İlgili Kategoriler
Form
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Haşere İlacı

" araması için 5424 sonuç listeleniyor

Güvenilir İçerikleri ile Haşere İlacı Çeşitleri Trendyol'da!

İç ve dış mekanlarda çeşitli etkenler sonucu ortaya çıkan davetsiz misafirler, sağlığa zararlı olabilecekleri gibi rahatsızlık vererek kişisel alanları kullanılamaz hale getirebilir. Bazen çimlerin üzerinde, bazen mutfakta ve çekmecelerde, bazen kiler gibi erzak depolanan alanlarda, çoğunlukla da sıcak havalarda karşınıza çıkan böcek, sinek türü canlılar haşere ilacı ile kolaylıkla etkisiz hale getirilebilir. Nemli, küflü, gıda kalıntıları olan, aydınlatma sistemleri bulunan, farklı bitkilerle çevrili veya akarsuyun olduğu çeşitli ortamlarda barınmaya seven çok farklı canlı türleri mevcuttur ve ev için haşere ilacı kullanmak şart olabilir. Uygun ortamı buldukları zaman hızla üreyebilen zararlı canlılar hayatı felç edebilir. Yaz aylarında evlerin çeşitli bölgelerinde kuluçkaya yatarak kışın ortaya çıkan türler, kuluçka alanları bulunmadığı sürece başınıza bela olmaya devam edebilir. Farklı türler için etkili olan çeşitli ürünlerden faydalanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ortama ve koşullara aldırmadan hayatınıza bir anda girebilen, hızla üreyen, zor şartlarda bile varoluşunu sürdürebilen hamam böcekleri, hızlı hareket eden canlılardan biridir. Görünüşleriyle tedirginlik veren bu türler her an her yerde karşınıza çıkabilir. Hamam böcekleri ilacı kullanarak bazı türleri ortamdan mümkün olduğu kadar kısa sürede yok edebilirsiniz. Banyo tuvaletlerin ızgarasız yapılandırılması, nemli olması, giderlere ve çöplere yakın ortamlar bazı zararlı canlıların yaşam alanlarını istila etmesine zemin hazırlar. Kara fatma böceği ilacı temin ederek yaşam alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Bitkiler İçin Haşere İlacı ve Etkileri

Bitkiler İçin Haşere İlacı ve Etkileri

Tarım sektöründe faaliyet gösterenlerin sık karşılaştığı problemlerden biri olan kırmızı böcek sürüsü, solucan, tırtıl, danadişi istilaları bitki böceği ilacı sayesinde bertaraf edilebilir. Hasattan alınan verimi artıran bu işlemin insan sağlığına zarar vermemesi için kalıcılık oranlarına dikkat edilmelidir. Kullanılan ürünler her tür üzerinde etki etmeyeceği için öncelikle bu zararlı canlıların türü tespit edilmeli ve ardından 3 aylık haşere ilacı gibi zaman döngüsüyle yapılan sistemlere geçiş yapılmalıdır. Bitkinin gösterdiği gelişme takip edilerek ya da bitkinin türüne göre 6 aylık haşere ilacı işlemine geçiş yapılabilir. Aynı sistem iç mekanlarda oluşan ve gelişimini uzun sürede tamamlayan larvalar için de geçerli olabilir. Özellikle alanında uzman isimlerden haşere ilacı tavsiye ve yardım alarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bahçe işleriyle uğraşırken yetiştirdiğiniz çiçeklerin korunmasını istiyorsanız değerlendirebileceğiniz çiçek haşere ilacı çeşitleri Trendyol’da bulunan seçkin markalar aracılığıyla size sunulur. Bahçenizi güzelleştirmeye vesile olan bu ürünlerin ağaçlar ve çimler için ayrı seçenekleri de mevcuttur. Çimlerin sağlıkla büyümesine vesile olan çim haşere ilacı bahçenizde keyifle oturabileceğiniz yeşil alanlar yaratmak için uygun seçeneklerdir. Oturma alanları oluşturarak vakit geçirirken zararlıların keyfini kaçırmaması için gereken dönemlerde bu işlemleri tekrarlamakta fayda vardır. Ayrıca ağaçların yapraklarına musallat olup kemiren, meyve verimini olumsuz etkileyen türleri yok etmek için ağaç haşere ilacı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. İlkbaharda uyanan doğanın sesine kulak vererek bahçe bakımını yaptıktan sonra bitkilerin sağlıkla büyümelerini destekleyerek genel haşere ilacı takviyesinde bulunabilirsiniz. Yalnızca belirli türlere yönelik uygulama yapabileceğiniz ve farklı dönemlerde uygulamayı tekrar ederek olumlu sonuçlar alabileceğiniz bitki haşere ilacı alternatifleri, ürünlerin gelişimi göz önünde bulundurularak yapılır. Arazilerde toprak altında mahsullerin köklerini kemiren ya da toprağın üzerinden direkt bitkiye zararı dokunan canlılar için farklı ürünler kullanılır. Büyük zirai aletlerle uygulanan bu ürünlere alternatif olarak hobi bahçeleriniz için kendi imkanlarınızla uygulama yapabileceğiniz bahçe haşere ilacı seçenekleri mevcuttur. Rahat hareket edebileceğiniz yaşam alanlarına sahip olmak, bitkilerin, hasatın verimi artırmak açısından gerekli olan bu ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Yaşanabilir İç Mekanlar İçin Haşere İlacı Çeşitleri

