placeholder
"

HOBBY LİFE

" araması için 641 sonuç listeleniyor

Hayatınızı Kolaylaştırıp Düzenleyen Hobby Life Ürünleri Trendyol’da!

Hobby Life, 1990 yılında kurulan Demirel Plastik ve Kalıp Sanayi bünyesinde bulunan plastik ev eşyaları markasıdır. Türkiye’de her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak adından söz ettiren marka, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çekiyor. Hobby Life saklama kabı çeşitleri gıdaları kuru ve hava ile teması olmayacak şekilde saklamak için özel üretilmiştir. Hobby Life Plastik kaliteli materyallerden üretilir ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Baklagil gibi kuru erzaklar için özel olarak tasarlanan Hobby Life erzak kabı yiyecekleri küf, böceklenme ve bayatlama gibi olumsuz olaylardan korur. Özellikle kuru bakliyatlar nemli ortamlarda çimlenir ya da kelebeklenir bu tür olumsuzlukların önüne geçmek için hava almayan vakumlu kutular kullanılabilir. Trendyol’da evinizin her türlü plastik gereç ihtiyacını karşılamak için Hobby Life markasını satın alabilirsiniz.

Hobby Life Plastik Ev Eşyaları

Hobby Life Plastik Ev Eşyaları

Plastik materyalden üretilen katlanır ürünler az yer kaplar ve hafif yapısıyla kolay bir şekilde taşınabilir. Güzel havada piknik yapmak için katlanır ürünleri tercih ederek ürünün kullanılmadığı zaman ise katlayıp küçük bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Hobby Life piknik seti plastikten üretilmiştir; bu sayede uzun süreli kullanıma oldukça uygundur. Bu sayede, doğadaki çöp miktarını azaltmaya yardımcı olur. Hobby Life rattan piknik sepeti ile malzemelerin, dökülüp dağılmasını engelleyebilirsiniz. Evinizde ve evin dışında günlük hayatta yardımcı gereçleri ile dikkat çeken Hobby Life ürünleri ayrıca ev organizerleri konusunda da oldukça sevilen bir markadır. Hobby Life kirli çamaşır sepeti - süzmatik - kahve bardağı - ayakkabı rampası ürünleri günlük hayatta oldukça yardımcı ürünlerdir. Mutfağı daha düzenli bir hale getiren ürünlerden olan Hobby Life tepsi- yumurtalık- oyuncak kutusu eşyaların bir arada tutulmasını sağlar. Buzdolabı içinde yumurtaları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için plastik yumurtalık oldukça hijyenik bir seçenektir. Oyuncak kutusu ise oyun odasındaki dağınık görüntünün önüne geçmek için kullanabilirsiniz. Hobby Life düzenleyici ürünlerinin çeşitleri mevcuttur. Hobby Life çöp kovası plastik olduğundan hijyenik olarak temizlemesi kolay bir üründür. Çöp kovaları düzenli olarak yıkanıp temizlendiğinde koku ve bakteri oluşumunu önler. Çeşitli boyutlarda olan kova çeşitleri Hobby Life 40 lt ve Hobby Life 80 lt seçenekleri mevcuttur. Hobby Life online satış ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde satın alarak düzenli bir ev dizayn edebilirsiniz. Trendyol’da bulunan Hobby Life plastik eşyalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Hobby Life Ürünleri

Bütçe Dostu Hobby Life Ürünleri

Sağlıklı, kaliteli ve müşteri beklentilerini karşılayan tasarımları ile dikkat çeken Hobby Life fiyatları uygun ürünleri mevcuttur. Modern tasarımlı, popüler renk skalası ve tasarımda sağlıklı plastik kullanılması müşterilerin dikkatini çeken özelliklerdir. Hobby Life benekli kase hoş tasarımı ile beğeni toplar. Mutfakta ve hayatınızın her alanında kolaylık sağlayan Hobby Life erzak kabı, ayakkabı kutusu, piknik sepeti, küvet gibi ihtiyaca göre çeşitli ürünleri bünyesinde barındırır. Çeşit çeşit renklerde ve değişik tasarımlarda bulunan erzak kabı modelleri arasından zevkinize göre tercih yapabilirsiniz. Hobby Life patates soğan saklama kabı ise sebzelerin kolay alınması için açılır kapanır özelliktedir. Kapaklı ürünleri tercih ederek dışardan gelen olumsuzluklar karşı erzak ve gıda maddelerini koruyabilirsiniz. Patates soğan saklama kabının üzerinde bulunan mikro havalandırma sistemi gıdanın hava almasını sağlar ve kötü kokuyu engeller. Trendyol aracılığı ile ihtiyacınıza göre çok çeşitli Hobby Life plastik malzeme çeşitlerine ulaşabilirsiniz.Ayrıca; Trendyol üzerinden hobby life çamaşır sepeti, hobby life kirli çamaşır sepeti, süzmatik, kahve bardağı, ayakkabı rampası, hobby life banyo seti, bardak, kova, süzgeç, hobby life tepsi, yumurtalık, oyuncak kutusu seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Hayatın Her Alanına Kolaylık Katan Hobby Life Ürünleri

Hayatın Her Alanına Kolaylık Katan Hobby Life Ürünleri

Ev içinde en çok ihtiyaç duyulan eşyalar Hobby Life salata kurutucu, organizer, tabure, deterjan kutusu modelleridir. Yeşillikleri kurutarak buzdolabında saklamak sebzenin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Bu nedenle plastik hafif ve yer kaplamayan kurutucuları tercih edebilirsiniz. Hobby Life saklama kutusu, leğen, japan, yağdanlık ürünleri günlük hayatta karşımıza çıkan ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bebek bakımında en önemli ihtiyaç olan ve banyoda kullanılan Hobby Life katlanır küvet az yer kaplaması ve pratik kullanımı ile müşterilerin beğenisini kazanır. Banyoda iç içe girip çıkan ihtiyaç duyulan bir üründür. Hobby Life bebek küveti güvenli kullanımı ile hem ebeveyn hem de bebeğin hayatını büyük oranda kolaylaştırmak için tasarlanır. Hobby Life banyo seti, bardak, kova, süzgeç ürünleri modern tasarımları ve çok çeşitli renk seçenekleri ile müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Mutfakta erzak kaplarını ya da banyo setlerini dekorasyona uyumlu seçebilirsiniz. Trendyol aracılığı ile pratik ve güvenli bir şekilde Hobby Life ürünlerine ulaşarak avantajlı fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz.