Renk
Fiyat
Cinsiyet
Form
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
"

FIXPLANT

" araması için 187 sonuç listeleniyor
FIXPLANT Seyahat Çantası - Siyah
FIXPLANTSeyahat Çantası - Siyah
(2)
Seyahat Çantası - Siyah
49 TL
Sepete Git

Saçını Bakımını Akasatmayanlara Özel Fixplant Modelleri

Bir davette sadece kıyafetler değil saçların hacmi ve tarzı da dikkatleri çeker. Fixplant, dikkatleri toplamanızda size yardımcı olacak en büyük destekçiniz. Fixplant saç tozu, seyrelmiş ya da eski hacmini kaybetmiş saçların gür ve dolgun gözükmesine yardımcı olmak için üretilmiştir.

Saçlarınızla Dikkatleri Toplayın

Saçlarınızla Dikkatleri Toplayın

Fixplant saç tozu kullanımı, saçtaki seyreklik miktarına bağlı olarak değişmekle birlikte genellikle otuz gündür. Düzenli kullanımla gözle görülür bir fark elde edilir. En önemli özelliklerinden biri, Fixplant’ın bitkisel ipek liflerinden oluşmasıdır. Doğal yapısı sayesinde daha çok kitleye hitap etmekte. Fixplant saç dolgunlaştırıcı, topik toz ve pudra olmak üzere iki ayrı set halinde de satışa sunulur. Saç dolgunlaştırıcı ürünleri kullanmadan önce saçınıza vermek istediğiniz şekilde bir tarama yapılmalıdır. Saçın kuru olmasına dikkat edilerek, verilen şekilde seyrek görülen yerlere dolgunlaştırıcı toz dökülmelidir. Tozu dökmek için Fixplant şişesi yatay bir şekilde tutularak saçtan üç ile beş santim arası bir yükseklikten dökülmelidir. Fixplant saç fiberi, saçlara daha doğal bir dökülümle dağılır. Dolgunlaştırıcı toz seyrek yerlere dökülürken az da olsa doğal saçların üzerine gelebilir. Doğal bir görünüm için saçların üzerine gelen tozlar elle süpürülerek düzeltilebilir.

Saçınıza Uygun Topik Seçin

Saçınıza Uygun Topik Seçin

Saçlarınızı dolgunlaştırırken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Yanlış tercih edilmiş dolgunlaştırıcı toz rengi şık görünümünüzü oldukça etkileyecektir. Fixplant renk seçimi yapmak isteyenleri on bir farklı renk seçenekleri bekliyor. Siyah, koyu kahve, orta kahve, açık kahve, kızıl, sarışın, gri ve beyaz başta olmak üzere neredeyse tüm saç renklerine uygun seçenekleriyle fixplant kullanıcı yorumları oldukça olumlu dönüşler içeriyor. Fixplant renkleri içeren dolgunlaştırıcı tozları ya da saç fiberleri, silindikten sonra leke yapmaz ve iz bırakmaz. Fixplant kullanımı sonrasında ürünün uzun süreli kullanımı için dikkat edilmesi gereken bir nokta da ürünün muhafazasıdır. Saça uygulama yapılıktan, kullanım tamamlandıktan sonra ürünü kuru bir yerde saklamanız önerilir. Nem almayacak kuru kalacak bir ortamda ürünü muhafaza etmek uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar. Dolgunlaştırıcı tozun en iyi etkisi için bir başka yöntem de fixplant saç spreyi kullanmaktır. Saç spreyi dökülen tozun saça tutunmasını kolaylaştırdığı ve dayanıklı kıldığı gibi, rüzgar etkisiyle tozun dağılmasını.Ayrıca Fixplant saç gürleştirici, Fixplant kullananlar ve Fixplant saç tozu yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kullanım Alanı Genişliği

Kullanım Alanı Genişliği

Fixplant kullanımı son yıllarda oldukça genişledi. Fixplant fixdeep ürünün yeni nesil kullanım alanında saç diplerinin yanı sıra kaş, bıyık, sakal da mevcuttur. Saç ve sakal renginde doğal değişimleri düzenlemek için kullanılabilir. Fixdeep terleme, denize girme ve yağmur gibi sulara dayanıklı kolay çıkmayan bir yapıya sahiptir. Çabuk çıkmaz, akmaz yapısı sayesinde kullanıcılarını zor durumda bırakmaz. Gün sonunda fixdeepi temizlemek isteyenlere şampuan kullanımı önerilir. Tek başına su ile yıkama, fixdeepin kalıcılığını korumaya yarayan özelliği sebebiyle hemen çıkaramaz. Sakal,bıyık ve kaş için kullanım sırasında saçta olduğu gibi kutudan direkt boşaltım ya da ped ile sürmek yerine fırça kullanılması önerilir. Yine hem ürünün kendisi hem de kullanılan fırçanın kuru ve nemsiz bir ortamda saklanmasına dikkat edilmelidir. Her kullanımdan sonra fırça ve pedler temizlenmeli sonra kurutulmalıdır. Böylece uzun ömürlü bir kullanım söz konusudur. Avantajlı setleri yakalamak için sayfamızdan Fixplant’ı aratabilir, tüm ürünlerin avantajlı satış zamanlarını yakalayabilirsiniz.