İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Güç
Materyal
Hacim
Hız Ayarı
Blender Ayağı Materyali
Rendeleme ve Dilimleme Diski
Fiyat Geçmişi
Çırpıcı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Tema / Stil
Doğrayıcı
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karaca Blender Seti

" araması için 123 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Karaca Blender Seti Çeşitleri Sizi Bekliyor

Günümüzde birçok işe yarayan bu blender, hemen hemen tüm bütün mutfak işlerinde aktif olarak kullanılır. Blenderlerin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok kişinin mutfak işleri önemli ölçüde kolaylaşmıştır. Karaca blender en çok kullanılan marka ve ürünlerin başında gelir. Sıvı haldeki yiyecekleri hızlı bir şekilde çırpıp karıştıran, katı gıdaları birkaç dakika içerisinde hızlı bir şekilde öğüten blender sayesinde zamandan fazlasıyla tasarruf edilir. Blender Karaca, mutfakta birçok alanda kullanılır. Çorba ya da ayran çırpmak istediğinizde, domatesi püre haline getirmek istediğinizde, kuruyemiş öğütmek istediğinizde, yumuşak meyveleri püre haline getirmek istediğinizde ve daha birçok işlemde kullanılır. Karaca blender seti, birçok parçadan oluşan, her biri farklı bir işlev gören blender setidir.

Karaca Blender Çeşitleri ile Mutfaklara Hassas Dokunuş

Karaca Blenfit serisi, 4 parçadan oluşan mükemmel bir blender serisidir. Kıyma, meyve ve sebze püreleri, çeşitli soslar, krema gibi besinlerin birkaç dakika içerisinde hazır hale gelmesini sağlar. Yalnızca katı gıdalar için değil sıvı gıdaların karışması ve çırpılması işlemini de saniyeler içerisinde yapar. Karaca Blenfit serisi ergonomiktir ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılır. Parçaları kolayca ayrılır ve parçalar makinede rahatlıkla yıkanabilir. Mikser, çırpıcı, rendeleyici, doğrayıcı, olmak üzere 4 parçadan oluşur. Karaca Powermix serisi, üstün karıştırma performansına sahip bir blender modelidir. Özellikle milkshake, smoothie gibi sıvı karışımların yapılmasında kullanılır. Birkaç saniye içerisinde sıvıları çırpar, buz kırma özelliği sayesinde buzları anında kırarak sıcak günlerde nefis içeceklerin hazırlanmasını sağlar. Tek bir parçadan oluşan Powermix serisi, 1,8 litre sıvı alma kapasitesine sahiptir. Karaca blender kullanımı oldukça kolaydır. Çubuk blenderi özellikle çorba, ayran, kek harcı gibi sıvıları karıştırma, çırpma gibi işlemlerde kullanılır. Meyve ve sebzeleri de hızlı bir şekilde parçalar. Çorbayı ve ayranı pürüzsüz bir hale getirene kadar karıştırır. Oldukça kısa süren bu işlem saniyeleri alır. Bu blenderin, pearl, tiffaniy, antrasit, blackgold, creamgold, rosegold, pinkgold gibi renklerine ayırılmış birçok serisi bulunur. Oldukça ergonomik bir üründür. Çubuk blender iki parçaya ayrılarak, makinelerde kolayca temizlenebilir. Karaca Blackgold mikser serisi, kek karışımları, tatlı karışımları, yemek için gerekli sosların karıştırılması durumlarında kullanılır. Ayrıca hamuru yoğurması sayesinde poğaça ve kek gibi hamur işlerinin hamurunu da yoğurma özelliğine sahiptir. Dakikalar içerisinde birçok karıştırma ve yoğurma işlemini yapabilir. 3 parçadan oluşan blender serisi, kolaylıkla parçalarına ayrılır ve makineye atılarak temizlenmesi sağlanır. Karaca antrasit serisinin mutfak robotu, besinleri, parçalama, doğrama, rendeleme, öğütme gibi işlemleri başarıyla yapar. Yalnızca katı besinlerde değil sıvı besinleri de karıştırıp, çırpma gibi özelliklere sahiptir.

Karaca Blender Kullanımı

Blender kullanma işlemi oldukça kolaydır. Birçok besini, birkaç dakika içerisinde hazır hale getiren bu elektronik alet birkaç tuşla her işi halledebilir. Blender seti karaca, Blenfit serisinde bir adaptör başlık bulunur. Bu diğer parçalara kolayca takılarak elektrik yardımıyla hemen çalışır. Doğrama ve karıştırma hazneleri bulunan Blenfit serisi, başka hiçbir mutfak malzemesine ihtiyaç duymaması nedeniyle oldukça pratiktir. Özel spiral rendesi bulunan hazne içerisinde tüm sebze ve meyveleri rendeleyebilirsiniz. Doğrayıcıda ise tüm besinleri çok kısa sürede paramparça edebilirsiniz. Turbo ve normal olmak üzere iki güçte çalışır. Parçalamak istediğiniz besinin zorluğuna göre hızını siz belirleyebilirsiniz. Çubuk blender ve mikser ucu adaptöre takılarak kullanıma hazırlanır. Yine turbo ve normal hız kademesi bulunan tuşlar ile hızlı bir şekilde nefis çorbalar hazırlayabilir, leziz bir kek harcı yapabilirsiniz. Karaca Powermix serisi, 2 parçadan oluşan bu serinin toplam 3 programda çalışıyor. Ice crush programı buz kırmada, smoothie programı, smoothie gibi sıvı içecekleri hazırlamada, interval programı ise katı ve sıvı formdaki meyve ve süt gibi karışımları hazırlar. Turbo ve normal olmak üzere iki kademe hızı bulunan bu seri için, istediğiniz hızda bol vitaminli içecekler hazırlayabilirsiniz. Karaca çubuk blender, birçok rengine göre serisi olan, 2 parçadan oluşarak çok kolay bir kullanıma sahiptir. Turbo ve normal hız kademesiyle çırpılacak besine göre hızı ayarlanabilir Parçalara kolay ayrılabilir ve kolayca birbirine geçer. Sebzelerinizden ve meyvelerinizden mükemmel püreler, çorbalar ve birçok sos çeşidi hazırlayabilirsiniz. Karaca Blackgold serisinin el mikseri, 3 parçadan oluşur. Gövdesine kolayca takılan çırpma aparatı ile kek harcı, sos, krema gibi birçok leziz besinler hazırlayabilirsiniz. Yoğurma parçasını kullanarak ta poğaça, ekmek, kurabiye gibi hamur işlerinin hamurlarını elinizi hiç yormadan pratik bir şekilde hazırlayarak, afiyetle yiyebilirsiniz. Karaca antrasit serisinin mutfak robotu, doğrama ve rendelemeye yarayan iki parça ve çubuk blenderden oluşur. Doğrama, rendeleme, çırpma için ayrı haznesinin bulunması mutfakta pratiklik sağlayarak, başka mutfak eşyasına gerek kalmaması açısından avantaj sağlar. Katı besinleri aparatı sayesinde çabucak doğrar ve parçalar. Rendeleme özelliği sayesinde pratik bir şekilde sebze ve meyvelerini rendeyebilirsiniz. Hazne kullanılmadığı zaman çubuk blender olarak kullanılarak leziz ayranlar, içecekler ve çorbalar hazırlayabilirsiniz.

Karaca Blender Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karaca Blenfit Serisi, 4 parçadan oluşur. Karaca blender seti fiyatı oldukça uygundur. Sebzeleri spiral doğrama aparatı, haznesi, klasik doğrayıcısı, el mikseri ve çubuk blenderden oluşan set, paslanmaz çelikten üretilen bıçakları sayesinde uzun süre kullanım sağlar. Patates cipsi, makarna kesme, kıyma hazırlama gibi birçok fonksiyonu olan bu aletin gövdesi sağlam plastikten yapılmıştır. Ergonomik olup, ayaklarında bulunan kaydırma ayakları sayesinde kolay kullanılır. 1000 watt güce sahip normal ve turbo hız ayarı vardır. Emniyet kilidi olup sayfamızda kırmızı ve pembe serilerini bulabilirsiniz. Karaca Powermix serisi, gövdesi sert plastikten yapılmıştır. Sürahisi sağlam camdan üretilmiştir. Çelik bıçak özelliği sayesinde, kesinlikle paslanmaz. 1.8 litre sürahi hacmi bulunan serinin 3 programı, 9 hız ayarı ve 1000 watt gücüne sahiptir. Kaymayı engelleyen silikon ayakları ile sert cisimleri bile kısa sürede parçalar. Özellikleri ile göz dolduran bu ürünü sayfamızdaki kampanyalı fiyatıyla alabilirsiniz. Karaca blender setinin çubuk blenderi, 550 watt gücüne sahip, paslanmaz çelikten oluşmuş tırtıklı bıçaklara sahiptir. Isıya dayanıklı olup, meyve ve sebzeleri kolayca parçalar. Kolay ayrılarak kolay temizlenebilir parçalar oldukça ergonomik tasarlanmıştır. Turbo ve normal olmak üzere 2 hız kademesi bulunur. Karaca kırmızı, pembe çubuk blender modelinin birçok renkten oluşan serileri vardır. Oldukça şık tasarlanmış bu modeller, oldukça sayfamızda uygun fiyatlara satılmaktadır. Mikser seti karaca, Blackgold serisi 425 watt gücüne sahiptir. Siyah tasarımı ile yoğurma ve çırpma aparatları ve plastik gövdesiyle 3 parçadan oluşmaktadır. Paslanmaz çelikten oluşan parçalar asla zarar görmez ve uzun yıllar leziz yemekler yapmanıza yardımcı olur. Göz dolduran modeli ve şık tasarımıyla oldukça kampanyalı fiyatlara satılır. Karaca antrasit serisinin mutfak robotu, robot, hazne ve çubuk blender başlığı olmak üzere 3 parçadan oluşur. 1000 watt gücüne sahip olup haznesi 1,5 litre hacme sahiptir. Dilimleme, rendeleme ve çırpma özelliğine sahiptir. Bıçakları paslanmaz çelikten yapılmış, oldukça kalitelidir. Turbo fonksiyonu ve normal hız ayarı vardır. Silikon ayakları sayesinde hareket etmez.