placeholder
"

Hasbro

" araması için 8661 sonuç listeleniyor
Hasbro Games Risk
Bugün Kargoda
KARGO BEDAVA
HasbroRisk
(46)
Risk
499 TL
Sepete Git

Hasbro

Oyuncak Devi Hasbro

Hasbro 1920’li yılların başlarında kalem üreticiliğiyle başlayan serüvenine daha sonraları oyuncak ve oyun ürünleriyle devam etmektedir. Kendi tasarımı ve buluşu olan oyunların yanı sıra diğer tüm oyuncaklarında üretiminden satışına kadar birçok evresinde söz sahibi bir marka olarak karşımıza çıkar. Küçük yaştaki çocuklardan yetişkinlere kadar hemen herkesin oynayabileceği oyunları ürün yelpazesinde buluşturan marka dünyayı güldürme mottosuyla hareket etmektedir. Bünyesinde birçok oyuncak firması barındıran marka neredeyse tüm oyuncakların çeşitlerini envanterinde bulundurmaktadır. Hasbro oyuncak anlamında uluslararası arenada da oldukça tanınırlığı bulunan ve bu alanda söz sahibi firmaların başında gelmektedir. Birçok ülkede satış ve dağıtım ağını başarılı bir şekilde yönetmeyi başarmaktadır. Ürettiği oyuncaklarındaki en önemli detay kahramanların oyuncak hallerinin gerçeğe oldukça yakın bir tasarımda olmasıdır. Bu anlamda Star Wars ve Marvel karakterlerinin oyuncaklarında bu başarıyı yakalamayı başarmıştır. Oyuncak üretimindeki çeşitliliğinin yanı sıra oyuncakların kalitesini da asla düşürmeden en sağlam şekilde kullanıcıların sunmaya devam etmektedir. Hasbro Türkiye pazarında yakaladığı başarıyı genel anlamda uluslararası arenada da sürdürmekte ve bu çizgisini devam ettirmektedir. Oyuncak denilince akla ilk küçük çocuklar gelse de Hasbro oyunları genç yaştan yetişkin insanlara kadar çoğu insan tarafından oynanabilmekte ve oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Çocukluğunu doyasıya yaşayamamış yetişkinlerin bu tip oyun ve oyuncaklara olan ilgisini bilerek ürün portföyünü geliştiren Hasbro bu anlayışıyla her yaştan insana hitap edebilmeyi kendisine ilke edinmiştir. Dünyaca ünlü çizgi karakterlerin lisanslı üreticisi konumunda olan marka birçok animasyon filminin de yapımında öncü rol oynamıştır. Ürün çeşitliliği, çocukların markanın ürünlerine olan ilgisinin devasa boyutlara ulaşmasıyla neredeyse her çocuğun oyuncak kutusuna girmeyi başarmıştır. Binlerce çeşit oyun ve oyuncaktan hemen hepsinin markanın kalitesinden ve gerçekçiliğinden payını almıştır. Kurucusunun isim ve soy isminin harflerinin kısaltılmışı olan Hasbro Amerika’da üretimine başladığı yıllardan bu yana gelişimini ve kalitesini daima artırarak gelmektedir. Dünyada bilinirliği olan tüm çizgi karakterler ve süper kahramanların oyuncaklarını en doğal ve gerçekçi halleriyle üreten ve satan marka bu anlamda kendisini diğer oyuncak firmalarından pozitif ayrıştırmaktadır. Klasik oyuncak şekilleri de markanın envanterinde yer almaya devam etmektedir. Hasbro oyuncak bebek modelleri de bu anlamda özellikle kız bebek ve çocuklarının küçük yaştan itibaren vazgeçemedikleri ve ömür boyu hatıra olarak sakladıkları oyuncaklardandır.

