placeholder
"

Harley Davidson

" araması için 431 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Özgün Harley Davidson Modelleri

Soğuk havalarda ıslanmaktan ve üşümekten kaçınmanın yanı sıra şık görünmek de önemlidir. Özellikle kış aylarındaki bot ve kalın kıyafetler alışverişlerinde işlevselliğin ve hoş görünümün bir arada bulunması sıklıkla tercih edilir. Bu nedenle kışın dışarıda rahat rahat dolaşabilmek için çeşitli markalara yönelebilirsiniz. Bu markaların başında, Harley Davidson gelir. Harley Davidson kadın erkek fark etmeksizin küçükten büyüğe kadar herkesin kendi tarzını yansıtabileceği, son derece başarılı ve kaliteli ürünlere sahiptir. Dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilen bot ve ayakkabı çeşitleri uzun ömürlüdür.

Amerika’nın ünlü ve büyük motor üreticilerinden biri olan, Harley Davidson dünya çapında tanınan ve sevilen markalardan biridir. 1800’lerin sonlarında William Harley ve Arthur Davidson tarafından kurulan marka son derece sağlam ve güçlü motorlar geliştirmeye başlarlar. Bunun ardından motorcuların daha konforlu ve güvende hissetmesi için giyim ve aksesuar ürünleri üretmeye başlar.

Harley Davidson, ayakkabıdan giyime zengin bir ürün çeşitliliğe sahiptir. Bunlarda temel materyal olarak deri kullanılır. Tüm tasarımlarında asilik ve özgürlük konseptleri ön plana çıkar. Özgür ve maceracı ruhlu insanlara birbirinden farklı, eğlenceli ve kaliteli giysiler sunar. Genellikle gençlere yönelik olduğu düşünülen marka birçok yaştan ve beğeniden kullanıcıya da hitap eder.

Çocuk, genç ve yetişkin gibi çeşitli yaş grublarına hitap edebilen bu marka hareketli ve çılgın yaşam tarzınızı her yere taşımanıza yardımcı olur. Harley Davidson erkek ürünleri her sezon kullanıcıların beğenisini kazanır. Birbirinden farklı botlar, postallar, ceketler ve aksesuarlar ile erkeklerin asi ve özgür tarzını yansıtabilir. Harley Davidson kadın ürünleri de oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Asi kombinlerini tamamlamak isteyenler bu markanın botlarını tercih edebilirler. Kendinizin yanı sıra, kışın çocuğunuzun hem soğuktan korunmasını hem de tarz görünmesini Harley Davidson çocuk ürünleriyle sağlayabilirsiniz.

Harley Davidson bot, çizme, postal ve ceketleri sayesinde dünya çapında bir üne sahiptir. Motor çetelerinin özgür ve asi ruhlarını giyime taşıyan Harley Davidson özgün tasarımlara imza atar. Dayanıklı ve kaliteli deri materyali sayesinde kışın soğuktan korunurken tarz görünebilirsiniz. Soğuk hava şartlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde asi ruhunuzu dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

Harley Davidson Ürünleri ve Özellikleri Nedir?

Harley Davidson Ürünleri ve Özellikleri Nedir?

Bir yaşam tarzı hâline gelen Harley Davidson ürünleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bot, çizme, mont ceket, küpe ve yüzük gibi aksesuar çeşitleri vardır. Asi ve özgür ruhları temsil eden marka, ürünlerini motorcuları baz alarak geliştirmiştir. Sade tasarımları üzerinde ya turuncu siyah logosu ya da kuru kafa yer alır. Temel materyal olarak deri kullanan marka kendi tarzını oluşturan ve ayakları sağlam yere basan kişilere ilham olabilir. Botları ve çizmeleri oldukça kalın tabanlı olmalarının yanı sıra kısa topuklu olarak üretilir.

Bilekte veya dize kadar olan klasik botlar hem kadınlar hem de erkekler arasında sevilen giyeceklerin başında gelir. Rahat bir giyim tarzı yaratabilmenizi sağlayan bu ürünler sert geçen kış aylarını kolay atlatmanızı sağlayabilir. Oldukça şık olan klasik Harley çizme, nem dengeleyici ve soğuğa karşı dayanıklı iç tasarımı sayesinde yıllarca soğuktan koruyabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca nem dengeleme özelliği, ayaklarınızı terletmediği gibi tüm gün sıcak tutabilir. Aynı zamanda kaymaz taban ile adımlarınızı daha sağlam basabilirsiniz. Böylece karlı ve buzlu günlerde güvenli bir şekilde yürüyebilirsiniz. Harley botlar kolay yıpranmayan ve su geçirmeyen dış malzemelerden ve termal taban teknolojisi kullanılarak üretilir. Zorlu hava koşullarına direnen bu ürün ile ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Harley Davidson Ayakkabı Modellerinin Çeşitleri Nelerdir?

Harley Davidson Ayakkabı Modellerinin Çeşitleri Nelerdir?

Harley Davidson pek çok ayakkabı modeline sahiptir. Bu markanın olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi Harley Davidson bottur. Bu botlar markanın imzası niteliğindedir. Bunlar genelde siyah ya da acı kahverengidir. Bilekte biten kasik deri bot bu markayı seven herkesi cezbedebilir. Her sezon söz konusu ürünlerde ufak tefek tasarımlar yapan Harley Davidson hâkî, gri, bordo ve bej ile renk yelpazesini de genişletir. Düz parlak siyah deri çeşitlerinin yanı sıra mat ve parlak dikiş detaylı modeller de sıklıkla beğenilenler arasındadır. Bir diğer bot tasarımı ise tamamen mat deriden oluşur.

Bot tasarımları değişse de turuncu bağcık bir klasik olarak kalır. Hemen hemen her botu bağcıklı olan Harley Davidson, turuncu ve siyah logosu ile bilinir. Siyah klasik modellerde turuncu dikiş ve boydan boya bağcık detayı ile öne çıkan marka, farklı biçimlerde de üretilir. İp bağlamak ile uğraşmak istemeyenler için özel üretilen Harley Davidson bağcıksız botlar da son derece şık ve modern tasarımlara sahiptir. Farklı görünümlere imza atan Harley Davidson botlarında kauçuk taban ve hakiki deri kullanır. Bu ürünlerin topuğu genellikle 1-4 cm arasında olur.

Bir diğer favori ürün, Harley Davidson çizmesidir. Bu model hem kısa hem uzun olarak üretilir. Kısası bot olarak da geçen çizmeler bağcıklı, bağcıksız, tokalı ve kalın topuklu olarak ayrılır. İçi pamuk dışı tamamen hakiki deri olan bu giyecek klasiklerin arasında yer alır. Dikiş detaylı çizmeleri kadın erkek fark etmeksizin herkes rahatlıkla kullanabilir. Yeni tasarımlar deneyen marka, kullanıcılara uzun, deri ve dışı kabartma modeller de sunar. Daha sade bir görünüm sevenler için tamamen deri ve tokalı seçenekleri de bulmak mümkündür.

Sürekli yağmurlu havalara maruz kalıyorsanız içi ve tabanı sentetik, dışı plastik Harley Davidson yağmur çizmesini tercih edebilirsiniz. Bot ve çizmelerin yanı sıra her mevsim kullanabileceğiniz Harley Davidson ayakkabısı da bulunur. Sneaker üreten marka kullanıcıların her mevsim konforlu hissetmesini sağlar. Siyah ve hâkî renkteki bu ayakkabıların bağcıkları turuncu veya siyahtır.

Harley Davidson Botları Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Harley Davidson Botları Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Harley Davidson botları günlük kullanım için oldukça uygundur. Yağmur, kar ve buz gibi zorlu hava koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu botlar sayesinde buz tutan yüzeylerde kaymadan adım atabilirsiniz. Aynı zamanda ayaklarınızı sıcacık tutan bu ürünler sayesinde soğuğu hissetmez ve üşümezsiniz. Zorlu kış aylarını konforlu ve rahat geçirmenizi sağlayan Harley Davidson botları günün her saatinde tercih edilebilir. Sabah işe giderken klasik giyim tarzınıza uygun sade deri Harley botları kullanabilirsiniz. Hatta gün içinde alışveriş yapmaya, arkadaşlarınızla buluşmaya ya da bir etkinliğe giderken de kısa veya uzun Harley botlarından yararlanabilirsiniz. Akşamları özellikle kışın dışarıdaki davetler veya etkinlikler için de kolaylıkla seçebilirsiniz. Şık takımların altına siyah veya acı kahve klasik Harley botları giyebilirsiniz. Açık alanda gerçekleşen fuar ya da konser gibi etkinliklerde hem ayaklarınız hem de bacaklarınız üşümesin diye klasik uzun Harley Davidson çizmeleri kullanabilirsiniz.

Kadın erkek fark etmeksizin giyiminize uygun olarak tercih edebileceğiniz pek çok Harley bot modeli bulunur. Bu marka erkeklere son derece özgün ve cesur ürünler sunar. Özellikle siyah ve kahverengi ağırlıktaki Harley Davidson erkek bot modelleri yaygındır. Güçlü ve özgür ruhlu kadınlar için de oldukça fazla çeşide sahiptir. Harley Davidson kadın bot modelleri karşınıza kısa veya uzun olarak çıkabilir. Harley Davidson küçük asi ruhlular için de giyecekler üretir. Harley Davidson çocuk botları da yetişkin ürünleri gibi klasik tasarımlardadır. Aynı zamanda çocuğunuzun zorlu hava koşullarında daha güvenli adımlar atabilmesine yardımcı olabilir. Zevk ve ihtiyaç doğrultusunda hangi botu tercih ederseniz edin hem ayak hem de vücut ısınızı dengeler. Bunların yanı sıra nem dengeleme sistemi sayesinde terlemesiyi de önler. Ayağınızı tamamen kavrayan bu model sayesinde tüm gün rahat edebilirsiniz.

