placeholder
"

Gamepower

" araması için 127 sonuç listeleniyor

GamePower

GamePower

PC platformunu, oyun oynamak için tercih eden, gerek tek kişilik oyunlarla gerekse çok oyunculu online yapımlarla zaman geçiren oyun tutkunları, güçlü bilgisayarlarına eşlik edecek, başarılı oyuncu ekipmanları ediniyor. Bu noktada, oyuncuların karşısına pek çok seçenek çıksa da hem kullanıcı dostu fiyatlar belirleyen hem de bunun karşılığında, dayanıklı ve yüksek performanslı çözümler sağlayan markalar, oyun meraklılarının takdirini kazanıyor. 2017 yılında sektöre katılan Çin merkezli GamePower da geliştirdiği ürünleri, ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırması ve geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcıların, oyun özelinde her türlü gereksinimine yanıt vermeyi başarıyor. Gerek bilgisayar kasası içerisinde değerlendirilebilecek çözümleriyle gerekse bilgisayar çevre birimleriyle beğeni toplayan marka, oyuncuların yeni favorisi hâline geliyor. GamePower kablosuz mouse, fare, ekran, dokunmatik kasa, soğutucu, maske, yorum ve değerlendirmeler ise markanın daha çok sayıda oyun tutkunu tarafından tanınıp ürünlerinin kullanılmasını sağlıyor.

GamePower Klavye Mouse Set Modelleriyle Oyunlarda Rakipsiz Olun

Dijital oyunlarda kazananı belirleyen faktörlerin başında, kullanılan oyuncu ekipmanları geliyor. Yeni nesil oyunlarla zaman geçiren teknoloji ve oyun meraklılarının, kullanım alışkanlıklarının yanı sıra oyunlarda gereksinim duydukları teknik olanakları tespit ederek ürün gamını şekillendiren marka, geliştirdiği klavye ve mouse modelleriyle öne çıkıyor. Oyuncuların, hedefledikleri hamleleri, anında gerçeğe dönüştürebilmelerini mümkün kılan klavye modellerinde, mekanik anahtarlar kullanabilen marka, konforu, yüksek performansla bir araya getiriyor.

Ergonomik yönden memnun edici olan GamePower klavye modelleri, yüksek kaliteli materyaller kullanılarak geliştiriliyor. Yapısı gereği bilek destek bölümleri de içerebilen ve bu sayede uzun soluklu oyun seanslarının daha verimli geçmesine yardımcı olan ürünler, aynı anda pek çok tuşa basılmasının önündeki teknik engelleri kaldırıyor. Tuşlarının bir bölümü ya da tamamı anti-ghosting özellikli olan GamePower mekanik klavye çeşitleri, oyuncuların, MOBA ya da RPG oyunlarında istedikleri gibi hareket edebilmelerine zemin hazırlıyor. En yeni tasarım trendlerinden biri olan RGB LED aydınlatma ise markanın sunduğu klavyelerde kendine yer buluyor. Sıvı temasına karşı dayanıklılık gösterebilen çözümler, oyuncular için ayrıca ekstra avantaj sağlayabiliyor. GamePower klavye ışıkları ve ekipman çeşitlerinden farklı olarak çok daha şık ve albenili görünüyor.

GamePower mouse modelleri ise klavyelerdeki dikkat çekici teknik ayrıntıların benzerlerini beraberinde getiriyor. Dünyanın önde gelen fare anahtarı üreticileriyle iş birliği yapan marka, geliştirdiği mouse modellerinin birçoğunda, bu isimlerin hazırladığı özel anahtarları kullanıyor. Standart farelere kıyasla çok daha dayanıklı hâle gelirken oyuncuların, aksiyon dolu anlarda yapmak istedikleri hamleleri anında uygulayabilmelerine imkân tanıyan tuşlar, sayı bakımından da farklılık gösteriyor. Atanabilir yapıda birçok ekstra tuşla gelen GamePower klavye mouse modelleri, oyuncuların klavye kullanarak yapacakları hamleleri fare tıklamasıyla gerçekleştirebilmelerine olanak veriyor.

Markanın imzasını taşıyan farelerdeki yüzey tarama teknolojileri ise oyuncuların yüzünü güldürüyor. Farklı zeminlerde sorunsuz şekilde değerlendirilebilen fareler, yüksek DPI seviyeleri sayesinde yüksek çözünürlüklü ekranlarda ya da farklı oyun türlerinde, en iyi oyun tecrübesinin yaşanabilmesini sağlıyor. Markanın geliştirdiği yazılımlarla özellikleri kişiselleştirilebilen, aynı zamanda üzerlerinde bulunabilen ağırlıkları değiştirilebilen fareler, bir oyuncu mouse modelinden beklenen tüm teknik imkânları sunuyor. Kablolu veya kablosuz formda olabilen fareler, RGB LED aydınlatma gibi temel tasarım özelliklerini taşıyor. GamePower mouse pad modelleri de hem markanın kendi fareleriyle hem de farklı markaların hazırladıkları ürünlerle sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

GamePower Fan, Güç Kaynağı ve Bilgisayar Kasalarıyla Hayalinizdeki Performansı Yakalayın

Oyun tutkunlarının hâlihazırda kullandıkları bilgisayar kasalarında, zaman zaman şikâyet ettikleri unsurların başında, kasa içerisinde hava sirkülasyonunun yetersiz olması geliyor. Böylesi durumlarda kasa içerisindeki tüm bileşenler, normalden daha fazla ısınabiliyor ve bu nedenle, bazı donanım birimlerinde performans düşüşü gözlemlenebiliyor. Bu noktada, bilgisayar kasalarının ön ve/veya arka kısımlarına tercihen, devir hızı ayarlanabilen fanlar konumlandırılması gerekiyor. Marka, oyuncuların ve bilgisayarını yoğun kullanan teknoloji tutkunlarının, fan gereksinimlerine, geliştirdiği, RGB LED aydınlatmalı fanlarla yanıt veriyor. Özel kanat tasarımları ve genişlikleri sayesinde aktif kullanım esnasında sessiz çalışabilen ürünler, ön tanımlı aydınlatmalarıyla, kasa içinin daha şık görünmesini sağlıyor. Özellikle yan kapakları şeffaf olan kasaları kullanan oyun tutkunları, ilgili aydınlatmalar sayesinde oyun motivasyonlarını daha da artırabiliyor. Özel bağlantı noktaları ve uzaktan kumandalarla gelen bazı modeller ise kullanıcılara, ilgili fanların aydınlatmalarını, diledikleri gibi özelleştirebilmelerine fırsat tanıyor. ARGB sınıfında yer alan böylesi fanlar, kasasındaki; anakart, ekran kartı, işlemci soğutucusu gibi birimlerin RGB aydınlatmalarını aynı renklerde kullanmayı hedefleyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yeni bir bilgisayar toplayan ve bu doğrultuda güç kaynağı almak isteyen ya da kullandığı güç kaynağına alternatif arayanlara birbirinden başarılı çözümler sunan marka, 80 Plus sertifikalı ürünleriyle kullanıcılara güven veriyor. Tercih edilen modele göre farklı seviyede güç sağlayabilen güç kaynakları, yeni nesil teknolojilere sahip donanım bileşenlerinin en doğru akımı alabilmelerini mümkün kılarken olası voltaj dalgalanmalarında ise bu donanım bileşenlerinin korunmasına yardım ediyor. Kaliteli devre birimleri kullanılarak hazırlanan güç kaynakları, geniş fanları sayesinde etkin kullanım anında serin ve sessiz çalışıyor. Fan devir hızlarını, güç kaynağına gelen yük doğrultusunda değiştirebilen ürünler, enerji verimliliğini, yüksek performans ve sessizlikle aynı potada eritiyor. Marka tarafından üretim aşamasında birbirinden zorlu testlere tabi tutulan modeller, 100 bin saat ve üzeri süre boyunca, hata vermeden çalışabiliyor. Kurulumu son derece kolay olan güç kaynakları, genellikle bütünleşik yapıda kablolarla geliyor. Geniş kasalarda daha konforlu bir şekilde kullanılabilen ürünler, yalnızca oyuncular için değil yüksek performanslı bilgisayar kuran ve donanım bileşenlerinin ihtiyacına uygun bir güç kaynağı almak isteyenleri memnun ediyor.

GamePower kasa modelleri ise oyuncuların dikkatini çekecek tasarım özellikleriyle fark yaratıyor. Geliştirdiği bilgisayar kasalarını genellikle Mid Tower ve Full Tower formunda hazırlayan marka, boyutları bakımından daha küçük olan, küp yapıda sayılabilecek çözümlere de hayat veriyor. En sık tercih edilen Micro-ATX anakartlarla değerlendirilebilen kasalar, geleneksel çizgilere sahip olabildiği gibi yenilikçi yönleri de taşıyabiliyor. Her bir yanı temperli camla donatılan ürünler, RGB tutkunu oyuncuların beğenisini kazanırken taşınabilirliğe önem veren kullanıcılar ise boyutlarıyla az yer kaplayan ürünleri tercih edebiliyor. Kasa içi hava akışına önem veren marka, geliştirdiği kasalara birçok fan ekliyor. Önden, alttan, üstten hava akışı yaratacak çoklu fanlar, kasa içindeki bileşenlerin serin çalışmasına yardım ederken ilgili fanların aydınlatmalı oluşu, böylesi ürünleri keyifle kullanan oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Yalnızca fanlarıyla değil üzerlerinde bulunan ve genellikle markaya özgü motiflerle de RGB LED aydınlatmalarını yansıtan kasalar, gündelik kullanımda kullanıcılara bazı noktalarda konfor sağlayabiliyor. Örneğin, fanların çalıştıkça tozlanmaları kaçınılmaz olurken markanın geliştirdiği bazı kasa modellerinde yer alan filtreler, hem fanların hem de kasa içinin tozlanmasını engelleyebiliyor.

Fan, kasa ve benzeri ürünler konusundaki yetkinliğini, ortaya koyduğu çözümlerle ispatlayan marka, işlemci soğutucusu tarafında da hünerlerini konuşturuyor. Gerek hava soğutma gerekse sıvı soğutma ürünleriyle işlemcilerini serin ve yüksek performanslı kılmak isteyen kullanıcılara hitap eden marka, soğutucu modelleriyle sektörde kendine güçlü bir ediniyor. Yüksek performanslı ve etkin kullanımda çok ısınan işlemcilerin, tehlikeli sıcaklıklara çıkmasını engellerken potansiyel hız aşırtma kabiliyetlerinin de açığa çıkarılabilmesini mümkün kılan hava soğutma sistemleri, işlemciyle doğrudan temas eden bakır tabanları ve soğutucu yapraklarıyla endüstri standartlarının gerekliliklerini yerine getiriyor. Hava soğutuculardaki fanlar ise RGB LED aydınlatma imkânlarını beraberinde getiriyor. Özelleştirilebilir renkler sunan fanlar, kasa içi aydınlatma bütünlüğü oluşturulabilmesine hizmet ediyor. GamePower sıvı soğutma modelleri ise kendi içlerinde radyatör genişliği ve fan sayısına göre değişiklik gösteriyor. Her hâlükârda elde edilen performans ve işlemci serinletme özelliği tatmine edici düzeyde oluyor. Uzun ömürlü kullanım vadeden sıvı pompa özellikleri, devir hızını otomatik olarak değiştirebilen fanlar ve sıvı akışının optimum düzeyde olmasını temin eden radyatörler, markanın geliştirdiği ürünler için tercih nedeni hâline geliyor.

GamePower Monitör Modelleriyle Oyunları Bambaşka Şekilde Deneyimleyin

Oyunlarda rekabetçilik unsurları arttıkça, oyuncuların başvurdukları donanım bileşenleri ve çevre birimlerinde de değişiklikler yaşanıyor. Bu değişikliğin en çok göze çarptığı çevre birimlerinin ilk sıralarında oyun monitörleri geliyor. Çözünürlük, yenilme hızı ve tepki süresi gibi temel özelliklerinde değişiklik görülen ürünler, oyuncuların oyunlarda elde ettikleri deneyimi daha farklı bir noktaya taşımalarını sağlarken çok oyunculu yapımlarda ise rakiplerine göre daha avantajlı olmalarına zemin hazırlıyor. Özellikle güçlü ekran kartlarına sahip olan kullanıcılar, ekran kartlarının hazırladığı yüksek kare/saniye oranlarını, tazeleme hızı yüksek monitörlerle görüntüleyebiliyor. Tam da bu noktada markanın geliştirdiği oyuncu monitörleri devreye giriyor.

Fiziksel yapılarıyla oyuncuların gönlünü fetheden monitörler, ince çerçeveli ekranlarının yanı sıra zarif ve şık stantlarıyla hayranlık uyandırıyor. Öne ve arkaya eğim kazandırılabilen ekranlarıyla kullanıcılara, konforlu bir kullanım deneyimi vadeden ürünler, şıklıklarını, oyuncuların çok sevdikleri RGB LED aydınlatmalarla tamamlıyor. Genellikle ekranın arka kısmına yerleştirilen aydınlatmalar, duvara yakın konumlandırılan monitörlerin, duvarda çok hoş ışık yansımaları yaratmasına olanak tanıyor. Kişiselleştirilebilir yapıdaki aydınlatmalar, gerek görüldüğü takdirde devre dışı bırakılabiliyor.

Ekran genişlikleri tercih edilen model doğrultusunda değişiklik arz eden çözümler, çözünürlük bakımından kullanıcıları mutlu ediyor. Full HD ve üzeri çözünürlüklerde görüntü sunabilen ürünler, düz ya da kıvrımlı (curved) ekranlarla yapılandırılabiliyor. Oyuncuların kendilerini, âdeta oyunun içinde gibi hissedebilmelerine imkân tanıyan modeller, VA gibi paneller kullanarak hem performans hem de renk doğruluğu noktasında başarılı iş çıkarıyor. Parlaklık seviyesiyle de kendini farklı bir seviyeye oturtan monitörler, çok ışıklı ortamlarda da oyun keyfi yaşanabilmesine kapı aralıyor. Panellerinden aldıkları güçlerle geniş görüş açıları sunarak oyuncuların oturma pozisyonlarından bağımsız olarak en iyi görüntüleri takip edebilmelerini mümkün kılan modeller, görüntü teknolojileri açısından günceli yakalıyor. AMD’nin FreeSync ve NVIDIA’nın G-Sync senkronizasyon teknolojilerini kullanabilen modeller, en yeni HDR imkânlarıyla donatılıyor. Oyunlardan ya da ekran kartı sürücüleri üzerinden dikey senkronizasyonu devre dışı bırakarak çok daha iyi bir oyun performansı elde etmek isteyen kullanıcılar, markanın ürünlerinde yer alan bu senkronizasyon olanaklarından rahatlıkla yararlanabiliyor.

Görüntü tazeleme hızları ise markanın geliştirdiği oyuncu monitörlerinin en önemli özelliklerinden biri oluyor. GamePower 144Hz ve 165 Hz gibi yüksek değerlerde görüntü yenileme hızlarına sahip ürünlere hayat veriyor. Bu sayede oyuncular, rekabetçi yapımlarda rakiplerini daha kısa sürede görüp hamlelerini hayata geçirebiliyor. Ekran tazeleme hızı aynı zamanda daha akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Özellikle yarış ve aksiyon oyunlarında, bu akıcılık kolay şekilde gözlemlenebiliyor. Ürünlerin ekran tepki süreleri de oyuncuların başarımlarını zirveye taşımalarına yardım ediyor. Yüksek kare/saniye oranlarına sahip multimedya içeriklerinde de değerlendirilebilen monitörler, ekran genişlikleriyle birbirinden ayrılıyor. Kısa, orta ve uzak mesafeden kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan ve boyutlandırılan monitörler, çalışma ve oyun odalarının vazgeçilmezlerinden biri oluyor. Oyun ve multimedya takip süreçlerinde kullanabileceğiniz birçok GamePower 24 inç, 27 inç monitör ekran, Trendyol sayfalarında sizleri bekliyor.

GamePower Oyuncu Kulaklığı Modelleriyle Oyunlardaki Sesleri Eksiksiz Duyun

İnternet üzerinden oynanan çok oyunculu yapımlarda, oyuncuların, rakiplerine karşı geliştirdikleri stratejiler çok yönlü olurken bu stratejiler arasında, işitmeye dayalı stratejiler başı çekiyor. Özellikle takım bazlı yapımlarda rakip takımdaki oyuncuların nerede bulundukları, hatta kaç kişi oldukları, oyunların gelişmiş ses motorları sayesinde tespit edilebiliyor. Bu aşamada oyuncular, kulaklık modellerinden destek alabiliyor. Zira bilgisayarlara takılan stereo ya da çok kanallı ses sistemleri, ilgili hassas seslerin işitilebilmesi noktasında her zaman istenilen performansı gösteremeyebiliyor. Oyuncu ekipmanları alanında rüştünü ispat eden GamePower kulaklık çözümleriyle de oyun tutkunlarının takdirini kazanıyor. Kulağın üzerinde duran ve kulağı kaplayan kulak üstü kulaklıklara hayat veren marka, oyuncuların, hayallerindeki oyun tecrübesini yaşamalarına olanak veriyor.

50 mm ve üstünde sürücülerle donatılan oyun kulaklıkları, en hassas seslerin, mümkün olan en net şekilde duyulabilmesine ortam hazırlıyor. Farklı frekanslardaki sesleri başarıyla oluşturan sürücüler, mid ve tiz tonlarının baslar arasında yok olmasının önüne geçerken yalnızca oyunlardaki değil multimedya içeriklerindeki seslerin ve ses efektlerinin de olması gerektiği biçimde duyulabilmesine hizmet ediyor. Üzerlerinde taşıdıkları özel ses yongalarından destek alarak 7,1 kanal sanal çevresel ses hazırlayabilen kulaklıklar, oyunlardaki çevresel seslerin pozisyonel olarak duyulabilmesine imkân tanıyor. Kulaklıklara konumlandırılan mikrofonlar ise oyunlardaki takım arkadaşlarıyla sesli iletişim kurmak isteyenleri mutlu ediyor. Doğrudan doğruya çıkarılabilir ya da katlanabilir formdaki mikrofonlar, sesleri oldukça temiz ve parazitlerden arınmış şekilde karşıya iletiyor. Mikrofonların bu performansı, kulaklıkların oyun yayınlarında ya da video hazırlık süreçlerinde de değerlendirilebilmesini mümkün kılıyor. Haricî bir mikrofon almadan oyun yayıncılığı yapmayı arzu eden oyun tutkunları, tercihlerini, markanın hazırladığı başarılı kulaklıklardan yana kullanıyor. Kimi modellerde yer alan dâhili titreşim üniteleri ise özellikle bas tonlarına sahip sesler oluştururken sesin, fiziksel etkisinin, kullanıcılar tarafından hissedilebilmesine imkân veriyor.

Yalnızca teknik özellikleriyle değil tasarımları ve ergonomik yönleriyle de beğeni toplayan oyuncu kulaklıkları, kullanıcıların kulaklarını rahatsız etmeyecek özel yastıklarla geliyor. Uzun süreli kullanımlara dayanıklılık gösteren yastık kaplamaları ise genellikle suni deriden imal ediliyor. Genişliği ayarlanabilen baş bantları ise kulaklıkların en önemli ve beğenilen özellikleri arasında sayılıyor. Dayanıklılığı artırılan baş bantları, kullanıcıların kafalarıyla temas eden alanlarındaki özel dokularıyla herhangi bir biçimde rahatsızlık vermezken saatler süren oyun seanslarında oyuncuların, o an kullandıkları kulaklıkların varlığını âdeta unutmalarını sağlıyor. Genellikle her iki yanında RGB LED aydınlatma bulunan ürünler, USB, 3,5 mm kulaklık girişi ve mikrofon bağlantı noktalarına takılarak çalıştırılıyor.

Marka, Ürünlerini Yazılımsal Olarak Destekliyor

Yalnızca bir donanım ve aksesuar üreticisi olmakla kalmayıp aynı zamanda geliştirdiği çözümleri, yazılımsal olarak da destekleyen marka; klavye, fare, oyuncu kulaklığı gibi ürünlerine, modele özgü uygulamalar hazırlıyor. Bu sayede oyun tutkunları, edindikleri oyuncu ekipmanlarını, bilgisayarlarındaki en yeni işletim sistemleriyle birlikte değerlendirebiliyor. Ürünlerin teknik olanaklarının da kullanılabilmesine izin veren yazılımlar; aydınlatma özellikleri, tuşlara fonksiyon atama, makro tanımlama ve benzeri işlemlerin, pratik şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Kullanıcı dostu arayüzleriyle beğeni toplayan yazılımlar, düzenli olarak güncelleniyor ve oyuncu ekipmanlarının keyifle kullanılabilmesine yardımcı oluyor.

Eğer siz de favori oyunlarınızı etkileyici oyuncu ekipmanlarıyla tecrübe etmeyi hedefliyorsanız, GamePower’ın geliştirdiği ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.