Fiyat
Cinsiyet
Kalıcılık
Form
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

FIXPLANT

" araması için 132 sonuç listeleniyor

Kaliteli İçeriği ile Fixplant Çeşitleri Trendyol’da!

Saçlarının hacimli olmasını isteyenler için tasarlanan çeşitli ürünler bulunur. Fixplant, bakımlı görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Kolay uygulanabilir olması nedeniyle rahatlıkla bakım ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlar. Kısa süre içerisinde istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olur. Formülüyle etkili sonuçlar almanızı sağlayan saç tozu, seyrelmiş ya da eski hacmini kaybetmiş saçların gür ve dolgun gözükmesine yardımcı olur. Kişisel imajın önemli bir parçası olan saçlar için tasarlanan seçenekler, istediğiniz görünüme kavuşmanız için uygundur. Sakal, bıyık ve kaş için kullanılan ürünlerin Fixplant aplikatör ile uygulanması gerekir. Trendyol’da bütçe dostu fiyatlar üzerinden beğenilere sunulan seçenekleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Fixplant Modelleri

Pratik Kullanımlı Fixplant Modelleri

Fixplant saç tozu kullanım sıklığı saçtaki seyreklik oranına bağlı olarak değişir. Genel olarak belirlenen aralık 30 gündür. Düzenli kullanımla gözle görülür bir fark elde edilir. Bitkisel ipek liflerinden oluşması, özel formüle sahip çeşitlerin dikkat çekici özellikleri arasında yer alır. Doğal yapısı sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. Fixplant saç dolgunlaştırıcı, topik toz ve pudra olmak üzere iki ayrı set halinde beğenilere sunulur. Saç dolgunlaştırıcı ürünleri kullanmadan önce saçınıza vermek istediğiniz şekle göre dikkat etmeniz gereken durumlar bulunur. Saçı nasıl şekillendirmek istiyorsanız o şekilde taramanız gerekir. Kuru saç üzerine ve özellikle seyrek görülen yerlere dolgunlaştırıcı toz dökülür. Fixplant pudra ürününü dökmek için şişeyi yatay bir şekilde tutmak gerekir. Uygulama yapılacak bölgeye üç ile beş santim arası bir yükseklikten uygulanır. Fiber ürünler, saçlara doğal bir şekilde dağılır. Dolgunlaştırıcı toz seyrek olan yerlere dökülürken az da olsa diğer bölgenin üzerine gelebilir. Doğal görünüm için saçların üzerine gelen tozlar elle süpürülerek düzeltilir. Pratik kullanımıyla dikkat çeken seçenekleri Trendyol’da inceleyebilir, bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Etkili Sonuçlar için Fixplant Kullananlar

Etkili Sonuçlar için Fixplant Kullananlar

Fixplant kullananlar saç ve sakal renginde meydana gelen değişimlerin oldukça doğal görünüme sahip olduğunu belirtirler. Ürünü uzun süre boyunca kullanabilmek için dikkatli şekilde muhafaza etmek gerekir. Uygulama yapıldıktan sonra ürünü kuru bir yerde saklamanız önerilir. Fixplant Toppik seçenekleri, on bir farklı renk çeşidiyle beğenilere sunulur. Siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kızıl, sarı, gri ve beyaz başta olmak üzere neredeyse tüm renklere uygun alternatifler bulunur. Fixplant siyah dolgunlaştırıcı tozları silindikten sonra leke yapmayan, iz bırakmayan formülüyle beğeni toplar. Dolgunlaştırıcı tozun iyi şekilde etki etmesi için bir başka yöntem de Fixplant sprey kullanmak olarak bilinir. Sprey formdaki çeşitleri dökülen tozun saça tutunmasını kolaylaştırdığı ve dayanıklı kıldığı gibi, rüzgar etkisiyle tozun dağılmasını engeller. Çeşitli seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilir, istediğiniz sonuçları etkili formüle sahip ürünler aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Fixplant Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Fixplant Fiyat Aralıkları

Fixplant yorum kısmında ürünle ilgili beğeniler dile getirilir. Tercih edilen ürünün doğal görünüme uygun olması tavsiye edilir. Saçlarınızı dolgunlaştırırken renk uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Yanlış tercih edilmiş dolgunlaştırıcı toz rengi, görünümü olumsuz yönde etkileyebilir. Seçenekler, terleme, denize girme gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca yağmur gibi hava koşullarından etkilenmeyen, akma yapmayan yapıya sahiptir. Çabuk çıkmayan, akma yapmayan yapısı sayesinde görünümün gün boyu korunmasını sağlar. Gün sonunda ürünü temizlemek isteyenlere şampuan kullanımı önerilir. Tek başına su ile yıkama, ürünün kalıcılığını korumaya yarayan özelliği sebebiyle etkili bir yöntem değildir. Hem ürünün hem de kullanılan fırçanın kuru ve nemsiz bir ortamda saklanmasına dikkat etmek gerekir. Her kullanımdan sonra fırça ve pedlerin temizlenmesi, ardından kurutulması tavsiye edilir. Böylece uzun ömürlü kullanım elde edebilirsiniz. Avantajlı Fixplant fiyat aralıklarını inceleyebilir, Trendyol’da bütçenize uygun seçeneği bulabilirsiniz.