"

Hotiç

" araması için 2779 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Hotiç

Türkiye’nin en eski ayakkabı markalarından olan Hotiç, her beğeniye hitap eden kadın ve erkek ayakkabı modelleri üretiyor. Şık tasarımlı Hotiç ürünleri arasında yazlık ve kışlık ayakkabılar, botlar, çizmeler, çantalar, terlikler ve spor ayakkabı modelleri yer alıyor. Kadın ve erkek kullanıcılar için tasarlanan klasik ayakkabılar, modern tasarımlar, günlük ayakkabılar, sandaletler ve abiye ürünler ise markanın diğer ürün seçeneklerini oluşturuyor. Hotiç, özgün ve şık tasarımlı modelleriyle öne çıkmayı başaran bir marka olarak tanınıyor.

Hotiç Hakkında

İstanbul’da Salih Hotiç tarafından 1938 yılında kurulan Hotiç, köklü tarihi geçmişiyle öne çıkıyor. Marka, farklı beğenilere ve yaşam tarzlarına uygun ayakkabı modelleri üretiyor ve özel tasarım ürünü olan Hotiç ayakkabı modelleri ile dikkat çekiyor. Kaliteli ürün, özgün tasarım ve kurumsal marka kimliği ile faaliyet gösteren Hotiç, Türkiye’nin lider ayakkabı ve aksesuar markalarından biri olmayı başarıyor. Hotiç modelleri orijinal deri ve doğal malzemeler ile üretiliyor. Markanın ayakkabı ve aksesuar modelleri konforlu tasarımlar içeren kaliteli ürünlerden oluşuyor. Her yıl yenilenen Hotiç koleksiyonlarının tasarım ve üretimleri sadece Türkiye’de yapılıyor. Hotiç, tüm ürün gruplarında en yeni teknolojileri kullanıyor ve el işçiliğinin kalitesini yüksek teknoloji ile birleştiriyor. Marka, ürünlerinin tamamında yarattığı klasik Hotiç çizgisini hiçbir zaman kaybetmiyor.

Klasik Hotiç Çizgisi

İstanbul merkezli Hotiç ayakkabı ve aksesuar şirketi, 1938 yılından bu güne kadar gelen klasik Hotiç çizgisini her dönem korumayı başarıyor. Hotiç çanta modelleri ve ayakkabı seçenekleri yaratıcı ve güncel tasarımlarla üretiliyor. Müşteri memnuniyeti ve yenilikçi teknoloji odaklı üretim yapmayı ilke edinen marka, tüm ürün modellerinde özgün tasarımlar kullanmayı tercih ediyor. En son moda trendlerini özgün tasarımlarla birleştiren klasik Hotiç çizgisi kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Marka, yüksek kaliteli tasarım ürünlerini ulaşılabilir Hotiç fiyatları ile sunmayı da ilke ediniyor.

Hotiç Ürün Modelleri

Hotiç, şehirli kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun ayakkabı ve aksesuar modelleri tasarlayarak modern kadın ve erkeğin tercih ettiği bir marka olmayı başarıyor. Kullanıcıların severek kullandığı Hotiç ürünleri; özgün, elegan, cesur ve dinamik tasarımlardan oluşuyor. Kadınlar için üretilen modeller içerisinde şık tasarımlı abiye ayakkabı seçenekleri önemli bir yer tutuyor. Babetler, sandaletler, topuklu ayakkabılar, dolgu topuklular, kalın topuklu ürünler ve ince topuklu stiletto'lar da diğer ürün seçeneklerini oluşturuyor. Erkek ayakkabı modelleri arasında ise şık tasarımlı klasik ayakkabı tasarımları, Oxford, loafer, sneaker gibi ürün seçenekleri öne çıkıyor. Markanın sunduğu Hotiç terlik ve Hotiç bot modelleri de her gereksinime cevap verebilen ürün seçeneklerinden oluşuyor.

Şık Tasarımlı Hotiç Bot Seçenekleri

Şehirli kadın ve erkek kullanıcılar için tasarlanan Hotiç bot modelleri, kaliteli doğal malzeme ile üretilen özgün tasarımlardan meydana geliyor. Sportif Hotiç bot seçenekleri olduğu gibi, topuklu tasarımlar sunan botlar da Hotiç koleksiyonlarında yer alıyor. Kadınlar için tasarlanan uzun çizmeler ise hakiki deri ve süet malzeme ile üretilen göz alıcı tasarımlardan oluşuyor. Farklı renk alternatifleri ile tasarlanan Hotiç bot modelleri, her yaşam tarzına uygun seçenekler sunmayı başarıyor. Hakiki deriden üretilen ve şık tasarım özelliği sunan klasik ve günlük Hotiç erkek bot seçenekleri ise uzun ve kısa modelleriyle dikkat çekiyor. Fermuar ya da bağcık özellikli tasarlanan erkek botları, Hotiç kadın botları kadar çok ilgi görüyor. Çanta, cüzdan ve kemer gibi aksesuarlar üreten Hotiç’in kadın çantalarının yanı sıra erkek çanta modelleri ile sırt çantası seçenekleri de büyük ilgi görüyor.

Trendyol, Hotiç marka kategorisinde markanın şık tasarımlı ürün seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyor. Trendyol’un sunduğu ayrıcalıklı fiyat seçeneğinden ve avantajlı satış koşullarından faydalanarak istediğiniz Hotiç modelini hemen satın alabilirsiniz.