placeholder
"

İnci Ağda

" araması için 103 sonuç listeleniyor
İnci Ağda Inci Beyazlatıcı Krem 100ml
İnci AğdaInci Beyazlatıcı Krem 100ml
(38)
Inci Beyazlatıcı Krem 100ml
29,90 TL
Sepete Git
İnci Ağda Dilimli Ağda Bezi 10 Metre
İnci AğdaDilimli Ağda Bezi 10 Metre
(107)
Dilimli Ağda Bezi 10 Metre
8,90 TL
Sepete Git

İnci Ağda

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır ama bunlardan en etkili olanı, kuşkusuz ki ağdadır. Ağda işlemi sayesinde vücudunuzda istenmeyen kesikler ve batıklar oluşmaz; köklerinden alınan tüylerin çıkma süresi uzar ve tüyler daha seyrek çıkar. Ağda yapmak, sanılanın aksine zahmetli ve yorucu bir işlem değildir. Eskiden şekerli karışımlar ile yapılan ve saatlerce süren ağdalar, artık yerini partikül ağdalara bırakmıştır. Evde hızlı, pratik ve acısız şekilde ağda yapmak isteyenler için İnci Ağda'nın geliştirdiği partikül ağda, özel ağda makinesinde birkaç dakikada ısıtılır, kolayca sürülür ve beze ihtiyaç duymadan elle çekilebilir. 

Bez Yok, Acı Yok: İnci ile Ağda Yapmak Çok Kolay

Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan İnci Ağda, şeker içermez ve %100 doğal reçineden üretilir. Bezsiz kullanılabilen İnci partikül ağda, acısız ve ağrısız bir şekilde tüylerinizi alır. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabildiği İnci Ağda, tüyleri ve kılları kökünden alarak daha geç ve seyrek uzamalarını sağlar. Alın bölgesinden parmakların üzerine, sırt bölgesinden genital bölgelere kadar vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir. Ağda sürülürken ya da çekilirken cildi tahriş etmez. Ağda işlemi sırasında ölü deriler de alındığı için ağda, cildin daha pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar; peeling etkisi yapar.

Her Cilde Uygun İnci Partikül Ağda Çeşitleri

Bacaklarda, kol ve koltuk altlarında, özel bölgelerde, kaş ve bıyık bölgesinde ve vücudun diğer bölgelerinde kullanılmaya uygun, farklı cilt tiplerine ve kıl kalınlıklarına göre özel olarak geliştirilmiş İnci Ağda çeşitleri bulunur. Markanın siyah ağda, sarı natürel ağda, yeşil azulen ağda ve pembe pudralı ağda olmak üzere 4 farklı çeşidi vardır. İnci siyah ağda, peeling etkisi yapar; ölü derileri alır ve özellikle batık olan bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. İnci sarı natürel ağda, normal ciltlerin kullanabileceği bir partikül ağda çeşididir ve sert/kalın tüylerde etkilidir. Eğer çabuk kızaran hassas bir cildiniz varsa tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz İnci yeşil azulen ağdayı tercih edebilirsiniz. Pembe renkli pudralı ağda ise hassas ciltlerin genital bölgelerinde ve yüzlerinde kullanabilecekleri özel olarak formüle edilmiş bir ağdadır.

İnci Partikül Ağda Nasıl Kullanılır?

Partikül ağda kullanmak, göründüğünden daha zahmetsiz ve kolaydır. Hızlı ve temiz uygulanması ile İnci Ağda, tüyleri almak için son derece acısız ve pratik bir yöntemdir. Ağdayı çekmek için herhangi bir beze ya da tüyleri aldıktan sonra temizlemek için bir ürüne ihtiyacınız yoktur. İnci partikül ağda, eritilmeden önce katı hâldedir ve bu şekilde kullanılması mümkün değildir. Partikül hâlinde olan ağda, ağda makinesine dökülür ve ısıtılarak 1-2 dakika içerisinde kullanıma hazır hâle getirilir. Sıcak ve akışkan bir hâle geldiği için ağdayı elinizle değil; tahta ve yassı bir ağda çubuğu ile uygulamanız gerekir. Tahta spatula ile ağdadan bir miktar alarak tüylerin üzerine sürebilirsiniz. Birkaç saniye bekledikten sonra ağda sertleşecektir. Ağdanın bir ucundan tutarak, tüylerin çıkış yönünün tersine çekerek tüylerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ağda işlemi bittikten sonra tüylerin çıkmasını geciktiren Womenly ağda sonrası tüy azaltıcı ve geciktirici sprey sıkabilirsiniz. Size de geç uzayan tüylerinizin keyfini çıkarmak kalır.