placeholder
"

KRISTE BELL

" araması için 1056 sonuç listeleniyor

Kriste Bell

Kriste Bell ile Modanın Nabzını Tutun

Kriste Bell spor ayakkabı modelleri her kadının tercihi olmayı, renk çeşitliliği ve rahatlığı sayesinde başarabilmektedir. Konforlu olarak tasarlanmış modelleri ile hem şıklığı yakalamak hem de ayak sağlığını korumak mümkün olabilmektedir. İnce detayların ustalıkla kullanıldığı her model, şıklığı temsil etmektedir. Ayakkabının tabanına işlenmiş hologramlar ve renklendirmeler sayesinde pek çok kıyafet ile uyum sağlayarak, pek çok kombini tamamlayabilmek mümkün olmaktadır. Şeffaf detaylı spor ayakkabı tasarımları ise, pek çok kadının hem günlük hem de iş hayatında tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. İş kombinleri ile uyumu yakalaması sayesinde hem günlük kullanımda hem de iş hayatında kolaylıkla tercih edilmektedir. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar ise, jean kombinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir. Ayakkabı kombinlerin tamamlayıcı olduğu için pek çok kadın sade bir giyim tarzının altına tercih ettiği renkli modeller sayesinde oldukça şık bir görünüm kazanabilmektedir. Beyazın üzerine işlediği farklı desen motifleri ile şık ve farklı bir tarz yakalayabilmek mümkün olmaktadır. Taban yapısı, vücut ağırlığını desteleyecek biçimde tasarlandığından dolayı, ayak hareketlerini kolayca kavrayabilmekte ve hayatın akışına uyum sağlayabilmektedir. Kriste Bell babet modelleri pek çok kadının kullandığı ve tercih ettiği popüler modeller arasında yer almaktadır. Günlük, gece, iş ve daha pek çok alanda kullanıma uygun olduğundan dolayı, şık kombinlerin tamamlayıcısı olarak bilinmektedir. Babet modelleri arasında farklı olarak tasarlanmış pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller arasında bulunan, küçük zımbalar ile işlenmiş sivri burun tasarımlara eklenen püskül detayı sayesinde şık ve estetik bir görünüm kazanabilmek mümkün olmaktadır. Kenar boyunca işlenmiş zımba detaylı modeli ise, tercih edilen diğer popüler modeller arasında yer almaktadır. Ustalıkla işlenen detayların yanı sıra ayak sağlığı ve konforu açısından oldukça rahat kullanıma sahip olmaktadırlar. Taban ve beden uyumunu yakalayabilmesi sebebi ile ayakların yorulmasını ve ağrımasını engellemek mümkündür. Kriste Bell sandalet modellerinde kullanılan platin ve rose renkler sayesinde şıklığı yakalamak mümkün olabilmektedir. Bilekten bağlamalı olan modellerde bulunan küçük parlak detaylar sayesinde tüm giyim tarzlarına kolayca uyum sağlayabilmektedir. Parmak ucu ve topuk boyu uyumu ile ayak sağlığını koruması bakımından pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kauçuk taban yapısı sayesinde hareketi kolaylaştırabilmekte ve ayaklara yapılan baskıyı azaltabilmektedir. Üstten lastikli, parlak desenler ile süslenmiş modeli, jean veya şort kombinlerinde pek çok kadın tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