Harley Davidson Giyim Ürünlerinin Tarzı Nasıldır?

Harley Davidson Giyim Ürünlerinin Tarzı Nasıldır?

Bot, çizme ve ayakkabıların yanı sıra Harley Davidson giyim ceket, mont, sweatshirt, tişört, yelek ve hırka gibi pek çok çeşitliliğe sahiptir. Bunların yanı sıra yüzük, şapka ve çakmak gibi aksesuarlar da üreten Harley Davidson, tutkunlarına her alanda ürün sağlar. Bu markanın oldukça sevilen ürünlerinden biri Harley Davidson cekettir. Marka, motorcular ve markayı seven kullanıcılar için asi, özgür ve cesur bir tarz yaratır. Hakiki derinin vermiş olduğu öz güven duruşunuza yansıyabilir. Bu giysi ile Harley ruhunu damarlarınızda hissedebilirsiniz.

1912 yılından bu yana oldukça havalı ve rahat ceketleri üreten marka motorcuların konforlu seyahat etmesini amaçlar. Klasik Harley Davidson deri ceket modelleri güçlü, sağlam ve cesur tasarımlara sahiptir. Uzun ömürlü olan bu ürünler sayesinde daha havalı, özgür ve iddialı hissedebilirsiniz. Klasik deri ürünlerin yanı sıra Harley Davidson montları da kullanıcılar arasında oldukça sevilen ürünler arasındadır. Kışın giyebileceğiniz pamukludan kota kadar şapkalı veya şapkasız montları da tercih edebilirsiniz.

Kışın özellikle gençler arasında sıklıkla tercih edilen ürün, Harley Davidson sweatshirttür. Bu giysi kapüşonlu veya kapüşonsuz olabilir. Bunlarda klasik siyah, turuncu, hâkî ve gri renkleri hâkimdir. Logosu ve kuru kafa figürleri ile tasarlanan bu ürünler ile asi ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Kışın gömleklerin üzerine Harley Davidson yelek tercih edebilirsiniz. Bu parça ile kombininizi daha şık bir hâle getirebilirsiniz. Eğer hava çok soğuksa ve yelek yeterli gelmiyorsa Harley Davidson hırkalarından birini tercih edebilirsiniz. Sadece kış aylarında kullanabileceğiniz bu çeşitlerin yanı sıra yaz aylarında Harley Davidson tişörtlerini de tercih edebilirsiniz. Böylece yazın sıcağında terlemeden Harley ruhunu yaşayabilirsiniz. Farklı renklerdeki tişörtlerin tasarımı oldukça sadedir. Tişörtlerin üzerinde Harley Davidson’un klasikleşmiş çizgilerini görmek mümkündür.

Giyim ürünlerinin yanı sıra Harley Davidson aksesuarları da sevilen ürünler arasındadır. Asi ve iddialı kombininizi tamamlamak için Harley Davidson şapkalarından yararlanabilirsiniz. Bu şapkalar, üretildikleri materyal özelliklerine göre hem yazın hem de kışın kullanılabilir. Pamuk ve polyester gibi farklı maddelerden üretilen kasketleri mevsime uygun olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda markanın kışın sıcacık tutan bereleri de çok beğenilen aksesuarladan biridir. Yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyan kasketler ve bereler siyah, hâkî, gri ve turuncu renk ağırlıkta üretilir. Klasik Harley Davidson logosunu ve marka ile bütünleşmiş figürü bu giyeceklerde de görebilirsiniz.

Kombininizi Harley Davidson yüzükleri gibi daha küçük aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik ve gümüşten üretilen bu eşyayı hem kadınlar hem erkekler kullanabilir. Genelde gümüş veya siyah renkte olan bu ürünler markanın logosunu, kuru kafa figürünü ve markanın adını içerir. Nikel içermedikleri için cildinizde alerji yapmaz. Değişik modellerde üretilen bu yüzükler motor tutkunlarının vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelir. Ayarlanabilir Harley yüzükleri istediğiniz parmağınıza takabilirsiniz.

