"

Golden Rose Eyeliner

" araması için 493 sonuç listeleniyor
Golden Rose Dıplıner Black
Golden RoseDıplıner Black
(110)
Dıplıner Black
39 TL
Sepete Git

Özel Formüllü Golden Rose Eyeliner Çeşitleri Trendyol’da!

Göz makyajını tamamlamak ve istenilen görüntüye ulaşmak için Golden Rose eyeliner sıklıkla kullanılır. Özel formülü ve kullanım kolaylığı sağlayan uç çeşitleriyle rahatlıkla istediğiniz şekli verebilirsiniz. Fırça yapısı ve materyali sayesinde tek seferde kusursuz çizgiler çizebilirsiniz. Bunun yanında suya dayanıklı olan ürünleri kullanarak gün içerisinde eyelinerınızın bozulmasından endişe etmeden rahatça hareket edebilirsiniz. Golden Rose likit eyeliner, sıvı yapısı sayesinde kolay bir şekilde sürülebilir. Özel konik yapıda olan fırçası sert olduğundan düz çizgi çekmeyi kolaylaştırır. Konik şeklindeki ucu, gözlerinizin daha uzun ve etkili görünmesini sağlar. Yoğun renk veren yapısı sayesinde üzerinden tekrar geçmenize gerek olmadan istediğiniz renge kavuşabilirsiniz. Likit yapısı sayesinde yağlı ciltlerde bile uzun süre kalıcılık sağlar. Aynı zamanda gün içerisinde kuruma yapmaz. Sürüldüğü ilk andan itibaren şeklini korur. Siz silene kadar da istediğiniz formda kalır. İnce çizgiler veya farklı şekiller uygulamak istiyorsanız yumuşak uçlu çeşitlere göz atabilirsiniz. Golden Rose renkli eyeliner çeşitleri oldukça fazladır. Canlı renkler sayesinde göz makyajınıza farklı bir hava verebilirsiniz. Değişik renkleri bir arada kombinleyerek yeni görünümler deneyebilirsiniz. Mavi, siyah, metal ya da gold renk çeşitleri arasından tarzınıza uygun olanı seçmeniz yeterlidir. Parlak bir görüntü istiyorsanız içerisinde sim olan modellere göz atabilirsiniz. Siz de etkili bir göz makyajına ulaşmak için Golden Rose dream eyes eyeliner gibi ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı Renkleriyle Golden Rose Eyeliner Çeşitleri

Farklı Renkleriyle Golden Rose Eyeliner Çeşitleri

Golden Rose ürünlerinde kullanılan özel formül sayesinde renkler yoğun ve canlı görünür. Siz de göz makyajında farklı bir görünüm elde etmek için değişik renkler kullanabilirsiniz. Golden Rose mavi eyeliner yoğun mavi rengi ve mat görünümü sayesinde gözlerinizi ön plana çıkartır. Kullanım kolaylığı sağlayan yumuşak uç yapısı kirpik diplerinden itibaren ince bir çizgi elde etmenizi kolaylaştırır. Sürüldükten sonra kısa süre içerisinde kurulduğundan dolayı bulaşma yapmaz. Ayrıca gün içerisinde de formu bozulmaz. Golden Rose kahverengi eyeliner jel, kalem ve likit yapıda olabilir. Kalem çeşitleri kalemtıraş gerektirmez. Alt kısımda basit hareketle çevrilerek rahatça açılabilir. Kalem şeklindeki yapısı sayesinde hızlı bir şekilde uygulanabilir. Yumuşak bir uca sahip olduğundan sürülürken gözlerinizi rahatsız etmez. Böylece rahat kullanım olanağı sunar. Kahverengi, yumuşak bir ton olduğundan dolayı, doğal bir görünüm elde etmek isteyenler sıklıkla tercih eder. Golden Rose metalik eyeliner pek çok farklı renktedir. Her bir ürün, irislerdeki renklerin ortaya çıkmasını sağladığında yoğun rağbet görür. Metalik yapısı sayesinde gözlerinizin üst kısmında parlak bir görünüm oluşturur. Çevreden gelen ışığa göre farklı tonlar ortaya çıkardığından gözlerinize dikkat çeker. Golden Rose mat eyeliner ise mat bir görünüm elde etmenizi sağlar. Mat bir yapıda olduğundan göz makyajında kullandığınız diğer ürünlerle uyum içerisinde durur. Aynı zamanda değişik renklerle kombin etmenize imkan sağlar. Mavi gibi canlı renklerin bile mat bir şekilde durmasını sağladığından sade ve doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Golden Rose gold eyeliner ise sarı parlak rengi sayesinde gözlerinizin parlamasını sağlar. Oldukça dikkat çekici bir yapıda olduğundan önemli günlerde sıklıkla kullanılır. Farklı renklerde ve özelliklerde olsalar da ürünlerin hepsinin sahip olduğu fırça yapısı kolay bir şekilde uygulamanıza imkan sağlar. Golden Rose eyeliner kalem, göz makyajına farklı bir boyut kazandırdığından profesyonel makyözler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Üstelik uzun süre kullanım olanağı sunar. Seçenek sayısının fazla olması rahat seçim yapma imkanını beraberinde getirir. Siz de yoğun renklere sahip ve kolaylıkla sürülen eyeliner çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Keskin Çizgiler İçin Özel Uçlu Eyeliner