Çizgi Karakterler Hasbro ile Hayatta

Hasbro bir oyuncak üreticisi olarak kurulduğu ilk günden bu yana en şöhretli çizgi karakterlerinin oyuncaklarını dünya piyasasına sürme konusunda en önde gelen markalar arasında kendisini konumlandırmıştır. Amerikan çizgi karakterlerinin yanı sıra dünya üzerindeki diğer bölgelerde de popüler olan diğer çizgi karakterlerin de oyuncaklarını üretme noktasında kendisini geliştirmekte ve tanınırlığını günden güne artırmaktadır. En popüler çizgi film karakterleri markanın ürün yelpazesinde en önemli ürünler arasında kendisine yer bulabilmektedir. Hasbro Beyblade bir dönemin çocuklarının oldukça sevdiği ve yoğun bir şekilde izlediği Asya kıtası karakterinin oyuncaklarını da koleksiyonlarının en önemli parçaları haline getirmiştir. Her ülkenin çocukları çizgi karakterler konusunda farklı kahramanlara ilgisini ve sevgisini göstermektedir. Amerikan çizgi filmleri daima bu alanda ön sıralarda kendisine yer bulan ve oyuncak üretiminde tercihlerin ilk sıralarında olan kahramanlardır. Bunlardan en önemlisi Avengers karakterleridir. Hasbro Avengers karakterlerinin birebir aynı oyuncaklarını üreterek tüm dünyadaki kullanıcılarına sunmuş ve çok büyük satış rakamlarına ulaşmayı da başarmıştır. Avengers sinema filmi olarak beyazperdeye de aktarıldığı ve dünya çapında rekorlar kıran izlenme sayısına ulaştığı için oyuncak satışlarındaki yüksek rakamlar daha anlaşılır bir seviyededir. Her tür oyuncakların üreticisi konumundaki marka çizgi karakterlerin oyuncakları konusunda zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir. Çocuklarınızın güzel zaman geçirmeleri için birbirinden değerli ve fonksiyonlu oyuncaklar üretmeyi sürdürmektedir. Bu oyuncaklardan bir diğeri ise yine film serilerine konu olan karakterlerden Star Wars kahramanlarıdır. Hasbro Star Wars karakterlerinin dünya çapındaki şöhretine kayıtsız kalmayarak bu karakterlerin çok farklı şekillerdeki oyuncaklarını da piyasaya sürmüştür. Daha çok robotik karakterleri barındıran ve bu şekilde kahramanların ortaya çıktığı film karakterleri olan Transformers karakterlerinin oyuncakları da tüm dünyada yoğun bir şekilde tercih edilmiştir. Hasbro Transformers oyuncakları sayesinde çok yüksek sayıda çocuğun oyun alanına girmeyi başarmıştır. Oyuncakların ve karakterlerin her biri çocukların hayal dünyasına ve becerilerine katkıda bulunmaktadırlar. Hasbro oyuncakların bu işlevlerini bilerek çocukları zararlı karakterlerden ve şiddet içeren oyuncaklardan olabildiğince uzak tutmaya özen göstermektedir. Ürettiği ve sattığı tüm oyuncaklarda aynı hassasiyeti gösteren marka bu anlamda dünya çapında tüm kullanıcıları tarafından takdir toplamaya devam etmektedir.

