Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Özellik
Fiyat
Materyal
Alt Siluet
Ortam
Kap
Parça Sayısı
Ek Özellik
Yaş
Paket İçeriği
Desen
Bel
Dokuma Tipi
Kumaş Tipi
Ürün Detayı
Fiyat Geçmişi
Kol Boyu
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İç Çamaşırı Takımları

" araması için 57043 sonuç listeleniyor

İç Çamaşırı Takımları

İç çamaşırı takımları; kadın, erkek ve çocuk her yaştan tüketicinin kullandıkları iç giyim ürünleri oluyor. Erkekler ve çocuklar için çoğunlukla ihtiyaç ürünü olarak düşünülen iç çamaşır takımları, kadınlar söz konusu olduğunda ciddi bir ürün koleksiyonunu ve çok sayıda ürün çeşidini kapsıyor. Kadın iç çamaşırı modelleri, öncelikle günlük ve fantezi iç çamaşırı takımları olarak iki gruba ayrılıyor. Rahatlığın ön planda olduğu günlük kadın iç çamaşırı takımları, genellikle sağlıklı pamuklu kumaşlardan üretilmiş fonksiyonel ürünlerden oluşuyor. Fantezi iç çamaşırları ise görsel yönü ağır basan seçeneğin fazla olduğu ürün grubunu oluşturuyor.

Fantazi İç Çamaşırı Takımları Şık ve Renkli

Birçok gruba ayrılan fantazi iç çamaşırı modelleri; güpür, saten, tül, ipek, dantelli iç çamaşırı takımları olarak bulunabiliyor. Deri iç çamaşırı takımları ve benzeri çeşitlere ayrılıyor. Babydoll model iç çamaşırı takımları, jartiyerli modeller gibi farklı seçenekler de alternatifler arasında bulunuyor. Tasarımlarına göre straplez, çapraz askı, dolgulu, balenli ve benzeri çeşitler de kadınlara sunuluyor. Gelin çeyizlerinde de yer alan fantezi iç çamarşırları, renklerine göre de farklılık gösteriyor. Siyah iç çamaşırı takımları, her kadının gardırobunda yer alıyor. Renkli ve enerjik tasarımları tercih eden kadınlar, kırmızı iç çamaşırı takımlarını da seviyor. Gelin çeyizlerinde en çok beyaz, pudra, ekru, mavi, pembe gibi renklere yer veriliyor. Bordo, lacivert, gümüş, dore, fuşya takımlar da kullanılan renkler arasında bulunuyor. Dantelli, fiyonklu, saten, güpür gibi iç çamaşırlarının esnek ve kaliteli kumaşlardan tasarlanmış farklı modelleri oldukça fazla ilgi çekiyor. Kadınlar, iç çamaşırlarıyla hem şık görünürken, rahatlık ve konforlarından ödün vermemek istiyor. Çeşitli markalara ait birçok farklı renk ve model çamaşır takımları kadınlara sunulurken koleksiyonlarda her bedene uygun ürünler yer alıyor.

Fonksiyonel ve Rahat Günlük Çamaşır Modelleri

Kadınlar, gün içinde rutin işlerini tamamlarken; sporda ya da seyahatte genellikle pamuklu kumaşlardan üretilmiş yeni nesil rahat, esnek ve konforlu çamaşır takımlarını tercih ediyor. İç çamaşırı takımlarının üst parçasını oluşturan sütyenler; dolgulu, balenli, ince askılı, kalın askılı, çapraz askılı, desenli, düz beyaz, siyah, ten rengi ve benzeri sayısız çeşitle markaların ürün gamında yer alıyor. Takımların alt parçalarını meydana getiren külotlar ise kesimlerine, tasarımlarına, renklerine göre çok sayıda seçenekle sunuluyor. Kadınların iç çamaşırı takımı seçerken birinci öncelikleri, ürünlerin vücutlarını daha biçimli göstermesi oluyor. Tercihlerini bu doğrultuda uygun alternatifler arasından değerlendiren kadınların ikinci dikkat ettikleri husus ise ürünlerin kıyafetlerinin içinden görünmemesi oluyor. Bütün bu nedenlerden ötürü kadınların giyim odalarında çok sayıda renk ve modelde iç çamaşırı takımı yer alıyor. Erkeklerin iç çamaşırı takımları, atlet ve külottan oluşuyor. Sıfır kol, V yaka, sıfır yaka, kısa kollu atlet ile boxer ya da slip külottan oluşan erkek iç çamaşırı takımları, genellikle beyaz, siyah ve gri renklere sahip bulunuyor. Bazı erkekler, renkli ve desenli boxer modellerini de tercih edebiliyor. Çocuk iç çamaşırı takımları ise külot ve atletten meydana gelirken, renkli ve neşeli tasarımlar iç açıyor. Çeşitli konseptlerin, çizgili ve çiçekli desenlerin, süper kahramanların, çizgi film karakterlerinin desen olarak yer aldığı çocuk çamaşırları, onları çok mutlu eden tasarımlar sunuyor.

