Harem Altın Çeşitleri ve Fiyatları

Altın yüzyıllardır gücün, hükümdarlığın ve zenginliğin simgelerinden bir tanesi olmuştur. Ekonomik faaliyetlerde önemli bir yere sahip olması ile birlikte, sosyal ve kültürel hayatın da vazgeçilmez kaynakları arasındadır. Bu özel kaynağı yeniden yorumlayan Harem Altın hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilen ürünler tasarlar. Altın işçiliği ile pırlanta ve taşlara can vererek kullanıcıların beğenisini kazanır. Birbirinden zarif tasarımlar, her zevke ve tercihe hitap eden çizgilere sahiptir. Günlük kullanımda modern ve sade tasarımlar, özel günlerde ise daha gösterişli parçalar tercih edilebilir. Farklı kullanım alanlarını göz önünde bulundurarak aralarından bir seçim yapabileceğiniz mücevherler, Harem Altın kalitesi sayesinde farkını hissettirir.

Harem Altın bileklik, kolye, küpe ve yüzük gibi parçaları içeren koleksiyonları ile göz doldurur. Nişan, evlilik ve özel günler için dilediğiniz ürünleri seçebilir, set hâline getirebilirsiniz. Titiz bir işçilik sayesinde adından sıkça bahsettiren parçalarİ pırlanta, zirkon, değerli ve yarı değerli taşlardan oluşur. Özellikle tek taş modellerinde 0.20 karattan 1.5 karata kadar pek çok seçenek bulunur. Farklı büyüklüklerde tasarlanan tek taşların yanı sıra tria, beş taş ve tam tur gibi parçalar da mevcuttur. Birbirinden kaliteli kolye modelleri, her sezon yenilenen detaylara sahiptir. Her biri farklı boy ve şekillerde üretilen söz konusu mücevherlerin birçok çeşidi vardır. Siz de 14 ya da 18 ayar gibi seçeneklerden birini tercih edebilir, tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Bunun yanı sıra kolyelerde tavus kuşu, uğur böceği ve kelebek gibi motifleri de görmek mümkündür.

Küpe modelleri, Harem Altın'ın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Klipsli, iğneli, halka ve düğme gibi modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde hem günlük hem de özel davetlerde kullanabileceğiniz küpelere ulaşabilirsiniz. Marka, titiz bir işçilik ile süslenmiş aksesuarların yanı sıra altın satışı da yapar. Harem Altın reşat, külçe, gram, çeyrek ve cumhuriyet gibi altın çeşitleri sayesinde yatırım yapmanıza yardımcı olur. Harem gram altın fiyatı, tercih edeceğiniz özelliklere ve günlük kurlara göre çeşitlilik gösterir. Harem Altın çeyrek fiyatını ve markanın tüm ürünlerini Trendyol'un web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden inceleyebilirsiniz.

Harem Altının Geleneksel Şıklık Katan Ürünleri Nelerdir?

Harem Altının Geleneksel Şıklık Katan Ürünleri Nelerdir?

