Beden
Yıldızlı Ürünler
Renk
Materyal
Boyut/Ebat
Özellik
Fiyat
Taban
Tema / Stil
Hav Yüksekliği
Üretim Şekli
Şekil
Saçak Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Koza Halı

" araması için 316 sonuç listeleniyor

Sevilen Renk ve Desenlerle Koza Halı Modelleri Trendyol'da!

1960’larda başladığı serüvenine bugün global bir firma olarak devam eden Koza halı ürün çeşitliliği ile dikkat çeker. İnsan sağlığı açısından herhangi bir tehlike teşkil etmeyen bu ürünler, evinizde mobilyalarınızın kalitesini kanıtlayan önemli detaylardan bir tanesidir. Müşteriler, ev dizaynında geniş bir yeri olan modelleri tercih ederken bir hayli zorlanılır. Bazıları için görsellik önemli olsa da bazıları temizlik aşamasına, bazı müşteriler de ölçülere dikkat eder. Ürün seçiminde görsellik kadar önemli olan bir öge de kalitedir. Bunlar herkes tarafından değiştirilemeyen ve uzun yıllar kullanılan dekorasyon parçalarıdır. Koza halı modelleri bu anlamda müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Yün üretimlerin yanı sıra pamuklu, akrilik, polipropilen ve polyester kumaşlardan imal edilen bu seçeneklerin temizliği de bir hayli kolaydır. Ürün seçiminde sahip olduğu özelliği kadar teması da önemli bir faktördür. Bu temalar ise zevklerinize ve mobilya seçimlerinize göre yapılmalıdır. Modellerin mobilya ile bir bütün olmaması, renk uyumu olması ve uyumsuz durmaması önemlidir. Son yıllarda figürlü, modern ve eskitme tasarımlar çokça tercih edilirken, klasik modellerden vazgeçmek de mümkün değildir. Yünlü klasik çeşitler genelde püskül detaylı olup, evlerinizin şık bölümlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz tarzdadır. Yün malzemelerle tezgahlarda teknolojik ekipmanlar kullanılarak özenle dokunmakta ve farklı yüksekliklere sahip olarak üretilir. Farklı renklerden oluşan bu seçeneklerin saçakları düz olabileceği gibi örgülü de olabilir. Son yıllarda Koza halı retro modelleri de çok dikkat çeker. Retro kelime anlamı olarak geriye doğru manasına gelir. Geçmişe ait, geçmişe yönelik, geçmişi yansıtan ve geçmişi kapsayan anlamlarına gelen bu kavram ürün sektöründe de kullanılır. 60’lı ve 70’li yılların izlerini taşıyan bu seçenekler için retro koleksiyonu hazırlanmış, bej, siyah gibi renkler ile çeşitli geometrik şekiller üzerinde kullanılır. Yani retro yalnızca belli bir dönemi ifade eder. Ancak vintage olarak adlandırılan seçenekler ise geçmişin modasını yansıttığı için bu ismi alır. Retro belirli bir yıl ile sınırlıyken ve yalnızca o yıla ait modayı ifade ederken vintage tarzı genel olarak geçmişi kapsar. Sayısız avantajlara sahip olmak için Trendyol'dan Koza halı satın alabilirsiniz.

Dekoratif Tarzıyla Koza Halı Çeşitleri

Dekoratif Tarzıyla Koza Halı Çeşitleri

Halı seçimi ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Koza jüt halı yorumları incelendiğinde müşterilerin ürünlerden oldukça memnun olduklarını dile getirir. Kenarları sökülme yapmayan, yıkandıkça rengi atmayan bu tasarımları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aslında sağlanan memnuniyet ürünün kalitesi kadar müşterilerin elinde olan bir faktördür. Ürünler, doğru alanlar için tercih edildiğinde uzun ömürlü bir kullanım yakalamak kolaydır. Ayrıca bu seçimde ev dekorasyonu da önemli bir faktör olur. Duvar rengi ve mobilyaların tarzı bu konuda sizlere ipuçları verir. Geçmiş yıllardan beri bu ürünlerin çok büyük ve kalın olması uygundur. Sobalı evler sebebi ile sıcak tutar anlayışı ile kalın modellere yönelinir ve bunlar mobilyaların alt kısımlarına konulur. Ancak evlerin sıcak olması ev dekorasyonunda mobilyaları tamamlayıcı bir parça olarak görev alması sebebi ile yünlü çeşitler dahi belirli bir hav yüksekliğine sahip olarak üretilmeye başlanır. Koza yolluk kategorisinde de karşınıza pek çok model çıkar. Antre ve dar alanlar için tercih edebileceğiniz yolluklarda farklı desen ve tarzlar söz konusudur. Yünlü yollukların yanı sıra kaydırmaz taban ince yolluklar de antre ve koridorları süsler. Eve girişte içinizin açılması ve evinizin aydınlık bir görünüme kavuşması amacı ile tercih edeceğiniz modellerin canlı renklerden oluşmasına ve desenli olmasına özen gösterebilirsiniz. Yolluklar, koridor genişlik ve boylarına göre şekillendirilir. Eni 1 metre, 1,5 metre olan yollukların yanı sıra asimetrik kesim yolluklar da koridorlarda şık görünür. Artık antreler ve koridorlar da boydan boya kaplanmamakta ve kullanım kolaylığı sağlaması bakımından parçalar satın alınır. Örneğin L şeklinde bir koridorunuz varsa uzun uzantı için iki parça ve kısa uzantı için tek parça olmak üzere toplamda 3 parça yolluk almanız temizlik sürecini kolay hale getirir. Koza Loft halı koleksiyonunda da geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Oldukça modern bir görünüme sahip olan bu seçenekler 9-10 mm hav yüksekliğine sahiptir. Ayrıca akrilik ve polipropilen iplik kullanılarak imal edilen bu çeşitlerin üretiminde teknolojik ekipmanlar kullanılır. Şayet evinizde monoton bir hava söz konusuysa, bunların renk çeşitliliği sayesinde bu havayı dağıtabilirsiniz. Pastel renkler ile içiniz açılırken aynı zamanda trendlere uygun bir ürün sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yıkama noktasında da belirlenen kurallara uyulması halinde halınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Koza halı tavsiye edilen bakım ve temizlik aşamalarına dikkat edilerek uzun süre boyunca korunabilir. Ürünleri yıkama sürecinde ağartıcı madde kullanılmaması gerekir. Ürünler ıslak bırakılmamalı, güzelce yıkandıktan sonra kurutma sürecine tabi tutulmalıdır. Ayrıca saçaklı olanların saçak kısımlarına çok fazla işlem yapılmamalıdır. Aksi takdirde saçaklar kopabilir ve bu da kötü bir görünüme sebebiyet verebilir. Her alana uygun seçenek sunan kategoriye Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Koza Halı Özellikleri

Kullanışlı Koza Halı Özellikleri

Model konusunda geniş bir ürün yelpazesi olan Koza halı fiyatları da ürün çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Ürünün hav yüksekliği, kalınlığı, dokuma şekli, kullanılan ipliklerin kalitesi ve ölçüsü fiyatlar üzerinde etkili olur. Kampanyalı olarak satışı yapılan bu modeller indirimli fiyatları ile dikkat çeker. Koza halı kampanya seçenekleri oldukça avantajlıdır. Modern ya da eskitme tarza sahip olan bu ürünleri evinizin her alanında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Altın varaklı olanlardan geometrik desenlere, eskitme kupa desenli olanlara kadar aradığınız her türlü deseni ve tarzı bulabileceğiniz bu ürünler, uygun fiyatlı olarak satılır. Hazırlanan koleksiyonları inceleyerek dilediğiniz model ve ölçüyü satın alabilirsiniz. Koza Nirvana adı verilen koleksiyonda eskitme tip olanlarda yer alır. Özel olarak renklendirilerek hazırlanmış olan polyester iplikler kullanılarak üretilen bu seçenekler, tezgahlarda üretilerek, 15 renk geçişi sağlanır. Kendinden saçaklı olan bu modellerin 7-8 mm havları bulunur. Klasik ya da country adı verilen tarz ile kolay bir şekilde kombin edilecek olan bu halılar ayrıca yine eskitme kırlentler ile hoş bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Sadeliğin şıklığından hoşlananlar için hazırlanan bu koleksiyonda çok farklı renkler de bulunur. Lacivert, bordo gibi renklerin yanı sıra multi adı verilen çok karışık renklere sahip olan çeşitler de koleksiyonda yer alır. Koza Icon halı modelleri ve fiyatları noktasında da yine karşınıza değişken seçenekler çıkar. Her bütçeye ve her tarza uygun modellerin yer aldığı çeşitli koleksiyonlardan oluşan modeller sade ya da karışık desenli olabilir. Mobilyalarınız hareketliyse sade modeller tercih edebileceğiniz gibi düz beyaz ya da eskitme model mobilyalar için de çok renkli ve karışık desenli çeşitlerde tercih edilebilir. Siyahtan pembeye, bejden laciverte kadar halılarda renk çeşitliliği dikkat çeker. Son yıllarda salonların ortasına serilen küçük boyutlu halılar tercih edilmekle birlikte yatak odası, mutfak, çocuk odası, giyinme odası ve banyolar için de değişik modeller yer alır. Kare ya da dikdörtgen modellerin yanı sıra, çeşitli figürlerden oluşan halılar ile de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Koza halı indirim fırsatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Koza Halı Çeşitleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Koza Halı Çeşitleri

Sarat desenlerinin olduğu bu modellerin soluk gibi bir görünümleri vardır. Son yıllarda eskiye dönüş ile birlikte retro ve vintage modeller çokça tercih edilir. Back to home adı ile anılan bu seçenekler püsküllü ya da püskülsüz olabileceği gibi, geçmişte dokunan el üretimlerine benzer. Bunlar country ya da klasik ev dekorasyonunda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bordo, lacivert, taş rengi, kahverengi gibi farklı tonlarda olanlar polyester iplikler kullanılarak tezgahlarda imal edilir. Vintage kategorisinde de ürün çeşitliliği bir hayli fazladır. Koza kilim çeşitlerinde ise geometrik şekilli olarak bu rengin kullanıldığı göze çarpar. Ürünün arta kalan kısımlarında ise kenar ve göbek detaylarının öne çıkması için renk kullanımı yapılmadan yalnızca desen çalışması yapılır. Ayrıca göbek detayları ve kenarındaki çizgilerin içerisinde bulunan sarmaşık deseni de ürüne farklı bir hareket katar. Bunlar düz ve kısa püsküllerden oluşur. Polipropilen ve akrilik ipliklere çökme efekti verilerek oluşturulan siyah halılardan bir tanesi de Nazlı koleksiyonunda yer almakta ve son yılların modası olan mermer desenine sahiptir. Koza Shaggy halı modelleri de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu halıları da yine evinizin her köşesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Modern çizgileri ve oldukça farklı renkleri ile dikkat çeken Shaggy tarza eklenen püskül detayı da hareket katar. Çok sık olarak dokunan bu çeşitlerde iplik olarak parlak polyester kullanılır. Klasik ve zengin görünümlü salonlarınızda, mütevazı oturma odalarınızda, kız ve erkek çocuk odalarında, yatak odası ve mutfaklarda gönül rahatlığı ile bu modelleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evin her alanına uygun seçenek sunan markanın ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Koza Halı Seçenekleri

Her Tarza Uygun Koza Halı Seçenekleri

Klasik tasarımların yanı sıra Koza Flokati halı kategorisi ile de dikkat çeker. Salonların, oturma odalarının orta kısımlarına serilecek olan bu kilimler oldukça kullanışlı ve şık bir görünüme sahiptir. Kilimlerdeki renk geçişleri ile kullandığınız alanlara hareket katabilir ve aynı zamanda kolayca dekore edebilirsiniz. İnce örgü saçakları olan bu kilimler, polyester ve doğal pamuk ipliklerden üretilir. Farklı geçiş renklerinden ve ana renklerden oluşan bu kilimler ile evinizin dekorasyonu da kolay bir hal alır. Özellikle klasik tarzdan hoşlanan ve eskiye dönmek isteyenler tarafından tercih edilen bu kilim modelleri özel dokunuşlar ile hazırlanır ve kombin edilmesi de oldukça kolaydır. Lacivert, bordo gibi renklerin kilimlerde kullanıldığı göze çarpar. Koza halı kullananlar ürünlerden oldukça memnun olduklarını dile getirir. Dilediğiniz tarzda ve renkte ürünü bulabileceğiniz ve evinizde farklı rüzgarlar estirebileceğiniz bu modeller sayesinde farklılığı yakalayabilirsiniz. Yeni evlenenler, evini yenileyenler tarafından tercih edilen şık modeller ile monoton havadan kurtulabilirsiniz. Marka tarafından piyasaya sunulan koleksiyonlardan biri de Koza Nevizade olarak karşınıza çıkar. Modern tezgahlarda oluşturulan bu koleksiyonda çekme efektleri kullanılır. 12-13 mm hav yüksekliğine sahip olan bu üretimde ise özel yün ile tuşeli akrilik kullanılır. Bu sayede ürünlerin kadifemsi ve gömmeli gibi bir görüntüsü olur. Bu koleksiyonda genel olarak bej, yeşil, mavi, pudra gibi renkler yer alır. Bu akrilik olanların ölçüleri de birbirinden farklıdır. Koza Bordür halı çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Eskitme tipte olmayan bu seçeneklerin desenleri eskidir. Saray halılarına benzeyen bu halıların genel olarak orta kısımlarında detaylar bulunur ve kenarlarında dolu şeritler yer alır. Geleneksel ve modern motiflerin yer aldığı koleksiyona ulaşmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Koza Halı Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesiyle Koza Halı Modelleri

