Avantajlı Ürünler
Karakter
Yaş
Fiyat
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hasbro

" araması için 2092 sonuç listeleniyor
Hasbro Gaming Twister Denge Oyunu
Kargo Bedava

HasbroTwister Denge Oyunu

(1)
499,90 TL
Sepete Git

Farklı Yaş Gruplarına Hitap Eden Hasbro Trendyol'da!

Gün içerisinde yetişkinler kadar çocukların geçirdiği vakitlerde son derece önemlidir. Hayata entegre olmaya çalışan ve deneyim kazanması gereken çocuklar için birbirinden özgün içeriklere sahip oyuncaklardan faydalanmak gerekir. Oyuncaklar küçüklerin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Fiziksel, düşünsel ve motor becerilerinin gelişmesinde önemli bir rol üstlenen oyuncaklar çeşitli kategorilerle sınıflandırılarak kullanıma uygun hale getirilir. İnsanlık tarihinin oluşumundan bu yana var olduğu düşünülen nesneler yeni nesil üretim standartlarında sınırsız çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çeker. Her yaş kategorisinden çocuğun günlük yaşamında ve dünyasında önemli bir yere sahip olan malzemeler hayal dünyalarını geliştirir ve destekler. Eğlenceli arkadaşlıklar kurmalarına da yardımcı olan nesneler birbirinden özgün içeriklerle tercih edilebilir. Uzmanlar tarafından sürekli olarak vurgulanan doğru materyal kullanımı için küçüklerin ilgi alanını saptamak gerekir. Kontrollü ve bilinçli ebeveynlerin bu konu hakkında sürekli araştırma halinde olduğu gözlemlenir. Ebeveynlerin çocuklarının talep ve ihtiyaçlarına göre ürün tercihinde bulunmalarını sağlamak amaçlı çok sayıda üretici marka piyasada yerini alır. Sektöründe yön veren zengin ürün gamına sahip olan Hasbro, birbirinden özel ürünleri ile dikkatleri üzerine çeker. Hemen hemen her yaş grubuna hitap eden Hasbro koleksiyonu arasından ihtiyaç duyulan standartlardaki ürünlere kısa sürede ulaşılabilirsiniz. Bir çocuğun keyifli vakit geçirmesini sağlamanın yanı sıra hayata dair çok sayıda kavramı ve deneyimi öğrenmesine de imkan yaratan oyuncaklar markanın koleksiyonları arasından tercih edilebilir. Öğretici etkinliklerle dolu içeriklere sahip olan birçok farklı Hasbro oyuncak türü arasından seçim yapmak bir hayli zormuş gibi görünse de çocuklarınızın yaş aralığına uygun seçim yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Doğru olarak tercih edilmiş olan ürünler küçüklerin keyifle eğlenmesini sağlarken aynı zamanda hayallerini geliştirebilmesinde de destek olur. Farklı yaş gruplarına hitap eden marka koleksiyonu tedarik edebilmek amacıyla Trendyol’dan araştırma yapabilir ve seçenekleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden zengin içerikleri bir arada bulabileceğiniz marka ürünleri arasından çocuğunuzun yaş grubuna hitap eden, keyif alacağı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Motor becerilerini geliştirecek eğitici içeriklere ek olarak kutu, figür gibi çok çeşitli alternatif tercih listenize girebilir.

