İlgili Kategoriler
Sayfa Tipi
Sayfa Sayısı
Kapak Türü
Tel Tipi
Kağıt Boyutu
Defter Tipi
Boyut
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gıpta Defter

" araması için 9818 sonuç listeleniyor

Gıpta Defter Modelleri ile Kaliteli Yapraklar

Kırtasiye malzemesi alanında 1984 yılında Ankara’da kurulmuş olan marka günümüzde bazı sektörlere hizmet verir. Şirket kendi alanında Türkiye’de kurulan köklü şirketlerden birisidir. İlk kurulduğu yıllarda Ankara bölgesinde hizmet verir. Türkiye’nin birçok ilinde fabrikaları mevcuttur. Tasarladıkları ürünler sayesinde Avrupa’nın birçok noktasına ihracat yapmaya devam eder. Üretim fabrikalarında ileri teknolojiyi kullanarak faaliyetlerini yürütür. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Buna yönelik müşterilerinin memnuniyetlerini ölçmek için hizmet aldıkları ürünlerle alakalı anket yaparak buna göre hizmetleri yürütür. Malzemeleri üretirken öncelikle ihtiyaç analizi yaparak buna yönelik çalışmalarını gerçekleştirir. Kırtasiye malzemelerinde ön plana çıkan ürün Gıpta defter değişik modelleriyle müşteriler tarafından beğeni toplar. Çeşitli boy ve ebatlarda yer alan birçok modeli satışa sunar. Bu da markaya prestij kazandırır. Tasarımlarında her detaya dikkat ederek sektörde birçok müşteri tarafından tercih edilir. Aynı zamanda yapılan tasarımlarında müşterilerin kendilerine özel hissetmesi sağlanır. Marka, ürünleriyle herkese hitap eder. Fonksiyonel tasarımları müşterilerine pek çok açıdan avantaj sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır bir marka olma özelliğine sahiptir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen isimler arasında bulunan marka kırtasiye malzemesi alanında farklı konseptleri mevcuttur. Bu ürünleri ders çalışırken masada kullanabilirsiniz. Şık tasarımıyla yeni bir görünüm kazandırır. Üstün kalite sunan marka ekonomik fiyatlarıyla da pek çok müşteriye hitap eder bütçe dostu alışveriş imkanı sunar. Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemlerde markanın tasarımlarıyla zenginleştirir. Eşsiz tasarımlarıyla müşterilerde takdir kazanan marka birbirinden cazip seçenekleriyle hizmetinizdedir. Aynı zamanda Trendyol’dan istediğiniz modeli seçip alabilirsiniz. Bunun yanında sektörde başarılı markalar arasında yer alır. Müşterilerine kullanım rahatlığı sunar. Tüm tasarımlarında çeşitli renk ve özellikleri mevcuttur. Marka, ürünlerinin geri dönüşümü konusunda çalışmalar gerçekleştirir. Gıpta hatıra defteri serinin özel ürünlerinden biridir. Şık kapak ve sayfa tasarımlarıyla dikkat çeker. Kullanım amacına uygun olarak uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden imal edilir. Yıpranma ve eskimelere karşı dayanıklıdır. Gıpta not defteri istenilen her an kullanıma hazır hale gelebilecek şekilde tasarlanır. Taşıması kolaydır. Bu modelin farklı renkleri mevcuttur. Tercih edilmesindeki ana sebep farklı meslek kollarında çalışan birçok insan için ideal olmasından kaynaklıdır. Öğrenciler için de uygundur. Gıpta defter çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşıp ürün detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gıpta Defter Fiyatları

Gıpta Defter Fiyatları

Defter kullanımı, hayatın işleyişi içerisinde ve birçok noktasında gerekli bir unsurdur. Defterlerin fiziksel ebat ve özellikleri değişiklik gösterir. Gıpta vip defter ofislerde ve özel günlerde sıklıkla tercih edilir ve sevilerek kullanılır. Kullanılma sebebi ise önemli fikirlerini unutabilme ihtimaline karşın bunları yazarak bütün insanların ilerleyen yıllarda istifade etmesini sağlar. Tarih boyunca önemli insanlar yaptıkları işleri yazarak kayıt alırlar. Tarih boyunca bir gelenek olarak halen devam eder. Çocuğundan gencine kadar yazmayı seven herkes defter tutması lazımdır. Bunun için farklı renklerde üretilen Gıpta punto defterlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Çocuk yaşta başlanılması ilerleyen hayatı için büyük ehemmiyet arz eder. Teknolojinin gelişmesiyle kavramlar bile değişmeye başlar. Buna örnek olarak e-defter dijital dünyada bazı işleri halletmesi için ortaya çıkan ürünler olarak müşterilerin ilgisine sunulur. Dijital dönüşüm sayesinde kağıt masraflarından kurtularak insanların işlerini kolaylaştıracak modeller ortaya çıkar. Dijital dünyada defter kullanılsa da hiçbiri gerçeğinin yerini tutmaz. Ürün kalite açısından öğrencilerden tam not alır. Gıpta kelime defteri öğrendiğiniz kelimeleri unutmadan hızlı bir şekilde yazabilmenize olanak sağlar. Kelimeler insanların ufkunu geliştirmede oldukça etkilidir. İnsanlar kelimelerle düşünür ve konuşur. Kelime haznesinin geniş olması insanın konuşma kabiliyetini artırır. Daha hızlı düşünüp hemen harekete geçmesini sağlar. Kelime haznesinin gelişmesini sağlayacak en büyük etkinlik kitap okumalarının yapılması lazımdır. Okuyarak insanlar farklı kelimeleri öğrenebilir ve bunları günlük hayatta kullanabilir. Uzmanların tavsiyesine göre bir dil öğrenirken gramer bilgisinin yanında o dile ait bütün kelimeleri öğrenerek kendisini güzel bir şekilde geliştirebilir. Bu modeller arasında isim olarak en çok dikkat çekeni Gıpta fresco defter modelidir. Fresco İspanyolcadan Türkçeye çevrildiği zaman güzel manasına gelir. Anlamı itibariyle güzel olan birçok şey için kullanabiliriz. Son zamanlarda tasarlanan malzemeler çok modern görünümlü ve insanların göz zevklerine hitap eder. Müşteriler değişik tarzda ürünleri tercih etmek isteyenler için idealdir. Son dönemlerde çizgisiz biçimiyle bilinen Gıpta a4 defter diğerlerine nazaran farklıdır. Dünya değiştikçe insanların buna yönelik olarak zevk ve renk anlayışları değişiklik gösterir. Tasarlanan ürünler müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket eder. Genel olarak uygun bütçeyle satışa sunar. Baskı kalitesi olarak diğer markalarına üstün durumdadır. Üretim aşamasında son derece titiz çalışmalar yürütür.

Müşteri memnuniyetini esas alır. Tasarlanan modellerde en çok dikkat çekeni ise tarihi şahsiyetleri fotoğraflarını koyarak müşterilerin dikkatini çekmesini sağlar. Bu tarihi şahsiyetleri örnek olarak Gıpta Atatürk defter modeli tarihe ne kadar değer verdiklerini insanlara göstermek amacıyla tasarlanır. Trendyolda böyle tarihe dokunan modelleri bulabilir hemen hızlı bir şekilde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İnsanoğlu tarih boyunca her zaman derdini yazma ihtiyacı doğar. Her insan bir şeyler yazmaktan hoşlanır. Çünkü insanlar artık duygu, düşüncelerini birilerine anlatmaktan çok yazmayı tercih eder. Tarihi şahsiyetler genelde yaşarken anıları not eder ve günümüze kadar ulaşarak o dönemin tarihi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tarih ve yazı kelimeleri birbirinden bağımsız kelimeler değildir. İnsanoğlu daha sonra yazı yazmak için bir araç arayışı içerisine girdi ve bunun neticesinde herkesin kullandığı modeller ortaya çıktı. İnsanların kalıpların dışına çıkmayı sever. Buna yönelik müşterilere sunulan model ise Gıpta noktalı defter bu modeli değişiklik seven ajanslarda çalışan insanlar genelde çeşitli malzemeler kullanır. Bu durumu değiştirmek amacıyla tasarlanan bir alternatiftir. Piyasa yeni çıkan bu alternatif ajans çalışanlarının işlerini fazlasıyla kolaylaştırır. Markanın müşterilerine ilk yıllarında sunduğu model Gıpta taş defterdir. İçeriğinde daha çok noktaların olması bunun yanında bilinenin aksine normal çizgili olmaması tercih edilme konusunda ilk sırada yer alır. Ajans sektöründe çalışan insanlar meslekleri gereğince genelde Gıpta renkli defterleri kullanırlar. Bu sektörün getirdiği en büyük etken farklı düşünmek ve buna yönelik çalışmalar yapması gerekir. Dijital pazarlama ve buna benzer işlerde genelde farklı düşünerek işler yapılır. Çocukların hayatlarına ilkokuldan itibaren girmeye başlayan defterler hayatımızda her zaman yer edinmeye devam eder. Anne babalar çocuklarına genelde Gıpta okul defterlerini almayı ister ve çünkü son derece kaliteli ürünlerdir. Okula başlamadan önce muhakkak çocukları bir heyecan sarar. Okul hayatlarına ilk kez başlayacakları için tatlı bir heyecan vardır. Bunun ilk adımı olarak anne ve babalar çocuklara kırtasiyeden malzemeler alır bunun başında gelir. Bu heyecan sayesinden çocuklar okullarına başlar ve onları uzun bir serüven bekler. Yapılan araştırmalarda yazma alışkanlığı çocuk yaşta kazandırılması çok önemlidir. Faydaları arasında en önemlisi ilerleyen yaşlarda iyi bir karakter kazanmasını sağlar. Bunun yanında öğrendiği bilgileri çabuk bir şekilde unutmamasını sağlar. Buna örnek edebiyat dersi yazmayı seven öğrenci için çok önemlidir. Edebiyat insanlara dokunan ve insanlarla her zaman ilişkide olmasını sağlayan derstir. Bunun gibi alternatifleri çok olan ürünlere ulaşmak çok kolaydır. Trendyol’da Gıpta defter online satışlarını görebilmeniz mümkün ve hakkında yazılan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Gıpta Defter Modelleri

Yeni Nesil Gıpta Defter Modelleri

İnsanlar önemli işlerini kaydetmek için her zaman bir yere yazma ihtiyacı doğar. Genel olarak iktisat alanında ihtiyaçlar ikiye ayrılır. Yazı yazmak insanlar için her zaman ihtiyaç olmuş olup bunun için günümüzde kullanılan farklı modeller ortaya çıkar. Toplum arasında yazma farklı modeller arasında üretilir.Bu hususta ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Gıpta taş defterleri ortaya çıkar. Ürünün düzgün kullanılması gerekir. Müşteriler tercih edecekleri zaman Trendyol online mağazasında dilediği modeli bulabilir ve ona göre seçimini yaparak satın alabilirsiniz. Günümüzde tasarlanan ürünler her zaman doğayı destekleyici ve geri dönüşüm olacak işler yapılır. Buna örnek olarak Gıpta doğa dostu defter adından anlaşıldığı üzere tamamen doğayı ve insanlığı düşünerek tasarlanmış bir modeldir. Kağıt üretiminde ağaçtan yapıldığı için doğayı kirletmemesi geri dönüşüm kapsamında çalışmalar yürütülür. Yaz tatillerinde çocuklar kullandıkları kitaplarını genelde geri dönüşüm hedefiyle belli kuruluşları verilir bu sayede doğaya insanlık küçük hizmet ortaya çıkar. Boyu itibariyle küçük ama her yere taşınma kolaylığı sağlayan bir model var o da Gıpta küçük defter modeli sık sık not alan her gün konferanslara katılan müşteriler için ideal bir üründür. Şirketlerde çalışan müşteriler her zaman küçük kağıt ve bir kalem taşır. Önemli gördüğü bilgi veya not alması gereken bir yer olursa anında almak için taşır. Şirketlerde büyük başarılar ancak çalışarak elde edilir. Birçok başarılı insan not alması sayesinde hayatları değişir. Ağırlık açısından en hafif olan model Gıpta hafif defter modelidir ve müşterilere farklı bakış açısı sunar. Müşteriler her zaman aldıkları ürünlerde yenilik isterler.

Firmalar buna yönelik olarak belli çalışmalar yürüterek müşteriler isteklerine cevap verir. Bu konuda Türkiye'de online alışverişin adresi olan Trendyol yılların verdiği tecrübe ile müşterilerin isteklerine hareket ederek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Günümüzde birçok kişinin önemsemediği veya unuttuğu aktiviteler arasında not almak ilk sırada yer alır. Sözlerin her zaman tesiri olur ama bunu unutmamak amacıyla bir yere not ederse o zaman daha güzel olur. Unutmak insana mahsus bir özelliktir. Böyle bir durum yaşamamak için söylenen sözleri muhakkak kayıt altına alınması gerekir. Osmanlı Devletinde kadılar kararlarını verirken yanında bir tane yardımcısı vardır ve bu yardımcı bütün verilen kararları yazdırır. Gıpta siyah defteri not almak için idealdir. Not almanın asla bir yaşı yoktur. Not tutmak insanın beynini geliştirir. Genelde İlkokul öğrencileri genelde okuma yazmayı öğrenirken kullandıkları bir ürün vardır. Örnek olarak Gıpta çizgili defter daha çok Türkçe dersi için kullanılmaya müsait öğrencilerin tercih açısından idealdir. Genelde bu ürünü yazı yazma kabiliyetleri gelişmesi amacıyla çocuklarına alır ve ilerleyen yıllarda güzel yazı yazma kabiliyetlerinden değişiklikler gözlemlenir. Bu derslerde başarılı olmanın anahtarı disiplin, tekrar ve zamanında dersi dinlemekten geçer. Öğrenciler için ideal seçenek ise Gıpta defter karelidir. Kareli modeller daha çok geometri dersi gereklidir. Çünkü derste öğretmen bazı şekiller çizdirebilir ve bunun için bile tercih edilmesi gerekir. Müzik ise ruhun gıdasıdır. Okullarda okutulan müzik dersleri çok önemlidir. Bu derse ait tamamen öğrenci dostu ürün olan Gıpta müzik defteridir. Müziği öğrenmeyi isteyen öğrenciler bu ürünü muhakkak tercih etmesi lazımdır. Online alışveriş platformu olan Trendyol’da Gıpta defter fiyatlarını inceleyebilir hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Doğa Dostu Ürün Gıpta Defter

Doğa Dostu Ürün Gıpta Defter

Kağıt üretiminde ağaç faktörü çok önem arz eder. Kağıdın meydana gelmesi hamura ihtiyaç vardır ve aynı ana malzemesidir. Ağaçların farklı kimyasal veya fiziksel özellikleri dikkate alarak üretimlerini gerçekleştirir. Gıpta su geçirmez, seperatörlü, dikişli, sert kapaklı defter dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü esas alınarak üretilir. Bir ürün tasarlanırken her zaman fiziki şartlarını dikkat edilmesi gerekir. Kağıt üretim fabrikaları genelde fiziksel üretimlerini gerçekleştirir. Kağıtlarda geri dönüşüm oranı son yıllarda artarak devam eder. Gıpta mica, bullet journal, flamingo, metropol defter bunlar ingilizce kökenli kelimeler oldukları için müşteriler için daha çok dikkat çeken bir durumdur. Ürün tasarlanırken müşterilerin zevklerini ön plana alırken kelimeler ve sloganlarla müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışır. Satış yaparken sloganlar çok önemlidir. Gıpta chromo, artmaster, enviro, vintage, business defter modelleri sert kapak tasarımı ile ön plana çıkar. Yaprak sayısı, renk ve ebatlara göre müşterilere farklı seçenekler sunar. Gıpta 400 yaprak defter, 60 yaprak defter bunlar da yaprak sayısına göre tasarlanan modellerdir. Öğrenciler buna çok dikkat eder. Genelde dersine göre almak istersen mesela türkçe dersinin yaprak sayısı ile matematik dersinin aynı olmasına imkan yoktur. Çünkü Türkçe dersi daha fazla yazmaya yönelik bir ders olduğu için buna göre seçimini yapması gerekir. Matematik dersi nispeten yaprak sayısı itibariyle daha düşük olabilir. Buna örnek vermek gerekirse Gıpta defter 100 yaprak, 120 yaprak bunu şöyle yapılabilir Türkçe dersi için 120 yaprak ve Matematik dersi için ise 100 yaprak olarak planlama yapılabilir.

Çeşitlerin fazla olduğu bu modellere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Kağıt üretim merkezlerinde ortaya çıkan ürünler genelde uzun ömürlü olması gerekir. Geri dönüşüm için bu durum çok önemlidir. Doğanın kağıt çöplüğü olmaması için doğru geri dönüşüm sistemi benimsenmesi gerekir. Marka yıllardır bunu yaparak sektörde lider haline gelir. Dış görünüm ve kapak tasarımıyla adından söz ettiren modellerin sayısı oldukça fazladır. Gıpta, çoklu, bölmeli, ciltli, ayraçlı defter kullanım kolaylığı ve işlevselliğiyle beğeni kazanır. Çoklu ve bölmeli modeller bünyesinde çizgili ve kareli yaprakları birarada barındırır. Son yıllarda öğrenciler arasında Gıpta spiralli defter sevilerek kullanılan bir model olarak öne çıkar. Öğrencilerin ağırlıklı olara bu modeli tercih etmelerinin sebepleri arasında şık ve kaliteli tasarımı gelir. Spiralli modellerin alt kategorisi olan Gıpta a5 spiralli defter ödev hazırlamak, işyerlerinde kullanmak ve hatta günlük tutmak için uygundur. Boyutları 145x210 mm arasındadır. Firmanın en yenilikçi ürünleri arasında yer alır. Müşteriler son yıllarda büyük boyutlu olan alternatiflere yönelmeye başlar. Deriden imal edilmiş ve iş yerlerinde sekreterlerin daha çok kullanmaya özen gösterdiği yenilikçi model gıpta deri modeli adı üzerinden deriden yapılmış olması cazibesini arttırır. Ölçü olarak en küçük model Gıpta 17x24 defterleridir. Ölçü birimlerini esas alınarak tasarlanan birçok model vardır. Kağıt üretim merkezlerinin teknolojisi açısından gelişmesiyle uzun ömürlü ve Avrupa standartlarına uygun ürünler ortaya çıkar. Öğrenciler not almak için ekonomik açıdan tasarrufa gitmesi gerekir. Gıpta 5+1, 4+1, 5+2, 3+1 bunların anlamı her ders için alacaklarına sadece bir tane alarak belli dersleri ayırarak notlar alabilir. Online alışveriş platformu olan Trendyol’a her zaman ulaşabilmek mümkün olup, müşteriler yorumları okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilir.