placeholder
"

John Frieda

" araması için 298 sonuç listeleniyor

John Frieda

Saçınızla İlgili Her Şey için John Frieda

Saçlarda parlaklık, çabuk uzama ve dayanıklılık gibi özellikler her saç için sağlık göstergesi. John Frieda; her çeşit şampuandan saç kremine, saç onarımının bir numarası serumdan maskeye ya da güçlü formülüyle bukleleri belirginleştiren saç köpüklerinden hepsi bir arada saç bakım setlerine kadar çeşit çeşit ürünüyle saçlara kökten uca bakım yapmayı vadediyor. Üstelik bu John Frieda ürünleri herhangi bir saç rengi ya da tipinden bağımsız, her çeşit ve renkten saça özel olarak ayrı ayrı tasarlanıyor. Özellikle ince telli ve kabaran saçlar için özel olarak üretilen ve saçlara pürüzsüz bir görünüm kazandıran farklı çeşitte onlarca John Frieda Saç Kremi, her tarzdan kadın ve erkeğin tercihi. John Frieda Frizz Ease serisi içinde yer alan her türden şampuan ve saç kremi, sarı saçların tonunu turunculaştırmadan açmaya yardımcı John Frieda Sheer Blonde saç açıcı ve içeriğindeki Omega-3 bakımından zengin Inca Inchi yağıyla saçı ağırlaştırmadan ona hacim kazandıran John Frieda Full Repair onarıcı bakım şampuanı markanın favori ürünlerinden. Farklı yapıdan saçların her ihtiyacına yönelik ürünleriyle çeşitlilik yaratan marka, bukleli ve dalgalı saçları canlandırıp belirginleştirmeye yardımcı olurken, çabuk elektriklenmeyi de önleyen içeriğiyle ürün grubundaki John Frieda Bukle Belirginleştirici saç köpüğüyle şehrin kötü hava koşulları ve yoğun stresten etkilenip hasar gören saçlara özel mucizevi iyileşme sağlayan John Frieda Miraculous Recovery bakım şampuanı ile kullananları büyülemeye devam ediyor. Marka, ayrıca ince telli ve sönük saçlardan şikâyet eden kadınları düşünerek, onların; saç tellerini destekleyen üçlü polimer sistemin bir araya getirilerek hazırlandığı, saçlara yoğun hacim veren saç spreyi ile kuaförden çıkmışçasına etkili saçlar hazırlamasına yardım ediyor. Böylece, saçlar hem ısıya karşı korunurken hem de uzun süren doğal hacmin keyfini sürüyor. Ayrıca, saç temizlik ürünlerine ek olarak John Frieda, saçların her telini beslemeye ve parlaklığını korumaya yardımcı olması amacıyla geliştirdiği John Frieda Argan Yağı ile saçları ihtiyaç duydukları bakıma kavuşturuyor.

Her Saç Tipine Uygun Bir John Frieda Şampuan

John Frieda ürünleri içinde en çok tercih edilenler arasında yer alan şampuanlar; hem harika buklelere sahip kadınlar için hem de dümdüz saçlar için her türden ve renkten saça özel olarak ve doğal özler içeren formüllerle hazırlanıyor. Boyalı ya da gölgeli sarı saçların her tonu için uygun olan John Frieda Mor Şampuan, sarı saçlı kadınların kuaföre gitmeden saçlarını düzgün bir şekilde boyamalarına destek oluyor. Üstelik bunun için uzun süreler beklemenize de gerek yok. Ürünün çığır açan renk yenileyici optik aydınlatma teknolojisiyle UV ışınlarını hızla emen saçlar, sadece üç yıkama gibi kısa bir sürede istenilen sarı renge kavuşuyor. Böylece hafif beyaz-mavi bir ışıltı kazanan boyalı saçlar, doğal renk görüntüsü alırken sağlıkla parlıyor. Daha koyu renkli saçların da düşünüldüğü marka ürün grubunda yer alan John Frieda Brilliant Brunette ise saçlarının tonunu koyulaştırmak isteyen kadınlar için ideal. Kakao ve çuha çiçeği yağıyla harmanlanmış formülüyle bu şampuan, saçlarınızı temizlerken koyulaştırıyor. John Frieda sayesinde kadınlar, kahverengi saçlarının sağlığını, temizliğini ve rengini garanti altına alırken, onların ışıl ışıl parlamasına da destek oluyor. Kahverengi saçların tonunu açmak da John Frieda ürünleri ile mümkün. John Frieda Kahverengi Saçlara Özel Ton Açıcı saç kremi, içeriğindeki bal ve kadife özü yağının doğal etkisiyle kahverengi saçlı kadınlara saç tonlarını kademeli olarak açmayı vadediyor. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan John Frieda Miraculous Recovery bakım şampuanı, çoğu kadının muzdarip olduğu kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak üretilen ürünlerden. Nemden yoksun kalmış kuru saçlar düşünülerek amino onarım kompleksiyle güçlendirilmiş bu ürünle, saç yüzeyindeki hasar %75 gibi yüksek bir oranda iyileşirken, saçlar üç kata kadar daha yumuşak ve pürüzsüz olabiliyor. Saç sağlığını ve temizliğini herkesten çok düşünen marka, kuru saçlar için yeşil çay ve avokadonun gücünden de yararlanıyor. Detoks etkili onarıcı şampuan, ıslak saça uygulandığında, saçlardaki kir kalıntılarını nazikçe temizlemek ve saçı anında canlandırmak için oldukça faydalı. Ayrıca zamandan tasarruf etmek isteyenlerin de aradıklarını bulabileceği ürünler sunan ünlü marka, kuru şampuanlarıyla da kadınların imdadına koşuyor. Gün içindeki koşturmada hacmini ve canlılığını kaybeden ince telli saçlar için formüle edilmiş John Frieda Luxurious Volume kuru şampuan, saç derisini ferahlatırken saçlara doğal hacmini geri kazandırıyor.

