Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kullanım Alanı
Kalıp
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Boy
Ürün Puanı
"

Jack Wolfskin

" araması için 2484 sonuç listeleniyor

Tarzınızı Yansıtan Jack Wolfskin Ürünleri Trendyol'da!

Jack Wolfskin kaliteli ürünleri ve model çeşitliliği ile hedef kitlesi tarafından beğeni kazanmış başarılı outdoor giyim markalarından biridir. Marka, hem performansı hem de ürün kalitesi ile beğeni toplar. Ürünleri için kullandığı yüksek kaliteli teknolojileriyle bulunduğu piyasada popüler olmayı başarır. Kendini kanıtlamış olan marka müşterilerin kişisel ihtiyaçlarına göre uygun, son derece kaliteli ve şık tasarımlar bulmasını kendine misyon edinir. Marka, ürün kalitelerine dikkat etmesinin yanında ham madde kullanımında ve yapım aşamasında yararlanılan teknolojilerde de insan sağlığına uygunluğu ön planda tutar. Jack Wolfskin kaban modelleri dış giyim kategorilerinde yer alan onlarca çeşit türünden biridir. Jack Wolfskin parka, kış sezonlarının gözde tercihidir. Her sezona uygun ürünlere sahip marka, Jack Wolfskin tişört çeşitleri ile günlük yaşamda tarzınıza uyum sağlayan parçalar sunar. Jack Wolfskin kazak çeşitleri kış sezonlarında tarzınıza şıklık katar. Jack Wolfskin şort ise yaz mevsiminde günlük yaşamınıza ve spor aktivitelerine uygundur. Günlük yaşam dışında ev içi giyiminizde de rahatınızı Jack Wolfskin eşofmanlar ile sağlayabilirsiniz. Marka hedef kitlesine her zaman kalite standartlarına paralel modeller üretir. Kişilerin farklı zevklerini göz önünde bulundurarak ona göre seçenek zenginliği ve yüksek konfor sunar. Tüm bu kategorilerin modelleri arasında müşteriler kendi konfor ve tarzına uygun seçimler yapabilir. Siz de ihtiyaçlarınızı belirleyerek markanın sunduğu ürün seçeneklerini değerlendirebilir, Jack Wolfskin orijinal ürünleriyle konforunuza ve tarzınıza kalite kazandırabilirsiniz.

Jack Wolfskin ile Şıklığınızı Tamamlayan Parçalar

Jack Wolfskin ile Şıklığınızı Tamamlayan Parçalar

Doğa sporları yaparken, kamp alanlarında ve yürüyüş gibi birçok aktivite için tercih edilen marka çeşitli ürünleri ile müşterilerini memnun etmeye odaklanır. Marka genel olarak her türlü doğa koşullarına uygun ürünler üretir. Bu bağlamda doğada kamp yapmayı sevenler için Jack Wolfskin çadır modelleri tercih edilebilir seçenekler arasındadır. Çadırlar kolay kurulum yapısına sahip, şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklı olması ve taşınabilirliği rahat olacak şekilde hafiftir. Çadırların kapasitelerine, renkleri ve tasarımlarına göre farklı seçenekleri bulunur. Markanın farklı kategorilerde çeşitli ürünler şık tasarımlarıyla yerini alır. Mont, bot, cüzdan, gömlek, ceket ve tişört gibi Jack Wolfskin pantolon modelleri de şık modelleri ile kişilerin ilgisini çeker. Jack Wolfskin cüzdan modelleri şık yapısıyla beğeni toplar. Pantolonlar rahat hareket etmeye müsait esnek kalıplar ile üretilir. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar. Marka tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarına uygun teknolojiler kullanır. Pantolon modelleri hem doğa sporlarına hem de günlük yaşam kullanımına uygun tarzda üretildiği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Marka, alternatif renk ve tasarım çeşitleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler sunar. Pantolonları farklı şekillerde kullanmak isteyenler için şort şeklini alabilen, diz kısımlarından fermuar ile ayrılan modeller mevcuttur. Bu sayede bir pantolon hem sıcak sezonlarda hem de diğer mevsimlerde kolaylıkla kullanılabilir. Soğuk havalar dışında Jack Wolfskin yağmurluk çeşitleri de kalitesi ile olumsuz hava koşullarından sizi korur. Yağmurluklar, doğa sporları veya yürüyüşler için hafif koruyucu özelliğe sahiptir. Ürünler kısa mesafeli seyahatler için tercih edilebilir. Çeşitlerin farklı renk seçenekleri ve şık tasarımları mevcut kategoride yer alır. Jack Wolfskin mont çeşitleri de soğuk havadan korunmak için tercih edebileceğiniz parçalardan biridir. Ürünlerin kapüşonlu, kapüşonsuz ve kapüşonu çıkarılabilir model ve çeşitli renkleri bulunur. Siz de bu modelleri günlük kullanımda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jack Wolfskin indirim ve kampanyalarını takip ederek avantajlı bir alışveriş deneyimleyebilirsiniz. Tercih ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek alışverişinizi şekillendirebilirsiniz. Jack Wolfskin şapka gibi aksesuar seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Outdoor spor ve etkinlikleri sırasında güneşten korunabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Jack Wolfskin Tasarımları

