İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Teknik
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Materyal
Özellik
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çizme Çorabı

" araması için 66 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlara Sahip Çizme Çorabı Modelleri Trendyol’da!

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biri de çizmelerdir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan çizmeler, aynı veya farklı boy uzunluklarına sahip çoraplar ile birlikte şık bir kombin oluşturur. Kıyafetleriniz ile birlikte uyumlu olacak şekilde giyebileceğiniz çizme çorabı çeşitleri aynı zamanda kişisel giyim zevkinizi yansıtmanızın da bir aracıdır. Genellikle kış ve sonbahar aylarında giyilen lastik çizme çorabı yün, pamuklu, polar, bambu, viskon gibi çeşitli kumaş türlerinden üretilir. Kumaş türleri, birbirinden farklı kalınlıklara sahip olduğu için çizme çorabı satın almadan önce ayakkabı numaranız ile olan uyumluluğunu göz önünde bulundurmanız gün içerisinde konforlu bir giyim imkanı sunar.

Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Çizme Çorabı Modelleri

Tasarımlarıyla Ön Plana Çıkan Çizme Çorabı Modelleri

Uzunluk ölçülerine göre ayrılan çizme çorabı modelleri aynı zamanda üretim aşamasında tercih edilen kumaş yapısına göre de birbirinden ayrılır. Bazı modellerde ince yapılı kumaşlar tercih edilirken bazı modellerde kalın örme kumaşlar tercih edilir. Kumaş kalınlıkları, ayaklarınızın çizme içerisindeki konforunu sağlayacak şekilde özenle seçilir. Kış aylarında genellikle termal çizme çorabı çeşitleri tercih edilir. Termal kumaş, pamuk ve yün iplik içeren yapısı sayesinde soğuk havalardan minimum seviyede etkilenmenizi sağlar. Kış aylarında tercih edilen bir diğer model ise polar çizme çorabıdır. Polar, yumuşak yapısı ile ön plana çıkan ve aynı termal çoraplar gibi ısı dengesini maksimum seviyede sağlayan bir kumaş türüdür. Bazı çorap modellerinin tasarım aşamasında renk ve desen detayları ön planda tutulurken bazı modellerde ise sadelik öne çıkarılır. Trendyol günlük kıyafet kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlayacak binlerce renk, desen, süs detaylarına sahip ürünleri sunar. Bu sayede çizme içi çorap seçimlerinizi Trendyol kişisel zevklerinizi ön planda tutarak gerçekleştirebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Çizme Çorabı Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Çizme Çorabı Çeşitleri

Giyimi için herhangi bir yaş sınırlaması öngörmeyen çorap modelleri, çocukların da severek giyeceği kıyafetler arasında yer alır. Çocuklar için özel olarak tasarlanan modellerin üst kısımlarında çizgi film karakterlerinin resimleri ya da çiçek, kalp gibi motiflerin işlemeleri yer alır. Diğer müşterilerin önceden deneyimleyerek paylaştıkları çizme çorabı tavsiye ve önerileri küçük yaştaki çocuklarınızın konforlu bir şekilde giyebileceği modelleri keşfetmenizi sağlar. İlk kez çizme çorabı online alışveriş deneyimi yaşayacak müşteriler, çocuklarının hoşuna gidebilecek desen ve renk detaylarına sahip ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilir. Çizme çorabı kullananlar tarafından yapılan değerlendirme ve tavsiyeler Trendyol’un sizlere sunduğu binlerce çeşit ürün arasından doğru seçim yapmanıza yardımcı olur. Diğer müşterilerin değerlendirme kısmından paylaştıkları çizme çorabı yorum ve ürün görselleri, ihtiyacınız olan modellerden farklı renk, desen, uzunluk ölçülerine sahip başka modelleri keşfetmenize de fırsat tanır.

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Her yaşa uygun binlerce seçenek sunan çizme çorabı fiyat seçenekleri ürünlerin üretim ve tasarım aşamasında tercih edilen kumaşların kalitesi göz önünde bulundurularak büyük bir titizlikle belirlenir. Çorap desenleri üzerinde yer alan pul, payet, yazı, süs, fiyonk gibi küçük detaylar da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Ürün fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör ise çorapların uzunluk ölçüleridir. Kumaş kullanımının fazlalığı fiyatların da artması sonucunu doğurur. Her bütçeye uygun seçenekler sunan çizme çorabı indirim dönemlerini takip ederek siz de ihtiyacınız olan modellere güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Adından dünya çapında övgüyle bahsedilen ve fiyatları üst segment kategorisinde yer alan markaların ürünlerini de çizme çorabı kampanya dönemlerinde satın alarak ekonomik tasarruf sağlayabilirsiniz. Trendyol’un sizlere sunduğu geniş renk skalasından yararlanarak, istediğiniz tonları gardıroplarınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.