1980 yılında temelleri İstanbul Kapalıçarşı’da atılan Harem Altın, kurulduğu günden bu yana altın işçiliğinin en önemli örneklerini kullanıcılarına kalite ve güven ile sağlayarak memnun bırakıyor. Kaliteli hizmetini ve sürekli büyüyen ürün koleksiyonunu her daim birçok kullanıcısına ulaştırmayı amaçlayan marka, uzman kadrosu ve özverili üretim yapısı ile beklentilerin üzerinde çeşitli değerli eşyaları sizlere sunuyor. Doğada bulunan çok değerli maden ürünleri arasında bulunan altınlar, çeşitli işlenme yöntemleri ile kullanıcılarının karşısına farklı şekilde çıkarılabiliyor. Kolye, yüzük, bilezik gibi kadın zarafetini en iyi şekilde yansıtan ve tamamlayıcı yapıda olan altın ürün modelleri, birçok hediyelik ürünler olarak da kişilerin birbirine almasını sağlıyor. Harem Altın kolye, yüzük ve bilezikleri ile çeşitli kullanıcıların üzerinde taşımasını sağladığı gibi yatırım amacı ile değerli kutularda ve kasalarda birçok farklı gram ve ayardan yapılan modelleriyle de fazlaca tercih ediliyor. Çeşitli yüzükleri ile yüksek işçiliğin en önemli örneklerini kullanıcılarına sunmaları ile bilinen Harem Altın markası, birçok kadının mutlu olmasını ve daha fazla dikkat çekmesini sağlıyor. Kusursuzluğun ve detayların en önemli ürünleri arasında gösterilen markanın küpe ve yüzükleri, birçok önemli günün dikkat çekici değerli eşyaları arasında bulunmalarıyla da sizlerin ilgisini üzerinde topluyor. Farklı ayarlardan oluşturulan ve çeşitli ağırlıklara sahip olan Harem Altın ürünleri, her ürününde kalite ve değerli eşya tarzının özgün yapısını koruyarak ona çeşitli özel dokunuşlar yaparak daha seçkin hallere sokuyor. Gücün ve gösterişin en önemli araçları arasında görülen markanın modelleri arasındaki değerli taş serisi ürünler de farklı tercihlere sahip olan kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Üzerinizde sergilemek için taktığınız ya da yatırım amacı ile kullandığınız Harem Altın değerli madeni eşyalar, birçok kullanıcının kendini daha güvende hissetmesini sağlıyor.

Harem Altın Markası Ürünler Değerli Eşya Yatırımlarınızı Destekliyor

Harem Altın Markası Ürünler Değerli Eşya Yatırımlarınızı Destekliyor

Kullanıcıların özel günlerde satın alıp sevdiklerine vermesini sağladığı Harem Altın takılar, birçok kişinin mutlu olmasına ve alan kişiyle arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olmaları ile biliniyor. Yüzüklerden kolyelere olmak üzere birçok özel değerli aksesuar modellerini içerisinde bulunduran marka, sosyal ilişkilere özel anlamlar yüklüyor. Çeşitli kullanıcıların takı ve aksesuar olarak değil de yatırım amacı ile almasını da sağlayan markanın altın çeşitleri arasında birçok değerli ürün bulunuyor. Cumhuriyet altınından ziynet altına ya da gram altına kadar pek çok farklı yatırım amacı ile üretilen altın ürün bulunuyor. 1 gramlık modellerinden 1000 gramlık modellerine kadar pek çok gramda modeli ile karşınıza çıkarılan gram altın fiyatı, piyasanın altın hareketlerine göre oldukça uygun ve elverişli şartlarda markanın kullanıcılarına sunuluyor. Birçok banka hesabına kolaylıkla yatırılabilen Harem Altın markası gram altın modelleri, işçilik maliyetleri düşürülüp sizlerin karşısına çıkarılıyor. Rahatlıkla mücevher ve değerli eşya dolaplarınızda ya da kasalarınızda saklayabileceğiniz markanın gram altınları, istenildiğinde kolaylıkla nakde çevrilebilmesi ile öne çıkıyor. Harem altın gram fiyatı, piyasa koşullarına göre alınabilirlik sağlayarak birçok kişinin yatırımlarına son sürat devam etmesini sağlıyor. Kullanıcılarına hem hediye olarak hem de yatırım amacı ile sunulan markanın birçok altın türü arasında ziynet modeller de bulunuyor. Çeyreklerden yarımlara, tam altınlardan iki buçuklu modellere olmak üzere birçok farklı modele ev sahipliği yapan Harem Altın yatırım ürünleri; zor günlerde saklamanıza uygun değerli madeni eşyalar arasında bulunuyor. Birçok düğünde ya da özel günde başkalarına hediye amacı ile de takılabilen Harem altın çeyrek parçalar, en fazla tercih edilen küçük yatırımcı altınları arasında bulunuyor. Markanın küçük altınları arasında bulunan çeyrekler, dörtte bir oranı ile çeyrek yapısında kullanıcılarına uygunluk sağlıyor. Yıllar geçse bile modasını piyasalarda işlem görerek sağlayacak nitelikte yatırım kazancı sağlayacak olan Harem çeyrek altın fiyatı, her açıdan değerlendirilebilir değerli eşya ve yatırım ürünleri arasında gösteriliyor. Piyasada en fazla kullanılabilen altın modelleri arasında bulunan çeyrek altınlar, yatırımcıların hızlı alışverişlerinde kullanmalarıyla da öne çıkıyor. 22 ayar altın statüsünde olan çeyrekler, markanın yeni altın görüntüleri ile ışıltılı şekilde sunuluyor. Hangi modelini kullanıcılarına sunarsa sunsun, markanın tüm altın modelleri; kalite, işçilik ve parlaklık yönünden en fazla dikkat çeken değerli yatırım araçları arasında gösteriliyor. Güvenli yapıya sahip olan ve orijinal yapıda kullanıcılarına sunulan markanın yatırımsal düşünmeye uygun altınları, farklı ağırlıklarıyla gündeme gelmesiyle öne çıkıyor.