Zengin Çeşitleri ile Hasbro Tasarımları

Zengin Çeşitleri ile Hasbro Tasarımları

Küçüklerin günlük vakitlerinde kaliteli bir şekilde değerlendirebilmesi son derece önemlidir. Beyinsel zekaları ve sosyal zekaları boş zamanlarda yapılan etkinliklerle şekillenir. Günlük olarak yapacakları aktiviteleri çok da anlamlı ve keyifli kılacak en önemli materyaller oyuncakları olur. Bebeklik evresinden başlayarak küçüklerin gelişimine önemli yönde katkıda bulunan ürünler ebeveynler tarafından titizlikle tercih edilen seçenekler olarak öne çıkar. Geçmişi çok eskiye dayanan oyuncak kullanımı son dönemde sınırsız çeşitliliğe ulaşır. Küçükler başta olmak üzere oyun oynamaktan keyif alan yetişkinler için de seçenekler sunan marka birbirinden özgün içeriğe sahip zengin ürün gamıyla dikkatleri üzerine çeker. İhtiyaç ve taleplerden yola çıkarak her geçen gün koleksiyonları içerisinde bir yenisini ekleyen Hasbro Türkiye pazarında da önemli bir yere sahiptir. İhtiyaç duyduğunuzda aklınıza gelebilecek olan hemen hemen her türlü içeriğe sahip olan türleri ile adından sıklıkla söz ettirmeye başaran marka, kutu içerikleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Her yaştan bireyin keyifle vakit geçirebileceği içeriklere sahip olan kutu seçenekleri aynı zamanda yetişkinler için de özel içerikler sunar. Bebek oyuncakları, yaş kategorisine uygun ürünler, yetişkinlere uygun kutu içerikleri gibi çeşitli seçenekleri tercih edebileceğiniz markanın ürünleri arasından, ilgi alanınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Küçükler için tercih edilen ürünler keyifli vakit geçirmelerini sağlarken aynı zamanda hayallerini destekleyecek yapıda tasarlanır. Hayalleri desteklenirken geleceklerine de yön verebilme imkan tanıyacak içeriklere sahip çok sayıda ürün grubu markada hazır bulunur. Çizgi film figürleri, karakterler ve motor becerilerini geliştirebilecekleri içeriklere kadar zengin bir çeşitlilikle karşılaşabileceğiniz Hasbro game oyuncakların içerisinden çocuğunuzun kullanmaktan keyif alacağı en özel seçeneği tercih edebilirsiniz. Figür seven çocuklarınız için de birbirinden özgün içerikler marka ürünleri arasında mevcuttur. Sevdiği modelleri marka modelleri arasından bulabilir çocuğunuzun mutlu edebilirsiniz. Bir şeyler üretmek, birleştirmek ve benzeri aktivitelerinden keyif alan çocuklarınız için birçok farklı eğitici ürün bulunur. Tasarımlar sayesinde konuşarak iletişim becerilerini de geliştirilecek olan çocuklarınız için çok sayıda bebek alternatifleri bulunur. Hem kız hem de erkek çocuklar için zengin seçenek sunan marka oyuncaklarını inceleyerek en uygun içerikleri tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz markanın ürünlerini inceleyerek yaş skalası, tasarım, renk ve materyal gibi kriterleri kendi çocuğunuza göre belirleyebilirsiniz. Çocuğunuzun hayal dünyasına ve gelişimine destek sunacak oyuncakları bulabilir gün içerisinde geçireceği saatleri çok da keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce ürün çeşidi içerisinde dikkatli bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Hasbro Kutu Seçenekleri