Yaşanabilir İç Mekanlar İçin Haşere İlacı Çeşitleri

Merdivenlerin ıslak bırakılması, koku yapan ayakkabılar, kapı önüne konan çöplerin tetiklediği sinek ve böcek oluşumlarını engellemek adına, ortamın temizliği sağlanarak işe başlamak gerekebilir. Zararlı canlıların iç mekanlara yayılmasını önlemek böcek haşere ilacı seçenekleriyle mümkündür. Bu tür zararlılar çürümüş pencere pervazlarına, nemli, küflü beton zeminlerin kuytu köşelerine gizlenerek kolaylıkla yerleşip larva bırakabilir. Yaşanılabilir iç mekanlara sahip olabilmek öncelikle bu zararlıların türlerini, gelişim evrelerini tespit etmekle başlar. Farklı türler için farklı uygulamalar gerektiren alternatifleri bulunan kokusuz haşere ilacı, iç mekanlarda değerlendirilebilecek uygun seçeneklerdir. Uzman destek alınarak uygulanan, birkaç gün boyunca kapılar, pencereler kapalı halde bekletilmesi gereken bazı ürünlerin kokusuz olması, kokunun eve sinmemesi açısından avantaj sağlar. Susam tanesine benzemesinden dolayı bu isimle anılan türler oldukça hızlı hareket eden, aynı hızla üreyen, çok az yemekle bir hafta yaşayabilen türlerdir ve susam böceği ilacı kullanılarak profesyonel yardımla kurtulmak mümkündür. Yaygın bir tür olmasının yanı sıra uçabilirler fakat uçmak yerine hızlı hareket etmeyi tercih ederler. İç mekanları mesken edindikleri için bu tarz ürünlerle ortamdan uzaklaştırılmaları gerekir. İstilacı böcekler sınıfına girerek tüm iç mekanlarda sağlığı tehdit eden açık kahverengi türler Alman böceği ilacı yardımıyla temizlenebilir. Ilık mekanları, kurumsal alanları, mutfak ve banyoları mesken edindikleri bilinen tüm Alman hamam böceği türleri kahverengi tonlara sahiptir. Bu türlerin yanı sıra birçok karınca türevini de yok eden jel böcek ilacı çeşitleri, başarılı sonuçlar vererek iç mekanları yaşanılır hale getirebilir. Ayrıca özellikle yaz aylarında ortaya çıkan sivrisinekler için etkili olan sinek haşere ilacı da iç mekanlara uygun ürünlerden biridir. Sağlığı tehdit etmemesi açısından doğal haşere ilacı olarak tercih edilen birçok alternatife Trendyol’da bulunan seçkin markalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Haşere İlacı Fiyatları

Bütçe Dostu Haşere İlacı Fiyatları

Bütçenize dost alternatiflerle satışa sunulan haşere ilacı fiyatları, ürünlerin gramajlarına, kullanım alanlarına, etkilerine, içeriklerine göre belirlenir. Yalnızca mutfağınıza yerleşen zararlıları kovmak üzere değerlendirebileceğiniz mutfak böceği ilacı, etkisi ve kalıcılığı ile sık tercih edilen ürünlerden biridir. Farklı formlarda sahip olabileceğiniz alternatifleri bulunan bu ürünleri kanatlı ya da kanatsız zararlılar için ayrı şekilde değerlendirebilirsiniz. Kanatlı zararlılar, sinekler, sivrisinekler, bitki haşere ilacı sprey formuyla etkili bir sonuç verebilir. Dış mekanlarda değerlendirebileceğiniz açık alan haşere ilacı ise genel olarak toz formunda satılır. Bu zararlıların mesken tuttuğu alanlara dökerek kullanılan toz haşere ilacı, güçlü formülle içerdiği için fareler üzerinde de etkili olabilir. İhtiyaçlarınıza, içeriğine, kullanım alanlarına, zararlının türüne göre tercih edebileceğiniz dış mekan haşere ilacı çeşitleriyle rahat ortamlar yaratabilirsiniz. Etrafta dolaşan çocuklarınız ya da hayvan dostlarınız varsa organik haşere ilacı seçenekleriyle risksiz uygulama imkanı bulabilirsiniz. Kaynağını bulduğunuz zararlıların mesken tuttuğu alanlara koyarak güvenli şekilde kullanım imkanı veren haşere ilacı tablet seçenekleri ise çocuklu evler için değerlendirilebilecek alternatiflerden biridir. Çocukların ulaşamayacağı alanlarda uygulama yapmak ya da mekanı bir süreliğine kilitli tutmak, alınabilecek etkili önlemlerden bazılarıdır. Özellikle havaya uçma, yayılma tehlikesi bulunan haşere ilacı toz alternatiflerinin uygulamasından sonra ortamın temizliğine dikkat etmek gerekebilir. Toz ürünler bu zararlıların bacaklarına yapışarak tüm alanlara yayılabilir ve hatta bu şekilde zincirleme bir etki gösterebilir. İşlem sırasında maske, eldiven gibi araçlar kullanarak belirtilen bekleme süresi sonunda talimatlara uygun şekilde ortamı dezenfekte ettikten sonra hayatınıza devam edebilirsiniz. Hayvan dostlarınızı rahatsız eden pire gibi oluşumları yok etmek için tercih edilen kokusuz pire ilacı alternatifleri ve tüm diğer seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.