John Frieda Frizz Ease Serisi ile Her Saç için Bakım Zamanı

Her saçın ihtiyacına yönelik olarak hazırlanmış serumdan, spreye, köpükten şampuana ve saç kremine kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sağlayan John Frieda Frizz Ease serisi ile saçları temizlerken canlandırmak, korumak ve güçlendirmek mümkün. Markanın sevilen ürünlerinden John Frieda Frizz Ease Dream Curls bakım kremi, uzmanlarca belirtildiği üzere ıslak saça uygulandığında, yapısındaki bileşik moleküller sayesinde saçı kolayca şekillendiriyor ve saçın doğal şeklini uzun süre koruyor. İçeriğindeki Jojoba yağının etkisiyle bukleleri belirginleştirmeye yardımcı John Frieda Bukle Belirginleştirici Şampuan, günlük kullanımda saçlara doğal dalgalar vadediyor. Serinin içinde yer alan altı etkili John Frieda Frizz Ease Serum, saçlardaki elektriklenme ve kabarma sorununa yapısındaki doğal özlerle çözüm getiriyor. Avuç içinize sıkacağınız bir ölçek serum, ıslak saça uygulandığında saçları ısıya karşı korurken saçlarda ipeksi bir yumuşaklık da yaratıyor. Serinin öne çıkan ürünleri arasında Frizz Ease Perfect Finish parlatıcı serum ile isteyen herkes saçlara son dokunuşu kendisi yapabiliyor. Temiz saçların yegâne sorunu elektriklenen ve uçuşan saçlar için özel olarak tasarlanmış bu ürün, çoğu serumun aksine kuru saça uygulanıyor. Avuç içine aldığınız bir ölçek serumu, saç diplerine uygulamadan saça eşit şekilde yaydığınızda, ürünün saça parlaklık veren etkisini hızla hissedeceksiniz. Saçınızın uzunluğuna ya da saç telinizin kalınlığına bağlı olarak uygulanacak miktarı artırabileceğiniz bu John Frieda serum, durulanmaya da ihtiyaç duymuyor. Serinin öne çıkan bir başka ürünü de kıvırcık saçtan ve bukelerden sıkılıp farklı alternatifler denemek isteyenler için önerilen Frizz Ease Kusursuz Düzleştirici Bakım Şampuanı. Elektriklenen ve kabaran saç tellerini yatıştıran ve kolay şekil almasını sağlayan yenilikçi formülüyle bu kusursuz düzleştirici bakım şampuanı, orta kalınlıktaki ve hafif dalgalı saçlar için uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanıyor. Boyalı saçlar da dahil her saç tipi için kullanılabilen bu şampuan, Frizz Ease serisinin düzleştirici bakım kremiyle kullanıldığında harika sonuç veriyor. Islak saça, köpürterek uygulandığında, günlük kullanımda saçlara harika bir ışıltı kazandırmak da mümkün. Serinin içinde şampuan, saç kremi ve seruma ilaveten bir de saç köpüğü olan marka, John Frieda Frizz Ease Curl Reviver Mousse ile gün içinde çabucak hazırlanmak durumunda kalan herkesin yardımcısı oluyor.

Güneş Gibi Parlamanızı Sağlayan John Frieda Sheer Blonde

Sarı saç tercih edenler, saçlarında doğru tonu bulmak ve o tonu istikrarlı şekilde korumak için birbirinden farklı çözümler üretiyor. Tam da bu sebeple, sarı saçlar düşünülerek formüle edilmiş yapısıyla John Frieda Sheer Blonde serisi içinde yer alan çeşit çeşit şampuan, saç kremi ve saç spreyi her tondan sarı saça uygulanmak üzere üretiliyor. Jojoba yağı, bal ve yulaf özünün nemlendirici etkisiyle saçta tüm sarı tonlarını ortaya çıkaran John Frieda saç açıcı nemlendirici etkili bu şampuan, sarı saçtaki koyu tonları ve saçı matlaştıran kalıntıları yok ederek saçın daha ışıltılı görünmesine katkı sağlıyor. Islak saça masaj yaparak uygulayıp duruladıktan sonra, yine sarı saçlara özel nemlendirici bakım kremiyle, ürünün saçtaki etkisini arttırmak mümkün. Amonyak ve peroksit gibi zararlı maddeler içermeyen doğal yapısı sayesinde sarı saçlara güneşte açılmış hissi veren John Frieda Go Blonder Şampuan ise saçları koruyup onarmasının yanı sıra besliyor, güçlendiriyor ve saçların ışıl ışıl parlamasına yardımcı oluyor. Sarı saçların rengini 1,5 tona kadar açan iddialı ürünler arasındaki John Frieda Go Blonder Lightening Spray, üç ya da beş kullanım gibi kısa bir sürede istenilen etkiyi yaratma sözü vererek iddiasını sürdürüyor. Limon ve papatyanın doğal renk açıcı özelliğinden destek alıp uzmanlarca üretilen bu ürünle saç renginin açılması on dakika gibi mucizevi bir sürede gerçekleşiyor. Böylece, kadınlar açık sarı saçlara kavuşmak için saçlarına zararlı kimyasallar uygulamak zorunda kalmadan istedikleri sarı tonunu yakalayabiliyor. Ayrıca sarı saç elde etmek isterken saçta oluşan bakır turuncu rengi ortadan kaldırmaya yarayan son teknoloji içeriğiyle markanın Sheer Blonde turunculaşma karşıtı bakım kremi, sadece üç yıkamada saçlardaki istenmeyen turuncu ve bakır tonlarını nötralize ediyor. Boyalı ya da boyasız her sarı saç tonu için kullanılabilen bu bakım kremiyle herkes, mükemmel biçimde ışıldayan sarılara kavuşuyor.

Cansız Saçlara John Frieda Saç Maskesi ile Elveda!

Saçları nemlendirmek, onarmak ve beslemek için ideal olan saç maskeleri saçların ihtiyaç duyduğu canlılığa kavuşmasını sağlıyor. Saç maskeleri, saçın ihtiyacı olan nemi saça kazandırmanın en etkili yolu olduğu için uzmanlar tarafından düzenli kullanılması gereken saç bakım ürünleri arasında gösteriliyor. Ünlü markanın saça uygulanan tüm diğer ürünleri gibi bu ürün grubu içindeki çeşit çeşit ürün arasından kendi saç tipinize uygun olan bir John Frieda saç maskesi sizin için doğru seçim olacaktır. Kuru ve yıpranmış saçlara özel John Frieda Full Repair saç bakım maskesiyle, tek bir kullanımda bile hasar görmüş saçları %90 oranında onarmak mümkün. İçeriğindeki doğal ve yararlı yağlar, ağırlaşmış boyalı saçları tekrar eski formuna ve ışıltısına kavuşturup saça göz alıcı bir hacim veriyor. Ürünün, onarım sürecini hızlandırmak ve yoğunlaştırmak için ıslak saça masaj yaparak uygulanması öneriliyor. Ardından taradığınız saçı iki ila beş dakika bekletip durulamanız gerekiyor. Düzenli olarak kullanıldığında saçın hasar görmüş bölümlerinin hızla iyileştiğini görünce siz de şaşıracaksınız. Cansız ve donuk saçlar içinse yeşil çay ve avokado yağı içerikli doğal ve besleyici Detoks Repair onarıcı ve besleyici bakım maskesi, kadınlar arasında en çok tercih edilen ürün olarak öne çıkıyor. Markanın diğer saç bakım maskeleri gibi ıslak ve temiz saça uygulanıp üç veya beş dakika kadar bekletildikten sonra durulanması gereken bu ürün de saçları korurken beslemenin en iyi yolları arasında yer alıyor. John Frieda yoğun nemlendirici besleyici bakım maskesi ile fön makinası kullanılarak kurutmaktan dolayı yıpranmış her türden saç, istenen bakımı elde edebiliyor. Süt proteini, E vitamini ve avokado yağının üçlü etkisiyle saç yüzeyindeki hasarı onarmaya yarayan bu maske aynı zamanda saçlara kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırıyor. Tüm saç bakım ürünleri gibi düzenli bir kullanım isteyen saç bakım maskeleri sayesinde; kuru, kırılmış ve hasar görmüş saçlar hak ettikleri ilgiyi görüyor. Markanın tüm bu saç maskeleri kullanılırken uzmanlar tarafından önerilen belli başlı ipuçları da uygulandığında ürünlerin hem etkisi uzuyor hem de ürünler daha verimli kullanılmış oluyor. İlk olarak maskenin ambalajında belirtilen miktar kadar ürünü avuç içinize alın ve tüm saçınıza yaydığınızdan emin olun. İstenilen bakımı sağlamak için ürünü saçınızda belli bir süre bekletin. Bu aşamada sıcak suyla ıslatıp saçınıza saracağınız bir saç havlusu, 10 dakikalık bir bekleme süresi sonunda onarım işlemini daha da hızlandıracaktır. Son olarak saçınızı ılık suyla durulayın. Gerisi, ünlü markanın birbirinden yararlı çeşit çeşit saç bakım maskeleri ile kendiliğinden geliyor.

