placeholder
"

Haşere İlacı

" araması için 5837 sonuç listeleniyor
Filit Hamamböceği Jeli
HIZLI TESLİMAT
FilitHamamböceği Jeli
30 TL
Sepete Git
Kulsan İlaç Ratımor Pellets Fare Zehiri
Kulsan İlaçRatımor Pellets Fare Zehiri
(1)
24 TL
Sepete Git
Filit Karınca Granülü 100 gr
FilitKarınca Granülü 100 gr
(700)
Karınca Granülü 100 gr
25,70 TL
Sepete Git

Haşere İlacı

Evlerin, iş yerlerinin, depoların ve bahçelerin davetsiz misafirleri haşereler zaman zaman yaşamı olumsuz etkiliyor. Karasinek, sivrisinek, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, örümcek, güve, pire ve çiyan en bilinen haşereler arasında yer alıyor. Karınca, güve, hamam böceği ve sinekler bazen yaşantınızı kabusa çevirebiliyor. Kıyafetlerin düşmanı güveler, sıcağı seven hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri, yaz aylarının uçan haşereleri sinekler ve sivrisineklerle mücadele haşere ilacı kullanılmazsa ve doğru yöntemler uygulanmazsa amansız bir savaşa dönüşüyor. Avantajlı satın alma seçenekleri ile satışa sunulan, haşere sorununa kökten çözüm getiren haşere ilacı ve haşere yemi çeşitleri, bu savaşın galibi olmanızı sağlıyor. Aylarca etkisini kaybetmeyen karınca yemi ve böcek yemi sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde haşere sorunu ortadan kalkıyor. Sivrisinek ve karasinekler için özel üretilen sprey, tablet ve elektro likit şeklindeki haşere ilacı türleri, uçan haşereleri uzaklaştırmakla birlikte bazı çeşitleri ise zehirlenmelerini sağlıyor. Dolaplara ve çekmecelere dadanan güveler ise dolap askısı ve tablet şeklinde tasarlamış haşere ilacı sayesinde giysilerinizden uzak duruyor. Böcek haşere ilacı olarak satışa sunulan ürünler içerisinde sıvı ve konsantre olanlar da kalıcı sonuçlar doğuruyor. Uçan ve yürüyen tüm haşerelerden kurtulmak için birbirinden etkili haşere ilacı çeşitleri Trendyol haşere öldürücüler kategorisinde sizleri bekliyor.

Haşere İlaçları ile Haşerelere Kesin Çözüm

Böcek haşere ilacı ürün kategorisinde yer alan haşere ilacı çeşitleri, kullanım talimatlarına uygun kullanıldığı takdirde kalıcı ve kesin sonuçlar veriyor. Güve ile mücadelede kullanılan haşere ilacı türleri, askılı ve tablet olarak hem dolap içinde hem de çekmecelerde kullanılıyor. 6 ay boyunca etkisini kaybetmeyen güvesavar haşere ilacı kokusuz olması ve naftalin içermemesi sebebiyle tercih ediliyor. Buharlaşma özelliğine güveleri uzak tutmaya yarayan haşere ilacı, özel peteksi dokusuyla hijyenik ve güvenli bir kullanım sağlıyor. Kıyafetlerde ve eşyalarda leke bırakmayan güve için tasarlanmış haşere ilacı, simli kıyafetlerin dokusunu da bozmuyor. Karıncalarla mücadele için özel yem kabı ile satışa sunulan karınca yemi kısa sürede tüm koloniyi yok ediyor. Aynı şekilde tasarlanan böcek yemi ise hem hamam böceklerini hem de kalorifer böceklerini yok ederek ortamı güvenli hale getiriyor. Haşere ilaçları karasinek ve sivrisinekler için ise sprey, tablet ve sıvı olarak satışa sunuluyor. Dünyaca çapında isim yapmış markalardan birisi olan Bayer, haşere ile mücadelede oldukça çarpıcı haşere ilacı çeşitleri sunuyor. Sprey olarak satışa sunulan Bayer haşere ilacı, hem açık hem de kapalı ortamda kullanılabiliyor. Bayer haşere ilacı, özel formülü sayesinde haşere sorununa kesin çözüm getiriyor. Raid markasının ürettiği sprey, tablet ve elektro likit şeklinde tasarlanmış haşere ilacı türleri, haşere ile mücadelede oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Raid, haşere ilacı kategorisinde kullanımı pratik ve güvenli ve oldukça etkili çözümler sunuyor. Raid haşere ilacı çeşitleri arasında güvesavar, sineksavar, böceksavar, karınca yemi ve böcek yemi gibi seçenekler yer alıyor. Raid elektro likit ürünleri, hem güvenli hem de uzun süreli koruma sağlamasıyla dikkat çekiyor. Raid haşere ilacının tablet şeklinde satışa sunulanları uzun süreli kullanımlar için oldukça pratik ve bir o kadar da ekonomik bir çözüm olarak göze çarpıyor. Evinizdeki ve bahçenizdeki davetsiz misafirlerden kolayca kurtulmak, tüm haşere ilacı çeşitleri hakkında bilgi almak ve haşere ilacı fiyatları için kategoriye göz atabilirsiniz.

Sıvı Haşere İlacı

Su bazlı veya sıvı olarak satışa sunulan haşere ilacı çeşitleri, konsantre yapısı sayesinde hem hızlı hem de kalıcı sonuçlar veriyor. İster açık ister kapalı ortamda kullanılabilen sıvı haşere ilacı, yürüyen ve uçan tüm haşereleri güvenli bir şekilde ortadan kaldırıyor. Ev, bahçe ve depolardaki davetsiz misafirleri yok eden ve uzaklaştıran haşere ilacı sağlıklı ve güvenli yaşam alanı sağlıyor. Hijyen açısından ortamın güvenliğini tehdit eden haşereler haşere ilacı sayesinde tamamen ortadan kalkıyor. Titan haşere ilacı su bazlı ve konsantre yapısı sayesinde en dirençli haşereleri bile kısa sürede ortamdan temizliyor. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, örümcek, çiyan, pire, tahtakurusu, karınca, gümüşcün ve ağaç kurdu türleri üzerinde etkili Titan haşere ilacı kokusuz ve kokulu çeşitleri ile haşere sorununu ortadan kaldırıyor. Kullanımı kolay ve ekonomik çözümler sunan Titan haşere ilacı, Trendyol'un avantajlarla dolu dünyasında cazip satın alma koşulları ile satışa sunuluyor.