Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kordon Materyali
Kasa Çapı
Boyut
Fiyat
Kordon Renk
Materyal
Kadran Şekli
Kasa Renk
Kasa Materyali
Mekanizma
Ortam
Su Geçirmezlik
Ekran Boyut Aralığı
Ek Özellik
Tip
Cam Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cam Şekli
Fiyat Geçmişi
Desen
Koleksiyon
Garanti Süresi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

Fossil

" araması için 3850 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Fossil Ürünleri Trendyol'da!

Çağdaş tasarım çizgisi ve dayanıklı ürünleri ile öne çıkan Fossil, özellikle saatler, çantalar ve aksesuarlar konusunda geniş bir ürün gamı sunuyor. Zarif saatlerden, güneş gözlüğü ve takı çeşitlerine, Fossil erkek saatlerinden çantalara tüm ürünleri ilgiyle karşılanan marka, üstün estetik görünüm ile işlevselliği başarıyla bir araya getiriyor.ABD merkezli marka kurulduğu 1984 yılından bu ayna önemli moda markalarından biri olan dünya genelinde popülerliğini sürdürüyor. Vintage stilindeki markanın saatleri büyük beğeni toplarken, özel tasarlanmış aksesuar ve takı seçenekleri ilgiyle izleniyor. Kadınlara ve erkeklere yönelik farklı ürün seçenekleriyle Trendyol’da yerini alan Fossil Türkiye, makul fiyat seçenekleriyle öne çıkıyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında kampanya, indirim, outlet ürünleri kaçırılmayacak fiyatlarla ile satın alınabiliyor. Fossil ammonite markası yeni sezon ürünleri online satış kategorisinde de herkesin bütçesine uygun fiyat seçenekleri sağlıyor.

Fossil Kol Saati Modelleri

Fossil Kol Saati Modelleri

Fossil saat modelleri zarafeti ve şıklığı ile göz doldururken, işlevsel açısından da kusursuz ve konforlu bir kullanım sunuyor. Değişik giyim stillerine uygun ürünler tasarlayan marka, saat çeşitlerinde güçlü teknik özellikleriyle beğeni topluyor. Günlük hayatta kullanımı giderek artan akıllı saatler arasında da markanın pek çok ürünü bulunuyor. Fossil akıllı saat ürünleri, giyilebilir aksesuarlar olarak yeni nesil akıllı teknolojileri içeriyor. Hem kadınlar, hem erkekler için farklı tasarımları olduğu gibi, Fossil unisex saat tasarımları da büyük beğeni topluyor. Fossil kadın saat dikkat çekici tasarımları ile dikkat çeker. Spor aktiviteleri için mükemmel bir kullanım sunan akıllı saat ürünleri, aynı zaman kişisel asistan olarak günlük hayatı oldukça kolay hale getiriyor. Mineral cam başta olmak üzere yüksek kaliteli malzeme kullanılarak üretilen akıllı saatler, kronometreden adım sayar özelliğine, alarmdan akıllı işlevlere pek çok gelişmiş özellik sunuyor. Saatler arasında klasik görünümleri ile önemli bir yer tutan vintage ürünler ise geleneksel stilden vazgeçmeyenlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kusursuz performansı yanında estetik görünümüyle işlevsel bir aksesuar olarak da tercih edilen saatler, farklı stillerle uyumlu sayısız seçenek sunuyor. Markanın çoğu saati suyun altında 50 metre ile 100 metre arası derinliklerde rahatlıkla kullanılabilirken, dayanıklı çelik kasaları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor. Bunlar Fossil 10 atm özelliğindedir. Quartz teknolojisine sahip saatler kadınlar için oldukça zarif modeller içeriyor. Marka, zengin ürün yelpazesi ile herkesin kendi giyim stilini oluşturmasına yardımcı oluyor. Markanın mekanik saatleri hem klasik, hem de çağdaş tasarım seçenekleriyle büyük ilgi görüyor. Farklı renklerdeki derilerden üretilen Fossil kordon çeşitleri saatlerin estetik yapısını tamamlıyor. Metal malzemeden üretilen özel kordonlar da farklı stiller oluşturmayı kolaylaştırıyor. Dijital özellik taşıyan Fossil kol saati ürünleri de kadınlar ve erkekler için fonksiyonel ve estetik açıdan sevilen tasarımlar sunuyor. Rose, gold, gümüş gibi klasik renk seçeneklerinin yanı sıra sayısız sportif renk ve tasarım da markanın ürün gamı içinde yerini alıyor. Yüksek kaliteli deri kullanılarak tasarlanan Fossil deri kordonlar, şık görünüşleriyle birlikte eşsiz bir konfor da sunuyor. Çelik ile üretilen Fossil çelik kordonlar dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Fossil otomatik saat çeşitleri ise çağdaş tasarımları ve göz alıcı şıklıkları ile öne çıkıyor. Klasik, spor ve diğer stillerdeki otomatik saat ürünleri üstün işlevlerin yanı sıra özel bir tarz ve kusursuz bir estetik de sağlıyor.

Sırt ve Omuz Çantası Modelleri

Sırt ve Omuz Çantası Modelleri

Markanın sevilen ürünleri arasında çanta ve valizler de özel bir yer tutuyor. Fossil sırt çantası seçenekleri başta olmak üzere markanın tasarladığı ve farklı işlevleri yerine getiren pek çok çanta bulunuyor. El çantalarından dizüstü bilgisayar çantalarına, omuz çantalarından valizlere geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, hem kadınlar, hem erkekler için özel tasarım çantalar geliştiriyor. Fossil çanta ürünleri fonksiyonel yapıları, doğru tasarlanmış göz ve cep bölümleri ve özel tasarımları ile fark yaratıyor. Farklı boylardaki dizüstü bilgisayarlar için özel olarak geliştirilen laptop çantaları, hassas elektronik cihazları dış etkilere karşı başarıyla koruyor. Laptop çantası seçenekleri her ihtiyaca uygun ebat ve bölme seçenekleri sunuyor, günlük olarak konforlu bir kullanım imkânı sağlıyor.Evrak çantaları, el çantaları gibi özel ürünler ile birlikte yaygın olarak kullanılan sırt çantası Fossil modelleri de büyük ilgi görüyor. Fossil sırt çantası kısa süreli seyahatler için tercih edilebildiği gibi, günlük kullanım içinde oldukça işlevsel bir seçenek oluşturuyor. Sırt çantalarının sunduğu geniş iç kapasite sayesinde bilgisayardan kitap ve defterlere, farklı elektronik ürünlerden günlük kişisel ihtiyaçlara pek çok eşya rahatlıkla taşınabiliyor. Omuz çantaları da benzer ihtiyaçlar için mükemmel çözümler sunuyor. Özellikle evrak ve bilgisayarlar için kullanılabilen omuz çantası ürünlerinin yanı sıra daha küçük ebatlı günlük kullanım modelleri de yer alıyor. Fossil evrak çantası, postacı çantası, askılı çanta, gibi çeşitleri bulunan Fossil omuz çantaları üstün işlevsellikleri ve çok özel renk seçenekleri ile büyük beğeni topluyor. Markanın kadınlara özel tasarladığı çantalar zarif ve şık yapıları ile tercih listelerinde ön sıralarda yer alırken, geniş renk ve tasarım yelpazesi herkesin beğenisine uygun olanı bulmasını kolaylaştırıyor. Sırt, omuz ve el çantası çeşitleri arasında günlük kullanım için olanlar kadar, çalışma hayatı ve akşam kombinlerinde gönül rahatlığıyla yer verilebilecek şık çantalar da bulunuyor. Yüksek kaliteli deri malzemeden kusursuz bir işçilik ile tasarlanan kadın çantaları, farklı ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt verebiliyor. Su geçirmez özelliktekiler dört mevsim kullanım imkânı tanırken, bol cep ve özel bölme içerenler kullanım kolaylığı sunuyor. Tercihe göre daha sade ve düz tasarımlar ya da göz alıcı ürünler öne çıkabilir.