Kriste Bell Şıklığı ile Işıldayan Kombinler

Kriste Bell çizme modelleri arasında bulunan diz altı çizme seçenekleri, en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Zorlu hava koşullarını kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiş konforlu yapısı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kaymaz kauçuk taban sayesinde kar, buz gibi pek çok etkende kolaylıkla yürüme imkânı sağlamakta olup, süet yapısı sayesinde de rahat hareket etme imkânı sunabilmektedir. Tabanın hemen üzerine işlenmiş parlak detayları sayesinde her tür kombine uyum sağlayabilmektedir. Kirste Bell bot modelleri arasında her yaş grubuna ve her tarzdan kadına hitap eden tasarımlar bulunmaktadır. Topuklu, az topuklu ya da kar botu gibi modelleri ile her alanda kullanım imkânı bulunmaktadır. Rahatlığın yanı sıra her kombin ile uyum sağlaması sayesinde pek çok kadının haylindeki ürünü bulabilmesini sağlayabilmektedir. Kürk, boncuk, taş gibi detaylar ile süslenmiş modelleri sayesinde kadınların popüler tercihleri arasına girebilmeyi de başarmaktadır. Kaymaz taban, su geçirmez yapı ve şıklığın bir arada bulunduğu ürünleri kullanan herkes memnuniyetini ve kullanıma devam ettiklerini belirtmektedirler. En popüler tercihlerden biri olan kalın topuklu ayakkabı modelleri topuk kısmına işlenmiş farklı taş detayları ile şık bir görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra süet yapısı sayesinde de ayağı kolayca kavrayabilmekte ve rahat hareket sağlaması bakımından pek çok alanda kullanılabilmektedir. Kriste Bell terlik, rahat yapısı ve ayak sağlığını koruyan ortopedik tasarımlarının yanı sıra her kadın tarafından beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Genellikle yaz aylarında tercih edilen bu ürünler, ayağın hava almasını sağlayarak ayak sağlığını büyük ölçüde koruyabilmektedir. Taban yapısı sayesinde topuk ve parmak uçlarında oluşabilecek baskıyı ortadan kaldırabilmektedir. Kriste Bell yeni sezon ayakkabı modelleri, tüm kadınların hayalindeki ayakkabıyı bulabilmesi adına, uzman kişiler tarafından tasarlanarak üretilmektedir. Bu kapsamda farklı renk ve desen seçenekleri ile her alanda kullanım sağlayabilmek mümkündür. Titizlik ve özveri ile üretilen yeni sezon ürünler ile ayakkabı modasını takip edebilme imkânı da bulunmaktadır. Günlük kombinlerle ayakkabı uyumunu detaylar ile yakalamak adına pek çok farklı tasarımlarda ürünler bulunabilmektedir. Bu bakımdan Kriste Bell, her yaş ve meslek grubuna ait tüm kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Etek, pantolon, jean, şort gibi pek çok kıyafetin altına uyum sağlayabilen pek çok ürüne ulaşabilmek mümkündür.

Kriste Bell Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayakkabının yanı sıra Kriste Bell rugan çanta modelleri de pek çok kadına hitap etmektedir. Bu kapsamda ayakkabı ve çanta uyumunu sağlamak adına istenilen tasarımda ürün bulabilme imkânı bulunmaktadır. Rugan yapısı sayesinde günlük veya gecelik olarak her alanda tercih edilebilecek tasarımlar mevcuttur. Çantaların askı tasarımlarında kullanılan zincir gibi detaylar sayesinde şık ve pratik bir kullanım sağlayabilmek mümkündür. Omuz askısının yanında elle tutulabilmesi için kısa kulp seçeneklerinin de bulunduğu çanta tasarımları ile farklı renk ve desenlerde kombinler ortaya çıkarmak mümkün olmaktadır. Ayarlanabilir askı yapısı sayesinde oldukça kullanışlı olmakla birlikte postacı veya çapraz çanta modellerini de bulunmaktadır. Fermuarlı, tokalı veya bağlamalı olarak ayarlanmış birçok farklı kilit sistemi ile güvenli bir seçim olarak kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Kriste Bell süet çanta modelleri ile süet ayakkabılara kombin yaparak daha estetik bir görünüm elde edilebilmektedir. Süet yapısı sayesinde her tarz ile kullanılabilmenin yanı sıra uzun süre dayanıklılığını koruyabilmektedir. Geniş renk skalası ve çeşidi bulunan bu ürünün portföy modelleri de bulunmaktadır. Kriste Bell beyaz çanta modelleri arasında oldukça farklı tasarım bulunmaktadır. Bu kapsamda sırt, omuz, portföy veya postacı gibi pek çok model ile beyazın buluşması sonucu ortaya çıkmış ürünlere eklenen detaylar ile de şıklık sağlanabilmektedir. Altın sarısı askı veya tokalar ile çeşitlendirilerek her kombin ile kullanım sağlanabilmektedir. Sırt çantası modelleri hem konfor hem de genişlik bakımından tercih edilen çanta tasarımları arasında yer almaktadır. Portföy modeller ise, genellikle gece şıklığı için tercih edilmekte olup, altın sarısı kaplama ya da pırlanta zımba detayları ile süslendiğinden dolayı pek çok kıyafet ile uyum sağlayabilmektedir. Yedek askısı sayesinde de pratik bir kullanım mümkündür. Kriste Bell yeni sezon çanta modelleri, her tarzdan kadının beğenisini toplamakta ve tercihleri haline gelmeyi kolaylıkla sağlayabilmektedir. Yeni sezon çanta tasarımları ile çanta modasını takip ederek, bu alanda seçimler yapılabilmektedir. Tüm çanta modellerinin yanı sıra laptop çantası veya evrak çantası gibi daha birçok çeşidi bulabilmek mümkündür. Ürünleri model, özellik ve fiyat bakımından Trendyol üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.