Koton Erkek Şort Modelleri Kendi Tarzınızı Yansıtın

Koton, kadın, erkek ve çocuk olmak üzere birçok giyim ürünü satmaktadır. Elbise, etek, pantolon, ceket, mont, pijama, iç giyim ve daha birçok kategoride satış yapan firma, şort üretimi ile de adından bahsettirmektedir. Koton erkek şortları genç ve yetişkin olmak üzere her erkek tarafından giyilebilir.

Koton Erkek Şort Çeşitleri

Koton Erkek Şort Çeşitleri

Renk ve beden seçenekleri açısından da geniş bir çizgide yer alan ürünler, 29 bedenden 50 bedene kadar her bedene uyum sağlar niteliktedir. XL bedenlerine uygun üretimler de yapılmaktadır. Ülkemizde sıcak ve yüksek derecelerde geçen yaz mevsiminde ferah ve rahat kıyafetler tercih edilmektedir. Yaz mevsiminde askılı tişört, şort ya da atlet gibi ürünler giyilmektedir. Bu ürünler, daha fazla hava alarak vücudun terlemesini azaltır ve nefes almasını sağlar. Konforlu bir yaz mevsimi geçirmek isteyen kişiler, Koton erkek şort modelleri arasından zevkine uyan modeli tercih edebilir. Yaz mevsiminde tatil bölgelerinde ya da plajda rahat etmek isteyen kişiler farklı modellerde şortlara da bakabilmektedir. Koton erkek şort spor bir tarzı olanlar ya da klasik giyinen kişilere hitap edecek niteliktedir.

Yeni Nesil Koton Erkek Şort Çeşitleri

Yeni Nesil Koton Erkek Şort Çeşitleri

Tatil bölgelerinde sıcak havalar hakim olduğu için kullanıcılar rahat olmak istemektedir. Şort üretiminde penye kumaş da tercih edilmektedir. Penye, pamuklu malzeme ile üretildiğinden terlemeyi azaltır. Vücudun hava almasına yarayan, kolay bir şekilde temizlenen kumaş, farklı renkleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Havuz ve denizde kullanılmak üzere üretilen Koton erkek deniz şort genellikle polyester malzeme ile üretilmektedir. Suya dayanıklı ve çabuk kuruyan kumaş özelliğine sahip ürünler, genellikle belden lastikli olur. Bu ürünler, önden bağlanacak şekilde ipli bir tasarıma sahiptir. Diz altına inen ya da dizden yukarıda olan modeller, kullanıcıların rahatlık isteği düşünülerek üretilmiştir. Tatilde ya da günlük hayatta rahat bir yapıya sahip olması nedeniyle Koton erkek kargo şort modelleri de çok sık tercih edilir. Genellikle sağ ve sol tarafta fermuarlı ya da açık cepler bulunur. Bazen arka kısımda da fermuarlı cüzdan cebi yer almaktadır. Ceplere telefon, cüzdan, kart gibi küçük şeyler konularak konforlu bir kullanım elde edilir. Koton erkek şortu farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile erkek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Konforlu ve Şık Koton Erkek Şort Modelleri

Konforlu ve Şık Koton Erkek Şort Modelleri

Bazı erkekler yaz mevsiminde şort giyerken normal mevsimlerde de pantolonlar gibi klasik ve karizmatik bir görüntü oluşturan tasarımları tercih etmektedir. Pantolon gibi klasik bir bel seviyesinde üretilen, cepli ve kemerli ürünler veya düşük bel ile üretilen kot pantolon gibi ürünler tercih edilmektedir. Bu tarz giyinen kişiler için Koton erkek jean şort modelleri üretilmektedir. Bu tarz ürünlerin üretiminde kot kumaş kullanılarak farklı tasarımlara imza atılmıştır. Kot şortlar, kısa pantolon tarzında ürünlerdir. Bu ürünleri araba sürerken, yürüyüş yaparken, evde ya da iş yerlerinde tercih etmek mümkündür. Şortlar boyları, kumaşları ve daha birçok detayları ile farklılık göstermektedir. Mavi renk seçenekleri ile yırtık blucin tarzında olan kot şortlar çok beğenilmektedir. Farklı renklerden oluşan şort modelleri arasında Koton erkek şort haki rengi dikkat çeker. İddialı rengi, kaliteli kumaşı ve farklı tarzıyla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yaz mevsimini rahat kıyafetlerle geçirmek isteyen erkekler tarafından fiyat durumu merak edilmektedir. Koton erkek şort fiyatları ürünlerin tasarımına ve renklerine göre değişmektedir. Satın almak isteyen kişiler zevklerine uyan ürünü seçerek fiyat araştırması yapabilir.