Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut/Ebat
Cinsiyet
Renk
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Hello Kitty

" araması için 976 sonuç listeleniyor

Farklı Model Seçenekleri ile Hello Kitty Temalı Ürünler Trendyol'da!

Hello Kitty, pek çok kişi tarafından sevilen popüler bir çizgi film karakteridir. Çocuklara yönelik olan çizgi film, yetişkinler tarafından da sevilir. Bu çizgi filmin temasına sahip çakmak, yara bandı, eldiven gibi pek çok farklı ürün çeşidi vardır. Hello Kitty pijama, eşofman, gecelik modelleri, popüler çeşitler arasında bulunur. Hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun tasarımlara sahip pijama ve gecelikler, sevimli görünümleriyle dikkat çeker. Çeşitli kumaşlar sayesinde ürünler, her mevsim kullanılabilecek şekilde tercih edilebilir. Böylelikle anne ile kız çocuğunun takım giyebilmesi mümkün bir hale gelir. Hello Kitty oyuncak ise çoğunlukla çocuklara yönelik modellerdir. Bu temada oyuncak çay seti, traktör ve plaj kova seti gibi çeşitler vardır. Hello Kitty peluş ise 70 cm boyutu ve yumuşak yapısı sayesinde çocukların kolayca taşıyabildiği ürünlerdir. Hello Kitty bisiklet, 6 ile 9 yaş grubuna uygundur. 4 tekerlekli bu ürün, çocuğun bisiklet öğrenme sürecine yardımcı olur. Onun gelişim sürecine katkı sağlar. Özellikle motor becerilerinin gelişmesine destek olur. Hello Kitty çakmak da, yetişkinlerin tercih ettiği bir tasarımdır. Genellikle tütün ürünleri kullanan pek çok kişi, pembe tasarımlı bu modelleri beğenir. Hello Kitty duvar kağıdı ile evinizi dekore edebilmeniz mümkündür. Çocuğunuzun odasına sevimli bir görünüm vermek için bu duvar kağıdını kullanabilir, canlı bir ortam oluşturabilirsiniz. Birçok çeşide sahip ürünleri Trendyol sayesinde inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Hello Kitty Ürünleri

Kullanışlı Özellikleriyle Hello Kitty Ürünleri

Hello Kitty ürünleri, birçok farklı çeşide sahiptir. Her çeşit, kendine has kullanışlı ve konforlu özellikleri bünyesinde taşır. Hello Kitty gitar, müzik ile uğraşan pek çok kişi tarafından beğenilir. Ukulele, elektronik ve akustik olmak üzere farklı çeşitlere sahiptir. Hem yetişkin hem de çocuklar tarafından kullanılabilen modellerdir. Sevimli tasarımları sayesinde çocukların ilgisini çeker. Onları enstrüman çalmaya teşvik eder ve gelişiminde rol oynar. Hello Kitty telefon kılıfları, oldukça popülerdir. Telefonu darbe ve düşmelere karşı korumayı hedefler. Sevimli tasarımı sayesinde cihazlarınızın tatlı bir görünüme sahip olmasında etkilidir. Bunun yanı sıra canlı yapısıyla öne çıkan pek çok model vardır. Hello Kitty çanta, cüzdan ürünlerinin farklı boyut ve ölçüleri bulunur. Beslenme çantası, sırt çantası ve resim çantası gibi çeşitleri vardır. Sağlam yapısı bulunan ürünler, okul gereçlerinin taşınmasına yardımcı olur. Yırtılmaya ve sökülmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Hello Kitty kalemlik, kalem, defter, suluk ürünleri de okullarda kullanılabilir. 600 ml ölçeğe sahip mataralar, çocukların gün boyu su ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur. Kalemlik, defter, kalem gibi ürünler ise sevimli tasarımları ile çocukların dikkatini çeker. Onlara ders çalışmayı sevdirir ve yazmaya teşvik eder. Hello Kitty amigurumi ise farklı oyuncak tasarımları arasında yer alır. El yapımı ürünler, çocuk sağlığına uygundur. Kimyasal içermemesi sayesinde alerjik bünyeye sahip kişiler tarafından da güvenle kullanılabilir. Farklı boyutlarda amigurumi ürünleri bulunur. İstediğiniz boyuta sahip ürünü seçebilirsiniz. Hello Kitty kolye, yüzük, küpe, bileklik aksesuarları da hem yetişkin hem çocuklar için uygun modeller arasında yer alır. Parlak taşlı, nazar boncuklu, kalpli tasarımlarda çeşitleri vardır. Hem uzun hem kısa ölçülere sahip zincirleri bulunur. Gümüş, altın rengi seçenekleri sayesinde herkesin zevk anlayışına hitap eden tasarımı bulabilmesi mümkündür. Hello Kitty yumurta çikolatalar, yenebilen temalı ürünlerdendir. Sürpriz yumurta çikolatalarının içerisinde oyuncaklar yer alır. Bu yönüyle çocukların severek tükettiği çikolata çeşitlerinden biridir. Çoklu yumurtalara sahip olan kutuları bulunur. Yiyecek kişi sayısına göre uygun kutuyu tercih edebilirsiniz. Sevimli tasarıma sahip olan bu modellere Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hello Kitty Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Hello Kitty Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Hello Kitty modelleri, sahip olduğu bu özellikleri sayesinde pek çok avantajı müşterisine sağlar. Avantajlar, ürünlerin tercih edilmesinde etkilidir. Müşterilerin modellerden memnun kalmasında rol oynar. Hello Kitty ayakkabı, terlik çeşitlerinin de kendine has birçok avantajı bulunur. Çizme, crocs, ev terliği, babet gibi çeşitler vardır. Panduf ev terlikleri, yumuşak yapısı sayesinde ayakları sıcak tutar. Kışın soğuktan etkilenmeyi engeller. Hem çocuk hem de yetişkin patik modelleri vardır. Çizmeler ise karlı ve yağmurlu havalara dayanıklı olarak üretilir. Lastik yapısı ile kolay giyilir. Hello Kitty sweatshirt, tişört, kazak, hırka gibi modeller de soğuktan korunmaya yardımcı giyim ürünleri arasında yer alır. Tişörtler, hem uzun hem kısa kollu tasarımlara sahip olması ile her mevsim giyilebilen çeşitlerden biridir. Hem outdoor hem de evde giyilebilecek tişört modelleri bulunur. Pembe, siyah, beyaz gibi farklı renklerde tasarımlar vardır. Hello Kitty kulaklık, saat, şapka aksesuarları ise sevimli görünümleri ile dikkat çeker. Kulaklık modelleri teknolojik alanda sıkça tercih edilir. Özellikle konuşma ve müzik dinleme açısından avantaj sağlar. Peluş tasarımlı kulaklıklar, kış aylarında soğuktan korur. Bunun yanı sıra estetik görünümü ile öne çıkar. Kışın kulaklarınızın ve başınızın üşümesini engeller. Şapka ise güneşli günlerde müşterinin kafasını korumada etkilidir. Güneşin zararlı ışınlarını engellemenin yanı sıra kombinlerin tamamlayıcısı olarak da kullanılabilir. Hello Kitty battaniye, yastık, uyku seti sıkça tercih edilir. Sevimli tasarımı bulunan ürünler, çocukların yataklarında kullanılabilir. Çocukların yanı sıra yetişkin yataklarına uygun olan tek kişilik setler de vardır. Hello Kitty kupa, bardak ürünlerinin ısıya dayanıklı olma fonksiyonu sayesinde kahve, çay gibi sıcak içecekleri tüketebilmeniz mümkündür. Birçok avantaja sahip bu ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Hello Kitty Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Hello Kitty Çeşitleri