Her Yaşa Uygun Hasbro Kutu Seçenekleri

Oyuncaklar içerisinde son yıllarda ön plana çıkmayı başaran en önemli seçenekler arasında kutu içerikli seçenekler gelir. Kutu oyunları genellikle aile bireylerini bir araya toplamaya ve keyifli vakit geçirmeye fayda sağlarken çözüm geliştirme, zeka gelişimine katkıda bulunma gibi amaçlar için de tercih edilebilir. Eğitici ve öğretici olmadığı ile ön plana çıkmayı başaran kutu oyunları birçok farklı içeriğe sahip olmaları ile öne çıkar. Çocuğunuzla geçireceğiniz vakti kaliteli kılarken aynı zamanda çocuğunuzun arkadaşlarıyla geçireceği vakitler de çok daha eğlenceli hale gelir. Son derece büyük bir zeka ile geliştirilmiş olan kutu oyunları beyin jimnastiği yapabilmeye imkan tanıyan içeriklere sahiptir. Bu ürünler küçükleri bir araya gelmesini ve sosyal becerilerini de geliştirmesini sağlar. Hasbro kutu oyunları hem küçüklere hem de yetişkinlere hitap eden içeriklere sahip olmasıyla öne çıkar. İstediğiniz her zaman ve mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz avantajlara sahip olan kutu ürünlerini markadan temin edebilmek mümkündür. Sınırsız çeşitlilikle karşınıza çıkabilecek olan markaya ait ürünleri inceleyerek oynamaktan keyif alacağınız en özel alternatifi tercih edebilirsiniz. Sorun çözme, konsantrasyon geliştirebilme, dikkat gibi farklı amaçlara hizmet eden Hasbro Monopoly, Jenga, Tabu XL gibi seçenekler en çok tercih edilenler listesinde bulunur. Strateji içerikli seçenekler içerisinde bulunan ve en çok tercih edilenler arasında başı çeken Hasbro Risk de seçim listenizde bulunabilir. Keyif veren içeriğe sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken ürünü markadan temin edebilirsiniz. Çocuklarınızla geçireceğiniz vakitleri değerli kılarken aynı zamanda eğitici yönüyle de dikkatleri üzerine çeken Hasbro Bil Bakalım Kim oyunu zekice düşünülmüş incelikli detayları ile dikkatleri üzerine çeker. Çocuğunuzun bir olaya yaklaşırken soru sorabilmesi, detayları atlamaması, sebep-sonuç ilişkisi arasında bağlantı kurması yönünde katkı sağlayan tasarımı, gelişim için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bir diğer ürünü olan Hasbro Hippolar keyif veren içeriğe sahiptir ve geniş yaş aralığına hizmet eder. Hasbro Cranium çizerek, akıl yürüterek ya da rol yaparak ilerleyebileceğiniz bir üründür. Arkadaşlarınız ile geçireceğiniz vakti çok daha kaliteli hale getirir. Yılbaşının vazgeçilmez ve klasikleşmiş eğlencelerinden bir tanesi olan tombala da marka ürünleri arasında hazır bulunur. Hasbro tombala satın almak isterseniz Trendyol’dan yardım alabilirsiniz.

Hasbro Karakter Oyuncakları

Hasbro Karakter Oyuncakları

Hasbro figür ürünler geniş model çeşitliliğine sahip olmaları ile ön plana çıkar. Birçok farklı lisanslı ürünü koleksiyonları arasında bulunduran marka seçenekleri arasından özel tercihlerde bulunabilirsiniz. Çocuklar izledikleri çizgi filmler ya da sinema filmlerinde benimsedikleri karekterlerin oyuncaklarına sahip olmaktan büyük keyif alır. Hayal dünyalarını geliştirmekte önemli bir görev üstlenen figürler, marka ürünleri arasından temin edilebilir. Figür denilince ilk akla gelen ürünlerden biri Hasbro Marvel serisi olur. Marvel dünyasının koleksiyonunu yapmak isteyen çocuklarınız için birbirinden özgün figürler markadan temin edilebilir. Marvel serisinin en önemli serilerinden bir tanesi Hasbro Spiderman birçok farklı boyutla karşınıza çıkabilir. Spiderman hayranlarına zengin çeşitlilik sunan marka ürünleri arasından çizgi filmin diğer karakterlerine de ulaşabilmek mümkündür. Hasbro Venom başta olmak üzere çok sayıda karakteri de bulabilir ve sevenleri için tedarik edebilirsiniz. Hasbro Beyblade, Transformers, Star Wars bu oyuncaklar serisinde önemli bir yere sahiptir. Birçok farklı detay ile bulabileceğiniz figürleri markadan temin edebilme avantajına sahip olabilirsiniz. Hasbro ışın kılıcı özellikle erkek çocuklar tarafından yoğun şekilde tercih edilen ürün alternatifler arasında bulunur. Hasbro Lightsaber ve çeşitli kılıçları markada bulabilirsiniz. Star Wars hayranlarının asla hayır diyemeyeceği Hasbro Darth Vader satın alma listenize girebilir. Star Wars özelinde bulunan birçok farklı figür ve aksesuarı marka ürünleri arasında bulabilir çocuklarınız, kendiniz ya da koleksiyoner arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Geçmişi gizemli kahramanlardan bir tanesi olan ve geniş hayran kitlesini sahip Hasbro Mandalorian seçeneklerini de inceleyebilir, sevenleri için tercih edebilirsiniz. Süper kahraman hayran olan çocuklar için Gamerverse figürü olan Thor da marka ürünleri arasında hazır bulunur. Çocuklar için ideal boyutlara sahip Hasbro Thor satın alarak koleksiyonunuzun içerisine ekleyebilirsiniz. Hasbro Hulk ve benzeri tüm karakterleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Hayranı olduğunuz seride yer alan figürleri toplayarak kendi koleksiyonunuzu yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğitici ve Keyif Veren Hasbro Tasarımları