John Frieda Saç Spreyi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Amacınız ister saç şeklinizi sabitlemek ister saça ekstra hacim kazandırmak ister tüm bunların dışında saçınızı güçlendirmek ve korumak olsun, tüm bunlardan biri için kullanacağınız size uygun bir saç spreyi işinizi epey kolaylaştıracaktır. Fakat tüm bunları yaparken saçlarınızın doğal görüntüsünü kaybetmemesi de önemli. Örneğin saçlarınızı topladığınızda kullanacağınız sprey, güçlü tutuşlu olabilirken, saçlarınızın serbest kalmasını istiyorsanız orta tutuşlu bir saç spreyini tercih edebilirsiniz. Böylece saçlarınızı yormadan doğru spreyi kullanarak amacınıza ulaşmanız mümkün. Limon ve papatya özleriyle güçlendirilmiş yapısıyla sarı saçların rengini birkaç ton birden açmaya yardımcı John Frieda Renk Açıcı Sprey için, John Frieda saç spreyi çeşitleri arasında en çok tercih edilen demek yanlış olmaz. İçeriğindeki özel formül sayesinde kısa bir sürede sarı saçların rengini kademeli olarak açan sprey, özellikle yaz aylarında kuaföre gitmeden saçlarının rengini açtırmak isteyen kadınların favori ürünlerinden. Ayrıca dalgalı ve kıvırcık saçlarını her daim ortaya çıkarmak isteyenlerin vazgeçemeyecekleri John Frieda Frizz Ease Dream Curls saç şekillendirici sprey, alkol içermeyen ve ısıya dayanıklı özel formülüyle saçlarda mükemmel dalgalar oluştururken saçın doğal bukle yapısını yenileyip saça ipeksi bir dokunuş veriyor. Kullanım şekli, kutuyu güzelce çalkalayıp ürünü ıslak saça eşit şekilde püskürttükten sonra saçı vigo ile kurutmak şeklinde belirtiliyor. Hacimsiz saçlarını olduğundan dolgun göstermek isteyenlerin ihtiyacına koşan orta tutuşlu Hacim Veren Sabitleyici Sprey, ince telli saçlar için güçlü tutuşuyla saçlarda uzun süren ihtişamlı bir hacim yaratıyor. Antioksidan bakımından zengin içeriklere sahip ürün arayışına bir başka alternatif olarak önerilen saç dostu detoks etkili güçlendirici ve koruyucu saç spreyi, zengin ve besleyici formülüyle saçları nemlendirerek onlara pürüzsüz bir görünüm de sağlıyor. Temiz ve nemli saça uygulandıktan sonra saçın istenilen şekli almasını sağlayan bu spreyin durulanmasına da gerek yok. Markanın bu ürün grubunda en çok kullanılan ve sevilen ürünleri arasında yer alan özenle hazırlanmış elektriklenme önleyici saç spreyi, ortamdaki neme karşı bir set oluşturarak saçtaki elektriklenmeyi ve kabarmayı önlemeye yardımcı oluyor. Yıpranmış ve kırılmış saç tellerine anında nüfuz ederek saçları onarmaya yardımcı yapısı sayesinde saçları daha yumuşak ve parlak bir halde getiren çok kullanışlı ağırlık yapmayan onarıcı sprey, ısının sebep olduğu saç kırılmalarına karşı birebir. Siz de saçınızın her ihtiyacına yönelik özel içeriklerle formüle edilmiş John Frieda saç bakım ürünlerini Trendyol’da bulabilir ve güvenle sepetinize atabilirsiniz.