir ve kullanıcıların isteklerine karşılık verir. Öncelikle forma seçmeden önce ilk olarak beden yapınızı doğru bir şekilde bilmeniz gerekir. Bu detaydan sonra tarzınıza uygun seçimler yapmanız, beklentilerinize daha doğru karşılık verir. Markanın bünyesinde her senenin ve sezonun forma tasarımlarını bulabilirsiniz. Lisanslı ve orijinal bir tasarım almak oldukça önemlidir. Fenerbahçe deplasman forması taraftarlarca en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bunun yanı sıra kumaş incelemeleri yapmanız da doğru seçim için gereklidir. Modellerin altında içerik bilgileri yer alır. Her insanın beden yapısı ve kilosu farklıdır. Bu nedenle beden tablolarına dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. Bedeninizden küçük olan bir kıyafet aldığınızda sizi sıkabilir hatta cildinizin tahriş olmasına neden olabilir. Yine aynı şekilde büyük beden aldığınızda da pot görüntü oluşmasına sebebiyet verebilir. İşte bu nedenle kendinize en uygun olan modeli satın almanız tavsiye edilir. Fenerium beyaz forma erkek voleybol takımının stilini oluşturan bir parçadır. 2019 ve 2020 yaz sezonu kategorisinde yer alır. Sponsoru olan şirket ile beraber tasarlanmıştır. Kolunda takımın renklerinden birini taşıyan sarı bir detay bulunur. Bu forma sayesinde dilediğiniz kadar antrenman yapabilir aynı zamanda takımınıza da destek olabilirsiniz. Fenerium lefter forma göğüs kısmında Türk bayrağının simgelerini taşır. Çubuklu formaya benzeyen bir tasarımı vardır. Aynı zamanda triko kumaş olan forma kategorisinde yer alır. Erkek, kadın ve çocuk taraftarlar için ayrı modellerde tasarlanır. Bu forma çeşidinin bir de polo yaka olan modeli de mevcuttur. Bu model de revaçta olan modeller içerisinde önde gelir. Koşuda, maçta, antrenman esnasında kullanım için idealdir.

Kısa kol olan yazlık bir forma modelidir. Kış ve sonbahar ayının vazgeçilmezleri arasında olan polar, fermuar ya da kapüşon detaylı sweatshirtler kullanıcıların bir numaralı tercihleri arasında yer alır. Sıcak bir mevsimde ise bu tasarımların yerine daha ince kumaş ve teri hapsetmeyen özelliğe sahip taraftar giysilerinden yana tercih yapabilirsiniz. Seçilen modellerin kullanım detaylarına dikkat ederek ütüleme ya da yıkama yapabilirsiniz. Bazı kumaş türleri, ütüleme gerektirmez, dilerseniz bu detaya göre bir seçim de yapabilirsiniz. Her ürün farklı özellikler ile tasarlanır. Kullanıcılar, bir seçim yaparken ürün fiyatlarını da göz önünde bulundurarak hareket ederler. Seçim yapmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de fiyat araştırması yapılmasıdır. Fiyatların değişiklik göstermesinde kullanıcıların üründen beklediği performans da ayrı bir rol oynar. Aynı zamanda üretimde kullanılan kumaş ve aksesuarlar da fiyatların değişmesinde etkili bir role sahiptir. Bu kadar çok çeşit model olması ve fiyat listelerinin farklı farklı şekilde belirlenmesi kullanıcıların istek ve ihtiyaçları ile alakalı bir durumdur. Seçtiğiniz ürünlerin fiyat unsurlarını göz önünde bulundurmanız doğru ürün seçiminde sizlere katkı sağlar. Bütçeniz dışında seçimler yapmanız, sizi zorlayacağından bu nedenle fiyat araştırması yapmak önemlidir. Sayfamız sayesinde Fenerium outlet forma modellerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede arzu ettiğiniz taraftar formasını daha avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Tercih edilen tasarımların fiyat ve performans bakımından birbirleri ile uyum içinde olması önemli bir noktadır. Markanın ürün kategorisi içerisinde ister tekli, isterseniz birden çok model forma tercih edebilirsiniz. Birden çok model satın alımlarında da fiyatlarda oynama gözlemlenebilir. Aynı şekilde çocuk ürünleri ile yetişkin ürünleri arasında hem özellik, hem de fiyat değişiklikleri mevcuttur. Kullanıcı memnuniyetine ayrı bir özen göstererek sorunsuz bir hizmet sunar. Bünyesinde yüzlerce marka bulundurduğu gibi aynı zamanda binlerce de ürünler barındırır. Dönem dönem sağladığı indirimler, kullanıcıların avantajlı alışveriş yapmasına katkı sağlar. Siz de sayfamızı takip ederek Fenerium forma indirim avantajlarından fayda sağlayabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürünü daha uygun fiyatlar doğrultusunda satın alabilirsiniz. Satın almadan önce dilerseniz ürün modelleri ve fiyatları açısından bir sıralama yaparak içlerinden bütçenize ve tarzınıza en uygun olan tasarımları seçebilirsiniz. Böylelikle girdiğiniz ortamlarda da dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Takım formaları, çok eski zamandan beri sıklıkla tercih edilen spor kıyafetleri arasında yer alır. Bu tasarımlardan dilediğinizi satın alarak istediğiniz her yerde farklı kıyafetlerinizi ile kombin yapabilirsiniz. Aynı şekilde antrenman ve günlük hayatta da giyebilir, sevdiğiniz takımın ürününü üstünüzde taşıyabilirsiniz. Trendyol üzerinden seçim yapmadan önce diğer kullanıcıların yorumlarından ve tavsiyelerinden de yardım alabilirsiniz. Böylelikle ürün seçiminde zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.