İç Çamaşırı Takımı Fiyatları

İç çamaşırı takımları için fiyatlar, ürünlerin özellikleri, donanımları, işlevsel yönleri, sezon ve modelleri baz alınarak belirlendiğinden farklılıklar gösteriyor. Dantel bir iç çamaşırı takımı, doğal olarak pamuklu takımdan daha yüksek fiyatlandırmaya sahip oluyor. Kendiniz veya sevdikleriniz için iç çamaşırı takımı satın almayı düşünüyorsanız Trendyol iç giyim kategorisi aracılığıyla ürünlere göz atabilir; tüm ürünleri inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Güneş gözlüğü nasıl seçilir konusu hakkında araştırma yapıldığı zaman ilk olarak görsel detaylar hakkında bilgilere rastlanır. Güneş gözlüğünün, yüz şekline uygun özellikte olması gerekir. Seçilen gözlük yüze tam olarak oturmalı, küçük ya da büyük olmaması önemlidir. Bunun yanı sıra modelin güneşe karşı etkili bir koruma özelliği sergilemesi gerekir. Dolayısıyla alışveriş yaparken ürünün özellikleri ve koruyuculuk faktörünü inceleyerek ihtiyacınıza uygun kullanım sağlayabilirsiniz. Güneş gözlüğünün UV 400 özelliğine sahip olması önemlidir. UV 400 özelliği, gözleri güneşin zararlı etkilerinden korur. Ayrıca gözlüğün polarize cam olması da tavsiye edilen bir detaydır. Polarize cam, nesneleri daha iyi ve net bir şekilde görmeyi sağlar. Seçim yaparken gözlük çerçevesi ve camı da dikkate alınmalıdır. Renk tercihinde bulunurken ihtiyaçlar ve beklentiler düşünülerek hareket edilmelidir. Böylece yüzünüze uygun modeli bulabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güneş gözlüğü seçiminde kalite oldukça önemlidir. 1995 yılından beri Avrupa Birliği Standartları doğrultusunda kaliteli gözlüklerin üzerinde CE ibaresi bulunur. Bu nedenle seçim yaparken CE ibaresine sahip olan ürünleri tercih etmek doğru olur. Erkek güneş gözlüklerinin yüz ile uyum sağlayabilmesi için yanak ve kaşlara uyumlu olup olmadığının incelenmesi kullanım sırasında rahatlık sağlar. Güneş gözlüğü seçerken, kaşları kapatmayan ve yanaklara değmeyen bir model tercih edebilirsiniz. Uzaktan bakıldığında modelin büyük ya da küçük durmaması önemlidir. Görme sorunları olan kişiler, dereceli güneş gözlüklerine yönelebilirler. Bu tarz modeller, güneşten korurken net bir şekilde görmeyi sağladığı için avantaj sağlar. Yağmur ya da kar gibi hava muhalefetlerinin olduğu zamanlarda güneş gözlüğü kullanılmak isteniyorsa renkli camlar tercih edilebilir. Bu tarz modeller, ışığı yansıtma özelliğine sahiptir.

Hangi Renk Erkek Güneş Gözlüğü Alınmalıdır?

Gözlük rengine karar verirken estetik zevklerin ve ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Estetik açıdan bakıldığı zaman nasıl bir model kullanılmak istendiği dikkate alınmalıdır. Erkek gözlüklerinde sportif detaylarıyla ön plana çıkan pek çok model bulunur. Bu tarz modeller; rengi, yazısı ya da camlarındaki detaylarla kullanıcıya dinamik bir imaj sunar. Sportif bir görünüm yakalamak istiyorsanız kırmızı, yeşil, mavi ya da turuncu gibi renklere yönelim sağlayabilirsiniz. Klasik zevkleri olan kişiler için siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renkler önerilir. Klasik renkler, her türlü kıyafetle kolayca uyum sağlar. Seçim yaparken ihtiyaçların değerlendirilmesi gerekir. Sade bir tarza sahip olan kişiler, daha standart tasarıma sahip olan modellere yönelebilirler.