Hasbro ile Yetişkinlerin Oyun Keyfi Varıyor

Oyun oynamayı asla terk etmeyen ya da çocukluğunu yaşayamamış yetişkinlerin tercih ettiği oyunlar markanın ürün portföyünde kendisine yer bulabilmektedir. Toplu bir şekilde oynanan bu oyunlar genellikle zekâya ve dikkate dayalı oyunlardan oluşabilmektedir. Zeka ve dikkat gelişiminden daha çok boş vakitlerde sevdiklerinizle hoş zamanlar geçirmek ve eğlence amaçlı bir etkinlik olan bu oyunlar keyifli ve unutulmaz anların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Genellikle en az iki kişiden oluşan ve rekabete dayalı olan oyunlar neredeyse tüm dünya halkları tarafından oynanabilme özelliğine de sahiptir. Dikkat ve zeka gerektiren oyunların başında Jenga gelmektedir. Hasbro Jenga oyuncağının üretimi ve satışı konusunda dünyada kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Birbiri üstüne sıralanmış küçük tahta blokların istiflenmesi ve bu istiflerin sıralarından çekilmesi şeklinde oynanmaktadır. Dikkatin ve hassaslığın hat safhada olduğu bu oyun oldukça zevkli ve ilgi çekicidir. Bunun yanında yine oldukça fazla bir şekilde tercih edilen sanal ticaret yapılması üzerine kurgulanan oyun olan Monopoly’dir. Hasbro Monopoly kaliteli yapısı ve farklı boyutlarıyla ortamların aranılan oyunu olmaya devam etmektedir. Oynayanların ticari zekâlarını geliştiren ve ekonomik düşünme kapasitesini artıran bir oyundur. Emlak alım satımı yoluyla da oynanabilen çeşitleri bulunmaktadır. İnsanlar arasındaki iletişim ile daha çok konuşmaya dayalı kelimelerin karşıdaki kişiye buldurma yoluyla oynana bir diğer yetişkin oyunu ise Tabu’dur. Hasbro Tabu karşılıklı iki takımın içerisinden iki oyuncunun belli başlı yasaklı kelimeleri kullanmadan belirlenen bir kelimeyi karşısındakine anlatması yoluyla oynanmaktadır. Konuşma becerisi ve kelime dağarcığının gelişmesini sağlamaktadır. Arkadaş buluşmalarının ve aile toplantılarının en çok oynanan oyunlarındandır. İnsanlar arası ilişkilerin gelişmesini ve sosyalleşmeyi sağlamaktadır. Hasbro bu oyunların tamamında kullanıcıların en rahat ve zevkli şekilde oyunları oynayabilmelerini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin ve isteklerini azami derecede karşılandığı bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm bu özelikleri içerisinde barındıran bir diğer oyun türü ise risktir. Hasbro risk oyunu karşılıklı blöfleşmeye dayanan bir oyun olarak gençler ve yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Oyunlar ve oyuncaklarda kullanılan malzemeler çocukların ve yetişkinlerin sağlıkları açısından hiçbir sorun teşkil etmeyecek hassasiyette üretilmektedirler. En önemlisi de oyunların insanları eğitici yanını asla değiştirmeden kötüye ve zararlı hiçbir şeye yönlendirme yapmadan üretilmesi ve satışa sunulmasıdır. Hasbro oyuncak üretimi yapmaya başladığı günden bu yana bu politikasını asla değiştirmemiştir.

Çocukların Vazgeçilmezi Hasbro Oyuncakları

Çocuklar hayata gözlerini ilk açtıkları bebekliklerinden itibaren ailelerimizin göz bebeği ve odak noktaları haline gelmektedirler. Onların gün be gün büyüdüğünü ve geliştiğini izlerken elimizden geldiğince onlara yardımcı olmaya ve onları hayata hazırlamaya çalışırız. Bu anlamda çocukların gelişimlerinin her evresinde oyuncaklar ebeveynlerin en büyük yardımcısı olmuştur. Hareket kabiliyetlerinin, beyin gelişimlerinin ve duyu organlarının kapasitelerinin artırılması gibi birçok işlevi olan oyun ve oyuncaklardan faydalanmak gerekir. Hasbro oyuncakların bu işlevlerinden dolayı daima en sağlıklı, gelişimi destekleyici ve çocukların sosyal hayata hazırlanmasını kolaylaştıran oyuncakların üretimine odaklanmıştır. En küçük bebekten okul yaşındaki çocuğa kadar her bireye daha güzel vakit geçirebilme imkânı sunmaktadır. Çocuklarda zekâ gelişimini destekleyen oyuncaklar bazı dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde ebeveynler ve uzmanlar tarafından kullanılmaktadır. Hasbro kutu oyunları bu anlamda dikkat geliştirici ve çocukların zihinlerinde bilgilerin somutlaşmasını sağlayan bir özelliğe sahiptir. Çocuklar bu tip oyuncaklar sayesinde hem gelişimlerine katkı sağlarken hem de eğlenceli vakit geçirmektedirler. Uzman pedagogların tavsiyeleri neticesinde zekâ oyunları Hasbro tarafından desteklenmekte ve üretimlerine önem verilmektedir. Çocukların küçük yaştan itibaren sosyalleşmelerini sağlayan diğer bir oyuncak çeşidi ise meslek oyuncaklarıdır. Hasbro doktor oyunu çocukların birbirlerine yardımcı olma hissiyatlarını geliştirerek onların daha sevecen ve yardımsever bireyler olmalarını sağlamaktadır. Bebekler ve çocuklar genellikle doktorlardan ve hastanelerden korkarlar. Bu oyunlar sayesinde doktorlara olan korkularından da kurtulmaları sağlanmaktadır. Aynı şekilde Hasbro dişçi seti bu işlevi doktor oyununda olduğu gibi desteklemekte ve çocukların bu mesleklere olan güvenini artırmaktadır. Çocukların algıları küçük yaşlarda oldukça açık ve gelişmeye muhtaçtır. Gördükleri ve duydukları şeyleri kolay kolay unutmazlar ve çabuk öğrenirler. Bu anlamda çocukların gelişimlerinin desteklenmesinde bu yaşlarda oynadığı oyuncakların rolü çok büyüktür. Marka tüm bu bilgiler ışığında bebeklerin ve çocukların gelişimlerini desteklemekte ve onları en az ebeveynleri kadar düşünmektedir. Bununla birlikte çocuklar hayatta karşılarına çıkabilecek her alandan her figürü öğrenebilmesi ve bunu sağlıklı bir psikolojiyle gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yine bu anlamda ebeveynlerin en büyük yardımcısı Hasbro figür oyuncak çeşitlerdir. Bu oyuncaklar sayesinde tanımaya keşfetmeye ve öğrenmeye dayalı bir zihin yapısına sahip olmaktadırlar. Her yaştan ve her cinsiyetten çocuğunuz için Hasbro oyuncaklarını gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Hasbro Oyuncaklarıyla Çocuklarda Gelişen Hayvan Sevgisini

Çocukların yetişkinlik dönemine kadarki gelişimleri sırasında nasıl bir muameleye ve davranışa muhatap oldukları çok önemlidir. Ebeveynler ve çevresindeki diğer yetişkinlerin hareketleri, tavırları ve konuşmaları onların kendi karakterlerinin oluşmasını sağlamaktadır. Bu dönemlerde çocuklara olabildiğince ahlaklı olmayı ve evrensel değerlere sahip bir birey olmaları öğretilmeye çalışılır. Bilinçli ve sorumlu birer birey olması istenilen çocuklara öğretilecek ve benimsetilecek en önemli özelliklerden birisi hayvan sevgisidir. Çocukların hayvanlar olan sevgisini ve ilgisini iyi bir amaç için kullanarak onlara hayvanları ayırt etmeden sevmeyi ve onları korumayı öğretmek gerekir. Bunu birçok şekilde yapabilmek mümkündür. Bunun bir yolu onlara hayvan figürlü oyuncaklar, peluşlar almaktan ve onlarla oynamalarını sağlamaktan geçmektedir. Özellikle insanlarla bir arada yaşayabilen ve evcil olan hayvanların sevdirilmesi çok önemlidir. Çocukların daima ulaşabileceği ve zarar verebilme ihtimali olan bu hayvanların sevdirilmesiyle bu ihtimali ortadan kaldırmak gerekir. Hasbro bu anlamda evcil hayvanların temalarının olduğu oyuncaklar ve figürler üretmektedir. Bunların en başında çoğu insanın evinde beslediği kediler gelmektedir. Hasbro kedi oyuncakları onların çocukluktan itibaren kedilere karşı olan sevgi ve merhamet duygularını pekiştirmekte önemli rol oynamaktadır. Aynı şekilde köpekler de evlerde yoğunlukla beslenen ve adeta ev ahalisinden sayılan hayvanlardandır. Hasbro köpek oyuncakları da bu özellikleriyle hayvan sevgisinin aşılanmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Ancak bunu yaparken hayvanların davranışları ve özelliklerinin çocuklara doğru aks ettirilmesi gerekmektedir. Çocukların ve hayvanların karşı karşıya geldiklerinde yanlış bilgilendirilmelerinden dolayı oluşabilecek durumları bu şekilde engellemek mümkündür. Kedi ve köpek dışında aslan, kaplan, tavşan ve kuş gibi birçok evcil olmayan hayvanlar da çocukların hayvanları tanımasında ve onları sevmesinde önemli yer tutmaktadır. Evcil olmayan hayvan figürünün olduğu bir diğer oyuncak çeşidi ise Hasbro tonton hippolar oyuncağıdır. Hipopotamların renkli dünyasını konu edinmektedir. Hasbro oyuncakları bu özellikleriyle bebeklikten itibaren çocukların bu hassasiyeti kazanmalarında destekleyici bir rol oynamaktadır. İstisnasız tüm ürünlerini bu tip amaçlar için çeşitlendiren ve üreten bir marka olan Hasbro’yu gönül rahatlığıyla çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Bu ürünleri aynı zamanda sadece kendi çocuklarınız için değil sevdiklerinizin çocukları ve bebekleri için onların özel günlerinde hediye amaçlı kullanabilmeniz mümkündür. Onlara unutulmaz hediyeler vermenin güzel bir yolu Hasbro oyuncaklarından geçmektedir.