Polipropilen iplikler ile üretilen Koza Pera halı koleksiyonunda da geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Modern tezgahlarda dokunan bu halıların hav yükseklikleri 11-12 mm civarında olur. Saçaklı ya da derili olarak üretilen bu modeller klasik olmakla birlikte, aynı zamanda evleriniz için lüks bir görünüm sağlar. 8 ana renkte üretilen bu seçenekler, farklı renkleri ile her türlü mobilyaya uyum sağlar. Zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak olan bu koleksiyonda yer alan modeller oldukça şıktır. Sezonun trendlerini yakından takip eden kişiler tarafından sevilen ve beğenilen bu model sayesinde eskitme tarzı mobilyalarınızın modası hiçbir zaman geçmez. Farklı renklerin ve modellerin yanı sıra gri rengi de sıklıkla tercih edilen renklerden bir tanesidir. Gri, halıda kullanılan avantajlı bir renktir. Farklı tonlarının olması ve kiri göstermemesi sebebi ile herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılan bu renk, farklı koleksiyonlarda boy gösterir. Son yıllarda özellikle modern ve geometrik desenli çeşitlerde karşınıza çıkan bu renk, sarı ile birlikte eşsiz bir uyum yakalamanıza yardımcı olur. Son yılların trend renklerinden olan antrasit ve hardal da evinize şık ve modern bir görünüm sağlar. Gri rengin yanı sıra Koza Kanyon halı siyah rengi ile de çok fazla tercih edilir. Halı ve kilimlerde kullanılan siyah renk ile şık bir görünüm yakalarken her türlü mobilyanız ile bu modelleri kolayca kombin edebilirsiniz. Koza Merlin halı çeşitleri oldukça fazla olmakla birlikte koleksiyonda yer alan renk ve model çeşitliliği de bir hayli fazladır. Şık ve estetik ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Koza Halı Fiyatları

Bütçenize Uygun Koza Halı Fiyatları

Koza Zingaro halı koleksiyonunda da polipropilen ile polyester iplikler kullanılır. Bu ipliklere çökme efekti verilir. Kendinden püsküllü olarak üretilen bu koleksiyonda 13 ana renk geçişi bulunur. Keçelenme, tüy toplama ya da tüy dökme yapmayan bu halılar 13 mm hav yüksekliğine sahiptir. Teknolojik tezgahlarda özel olarak dokunan bu model, modern ve sade olup şıklık yakalamanız noktasında sizlere yardımcı olur. Her zevk için uygun bir model ve rengi barındıran koleksiyonu incelediğinizde büyülenebilirsiniz. Ayrıca Koza yolluk fiyatları da merak edilen konulardan bir tanesidir. Yolluğun ölçüsüne, kullanılan ipliklere, kalınlığa, taban şekline göre yolluk fiyatları da değişkenlik gösterir. Koza dekor halı çeşitlerinin yolluk modelleri kategorisinde de çok fazla ürün bulunur. Bu ürünler her türlü tarza hitap ederken evinizin antre ve koridorları için kullanılmak üzere üretilir. Yolluk modelleri de eskitme olabileceği gibi modern çizgilerden de oluşabilir. Burada baz alınacak olan nokta sizlerin zevkidir. Koyu ya da açık renk tercihlerinin yanı sıra desen tercihlerini de yine zevkleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Püsküllü yün üretimlerden ince kaydırmaz çeşitlere kadar pek çok modelin yer aldığı kategoriyi inceleyebilirsiniz. Koza halı online satış seçenekleri ile karşınıza çıkar. Trendyol tarafından indirimli olarak satışı yapılan modelleri inceleyerek tamamını indirimli olarak satın alabilirsiniz. 50x57’den 200x200 ölçülerine kadar bulabileceğiniz modeller ile ister halı ister kilim, isterseniz de yolluk sahibi olabilirsiniz. Özel dokunuşlar ve özgün tasarımlar ile hazırlanan bu seçenekleri evinizde bulunan diğer aksesuar ve mobilyalarınız ile kombin ederek ister klasik isterseniz de spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Ev ve ofislerde kullanıma uygun olan tasarımları Trendyol üzerinden satın alarak, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.