Eğitici ve Keyif Veren Hasbro Tasarımları

Dünya üzerinde üretim sektöründe önemli bir yere sahip olan marka, Hasbro pulse uygulamasına sahip önemli markalardan biridir. Her yaş grubuna hitap eden markalardan bir tanesi olan marka, geniş model alternatifine sahip oyuncak çeşitleri ile dikkatleri üzerine çeker. Çeşitli figürlerle adından sıklıkla söz ettirmeye başaran marka ürünleri arasından seçim yapmak zor olduğu kadar keyiflidir. Eğitici ve öğretici olmasının yanı sıra aynı zamanda eğlenceli oyuncakları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka her ilgi alanına hitap edecek çeşit sunar. Kız ve erkek çocuklar için birbirinden keyifli oyuncakları piyasada satışa sunar. Özellikle erkek çocukların en keyif aldığı oyuncaklardan bir tanesi olan Hasbro Nerf kaliteli tasarımıyla beğeni toplar. Çocuklarınızın dışarıda geçirdiği vakitleri çok daha keyifli bir hale getiren Nerf ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Kız çocukları için de birbirinden özel Hasbro bebek alternatifleri mevcuttur. Birçok farklı figür, çizgi film karakteri ve Disney karakterini içerisinde barındıran Hasbro My Little Pony figürleri ile de hayranlık uyandırır. My Little Pony’nin tüm karakterlerini koleksiyonları arasında bulunan markayı inceleyerek çocuğunuzun sevdiği karakteri tercih edebilirsiniz. Hasbro Pony çok farklı boyut ve türde karşınıza çıkabilir. Trendyol’dan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Kız çocuklarının keyifle takip ettiği figürler arasında Hasbro Miniş çeşitleri de bulunur. Son derece zarif ve sevimli tasarımlarla hazırlanan miniş çeşitlerinden edinerek çocuğunuzun hayvanları keyifle öğrenmesinde sağlayabilirsiniz. Eğlendirirken öğreten yapıya sahip Miniş alternatiflerini inceleyerek en özel seçenekleri tercih edebilirsiniz. Son yılların öne çıkan figürleri arasından Hasbro Furby bulunur. Furby’nin süprizlerle dolu dünyasına keşfetmesi için çocuklarınıza bu üründe satın alabilirsiniz. Gelişme çağında olan çocuklarınıza hayvanların dünyasını tanıtmak için birçok farklı seçenek markanın geniş ürün yelpazesinde hazır bulunur. Hasbro kedi seçenekleri çok farklı tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Tüm modelleri incelemek çocuklarınızın zevkine uygun seçeneklerden faydalanabilmek için Trendyol‘u tercih edebilirsiniz.