Hasbro Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hasbro bir oyuncak markası olarak ürettiği oyuncakların tamamını en fonksiyonel şekilde en doğru fiyata kaliteli bir şekilde piyasaya sürmektedir. Birbirinden farklı işlevleri ve özellikleri olan bu oyuncakların kalite ve fiyat bağlamında daima doğru orantılı bir çizgisi vardır. Çeşit anlamında da oldukça fazla ürün çeşitliliğine de sahiptir. Hasbro Bil Bakalım Kim oyunu bu anlamda en çok tercih edilen oyuncaklar arasındadır. Bununla birlikte daha küçük çocuklara hitap edebilen oyuncakları da mevcuttur. Örnek olarak Hasbro bebek çeşitleri bu anlamda en çok tercih edilen ve en çok kullanılan oyuncaklardandır. Aynı şekilde küçük hayvan figürlerini yer aldığı bir diğer oyuncak modeli de Hasbro Miniş çeşitleridir. Daha çok küçük çocuklara yönelik bir ürün olarak karşımıza çıkar. Peluş oyuncaklar da çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Hasbro Furby bu anlamda dışı peluş içi robotik olan oyuncaklar arasındadır. Çeşitli tuşlar ve sayesinde sesler çıkaran ve hareket etme özelliğine sahip bir oyuncaktır. Mekanizmalardan oluşan oyuncaklar ise yine çocukların gelişimi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak açısından çok önemlidir. Hasbro akıllı çarklar oyuncağı çocukların zekâ ve dikkatlerini geliştirme anlamında hassas bir işlevi olan oyuncaklardandır. Hasbro firma olarak içerisinde birçok oyuncak markasını barındırmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden olan Hasbro Nerf yine oyuncak alanında kendisini kanıtlamıştır. İster Hasbro olsun ister diğer alt markalar olsun oyuncak ve oyun söz konusu olunca markanın hassasiyetleri asla değişmemekte ve çocuklara yönelik oyun ve oyuncak gelişiminden asla taviz verilmemektedir. Birlikte oynana oyuncaklara ilgi her geçen gün artarken efsaneleşmiş ve asla popülaritesini yitirmeyen oyunlar da üretilmeye devam etmektedir. Bu anlamda Hasbro Twister uzun yıllardınr oynanan ve asla popülerliğini yitirmeye temasa dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Genellikle belirli yaşın üstündeki çocukların ve yetişkinlerin oynayabildiği bir oyundur. Aynı şekilde yine aynı yaş gruplarının oynayabildiği bir diğer oyunda Hasbro kart oyunları modelidir. Tüm bu çeşitler ve özelliklere sahip oyuncakların kullanıcılarına maliyet anlamında oldukça kolay ulaşılabilir olması önemli bir özelliktir. Oyun ve oyuncak çeşidi anlamında oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan marka fiyat ve ulaşılabilirlik anlamında da o kadar makuldür. Markanın tüm ürünlerine online alışveriş platformu olan Trendyol’un web sitesi ve uygulaması üzerinden kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın almanız mümkündür.