Valiz ve Cüzdan Seçenekleri

Valiz ve Cüzdan Seçenekleri

Yüksek kaliteli malzemeden, uzun ömürlü olacak biçimde üretilen Fossil valiz çeşitleri, farklı boy ve tasarım seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarımlar tercih edilebildiği gibi, unisex ürünler de sıklıkla ön plana çıkabiliyor. Küçük, orta ya da büyük boy valizler arasında özellikle uçak seyahatleri için tercih edilen kabin boy seçenekleri de bulunuyor. Fossil bavul tercihe göre kumaş ve yumuşak yüzeylere sahip olabiliyor ya da sert yapıda dayanıklı olanlar seçilebiliyor. Geniş bir iç hacme ve kullanışlı detaylara sahip olan Fossil bavul ürünleri, tercih edilen ürüne göre tekerlek, fermuarlı bölmeler, uzayan taşıma kolları gibi işlevsel özellikler sağlayabiliyor. Üçlü set halinde alınan valizler farklı ihtiyaçların kolayca karşılanabilmesini sağlıyor. Dış etkilere dayanıklı yapıları sayesinde içindeki eşyaların zarar görmesinin önüne geçen ve konforlu bir kullanım sunan valizler, farklı beğenilere uygun tasarım seçenekleri ile göz dolduruyor. Markanın valizleri arasında seçim yaparken ihtiyaçlara uygun büyüklüklerin seçilmesi tavsiye ediliyor. Ağırlıkla kısa yolculuklara çıkanların daha küçük boy valiz ve bavullar ile daha sağlıklı seyahatler yapması mümkün oluyor. Sık sık uzun seyahatlere çıkanların ise büyük boy valizler ya da valiz setleri kullanması öneriliyor. Yoğun olarak uçak kullananların havayollarının belirlediği kural ve ölçülere uygun valizler seçmesi büyük önem taşıyor. Havaalanı, kaldırım, tren istasyonu gibi yerlerde rahat taşımak için tekerlekli olanların tercih edilmesi gerekirken, el ve sırt çantaları kısa yolculuklar için kusursuz seçenekler sunuyor. Aktarmalı uçuş yapanlar ve hızlı hareket etmek isteyenlerin kabin boy bagajlar kullanması daha seri biçimde aktarma yapmalarını kolaylaştırıyor. Tercih yaparken günlük kullanım ihtimali de göz önünde tutularak, el, omuz ve sırt çantalarının şehir içi günlük kullanım için uygun büyüklükte olması tercih edilebiliyor. Markanın başta deri olmak üzere yüksek kaliteli malzemelerde özel bir işçilik ile ürettiği modeller arasında cüzdan ve kartlıklar da bulunuyor. Siyah ve kahverengi başta olmak üzere farklı renklerdeki kadın ve erkek cüzdanları kimlik, para ve kredi kartlarını güvenli biçimde taşımayı kolaylaştırırken, şık bir aksesuar olarak da öne çıkıyor. Özellikle kadınlara yönelik olarak tasarlanan Fossil cüzdanlar göz alıcı şıklıkta seçenekler sunuyor. Klasik tarzlardan spor seçeneklere sayısız seçenek sunan marka, erkekler için sade ve şık tasarımlarla dikkat çekiyor. Fossil kartlık ürünleri de özellikle banka kartları, kredi kartları gibi hassas eşyaları güvenli biçimde koruyor. Fossil kartlık kartvizitler için de işlevsel bir saklama alanı oluşturuyor.

Özel Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Özel Aksesuar Modelleri ve Özellikleri

Markanın takılardan güneş gözlüklerine büyük ilgi gören aksesuarlar da bulunuyor. Fossil bileklik, kolye, zincir başta olmak üzere pek çok takı seçeneği kusursuz kombinler oluşturmaya yardımcı oluyor. Fossil kolye modelleri arasında erkeklere yönelik zincirler özel bir yer tutuyor. Çelik kolyeler özel ve özgün bir görünüm sunarken, kadınlar için kehribar gibi özel taşların kullanıldığı kolye modelleri eşsiz tasarımlar oluşturuyor. Çelik kolye zincir ve uçları farklı renk ve tonlarda çok özel modeller arasından seçim yapma imkânı sağlarken, tercihe göre klasik, otantik, çağdaş ya da sportif çizgilerde kolye modelleri öne çıkabiliyor. Fossil kolye vintage tasarımlarla geçmişin estetik rüzgarlarını bugüne taşıyan marka, inci görünümlü modellerden değerli taşlara, anahtar kolye uçlarından kalpli modellere herkesin beğenisine uygun seçenekler sunuyor. Deri kullanılan kolye modelleri çoğunlukla sportif stilde günlük kullanım ürünleri sunarken, özel taşların yer aldığı seçenekler oldukça şık bir stil oluşturuyor. Kolye uçları ile uyumlu biçimde tasarlanan çelik küpe seçenekleri, kalpli, yuvarlak, zincirli ve parlak taşlı çok özel tasarımlar sunuyor. Metalik gri dışında rose rengi küpe ve takılar da oldukça popüler olan modeller arasında yer alıyor. Çelik malzeme yanında yüksek kaliteli deri ürünler de markanın önem verdiği aksesuarlar arasında bulunuyor. Özellikle bileklik tasarımlarında çelikten deriye, boncuklardan farklı iplere pek çok özel malzeme kullanılıyor. Deri ve metal malzemelerin uyumlu biçimde bir araya getirildiği tasarımlar, dikkatleri bileklere çekmeyi başarıyor. Markanın anahtarlık, küpe, yüzük gibi aksesuar ürünleri de büyük ilgi görüyor. Fossil yüzük kategorisi ise erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı oldukça şık seçenekler içeriyor. Çelik, deri, gümüş gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan Fossil yüzük modelleri ışıltılı bir şıklık sunuyor. Kadınlara yönelik yüzüklerde parlak taşlar daha özel bir hava oluştururken, derinin eşsiz dokusu ile vintage bir etki sağlanıyor. Deri örgü bilekliklerden çelik küpe modellerine her ihtiyaca uygun takı ve bijuteri modelleri sunan markanın yüksek kaliteli malzemeden özel olarak tasarlanan Fossil saat kordonu da, takılarla kusursuz bir uyum yakalıyor. Fossil kemer modelleri titiz bir işçilikle üretilmiş, özel tasarım seçenekleriyle öne çıkıyor. Yüksek kaliteli gerçek deri kullanılarak üretilen kemerler, kumaş ve kot pantolonlar için ayrı ayrı seçenekler sunuyor. Siyah ve kahverengi deri kemerlerin yanı sıra sarı gibi canlı renkler de sportif kemer tasarımlarında yerini alıyor. Fossil kemer modelleri arasından farklı kombinlerde kullanılmak üzere ince ya da kalın modeller tercih edilebiliyor.