Çocuklarınız için Uygun Hasbro Ürün Seçimi

Çocuklarınız için Uygun Hasbro Ürün Seçimi

Hasbro modelleri oldukça zengin çeşitliliğe sahip olmasıyla ön plana çıkar. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz sınırsız çeşit ürün alternatifi bulunur. Fakat ürün tercih etmeden önce dikkat etmeniz gereken önemli püf noktaları, kriterler ve detaylar vardır. Her çocuğun ilgi alanı birbirinden farklıdır. Bu sebeple tercih edilecek ürünlerde de aranması gereken kriterler farklılık gösterebilir. Dünya üzerinde önemli bir yere sahip olan önemli markalar arasında bulunur. Birbirinden özgün içeriklere sahip oyuncaklarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka her yaşa ve her kitleye hitap eder. Kutu, figür, eğitici ve öğretici, peluş başta olmak üzere birçok farklı seçenekte kategoriyi bulmanız mümkündür. Marka ürünleri belirli yaş kategorilerine göre sınıflandırılır. Küçükler için tercih edeceğiniz ürünlerde yaş en önemli nokta iken aynı zamanda üretim materyalleri de dikkat edilmesi gereken detaylar arasında bulunur. Çocuğun sağlığını sekteye uğratacak herhangi bir bileşenin ürün içeriğinde yer almaması gerekir. Bu sebeple tercih ederken tüm detaylar ve içeriği gözden geçirmeniz ve buna uygun kriterler sunan materyallerden faydalanmanız gerekir. Küçüklerin yaş aralıkları tercih edeceğiniz ürünlerde sizin için yol gösterici olur. Örneğin, gelişme çağında olan ve bebeklik evresinden çıkmış olan çocuklar için tercih edeceğiniz seçenek farklı olabilirken figür, renk, şekil detaylarını öğrenmiş çocuklarınız için tercih edeceğiniz ürünler farklı olabilir. Çocuklarınıza hayvanları öğretmek isterseniz Hasbro köpek, kedi ve benzeri hayvan figürlerinden faydalanabilir, eğlenirken öğrenmesini sağlayabilirsiniz. 3-7 yaş grubu için oyun hamurları en çok tercih edilen malzeme grubunda yer alır. Çocuğunuzun el becerilerinin gelişmesini sağlarken motor becerilerinin gelişmesine ve renk öğrenmesi gibi farklı detaylara da katkı sağlayabilecek Hasbro oyun hamuru seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birçok farklı renk içerisinde karşınıza çıkabilecek ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Hasbro Çeşitleri

Her Bütçeye Uygun Hasbro Çeşitleri

Her ebeveyn için çocukları adına tercih edeceği oyuncaklarda kriter arayışı farklıdır. Fakat her birey satın almak isteyeceği seçeneklerde uygun fiyat arayışında da bulunur. Bütçesini zorlamadan çocuğunun eğlenirken öğrenebilmesine katkı sağlamak isteyen ebeveynler için marka oyuncakları son derece ideal seçenekler arasında bulunur. Hasbro fiyat performans konusunda oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Her bütçeye hitap edebilen koleksiyonu ile adından sıklıkla söz ettirmeye başaran marka geniş çeşitliliği ile de her kitleye hitap eder. Malzemelerin üretim kriterleri, aşamaları, bulunduğu sınıf, hitap ettiği alan gibi birçok farklı unsur fiyat aralığında belirleyici olur. Uygun fiyatlı koleksiyonlarla marka gamı arasında karşılaşabilmek mümkünken koleksiyon niteliği taşıyan seçenekleri de markada bulabilmek mümkündür. Koleksiyon nitelikli seçenekler standart çeşitlere oranla daha yüksek fiyat aralıklarında yer alabilir. Koleksiyonerler bu detayı bilerek araştırma ve alışveriş yapabilir. Hasbro satın almadan önce kriter belirlemesi yapabilir ve bu sayede aradığınız ürüne çok daha kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de küçüklere hitap eden çeşitli oyuncaklarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan markanın koleksiyonunu ve çeşitlerini kapsamlı şekilde incelemek için Trendyol size yardımcı olur. Satın almak istediğiniz malzemeler hakkında detaylı ve kapsamlı bilgi alabilmek için Hasbro yorumları da yön vericidir. Müşterilerin bıraktığı yorumları okuyabilir, değişken zaman aralıklarıyla uygulanan Hasbro kampanyalarından faydalanabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.