Keskin Çizgiler İçin Özel Uçlu Eyeliner

Golden Rose kalem eyeliner uç yapısı sayesinde keskin çizgiler çizmenizi kolaylaştırır. Kalem yapısı çok yumuşak ya da akışkan olmadığından, sürme sırasında akma gibi problemler ortaya çıkmaz. Silikon özellikli olan kalemler göz kapağında rahatlıkla ilerlediğinden sıklıkla tercih edilir. Toz şeklinde olanlar genellikle ufak kavanoz içerisinde bulunur. İçerisinde yer alan çeşitli yağlarla likit bir hale getirildikten sonra uygulanır. Ürünlerin ıslak bir fırça yardımıyla sürülmesi gerekir. Golden Rose Precision eyeliner fırça yapısı son teknolojiyle üretilmiştir. Tam anlamıyla kesintisiz çizgiler çizmek için birebirdir. Suya dayanıklı olduğundan kolaylıkla çıkmaz. Kısa süre içerisinde de formu bozulmaz. Gün içinde yoğun tempodan dolayı terlediğinizde kuruma ya da dökülme gibi sorunlar oluşturmaz. Her an etkileyici bir göz makyajına sahip olmak istiyorsanız Precision modele göz atabilirsiniz. Golden Rose keçe uçlu eyeliner ince ve kalın boyutta çizgiler çizmek için uygundur. Yüzünüze ve özellikle göz çevrenize fondoten uyguladıktan sonra tek hamlede rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulamaya gözün iç kısmındaki kirpiklerden başlayıp sona doğru uzatabilirsiniz. Yoğun renk veren formülü sayesinde etkileyici gözlere sahip olabilirsiniz. Kusursuz çizgiler elde etmenize olanak sağlayan fırça çeşitleri arasından kendi kullanımınıza uygun olanı seçmeniz pratiklik açısından önemlidir. Golden Rose True Kohl eyeliner normal bir kalem yapıdadır. Bu sayede uygulama sırasında rahatlıkla tutulur. Kahverengi ve siyah renklerde olduğundan hem sade hem de doğal bir görünüm elde etmek isteyenler kullanabilir. Yumuşak yapısı sayesinde göz içerisinde kullanıma uygundur. Gözün iç kısmına siyah ve kahverengi renk uygulamak gözlerinizin daha büyük, derin görünmesine yardımcı olur. Siz de gözlerinize etkileyici bir görünüm kazandırmak istiyorsanız eyeliner kullanabilirsiniz. Etkileyici gözlere sahip olmanızı sağlayacak, kolay sürülen bu ürünlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Golden Rose Eyeliner ile Etkileyici Göz Makyajı

Golden Rose Eyeliner ile Etkileyici Göz Makyajı

Göz makyajında değişik renkler kullanmak ve farklı renklerle kombin yapmak yeni tarzlar denemek için uygun bir yöntemdir. Golden Rose simli eyeliner çeşitleri kendiliğinden parlak bir görünüme sahip olduğundan gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlar. Simli modeller kendi başına uygulanabilir. Fakat diğer renklerle birlikte de kullanılabilir. Siyah, kahverengi gibi sade renklerin çevresine uygulayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Gözlerin iç kısmına uygulayıp farklı bir boyut kazandırarak dikkatleri çekebilirsiniz. Sade bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız Golden Rose matte eyeliner modellerini kullanabilirsiniz. Jojoba yağı kullanılarak üretilen bu çeşit yoğun bir renge sahiptir. Tek sürüşte istediğiniz rengi elde etmenizi sağlar. Gün içerisinde akma ve çatlama yapmadığından sıklıkla tercih edilir. Mat görünümü sayesinde mavi gibi parlak renkler bile yumuşak ve sade görünür. Bu çeşitlerde de farklı renkleri bir arada uygulamak mümkündür. Fırça yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabilir olduğundan bir çizginin üzerine farklı bir renkle tekrar çizim yapılabilir. Bu sayede gökkuşağı gibi bir görüntü elde edilmesi mümkündür. Golden Rose mini eyeliner, ufak boyutlu yapısıyla makyaj çantasında kolaylıkla taşınabilir. Her zaman yanınızda taşıyabilmenize imkan sağlar. Bu sayede istediğiniz zaman düzeltme yapabilirsiniz. Mini boyutuyla birbirinden farklı renklerde olan çeşitleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Gün içerisinde arzularsanız farklı ürünleri kullanabilirsiniz. Golden Rose Perfect Lashes eyeliner özellikle ince uçlu olduğundan kullanım sırasında hata yapsanız bile fark edilmez. İçerden başlayarak uca doğru düz bir çizgi çizmenize yardımcı olan yumuşak bir yapısı vardır. Siz de göz makyajınızda Perfect Lashes serisinden yararlanarak kısa sürede keskin ve kusursuz çizgiler çekebilirsiniz. Suya gerek kalmadan kolaylıkla çıkarılabilir yapısı günlük kullanım için oldukça uygundur. Golden Rose marka eyeliner çeşitlerine Trendyol’dan hızlıca ulaşabilirsiniz.