Fiyat Geçmişi
Fiyat
Garanti Süresi
Materyal
Renk
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

General Home

" araması için 66 sonuç listeleniyor

Keyif Düşkünlerine Özel General Home Modelleri

General Home, aydınlatma grubu, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, hobi, kişisel bakım ürünleri ve mutfak gereçlerinin üretildiği bir Türk markasıdır. General Home vantilatör, sıcak günlerde ihtiyaç duyulan serinliğin sağlanması açısından oldukça etkili bir alettir. Temel olarak vantilatörün çalışma şeklini bir basınç farkı oluşturarak bir noktadan diğerine rüzgâr yaratarak ortamı serinletmek olarak ifade etmek mümkündür. Klimaya nazaran bir nebze daha sağlıklı olan vantilatör sıcak yaz günlerinin olmazsa olmaz aletlerindendir. Klima ile ayrılan yönü ise vantilatör ile ortamın ısısı düşmeden rüzgarlama yöntemi kullanılıyor. Bu nedenle klimanın iskelet sistemine verdiği hasarı vantilatör vermemiş oluyor. General Home vantilatör; yuvarlak ayaklı sessiz çalışma özelliği olan, masa üstü metal fan, mini fan olmak üzere farklı ürün çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler hem sıcaklığı düşürmekte hem de daha az enerji sağlayan bir yapıda olmaktadır.

General Home Bir Markadan Çok Daha Fazlası

General Home Bir Markadan Çok Daha Fazlası

General Home gf74 ise; bu ürünler arasında klasik vantilatörlere benzeyen bir üründür. Bu ürün, ses çıkartarak çalışmaktadır. Bir diğer özelliği ise; gövdesi üzerinde yer alan düğmeler sayesinde vantilatör açılıp kapanabilmekte benzer şekilde de vantilatörün dönüş hızı ile dönüş yönleri ayarlanabilmektedir. General Home mf-006 6' metal mini fan ise vantilatörler arasında yer alan bir diğer türdür. Bu üründe küçük ve zemine oldukça yakın bir üründür. Oldukça küçük olan bu ürün hem küçük alanlarda kullanılması için idealdir hem de küçük alanlarda dahi sıcağı hissetmeden oturmak için kullanılabilecek ürünlerdendir. Kurulumu basit olan bu ürün her türlü alanda vantilatör ihtiyacının karşılanabilmesi için oldukça güzel bir üründür. General Home gh-74 16' ayaklı vantilatör ise; bir başka vantilatör çeşididir. Bu ürün sessiz çalışabilen bir ürün olmaktadır. Kurulumu oldukça basit olan bu ürün diğer çeşitleri gibi gövdesindeki düğmeler sayesinde çalışabilmektedir. General Home vantilatör kurulum, oldukça basittir. Zira ürünü satın aldığınızda size parçalar halinde gelen ürünün nasıl kurulacağına dair bir çizelgede kutunun içinden çıkmaktadır. Bunun dışında ürünün yuvarlak kısmına ayakların ve gövdenin ardında pervanelerin yani vantilatörünün hareketli kısımlarının ayrı ayrı monte edilmesi ile kurulum bitmiş olacaktır. Bu kadar basit bir kuruluma sahip olan vantilatörün çalıştırılması ile sıcak yaz günlerinin artık geri de kalması an meselesi olmaktadır. Vantilatörlerin masa üstü mü yoksa ayaklı mı alınacağı aslında vantilatörün kullanılacağı alanın büyüklüğüne bakılarak karar verilmesi gereken bir konu olmaktadır. Bu nedenle mekanın büyüklüğü ve vantilatörün göstermesi beklenen performansa göre ne kadar büyük bir vantilatöre ihtiyaç duyulduğunda karar verilebilir.

Her Zaman Çekim Yapabilmek için General Home Aksiyon Kamera

Her Zaman Çekim Yapabilmek için General Home Aksiyon Kamera

Aksiyon kamera telefon ya da dijital kameralarının çekiminin yeterli olmadığı durumlarda kullanılan kameralardandır. Dalış, doğa sporları, kayak, bisiklet gezileri gibi spor alanlarında bu kameraların kullanılması daha doğaldır ve bu sporların yapımı sırasında bu kameralar daha etkin olmaktadır. Bir diğer kullanım nedeni ise bu kameraların su altında çekim yapabilme özellikleri ile diğer kameralara nazaran tercih edilmesine neden olmaktadır. “Aksiyon kamerası nedir?” diye sorulduğunda canlandırılması gereken şey küçük bir kameradır. Özellikle küçük boyutlarda üretilen bu kameralar boyutuyla ter orantılı bir biçimde işlevselliğe sahiptir. Yani kısaca çözünürlüğü yüksek ve içerisinde geniş açılı lenslerin olduğu bir kameradan bahsedilmektedir. Buna ek olarak aksiyon kameralarının daha rahat kullanımı için kafa bantları ya da tutucular ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Bu kameraların bütçelerine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede en iyisinden en kötüsüne bir sıralama yapmak ya da en ihtiyaca uygun olan ürünü kolaylıkla bulmak mümkündür. Bu kameranın kullanılma nedenlerini su altı çekimleri açısından açıklamak oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Su altı çekimleri sırasında kullanılacak bir kamera oldukça ağır ve çekimler konusunda çözünürlüğün çok düşük olduğu bir görüntü kalitesi sunacaktır. İşte bu nedenler ile daha hafif ve işlevsel olan aksiyon kameralarının kullanılması daha yerinde görülmektedir. Yeni bir aksiyon kamerası seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi; çözünürlüktür. 4K çözünürlüğü olan kameraların yüksek çözünürlüğe sahip oldukları ifade edilebilir. Saniye başına düşen kare sayısı ise; kameranın 1 saniye içerisindeki göstermiş olduğu değişimin görüntü kareleri üzerinden ne ifade ettiğinin göstergesidir. Batarya ise; seçilen kameranın pil ömrünün uzun olması açısından önemlidir. Ses kaydı da bir başka noktadır. Dayanıklılık, düşük ışıkta çekim kalitesi ve bunlara ek olarak yardımcı ürünlerin neler olduğu bir aksiyon kamerası alırken dikkat edilmesi gereken noktalardır. General Home aksiyon kamera ise; Gh-933, Q1000 action kamera, full HD kamera gibi daha pek çok farklı özelliğinde bulunduğu seçeneklere sahiptir. Su geçirmez özelliği olan bir tanesinin seçilmesi su altında da çekim yapabilmek için oldukça işlevsel olacaktır. Bir başka tercih yapılabilecek ürün ise; General Home 4K aksiyon kamera olabilmektedir.Ayrıca General home şarjlı damacana su pompası ve General home vantilatör yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

General Home Evinize Hayat Verir

General Home Evinize Hayat Verir

General Home markası oldukça çeşitli ürünleri içerisinde barındıran bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler arasında vantilatörden kulak kılı temizleme cihazına kadar uzanan bir ürün çeşitliliği mevcuttur. Bu teknolojik ürünler aynı zamanda ihtiyaçlara göre farklı şekillerde çeşitlenmiş ve zamanla aynı ürünün farklı versiyonları da piyasaya sürülmüştür. Örneğin General Home mf-006 6' metal mini fan bunlardan yalnızca bir tanesidir. Oldukça portatif bir ürün olan bu fan hem sessiz çalışması hem de USB ile çalışması yönü ile oldukça kolay bir kullanım alanına sahiptir. Benzer şekilde üründeki dikey açıda yönlendirme kolaylığı da istenilen her açıda çalışabilmesi açısından oldukça işlevsel bir ürün olduğunun bir başka kanıtı olmaktadır. Ürünün bir diğer olumlu yanı ise metal oluşudur. Bu sayede ürün, oldukça sağlam bir ürün olmaktadır. Bir başka ürün ise; General Home burun ve kulak kılı temizleme cihazı olmaktadır. Bu ürün hem burun hem de kulak kıllarını temizlemek amacı ile kullanılabilirken benzer şekilde sakallar içinde kullanılabilmektedir. Zarif tasarımı ile oldukça beğenilen bir ürün olmasının yanı sıra oldukça da işlevseldir. 1 aa pil ile çalışabilen bu ürün, seyahat ederken götürülebilecek bir biçimde hafif ve küçük olarak tasarlanmıştır. Bir diğer ürün ise; General Home fanlı ısıtıcı olarak ifade edilebilir. Ağırlığı 1400 gr olan bu ürün, düşmeler sırasında otomatik kapanma özelliğine sahip bir üründür. Özellikleri arasında voltaj 220-240V 50/ 60Hz* Power 1100-220W yer alır. General Home masa üstü vantilatör ise; yaz sıcaklarında masa üzerinde kolaylıkla çalıştırılabilecek ve serinletecek bir üründür. Taşınabilir yapısı ile kampta ya da ofiste veya evde olmak fark etmeksizin her yerde bu cihazı kurarak serinlemek mümkün olmaktadır. Ürün tamamen metal kaplamadır ayrıca fanlıdır. Plastik ürünlere nazaran bu ürünün 2 kat daha fazla serinlik verdiği söylenebilir. Garantili olan bu ürün, metal USB fan, USB kablosu ile birlikte gönderilmektedir. General Home ısıtıcı ise bir başka General Home ürünüdür. Isıtıcılı bardak altlığından dönen fan ısıtıcıya kadar pek çok ürün mevcuttur. General Home kitap okuma lambası ise; kitap okumayı sevenler için farklı model ve çeşitleri ile oldukça işlevsel ürün olmaktadır. General Home gece lambalı sinek öldürücü, hem aydınlatma hem de yaz aylarında oldukça rahatsız eden sinekleri uzaklaştırmada önemli bir ürün olmaktadır.