Güneş Gözlüğü Modelleri ve Özellikleri

Güneş Gözlüğü Modelleri ve Özellikleri

Markanın en iddialı olduğu alanlar arasında yer alan güneş gözlükleri, mükemmel tasarımlarıyla hem işlevsel, hem estetik açıdan büyük beğeni topluyor. Fossil güneş gözlüğü modelleri özellik yaz aylarındaki kombinlerin vazgeçilmez parçası olarak, gözleri güneş ışınlarının olası zararlarına karşı başarıyla koruyor. Renkli kalın çerçeveler ya da ince metalik modeller arasından herkes kendine uygun Fossil gözlük modelini rahatlıkla seçebiliyor. Retro esintiler taşıyan pilot gözlük seçenekleri de son yılların popüler ürünleri arasında yer alıyor. Kot pantolon, ekose gömlek gibi spor stilindeki günlük giyim ürünleri ile tam uyum sağlayan retro gözlükler, kadınlar ve erkekler için ayrı model seçenekleri sunuyor. Kadınların güneş gözlüğü tercihleri arasında başı çeken kedi gözlükler, klasik giyim stili ile oluşturulan kombinlerde yerini alıyor. Fossil güneş gözlüğü ikonik modellerinin yanı sıra farklı tonlardaki cam seçenekleriyle de büyük ilgi görüyor. Mavi, kahverengi, eflatun gibi cam renkleri oldukça hoş bir estetik oluşturuyor. Farklı kıyafet tercihleriyle rahatlıkla kombinleme imkânı veren Fossil gözlük modelleri, özgün çerçeve tasarımlarıyla herkesin kendi stilini yaratmasını kolaylaştırıyor. İri kemik çerçeveler ile etkileyici bir şıklık yakalamayı ya da ince metal çerçevelerle dikkat çekici kombinler oluşturmayı mümkün kılan güneş gözlüğü çerçeveleri, cam rengi ile benzer ya da kontrast olarak tercih edilebiliyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan güneş gözlükleri herkesin bütçesine uygun fiyat seçenekleri ile de öne çıkıyor. Çerçeve malzemesi ve camın niteliği güneş gözlüğü fiyatları üzerinde doğrudan etkili olurken, makul Fossil fiyat seçenekleri ile herkesin beğenisine ve bütçesine uygun güneş gözlüğünü bulması mümkün oluyor. Markanın dünya çapında ilgi gören ikonik gözlük modelleri uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere ulaşıyor ve güneşli yaz günlerinde göz sağlığını korumaya etkili biçimde yardımcı oluyor. Özellikle markanın ultraviyole filtreler içeren güneş gözlüğü modelleri zararlı ışınları başarıyla süzüyor. Farklı gözlük camları değişik düzeylerde koruma sağlarken, altın, eflatun ya da kahverengi gibi cam renkleri estetik ile işlevselliği bir arada sunuyor.

Markanın Eşsiz Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Markanın Eşsiz Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Dünyaca ünlü markanın farklı kategorilerdeki ürünlerinin fiyatları üretimlerinde kullanılan malzemelere göre farklılık gösteriyor. Kolye, bileklik, zincir gibi bijuteri ürünleri oldukça uygun fiyatlar sunarken, akıllı saat ve mekanik saat modelleri arasında üst segment ürünler bulunabiliyor. Valiz ve bavul fiyatlarında büyüklük en önemli etken olarak öne çıkarken, valiz ve çantaların yapıldığı malzemenin türü ve kalitesi de fiyatı doğrudan etkiliyor. Güneş gözlüğü modelleri çerçevenin yapısı ve gözlük camlarının niteliğine göre fiyat seçenekleri sunuyor. Ultraviyole ışınlara karşı çok daha etkili koruma sağlayan gelişmiş modeller ile günlük kullanım için tasarlanmış sade modeller arasında kısmi fiyat farkları görülebiliyor. Fossil markası yeni sezon modelleri online satış ürünlerinin tümüne Trendyol aracılığıyla kolayca erişilebiliyor. Güneş gözlüğünden kolye ve bilekliklere, valiz seçeneklerinde birbirinden güzel saat modellerine markanın ürünleri en cazip fiyat seçenekleri ile kolayca satın alınabiliyor. Fossil marka saat indirim ve kampanya dönemlerinde şık ve gösterişli saat modelleri herkes için erişilebilir makul fiyat seçenekleri sunuyor. Fossil indirim modelleri akıllı saatlerden klasik mekanik modellere, otomatik saatlerden sportif stildeki tasarımlara her model için geçerli olabiliyor. Markanın fiyat performans ürünleri herkes için makul fiyat seçenekler sunarken, Trendyol’da Fossil kampanya, indirim, outlet modelleri kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile müşterilere ulaşıyor.