Çeşitli ürünlerin süslemesinde kullanılan tasarımlardan biri olan Hello Kitty fiyat açısından müşterilere uygunluk sağlar. Hello Kitty sticker, rozet çeşitlerinin fiyatları da üründen ürüne değişiklik gösterir. Rozetler çanta, kıyafet gibi eşyaların üzerinde kullanılabilir. Sticker ise defter, kitap gibi objelerin üzerine yapıştırılabilir. Çocuklar, eşyalarını bu ürünlerle süsleyebilir. Hello Kitty boxer, sütyen iç giyim modelleri ise yetişkinlere uygundur. Sütyen modelleri destekli, push up gibi çeşitlere sahiptir. Gögüs yapınıza göre uygun sütyeni tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kozmetik ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hello Kitty ruj, oje seçenekleri, kız çocukları için üretilir. Çocuklar için özel olarak üretilen Hello Kitty iç çamaşırı modellerine de kolayca erişebilirsiniz. Her yaş grubunda çocuğun bedenine uygun iç çamaşırı modeli vardır. Bunu yanı sıra okula giderken bakteri ve hastalıklara karşı koruma elde edebilmek için maskeler kullanılabilir. Hello Kitty maske, cerrahi ve kağıt olmak üzere ikiye ayrılır. Cerrahi maskeler, salgın döneminde bulaşıcı hastalıkları önlemek için kullanılabilir. Kağıt maskeler ise kostümlü parti gibi konsept davetlerde giyilmeye uygundur. Hello Kitty yara bandı da sağlık sebepleri için tercih edilebilir. Ufak kesik ve yaralanmaların üzerini kapatmak için kullanabilirsiniz. Ürün, açık yaranın iltihap kapmasını önlemeye yardımcı olur. Çocukların yarası ile oynamasını engellemek için son derece pratik bir çözümdür. Hello Kitty figür, dekoratif olarak da tercih edilmeye uygundur. Biblo olarak masa veya raf gibi alanlarda sergilenebilir. Hello Kitty halı modelleri, ortama dekoratif görünüm kazandırır. Farklı ölçü ve boyutlarda halı çeşitleri bulunur. Odanızın ölçüsüne uygun çeşidi kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde kullanılabilecek olan aksesuarlardan biri olan Hello Kitty eldiven modelleri, soğukta elleri sıcak tutar. Birçok çeşide sahip bu temanın ürünlerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz.