Basım Yılı
Kitap İçeriği
Sınav Tipi
Fiyat
Basım Dili
Boyut
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Hız ve Renk Yayınları

" araması için 783 sonuç listeleniyor

Hız ve Renk Yayınları ile Sınavlara Doğru Hazırlık

Hız ve Renk Yayınları 2013 senesinden beri eğitim ve öğretim alanında öğrencilere destek olma açısından var olmaktadır. Paragraf Hız Soruları ile sektöre giriş yapan Hız ve Renk Yayınları içerik düzeni ve sunduğu soru kalitesi ile kısa zamanda yayıncılığa farklı bir bakış açısı kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Genel üniversite sınavlarında asıl sorun zaman olarak öngörülmektedir. Bir sorunun belirlenen zaman dilimi içerisinde doğru olarak cevaplanması bireye süre kaybettirecektir. Her sorunun zorluk düzeyi birbirinden farklı olmakla birlikte çözüm süreleri de değişkenlik göstermektedir. Bu mantığa uygun olarak hareket eden Hız ve Renk Yayınları soruların zorluk derecesine uygun süre sağlanmasıyla bilinmektedir. Yayın olarak bilinen en temel mottoları, ÖSYM sınavlarının formatına uygun olan ve değişen müfredata uygun bir şekilde bu duruma paralel olarak güncel soru stilleri hazırlamaktır. MEB müfredatına uygun bir şekilde hazırlanan sorular ihtiyaç dışı soru stillerinden soyutlanarak tamamen bireyin başarısını artırmaya yönelik hazırlanmaktadır. Bu nedenle Hız ve Renk Yayınları özgün ve beklentiyi üst seviyelerde karşılayacak yenilikçi eğitim anlayışına sahip Türkiye’de öncü yayınevleri arasında yer almayı hedef belirlemektedir. Bu anlamda Hız ve Renk Yayınları paragraf soruları sınav anında fazla vakit geçirmenize neden olan kısımlardan biri haline gelmektedir.

Hız ve Renk Yayınları Kitap Çeşitleri

Hız ve Renk Yayınları Kitap Çeşitleri

Paragraf soruları hem çok fazla vakit kaybetmenize hem de dikkatinizi vermediğiniz takdirde en küçük hatada soruyu yanlış yapmanıza neden olabilmektedir. Hız ve Renk Yayınları TYT Türkçe soru bankası özellikle 11. Ve 12. Sınıfların ihtiyaç duyduğu kaynaklardan olabilir. Gireceğiniz sınavda Türkçeden 40 soru gelmekte ve bunların en az 26 tanesi paragraf ve anlam, geriye kalan da yazım kuralları, noktalama işaretleri, ses bilgisi, anlatım bozukluğu ve karma dil bilgisi sorularından oluşmaktadır. 40 sorunun neredeyse yarısını oluşturan paragraf sorularının doğru yapılması puanı son derece etkilemeye yardımcı olur. Paragraf sorularını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için her soru stilini görmek ve farklı soru anlayışlarını kavramak gerekir. Çalışma düzeninizi ve dersleri günlere pay ettiğiniz zaman bir gün içerisinde yalnızca Hız ve Renk Türkçe deneme çözerek hızlı ve etkili bir şekilde Türkçe sorularını çözmenize katkı sağlayabilirsiniz. Hız ve Renk Yayınları denemeleri hem sınav provasını gerçekleştirmenizde hem de sınava daha kolay bir şekilde adapte olmanızda gereklidir. Hız ve Renk Yayınları TYT deneme seçenekleri sınav kaygılarınızla baş edebilmede destektir. Gerçek sınav stiline sahip bu denemeler ile bilgilerinizin durumunu gözden geçirebilirsiniz. Sınavınızı tamamladıktan sonra arkasında yer alan cevap anahtarı ile yapmış olduğunuz doğru ve yanlışlarınızı belirleyebilirsiniz.

Başarılı Hız ve Renk Yayınları Kitapları

Başarılı Hız ve Renk Yayınları Kitapları

İnsanlık tarih boyunca birçok bilim ve teknolojiden yararlanmış olsa da bu yolların en bilindik ve etkili olanı matematiktir. Matematik her öğrenci tarafından hoşlanan dersler arasında yer almamaktadır. Matematik sayısal dersler arasında yer alır ve dikkat ve beceri isteyen dersler niteliğindedir. Öğrencilere soru stili ile matematiği daha da sevdirmeye yardımcı olacak Hız ve Renk Yayınları TYT matematik soru bankası müfredata uygun bir biçimde yayınlanmaktadır. TYT’de başarı sağlayabilmek için bilginizin sağlam, akılda kalıcı ve doğru çözüm sağlayacak nitelikte olması gereklidir. Matematik kitapları seçiminde seviyeye uygun kitaplar tercih etmek son derece önemlidir. Alt seviyedeki biri için üst niteliğe sahip sorular çözmeye çalışmak pes etmeye neden olabileceği gibi üst seviyeye sahip biri için alt seviyedeki soruları çözmek zaman kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Bu nedenle Hız ve Renk Yayınları içerisinde kendinize ait soru stillerine sahip olabileceğiniz kitaplar bulmak mümkündür. TYT’nin yanı sıra Hız ve Renk Yayınları AYT matematik soru bankası kitapları ile yükseköğretime geçiş sınavlarını daha etkili bir şekilde benimseyebilirsiniz. AYT alan yeterlilik testi öğrencilerin kendi alanlarında sahip oldukları başarıyı ölçen ikinci oturum sınavı olmaktadır. Üniversiteye hazırlanan bireyler AYT bölümünde 40 matematik sorusu ile karşı karşıya kalacaktır. TYT, 9. ve 10. Sınıf konularını kapsıyorken, AYT ise 11. Ve 12. Sınıfı kapsayan müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır. TYT, öğrencilerin yorumlama gücünü ölçen bir sınav olup, AYT ise öğrencilerin mevcut bilgi ve birikimini ölçerek sınavdan elde edilen puan sayesinde bireyin istediği fakülteye girebilme hakkına kavuşmasına olanak tanır. Matematik sorularını hatasız ve doğru bir şekilde çözmek bireyi sıralamada üstlere taşımaya olanak sağlar. Matematikte farklı soru stillerini keşfetmek Hız ve Renk Yayınları TYT matematik 17x40 denemeleri ile mümkün olabilir. Denemeleri çözmek özellikle soru kalıplarını bir arada bir kitapçık içerisinde sizlere sunar. Özellikle TYT’de matematik alanında problemler soru miktarının en fazla çıktığı konular arasında yer alıyor. Problemleri hızlı ve doğru bir biçimde çözmenin temel yolu sürekli olarak problem çözmeden geçer. Hız ve Renk Yayınları Problemler kitabı sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Sayısal ve Sözel Kitap Seçenekleri

Sayısal ve Sözel Kitap Seçenekleri

Sınavı kazanmak için öncesinde bol bol soru çözerek, pratik yapmak gerekmektedir. Soru çözmek çalıştığınız alandaki konuların pekiştirilmesini sağlayarak size sınav öncesinde sınava adapte olma ruhunu ve hız kazanmayı aşılayacaktır. Sınav öncesinde farklı soru stilini gözlemleyen ve pratik yapan bireyler soru çözmeyenlere göre daha fazla başarılı olmaktadırlar. Bol soru çözmenin yanı sıra konu içeriğine de hakim olmanız gerekmektedir. Öncelikle konuyu detaylı bir biçimde ayrıntılarıyla bilmeniz soru çözmede sizlere kolaylık sağlar. Sayısal alandaki bilgi ve birikimini sorulara yansıtması ile bilinen Hız ve Renk Yayınları TYT Kimya Soru Bankası sayısal bölümle alakalı meslek seçimi isteyen bireylere son derece yardımcı olur. Soru bankası yardımıyla soru çözme alışkanlığı kazanmak beyinde bulunan bilgiyi dışarı çıkarmayı pekiştirecektir. Soru çözmek bireye gerekli olan bilgiyi nerede kullanması gerektiğini öğretmeye yardımcı olur. Bilginin nasıl farklı şekillerde sorulduğunu soru çözerek kavrayabilirsiniz. Bol soru çözmek hangi konulara daha fazla ağırlık vermenize olanak sağlayarak gereksiz yerlerde zaman harcamanızın önüne geçerek zamandan tasarruf etmenizi destekler. Hız ve Renk Yayınları TYT AYT KPSS ALES DGS Paragraf Hız Soruları kitapları farklı sınav grupları için farklı soru tarzlarına sahip olabilmektedir. Sorular bilgilerinizin pekişmesini sağlayarak sağlamlaştırabilir. Soru çözerek pratik yapma şansınız artar ve soruları daha hızlı ve etkili yoldan öğrenebilirsiniz. Soru çözmek sizlere zamanı nasıl doğru şekilde yönetebileceğinizi öğretir. Eksik konuları hatırlatarak ilgili konulara yoğunlaşmanızı sağlar. En önemli unsurlardan biri de soru çözerek kaygınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Ana sınavın provası niteliğinde olan Hız ve Renk Yayınları Sayısal Özel 5’li Deneme ile ürünleri ekonomik bir şekilde bir arada satın alabilirsiniz. Sayısal alana yoğunlaşmanızın yanı sıra sözel alandaki başarınız da oldukça önemlidir. TYT Sosyal Bilimler 30x25 Denemeleri Hız ve Renk Yayınları sözel alandaki başarınızı olumlu anlamda artıracaktır. Özellikle hızlı okumak coğrafya, tarih, türkçe ve din kültürü gibi soru kalıplarını sınav öncesinde benimsemek bireyin başarısını olumlu anlamda etkileyecektir. Sınavları kazanmanın en büyük şartı bilgiyi elde etmek ve bunu doğru bir biçimde yansıtmaktır. Bazen bilgiyi bilebilirsiniz fakat aktaramayabilirsiniz. Bu durumla baş edebilmenin en temel yolu soru çözmeden geçer.