Tarzınızı Yansıtan Jack Wolfskin Tasarımları

Jack Wolfskin polar çeşitleri markanın giyim kategorisinde yer alan üretimlerinden biridir. Polarlar, sağlığa uygun kaliteli teknoloji ve kumaşlarla üretilir. Soğuk havalarda sıcak tutma özelliği ile kişilerin sıcaklık değişimlerinden olumsuz etkilenmesini önler. Müşterilerin günlük yaşam ve spor tarzlarına uyum sağlayan modeller, iç ve dış olarak polardan üretilir. Çeşitlerin birden çok renk ve tasarım seçeneği olması kişilerin tercihini kolay yapmasını sağlar. Jack Wolfskin hırka ve çeşitleri de soğuk havadan korunmak için tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Bu modellerin de birbirinden farklı renk ve tasarımda üretilmiş seçenekleri mevcuttur. Desenli ve desensiz modeller, soğuk havalar için daha kalın veya günlük yaşam için ince hırka çeşitleri müşterilerin beğenisine sunulur. Soğuk havalarda giysi kombini tamamlayıcılarından biri de Jack Wolfskin bere ve modelleridir. Bu bereler genel olarak kış mevsimlerinde en fazla tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Jack Wolfskin eldiven ise ellerinizin soğuktan çatlamasını önler. Özellikle karlı günlerde eğlenirken bu aksesuar ile korunabilirsiniz. Diğer tüm kategorilerde olduğu gibi bere ve eldivenlerde de birden çok tasarım, renk ve model seçeneği bulunur. Ayrıca bu ürünlerin üretiminde de dondurucu soğuklara karşı yüksek kalite teknolojili kumaşlar kullanılır. Jack Wolfskin boyunluk da markanın şık tasarımlı aksesuarları arasında yer alır. Jack Wolfskin yelek modelleri markanın bir diğer şık ürünüdür. Bu kategoride de birden çok renk ve tasarım mevcuttur. Jack Wolfskin sandaletler, yaz sezonları için konfor sunan ürünler arasındadır. Jack Wolfskin ceketler yine mevsimlik olarak ihtiyaçlarınıza göre üretilir. Jack Wolfskin gömlek ve diğer tüm ürünlere sahip olmak için markanın seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bütçenize ve mevsime uygun seçenekleri avantajlı fiyalarla satın alabilirsiniz.

Jack Wolfskin Model Çeşitlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Jack Wolfskin Model Çeşitlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Jack Wolfskin bot modellerinin üretiminde eva iç taban, şok emici sistem gibi birbirinden farklı özelliklere sahip teknolojiler kullanılır. Bu teknolojiler sayesinde, Jack Wolfskin ayakkabı ve botlar içerisinde mikroorganizmaların yaşayamayacağı bir ortam oluşturur. Ayak kokusu önlenir. Şok önleyici sistem sayesinde koşu ve yürüyüş kullanımında ayakkabılar tabandan dize ve sonrasında tüm bacağa doğru şok dalgaları gönderir. Markanın bu orta taban teknolojisi sayesinde şok dalgaları emilir, yükün ağırlığı hafifletilir. Texapore yüksek teknoloji ile üretilmiş bir kumaştır. Kumaşın en belirgin özelliği suyu kaydırır ve sızmayı engeller. Kumaşın nefes alma özelliği sayesinde terlemenin önüne geçilir. Markanın ayakkabıları genel olarak üç bölümde toplanır. Bu bölümler; dış yapılandırma, orta taban ve eva dolgu taban olarak tanımlanır. Dış yapılandırma; arazi koşullarına uygun şekilde tasarlanarak yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Orta taban ayakkabılar üstün konfor için hafif ve esnek yapıda eva orta taban teknolojisinden yararlanılarak üretilir. Son olarak eva orta taban ayakkabılar, şok emici tabana sahiptir. Aynı zamanda ergonomi için ayağın ön kısmı yumuşak, orta ile topuk kısmı sert olacak şekilde üretilir. Jack Wolfskin çanta müşterilerin tarzlarına ve kombinlerine uyum sağlayan tamamlayıcı parçalar arasında yer alır. Outdoor sporlara uygun sırt veya el çanta çeşitleri şık tasarımlarıyla markanın ilgili kategorisinde mevcuttur. Kullanım alanlarına göre kişiler ihtiyaçlarına uygun ürünleri temin edebilir. Farklı boyut ve birden çok renk çeşitleriyle markanın çantaları, hedef kitlesinin beğenisine sunulur. Jack Wolfskin fiyat aralıkları markanın tüm kategorilerdeki ürün çeşitlerine, tasarımlarına, özelliklerine göre değişiklik gösterir. Jack Wolfskin yorumları markanın kalitesini destekler. Jack Wolfskin online olarak bu yorumlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm fiyat alternatifleri ve Jack Wolfskin kampanya fırsatlarını Trendyol üzerinden yakalayabilirsiniz.