Bir diğer favori aksesuar Harley Davidson çakmaktır. Ömür boyu garantili olan bu ürünler zippo olarak satılır. Çelikten, kromdan ve gümüşten üretilen bu gereçler renk olarak genelde gri ve siyah ağırlıktadır. Üzerinde kuru kafa ve kartal sembollerinin yanı sıra markanın logosunu ve adını görebilirsiniz. Harley Davidson ürünleri yaşam tarzınızı şekillendirebilir. Bu yüzden yüzük, şapka ve çakmak gibi aksesuarlar ile stilinize hareketli ve heyecanlı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Beğenilen Harley Davidson Ürün Modelleri Hangileridir?

Beğenilen Harley Davidson Ürün Modelleri Hangileridir?

Oldukça trend olan Harley Davidson ürünleri botlar, çizmeler, deri ceketler ve aksesuarlar olabilir. Markanın ikonik siyah turuncu logosunun yer aldığı her ürün kullanıcılar tarafından oldukça sevilir. Kışın hem soğuktan koruyan hem de tarzınızı bir adım ileri taşıyabilen botlar ve çizmeler asi ve özgür ruhlu herkesin tercihi olabilir. Sade ama ufak detaylar sayesinde özgün bir tasarıma sahip olan Harley Davidson, farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenebilir. Kullanılan kaliteli, su geçirmez, yıpranmaz ve dayanıklı deri sayesinde kış aylarının vazgeçilmez parçalarındandır.

Harley Davidson deri montlar da yaygın kullanılan giysiler arasındadır. Motor tutkunlarının sık sık tercih ettiği bir ürün olan deri ceketler kışın sizi zorlu hava koşullarından bile koruyabilir. Bu giysi, motor üzerinde size çarpan rüzgarın içinize işlemesini önler. 115 yıllık sürüş deneyimi sonucunda üretilen Harley Davidson klasik deri ceket ve montlar iddialı ve cesur tarzıyla sizi yarı yolda bırakmaz. Harley Davidson deri botları ve montları sayesinde kışı hem sıcacık hem daha asi, öz güvenli, iddialı, tutkulu ve özgür bir tavırla geçirebilirsiniz.

Harley Davidson Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Harley Davidson Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Harley Davidson fiyatları üründen ürüne değişkenlik gösterebilir. Fiyatlarda, kullanılan materyal son derece etkilidir. Harley Davidson giysileri genelde her iki cinse de uygundur. Bu yüzden fiyatlar kalite, materyal ve tarza göre belirlenir. Harley Davidson bot fiyatları üründe kullanılan dış tasarıma ve iç donanıma bağlı olarak da değişir. Harley Davidson uzun bot ve kısa bot modelleri arasındaki fiyat farkı da bu nedenle olabilir.

Erkekler için üretilen çizmeler diz altında biter. Kadın çizmeleri ise hem diz altında biten hem de diz üstüne çıkan modellere sahiptir. Ürün modeli aynı olmasına rağmen kadın uzun çizmeler, erkek kısa çizmelerinden daha pahalı olabilir. Klasik uzun deri ve yağmur çizmeleri arasında da fark olabilir. Bu durum hem işçilik hem de kullanılan materyalin türü ve miktarı ile ilgilidir.

Bağcıklı ve bağcıksız modeller arasında da fiyat farkı ile karşılaşabilirsiniz. Boydan boya fermuarlı, bağcıklı ve yapıştırmalı ürünlerin fiyatları da değişkenlik gösterir. Markanın klasik tırtıklı kalın tabanı ile daha modern ve ince tabanlı çeşitleri arasında da fiyat farkı olabilir. Parlak ya da mat deri olması da söz konusu fiyatları etkiler. Bunun yanı sıra yamalı ve kapitone ürünlerin fiyatı düz sade deri modellere göre biraz daha fazla olabilir. Toka veya dikiş detayları da bot fiyatlarında oldukça etkilidir.

Botlar gibi mont ve ceketlerin de fiyatları da birbirlerinden farklı olabilir. Bu fiyatlandırmada kullanılan pamuklu ya da deri kumaş son derece etkilidir. Ürünün kalın ya da ince olması da oldukça önemli detaylardandır. Montların üzerinde kullanılan baskıların işçiliği de göz önünde bulundurularak maliyet belirlenebilir. Montların kapüşonlu olup olmaması da ücretleri belirlemede yardımcıdır. Bunların yanı sıra diğer kıyafetlerde ve aksesuarlarda kullanılan materyal ve işçilik önemlidir. Fiyatı belirleyen bu unsurları göz önünde bulundurarak zevkiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda Harley Davidson ürünlerine sahip olabilirsiniz. İstediğiniz kategorideki Harley Davidson ürününü Trendyol’dan bedeninizi, bağlama şeklini, topuk boyunu, tipini ve rengini filtreleyerek kısa sürede kolaylıkla bulabilirsiniz.