Harem Altın, Şık Takı ve Aksesuarların Yaratıcısı Olarak Dikkat Çekiyor

Harem Altın, Şık Takı ve Aksesuarların Yaratıcısı Olarak Dikkat Çekiyor

Değerli madenlerden elde edilen taşlardan üretilip birçok kadının mutlu olmasını sağlayan mücevherleri ile zengin üretim tasarımı anlayışına ve kaliteli işçiliğine borçlu olduğunu bilen Harem Altın, çeşitli modelleri ile kusursuz gösterişlerin yaratıcısı oluyor. Pırlanta ve Zirkon gibi değerli taşlardan üretilen altın maddeli yüzük küpe ve kolyeleri ile dikkatleri fazlaca üstüne çeken marka; Harem Altın gümüş bileklik modelleriyle de ilgilerin odağı haline geliyor. Kalın zincirli, örgü zincirli ya da çeşitli sembollerden üretilen tarzlarıyla memnun bırakan markanın gümüş cinsi ürünleri, bileklerinize estetik ve özel hava katıyor. Her yaştan kadının satın alma hayalleri kurduğu markanın özel yüzük modelleri arasındaki tek taş modeller de birçok özel günün simgesi haline rahatlıkla geliyor. Yeni evlenen kişilerin nişan, söz ya da evlilik yüzükleri olabilecek nitelikte kaliteli işçilik yapısı gösteren Harem Altın yüzükler, birçok eş adayının birbirine verdiği ilk sözlerin şahidi olarak kalıyor. Sarı ya da beyaz altın yüzükler olarak pek çok kullanıcının alyans olarak seçtiği evlilik yüzükleri, 14 ayarlı modelleri ile ilgi çekerken; içerisine yazı yazdırılabilmesi ile daha fazla memnun bırakıyor. Farklı ağırlıktaki yüzükler, tek taşlı modelleri ile fazlaca tercih edilip, Zirkon taşlardan oluşturulan 5 taşlı ve 14 ayarlı kadın yüzükleri de gösterişi çevreye fazlaca hissettirmesi ile biliniyor. Kullanıcılarına özgün stillerde sunulan Harem Altın Pırlantalı yüzükler, farklı karat ölçüleri ile kullanıcılarına değer derecesini gösterip, özel olarak işlenen taşları ile birçok kadının parmaklarının zarif ve parıltılı gözükmesini sağlıyor. 24 ayara ve 1 gram ağırlığa sahip olan altın çeşitleri ile yatırım ürünü olarak kullanılan modeller; çeşitli marka tasarımı ile sunulan taşlı yüzükler, işlemeli bileklikler, ışıltılı ve renkli küpelerle de şık takı görüntüsü veriyor. Harem 1 gr altın fiyatı, birçok küçük yatırımcının gün içerisinde fazlaca aldığı ürünler içerisinde bulunuyor. Çeşitli erkek kullanıcılara sunulan kolye modelleriyle her kullanıcının dikkate alındığını kanıtlayan Harem Altın, birçok farklı motif, simge ve temayla erkek kullanıcıların gösterişine yardım ediyor. 14 ayar altın kolyeleri ile kadın kullanıcılarına farklı çeşitlerde zarafet tarzları ile sunulan markanın kolyeleri, fantezi modellerle kullanıcılarının ve çevredekilerin gözlerini alamamasını sağlıyor. Harem Altın’ın kullanıcılarına sunduğu gümüş küpe ve pırlantalı taşlı altın küpeler, çeşitli özel işçiliklerle yüksek kalitede üretilmesine karşın, uygun şekilde sunulan Harem altın fiyatları ile birçok kullanıcı tarafından satın almaya elverişli halde bulunup fazlaca talep ediliyor.

Harem Altın Bileziklerin Estetik Tarzlardaki Modelleri Hangileridir?

Harem Altın Bileziklerin Estetik Tarzlardaki Modelleri Hangileridir?

Çeşitli kadın kullanıcılarına birbirinden farklı işçilik yapısında sunulan Harem Altın bilezik modelleri, her kullanıcısına farklı görüntü yapısında sunulmalarıyla da farklı zevklere uygun takı yapısı örneği gösteriyor. Şarnelli, burma, saç örgülü ve geniş bombeli olmak üzere birçok farklı bilezik modelleri ile kullanıcılarının bileklerini süsleyen marka, gram başına 916 miligram saf altından üretilen 22 ayar formundaki bilezikleri ile birçok farklı ağırlıkta tercih sebebi olabiliyor. 6 gramlık ağrılığı ve İtalyan tarzı model yapısı ile kullanıcılarına temel bilezik tarzı ile sunulan yatırımlık bileklik modellerinden 13, 15, 17, 20 ve 22 gramlık işlemeli modellere olmak üzere pek çok bilezik modeli Harem Altın tarafından kadın bileklerine sunuluyor. 40 ve 80 gramlık Mega boylarındaki işlemeli bilezik modeli, büyük görüntüsü ve parlak yapısı ile birçok değerli bilezik arasında ağırlığı ile dikkatleri fazlaca çekiyor. Beyaz ve sarı renk işçilik desenlerinden oluşturulan 40 gramlık ve 22 ayarlık bilezik modeli, birçok kadın kullanıcının farklı elbiseleri ile son derece uyumluluk göstermeleri ile çeşitli davet ve organizasyonlarda kadın şıklığının en can alıcı şekilde yansıtılmasını sağlıyor. Yatırımlık ya da takı olarak kullanımlık olarak satın alınmasına rağmen Harem altın 22 ayar bilezik gram fiyatı, altın piyasasının güncellenen yapısı ile değişiklik gösterebiliyor. 30 gram ağırlığa sahip olup 3’lü burma stili ile işçilik sağlanıp karşınıza çıkarılan 22 ayar değerindeki kadın bilezik modeli, el işçiliğinin altınla birleştiği fark yaratan tasarımlar arasında olduğunu her daim gösteriyor. Harem Alton 80 gramlık büyük boy bilezik modelleri arasında bulunan yaprak işlemeli kadın bileklik modeli, kadın gösterişinin en nadide örnekleri arasında bulunup tercihlerin adresi oluyor. Parlaklığı ve işçilik tasarımı yıllar geçse bile gitmeyen markanın altın modelleri, dayanıklılıklarıyla da beklentileri en iyi şekilde gideriyor. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü ve anneler günü olmak üzere birçok özel günde sevdiklerinizi memnun edip aranızdaki bağın güçlendirilmesini sağlayan bilezikler, önemli hediye tercihi olarak karşınıza çıkarılıyor. Sevdiklerinize miras bırakıp onları memnun etmenizi sağlayan güzel bilezik çeşitleri, uzun vadede kullanıcısına en iyi yatırımı yapabilmesini sağlayan değerli maden ürünleri arasında gösteriliyor. Harem Altın bilezik fiyatları, almak istediğiniz zaman dilimine göre farklılık gösterebiliyor. Altın fiyatlarındaki değişikliğin sadece piyasadaki ayar ve gram unsurlarına bağlı olarak değişiklik göstermeyip aynı zamanda işçilik seviyesine de bağlı olduğu unutulmamalıdır. Markanın el işçiliğinin güzel tasarımlara olabildiğine etki ettiği Harem Altın markasının kaliteli bilezik modelleri, her kullanıcı için farklı görüntülerle kullanıcılarına sunuluyor.

Harem Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Harem Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Bilezik modellerinden taşlarla işlenmiş özel tasarımlı küpelere, alyans ve tek taşlı yüzüklerden çeşitli simgelerin ve dikkat çekici süslemelerin yer aldığı kolye modellerine olmak üzere birçok özel işlemeye sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkarılan ürünler; her kullanıcının beğenilerini ve altın, gümüş ve değerli taş gibi favorilerini etkileyebilecek ölçüde güzelliklerde ve ustalıklarda üretiliyor. Harem Altın Cumhuriyet altını, ziynet altın, bilezik, gram altın, yüzük, bileklik ve kolye olmak üzere pek çok farklı model yapısı ile karşınıza geliyor. Altın, gümüş ve değerli taşlardan oluşturulan pek çok değerli eşyayı sizlere takı olarak ya da yatırım ürünleri olarak sunan marka, kullanıcısının aradığı tarzı farklı alternatifleri ile sunmaları ile dikkatleri çekiyor. 22 ayar değerinde ve kulpsuz olarak sunulan para olarak da isimlendirilmesi ile bilinen Cumhuriyet altınlar, yatırımcılar tarafından fazlaca alınması ile biliniyor. Yeni tarihli modelleri ile marka tarafından sunulan 22 ayar Cumhuriyet altın modelleri, 22 mm çapı ve pürüzsüz yüzeyi ile birçok kullanıcısına en parlak şekilde sunuluyor. Harem altın 22 ayar bilezik modelleri ile birçok kullanıcıya farklı ağırlıklarda sunuluyor. 30 gram ağırlığa sahip olan 22 ayar değerindeki işlemeli bilezik modeli; saç örgüsünden ilham alınan işçiliği ve usta el işçiliğinin altına işleme yapmasından üretilen yapısı ile pek çok erkeğin eşine özel günlerde alıp mutlu etmesini sağlıyor. Burmalı, Mega, İtalyan ya da Şarnelli bilezik modelleriyle de ilgileri çeken Harem Altın bilezikleri, farklı bilezik beklentilerine sahip olan pek çok kullanıcıyı özgün tarzları ile etkiliyor. Harem altın 22 ayar bilezik fiyatları, satın alınmak istenen modelin işçiliğine ve gramına göre farklılık göstermeleri ile alternatif yaratıyor. Çapı 18 mm olan çeyrek altından 22 mm’ye sahip olan yarım altına ve 30 mm çap ölçüsündeki tam altına olmak üzere marka tarafından sunulan farklı değerlere sahip birçok yuvarlak altın türü bulunuyor. Kolaylıkla yatırım amacı ile kullanılan modeller, 1, 5, 10 gram gibi farklı gramajlarda üretilmeleriyle de öne çıkıyor. Zümrüt, Zirkon, Safir, Elmas, Yakut ve Pırlantalardan oluşturulan farklı karatlara ve büyüklüklere sahip birçok kolye ve yüzük modeli bulunuyor. Modele göre mavi, beyaz, yeşil gibi renklere sahip olan ürünler, Harem Altın’ın en nadide parçaları olarak mücevherat dolabınıza giriyor. Saf altından üretilen Harem Altın 24 ayar külçe altın modeli, orijinal yapısı olduğunu gösteren sertifikası ve kutusu ile birçok kullanıcısına parlak ve kusursuz yapılarda sunularak külçe satın almak isteyen kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Satın alınmak istenen Harem Altın ürünü fiyatları; gramaja, özelliklere, işçiliğe, piyasanın durumuna göre farklılık gösteriyor.

Harem Altın Markasının Nadide ve Popüler Ürünleri Hangileridir?

Harem Altın Markasının Nadide ve Popüler Ürünleri Hangileridir?

Klasik alyans, Tamtur pırlanta ve beş taşa sahip pek çok yüzük modelinden işlemeli burgulara ya da zümrüt, zirkon ve pırlantalardan oluşturulan kolye modellerine olmak üzere markanın birçok farklı değerli aksesuar ve takı modeli bulunuyor. Işıltıları, renkleri ve parlaklıkları ile kullanıcılarına güzel ve ihtişamlı görüntüler sunan modeller, farklı gramajları ve deneyimli altın ustalarının verdiği işçilik şekilleriyle de farklı maddi değerlere sahip olmaları ile öne çıkıyor. Elmas zümrüt ortak model yapısı ve pırlantalı yakut gibi çoklu değerli taşlardan üretilen farklı yüzük modelleriyle de ilgi çeken Harem Altın seçkin yüzükler; iğneli tarzları ile farklı görüntüler sunarak kadın güzelliğini vurguluyor. Evlilik ve nişan özel setleri ile dikkatleri çeken marka, sadece hediyelik olarak da satın alınabilen yüzük ve bileklik modelleriyle de sizlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Harem Altın gram olarak satılan modelleri ile farklı ağırlıklarda yatırım amacı ile birçok kullanıcının satın aldığı gram altın çeşitleriyle de popülerlik gösteriyor. Bankadaki altın hesabınıza kolaylıkla yatırabilmenizi sağlayan gram altınlar, farklı kullanıcıların birikimlerini değerlendirmek için aldığı önemli ürünler arasında görülüyor. Kelebekli, kalpli, yoncalı ve nazar boncuklu 14 ayar çocuk altın küpeleriyle de öne çıkan Harem Altın markası, küçük yaştaki kullanıcılarına özel sevimli motiflerle de yüz güldürüyor. Markanın erkek kullanıcılar için sunduğu popüler yapıdaki gümüş tesbih modelleri, birçok erkeğe verilebilecek en değerli hediyelik eşyalar olarak görülüp sevdikleri tarafından satın alınırken; 18 ayar altından üretilen taşlı kadın kolyeler de kadınlara uygun hediyeler arasında görülüyor. Birçok özel gün hediyesi olarak satın alınan markanın seçkin işçilik darbeleri ile işlenmiş kolye, yüzük ve bilezik çeşitleri, Harem altın yorumları bölümünde birçok kullanıcı tarafından olumlu geri dönüşlerle beğenileri niteleyen pek çok içeriklerle ifade ediliyor. Yetişkin yaştaki kadın ve erkeklerden küçük yaşlardaki çocuklara olmak üzere markanın değerli taş ve altın uzmanlığından oluşturulan popüler birçok ürün bulunuyor. Çeşitli işlemeler, taşlar, renkler ve boyutlarla daha albenili hale getirilen Harem Altın estetik altın işleme modeller, geleceği düşünüp satın alımlar yapan birçok kişi için satın alınan en kârlı alışveriş olarak görülüyor. Harem Altın altın fiyatları, indirimli ve uygun koşullarıyla birçok kullanıcısının yatırım düşüncesinin daha da iştahlanmasını sağlıyor. Markanın altın çeşitleri içerisinden aradığınız modele ve bütçeye en uygun olan modeli geleceğe yatırım ya da hediye aksesuar amacı ile satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz