Fiyat
Sürekli Buhar
Şok Buhar
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Taban
Fiyat Geçmişi
Tip
Su Kapasitesi
Voltaj
Priz Tipi
Otomatik Kapanma
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

King Ütü

" araması için 16 sonuç listeleniyor

King Ütü Modelleri ile Kırıklığa Son Trendyol'da!

Dış görünüş insanlık tarihinden itibaren en çok dikkat edilen konulardan biridir. Kıyafetlerin temiz ve tertipli olması dışarıdan iyi bir izlenim edinmesi sağlar. Kıyafetlerin tertibi ise tabiri caizse jilet gibi durması ile olur. Bu hususta her evin vazgeçilmez eşyası olan ütülere iş düşüyor. Bir ütüden ise beklenti genelde düzleştirmesi gibi dursa da aslında bakılması gereken birçok özelliği vardır. Çok çeşitli kumaşlarda kullanım sağlaması, ince ısı ayarlarının yapılabilmesi ve buhar gücü gibi ütü de dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. King ütü çok geniş ürün seçenekleri, ergonomik tasarımları ve uzun ömürleri ile bu alandaki en gözde ürünleri kullanımınıza sunuyor. Pratik kullanımı ile birçoğunuza külfet gibi gelen ütü işini zevkli ve kolay hale getiriyor. Ütü gerektiren eşyaların ütülenmesini hızlı ve eğlenceli hale getirmesi King ütü kullanıcı yorumları da ortak noktasını oluşturuyor. Kaliteli, zarif ve pratik tasarımları ile iş yükünüzü hafifletecektir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Çok çeşitli seçenekleri ile müşterilerine ürün sunan King ütü geniş bir yelpazeye sahiptir. King Glissa ütü kuru ve buharlı seçenekleri ile 2000 watt gücündedir. Dikey ütüleme imkânı ve çabuk ısınan özelliği ile hemen kullanıma hazır duruma gelir. Yine 2000 watt gücündeki King Fiora ütü de kuru ve buharlı ütüleme imkânı sunar. King Viola ütü kuru ve buhar fonksiyonuna sahip, kendi kendini temizleyebilen, 2600 watt güce sahiptir. Ayrıca gömlek yaka ve kolları için kolay ütüleme olanağı sağlayan özel bir ucu da mevcuttur. King Marino ütü 2800 watt güce sahiptir. Dikey bir şekilde, kuru ve buharlı ütüleme imkânı sunmasının yanında yüksek buhar oranı da kırışıklıkların kolaylıkla giderilmesini sağlar. Kısa zamanda daha az efor sarf etmek isteyenler için King Steamex ütü tercihleriniz arasında olabilir. 3000 watt gücüyle, hassas kumaşlarda parlama, yapışma olmadan güvenli bir ütüleme görevi görüyor. Bunların yanında ev işinizin yükünü daha da azaltmak için King dikey ütü ürünleri de mevcuttur. Yerinde kırışık giderici bu ütüler ile masa ile uğraşmanıza gerek yoktur. King Isabel ütü dikey ütüler arasında özel tasarımı ile en göze çarpanlardandır. Sizlerde kendinize ve evinize en uygun ürünü bu geniş yelpaze içinden seçerek edinebilirsiniz.

Kuru ve Buharlı Ütü

Kuru ve Buharlı Ütü

Kuru ve buharlı ütü arasında bazı farklar vardır. Bunların başında buharlı ütünün giysileri kurutabilme ve bu sayede hızlıca düzgün bir forma sokabilmesidir. Bir diğer fark ise kuru ütünün gücü genelde buharlı ütüden az olur bu yüzden de daha geç ısınır. Tabi ki bu farklara takılmadan her iki özelliği de bünyesinde barındırabilen birçok King Marka ütü mevcuttur. Bu sayede her iki fonksiyonun özelliğini de aynı anda kullanma olanağı bulursunuz. Ayrıca King buharlı ütü altında daha birçok özelliği de aynı üründe bulmanız mümkündür. Ütüden beklenilen her şey ve daha fazlasını tek üründe bir araya getirebilen marka sayesinde ütü işi zevkli ve pratik bir hale gelir.

Ütü İşinin Zevkli ve Hızlı Hali

Ütü İşinin Zevkli ve Hızlı Hali

Bazen üşenmeden dolayı ütüsüz çıkmayı göze almanıza da gerek kalmaz. Çok fonksiyonlu özelliği ile büyük bir rahatlık sunan ve vaktinizin de size kalmasını sağlamanın yanında King ütü fiyatları da yüksek performansına göre gayet uygundur. Bu kaliteli ürünlerin uzun ömürlü olması da sizi tekrar satın alma zahmetinden kurtarıyor. Siz de Trendyol'dan bu ürünlerin özellik ve yorum incelemelerini yapıp çok uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz.