Sınav Tipi
Ders
Kitap İçeriği
Basım Yılı
Fiyat
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hız ve Renk Yayınları

" araması için 881 sonuç listeleniyor

Sınavlara Hazırlık için Hız ve Renk Yayınları Trendyol’da!

Hız ve Renk Yayınları, 2013 yılından itibaren eğitim öğretim alanında öğrencilere destek olma açısından avantaj sağlar. Bu ürünler, öğrencilere yardımcı olan yayınevi içerik düzeni, sunduğu kalite ve kısa zamanda yayıncılığa farklı bakış açısı kazandırmaya yardımcı olur. Genel üniversite sınavlarında asıl sorun genellikle zaman olarak öngörülür. Bir sorunun belirlenen zaman dilimi içerisinde doğru olarak cevaplanması bireylere süre kaybettirebilir. Her sorunun zorluk düzeyi birbirinden farklı olmakla birlikte çözüm süreleri de değişkenlik gösterir. Bu mantığa uygun olarak hareket eden yayınevi, soruların zorluk derecesine uygun süre sağlanmasıyla bilinir. Yayın olarak bilinen en temel mottoları, ÖSYM sınavlarının formatına uygun olup değişen müfredata uygun bir şekilde bu duruma paralel olarak güncel soru stilleri hazırlanır. MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan sorular, ihtiyaç dışı stillerden soyutlanarak tamamen bireyin başarısını artırmaya yönelik hazırlanır. Bu nedenle marka özgün, beklentiyi üst seviyelerde karşılayacak yenilikçi eğitim anlayışına sahip Türkiye’de öncü yayınevleri arasında yer almayı hedef belirler. Bu anlamda Hız ve Renk Yayınları paragraf soruları, sınav anında fazla vakit geçirmenize neden olan kısımlardan biri haline gelir. Bu alanda sık çözüm yaparak pratik kazanmak önem kazanır. Türkçe dersinde yüksek netlere sahip olmak için bu kitaplar önerilir. Trendyol’da Hız ve Renk Yayınları indirim fırsatlarını değerlendirerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Kaliteli Hız ve Renk Yayınları Önerileri

Kaliteli Hız ve Renk Yayınları Önerileri

Paragraf soruları hem çok fazla vakit kaybetmenize hem de dikkatinizi vermediğiniz takdirde yanlış yapmanıza neden olabilir. Bu nedenle pratik yapmak için Hız ve Renk Yayınları tavsiye edilir. TYT sınavı için hazırlanan Türkçe soru bankası özellikle 11. ve 12. sınıfların ihtiyaç duyduğu kaynaklar arasında yer alır. Gireceğiniz sınavda Türkçe dersinden 40 soru gelir. Bunların 26 tanesi paragraf, anlam, geriye kalan da yazım kuralları, noktalama işaretleri, ses bilgisi, anlatım bozukluğu ve karma dil bilgisinden oluşur. Hız ve Renk Yayınları dil bilgisi 40 sorunun neredeyse yarısını oluşturan paragrafların doğru yapılması, puanı son derece etkilemeye yardımcı olur. Paragrafları etkili bir şekilde çözmek için her stili görerek farklı anlayışları kavramak gerekir. Çalışma düzeninizi, dersleri günlere pay ettiğiniz zaman bir gün içerisinde yalnızca Türkçe denemelerini çözerek etkili bir şekilde Türkçe konularını çözmeye katkı sağlayabilirsiniz. Özenle hazırlanan denemeler hem sınav provasını gerçekleştirmenizde hem de sınava kolay bir şekilde adapte olmanızda gereklidir. Hız ve Renk TYT deneme seçenekleri sınav kaygılarıyla baş edebilmede destek olur. Gerçek sınav stiline sahip bu denemeler ile bilgilerinizin durumunu gözden geçirebilirsiniz. Sınavınızı tamamladıktan sonra arkasında yer alan cevap anahtarı ile yapmış olduğunuz doğru yanlışlarınızı belirleyebilirsiniz. Üniversiteye hazırlanan bireyler AYT bölümünde 40 matematik sorusu ile karşı karşıya kalır. TYT, 9. 10. Sınıf konularını kapsar. Hız ve Renk Yayınları 9. sınıf seçenekleri, müfredattaki konuları kapsayan bir içeriğe sahiptir. AYT ise 11, 12. sınıfı kapsayan müfredata uygun olarak hazırlanır. TYT, öğrencilerin yorumlama gücünü ölçen bir sınav olup, AYT ise öğrencilerin mevcut bilgi birikimini ölçerek sınavdan elde edilen puan sayesinde bireyin istediği fakülteye girebilme hakkına kavuşmasına olanak tanır. Hayal edilen üniversiteye girmek için bu sınavlardan yeterli puanı almak gerekir. Üniversite sınavına hazırlanırken kaliteli sorularla karşılaşarak stresinizi kontrol altına alabilirsiniz. Sayısal ya da sözel alanlarda hazırlık yapanlar kaynaklardan faydalanır. Soru tiplerini görerek pratik kazanabilirsiniz. Trendyol’dan Hız ve Renk Yayınları satın alarak sınavlara kaliteli bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Beğenilen Hız ve Renk Yayınları Özellikleri

Beğenilen Hız ve Renk Yayınları Özellikleri

Matematik sayısal alanında sınava girecek olan öğrenciler tarafından hoşlanan dersler arasında yer alır. Matematik sayısal dersler arasında yer alır. Beceri isteyen dersler niteliğindedir. Öğrencilere farklı stiller ile matematiği sevdirmeye yardımcı olacak Hız ve Renk Yayınları matematik soru bankası, müfredata uygun bir biçimde yayınlanır. TYT’de başarı sağlayabilmek için bilginizin sağlam, akılda kalıcı çözüm sağlayacak nitelikte olması gereklidir. Matematik kitapları seçiminde seviyeye uygun kitaplar tercih etmek son derece önemlidir. Alt seviyedeki biri için üst niteliğe sahip sorular çözmeye çalışmak pes etmeye neden olabileceği gibi üst seviyeye sahip biri için alt seviyedeki konuları çözmek zaman kaybı olarak değerlendirilir. Bu nedenle yayınevi içerisinde kendinize ait soru stillerine sahip olabileceğiniz kitaplar bulmak mümkündür. TYT’nin yanı sıra Hız ve Renk AYT deneme soru bankası kitapları ile yükseköğretime geçiş sınavlarını etkili bir şekilde benimseyebilirsiniz. AYT alan yeterlilik testi öğrencilerin kendi alanlarında sahip oldukları başarıyı ölçen ikinci oturum sınavı olur. Aynı zamanda Hız ve Renk Yayınları geometri kitapları da ihtiyaç duyduğunuz alanda pratik yapmanızı sağlar. Matematik sorularını hatasız, doğru bir şekilde çözmek bireyi sıralamada üstlere taşımaya olanak sağlar. Matematikte farklı stilleri keşfetmek TYT matematik denemeleri ile mümkün olur. Denemeleri çözmek özellikle kalıpları bir arada bir kitapçık içerisinde görmeye fırsat sunar. Özellikle TYT’de matematik alanında problemler, soru miktarının fazla çıktığı konular arasında yer alır. Hız ve Renk Yayınları problemler sunduğu kalıplarla bu konuları anlamanızı sağlar. Pratik yapmak için fırsat sunar. Problemleri hızlı bir biçimde çözmenin temel yolu sürekli olarak problem çözmeden geçer. Hız ve Renk Problemler kitabı bu konuda yardımcı olur. Trendyol’da beğendiğiniz ürünleri satın alarak kaliteli soruları sınav öncesinde çözebilirsiniz.

Uygun Hız ve Renk Yayınları Fiyat Seçenekleri

Uygun Hız ve Renk Yayınları Fiyat Seçenekleri

Sınavı kazanmak için öncesinde bol bol çözüm yaparak, pratik yapmak gerekİr. Soru çözmek çalıştığınız alandaki konuların pekiştirilmesini sağlayarak size sınav öncesinde sınava adapte olma ruhu ile hız kazanmayı aşılar. Sınav öncesinde farklı soru stilini gözlemleyip pratik yapan bireyler, çözemeyenlere göre fazla başarılı olur. Bol soru çözmenin yanı sıra konu içeriğine de hakim olmanız gerekir. Öncelikle konuyu detaylı bir biçimde ayrıntılarıyla bilmeniz çözüme ulaşmada kolaylık sağlar. Sayısal alandaki bilgi birikimini sorulara yansıtması ile bilinen TYT Kimya sayısal bölümle alakalı meslek seçimi isteyenlere son derece yardımcı olur. Hız ve Renk soru bankası gerekli olan bilgiyi nerede kullanması gerektiğini öğretmeye yardımcı olur. Bilginin nasıl farklı şekillerde sorulduğunu soru çözerek kavrayabilirsiniz. Bol çözüm yapmak hangi konulara fazla ağırlık vermenize olanak sağlayarak gereksiz yerlerde zaman harcamanızın önüne geçerek zamandan tasarruf etmenizi destekler. TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS paragraf soruları kitapları, farklı sınav grupları için farklı soru tarzlarına sahip olur. Sorular bilgilerinizin pekişmesini sağlayarak sağlamlaştırır. Soru çözerek pratik yapma şansınız artar. Eksik konuları hatırlatarak ilgili konulara yoğunlaşmanızı sağlar. Önemli unsurlardan biri de soru çözerek kaygınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Hız ve Renk Yayınları fiyat seçenekleriyle bütçe dostu bir şekilde satın alabilirsiniz. Sayısal alana yoğunlaşmanızın yanı sıra sözel alandaki başarınız da oldukça önemlidir. TYT Sosyal Bilimler Denemeleri sözel alandaki başarınızı olumlu anlamda artırır. Özellikle hızlı okumak coğrafya, tarih, Türkçe, din kültürü gibi soru kalıplarını sınav öncesinde benimsemek, bireyin başarısını olumlu anlamda etkiler. Trendyol’dan Hız ve Renk Yayınları kampanya fırsatlarından faydalanarak ders çalışmak için uygun kaynakları satın alabilirsiniz.