Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Topuk Tipi
Ortam
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Desen
Kullanım Alanı
Bağlama Şekli
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lacoste Ayakkabı

" araması için 447 sonuç listeleniyor

Lacoste Ayakkabı Modelleri ile Kendi Tarzını Yansıt

Modern tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Lacoste, ürettiği ayakkabıların modanın belirleyicisi olması ve klasikleşmesi ile de büyük ilgi görüyor. Spor ayakkabı konusunda klasikler arasında yer almayı başaran Lacoste ayakkabılar, gün geçtikçe daha çok ön plana çıkmayı da başarıyor. Lacoste ayakkabı hem kadın hem erkek hem de çocuklara hitap eden modelleri ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Sadece spor ayakkabı üretimi ile sınırlı kalmayan Lacoste ayakkabı, aynı zamanda günlük kullanım için tasarladığı ayakkabı modelleri ile de günlük şıklığınızı korumanızı sağlıyor. Hem şıklığından, hem de konforundan ödün vermeyen Lacoste ayakkabılar ile gün içinde hem rahat bir kullanım deneyimine, hem de şık bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Özel tasarımları ile ayakkabınızın şık olduğu kadar konforlu olmasını da gözeten Lacoste ayakkabılar, son yıllarda en çok ilgi gören ayakkabı markaları arasında yerini almayı başarıyor. Hem yenilikçi çizgisini koruyan, hem de trendi oldukça yakından takip eden Lacoste ayakkabı modelleri, çıkardığı her yeni model ile modanın öncülerinden biri olmayı da başarıyor. Genç yaşlı, erkek kadın ve küçük büyük her kesim için modeller üreten Lacoste ayakkabı, bu sayede oldukça hatırı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşıyor. Lacoste ayakkabılar, zarif sportif çizgileri, klasikleşen yapısı ve güçlü gövde malzemeleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Ayakkabı denilince akla ilk gelen markalardan biri olmayı başaran Lacoste ayakkabı, etkileyici tasarımları ve yenilikçi bakış açısı ile en çok talep gören ayakkabı markalarından biridir. Lacoste ayakkabı modelleri arasında; Lacoste bez ayakkabı, Lacoste fileli ayakkabı, Lacoste keten ayakkabı, Lacoste babet ayakkabı, Lacoste canvas ayakkabı, Lacoste cırt cırtlı ayakkabı ve Lacoste kumaş ayakkabı gibi çeşitli malzemelerden üretilen pek çok ayakkabı bulunurken pek çok da renkte ve desende Lacoste ayakkabıları bulunuyor. Lacoste ayakkabılar arasında pek çok renk seçenekleri bulunuyor, bunlar; Lacoste beyaz ayakkabı, Lacoste kahverengi ayakkabı, Lacoste gri ayakkabı, Lacoste mavi ayakkabı, Lacoste pembe ayakkabı, Lacoste mor ayakkabı ve Lacoste haki ayakkabı gibi pek çok zengin renk skalasından oluşuyor. Ayrıca; Lacoste bebek ayakkabı, Lacoste lifestyle ayakkabı, Lacoste çorap ayakkabı, Lacoste unisex ayakkabı, Lacoste kışlık ayakkabı Lacoste loafer ayakkabı, Lacoste ortholite ayakkabı ve Lacoste challenge ayakkabı gibi çok tercih edilen modelleri bulmak mümkün. Lacoste ayakkabılar, özel tasarlanan güçlü gövde yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sağlarken ergonomik tasarımı ile ayaklarınızın ayakkabının içinde rahat etmesini sağlar. Özel taban tasarımı ile de uzun yürüyüşlerde dahi ayağınızı destekleyerek çabuk yorulmanızı engeller. Yenilikçi ve modern tasarımı ile Lacoste ayakkabılar, sizi asla yarı yolda bırakmaz ve uzun ömürlü bir konfor deneyimi elde etmenize olanak tanır.

Lacoste Ayakkabılar: Hem Rahat Hem de Şık

Lacoste Ayakkabılar: Hem Rahat Hem de Şık

Ayakkabılar, günlük rutinin en vazgeçilmez öğeleri arasında en başlarda yer alıyor dersek yanılmış olmayız. Yolda yürürken, aşırı efor gerektiren sporları yaparken, iş yerinde, gece şık bir yemek davetinde yani aklınıza gelebilecek her yerde bir ayakkabıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayakkabılar, şıklığı kadar konforu ile de sizi tatmin edebiliyor olmalı. Çünkü ayakkabılar bizzat vücudun destek sisteminin bir parçası olan ayakları korumak ve desteklemek için kullanılırlar. Doğru tasarlanmamış bir ayakkabı vücudun destek sistemine ekstra yük binmesine sebep olabilir. Vücudun destek sistemine binen bu ekstra yük diz, bel ve sırt ağrılarına sebep olabilmektedir. Yani diz, bel ve sırt ağrıları çekiyorsanız bunun temel sebeplerinden biri de ayakkabılarınız olabilir. Vücudun destek sistemi olan diz, bel ve sırt sistemindeki ağrılardan kurtulmak için doğru tasarlanmış ayakkabılara ihtiyacınız var demektir. Ergonomik ve düzgün olarak tasarlanmış ayakkabılar, vücudunuz destek sistemine ekstra yük binmesini engelleyerek ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlarken olası ağrı oluşumlarının da önüne geçer. Lacoste ayakkabılar, pek çok testten geçirilerek ayak ortopedisi ve ayak ergonomisine uygun olarak üretildikleri için vücut destek sistemini yormaz, tam aksine vücut taşıma sisteminizi destekleyerek ağrı oluşumları ve yorgunlukların da önüne geçer. Lacoste ayakkabılar, ergonomik ve ortopedik tasarımları sayesinde uzun kullanımlarda dahi yorulmanızı önleyerek daha rahat bir kullanım deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Lacoste ayakkabılar, tüm modellerinde ergonomiyi ve şıklığı bir arada harmanlayarak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Lacoste ayakkabı çeşitleri arasından en çok tercih edilen modelleri arasında; Lacoste bez ayakkabı, Lacoste fileli ayakkabı, Lacoste keten ayakkabı, Lacoste çorap ayakkabı, Lacoste kumaş ayakkabı, Lacoste babet ayakkabı ve Lacoste canvas ayakkabı gibi ürünler bulunmaktadır. Lacoste ayakkabılar, ayrıca oldukça geniş bir renk ve desen skalasına sahiptir. Lacoste beyaz ayakkabıdan Lacoste kırmızı ayakkabıya, Lacoste pembe ayakkabıdan Lacoste mavi ayakkabıya kadar pek çok renk ve desende Lacoste ayakkabı bulabilmeniz mümkündür.

Lacoste Ayakkabılar ile Tarzını Yansıt

Lacoste Ayakkabılar ile Tarzını Yansıt

Şıklığı, zarafeti ve rahatlığı temsil eden Lacoste ayakkabılar, bu özellikleri sebebi ile de en çok tercih edilen ayakkabı markalarından birisi olmayı başarıyor. Dünya ayakkabı pazarında neredeyse tüm dünya ülkelerine ayakkabı ihracatı yapmayı başaran Lacoste, en çok tercih edilen ayakkabı üreticilerinden de biri konumunda yer alıyor. Hem birbirinden şık tasarımları ile her zevke hitap ediyor, hem de üstün malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor. Alanında oldukça iddialı olan Lacoste ayakkabılar, yenilikçi bakış açısı ile her döneme damgasını vurmayı başarıyor. İster klasikleri seven biri olun, isterseniz daha gösterişli spor ayakkabı modellerini seven biri olun tüm ihtiyaçlarınıza Lacoste ayakkabıda karşılık bulabilirsiniz. Kadın ayakkabılarından erkek ayakkabılarına, çocuk ayakkabılarından yetişkin ayakkabılarına kadar tüm kategorilerde üretim yapan Lacoste ayakkabılar, bu sayede oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor ve popülaritesi de gittikçe artıyor. Oldukça ilgi gören Lacoste ayakkabılarının başarısının ardında iki sebep yatıyor. Lacoste ayakkabılarının bu başarısının arkasında yatan ilk sebep, Lacoste ayakkabıların her zaman yenilikçi modeller üretiyor olması. Yenilikçi bakış açısı ile ürettiği modellerle güncelden geri kalmayan Lacoste, aynı zamanda ürettiği modeller ile de modanın öncülerinden olmayı da başarıyor. Lacoste ayakkabılarının başarısının ardında yatan ikinci neden ise üstün kaliteli malzemeden üretiliyor olması. Lacoste ayakkabılar, şıklığa verdiği önem kadar kaliteye de önem veriyor. Böylece hem konforlu, hem de uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunan Lacoste ayakkabılar, bu özellikleri ile de en çok tercih edilen ayakkabılar listesinde zirveye oynamayı başarıyor. Lacoste ayakkabılar, ergonomik olarak tasarlanmış gövde yapısı ile ayağınız ile tam bir uyum içerisine girer. Böylelikle daha sağlam bir tutuşa ve rahat adımlara sahip olursunuz. Özel taban yapısı sayesinde ayaklarınızı ve topuklarınızı destekleyerek ayaklarınızın rahat etmesini ve daha konforlu bir şekilde yürüyebilmenizi sağlar. Lacoste ayakkabı özellikleri ve tasarımları ile uzun kullanımlarda dahi ayaklarınızın rahat etmesini sağlayarak sizlere konforlu bir yürüyüş zevki verir.

Yüksek spor gerektiren aktiviteler için tasarlanan Lacoste spor ayakkabılar ise özel tutuşu ve desteği sayesinde rahat bir spor deneyimi elde etmenizi sağlar. Tasarımları ile artık klasikleşmiş ayakkabılar arasına giren Lacoste ayakkabılar, dünyanın hemen hemen her ülkesinde büyük bir pazar payına sahip. Ürün tasarımlarındaki zarafet ve üstün kaliteli yapısı ile en çok tercih edilen ayakkabı markaları arasında yer almayı başarıyor. Lacoste ayakkabıların başarısının arkasındaki bu sır yüksek konforlu ve yüksek kalitedeki işçilikle ayakkabı üretiyor olmalarıdır. Yüksek kalitede ve yüksek konforla üretilen bu ayakkabılar, tüm kullanıcılar için oldukça cezbedici hale gelmektedir. Lacoste ayakkabı, yorumlardan aldığı tam not ile başarısını pekiştirmeye devam ediyor. Kullanıcılarından tam not alan Lacoste ayakkabılar, konforlu ve kaliteli tasarımları için pek çok kalite kontrol testinden geçirilerek üretiliyor. Lacoste ayakkabı üretiminde yapılan bu testler, üretilen ayakkabıların hem kaliteli, hem de konforlu olmasını sağlıyor. Konfor ve kaliteden ödün vermeyen Lacoste ayakkabıları, ayakkabı sektöründe ayakkabı denilince ilk akla gelen markalardan biri olmayı da başarıyor. Ayakkabılar, günlük hayatın en vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor. Ayakkabılar sadece elbise kombinini tamamlayan öğeler olmakla kalmayıp aynı zamanda ayak ve vücut taşıma sisteminin sağlığı üzerinde büyük etkileri olan nesneler. İyi tasarlanmayan konforsuz bir ayakkabı, vücut taşıma sisteminize binen yükü artırarak diz eklemlerinizde, bel ve sırt bölgelerinizde çeşitli ağrıların oluşmasına sebep olabilir. Vücudunuzun taşıma sisteminin parçaları olan diz eklemleriniz, bel ve sırt bölgenizde oluşan ayakkabı sebepli ağrılardan kurtulmak için doğru tasarlanmış konforlu ve ergonomik ayakkabılar kullanmanız gerekmektedir. Ergonomik olarak tasarlanmış konforlu ayakkabılar, sizleri vücut taşıma sisteminizde oluşabilecek ayakkabı kaynaklı ağrılardan da kurtaracaktır. Lacoste ayakkabılar, ergonomik ve ortopedik özellikler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanan Lacoste ayakkabılar, özel tasarımları ile ayaklarınızı destekleyerek uzun vadeli kullanımlarda bile ayaklarınızı yormaz ve destekler. Özel tabanları sayesinde vücudunuzu desteklerken ayakkabı sebepli oluşabilecek diz eklemleri, bel ve sırt ağrılarından sizleri koruyarak konforlu bir kullanım deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Lacoste ayakkabılar, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Lacoste ayakkabılar içerisinde zevkinize uygun ayakkabılar bulmanız mümkün. Lacoste ayakkabılar geniş ürün yelpazesine sahip ürün çeşitliliğinin yanında pek çok desen ve pek çok renk seçenekleri de sunuyor. Lacoste ayakkabılar arasında geniş bir renk skalası mevcut; Lacoste beyaz ayakkabı, Lacoste kırmızı ayakkabı, Lacoste kahverengi ayakkabı, Lacoste gri ayakkabı, Lacoste mavi ayakkabı ve Lacoste pembe ayakkabı bunlardan sadece bazıları.

Lacoste Ayakkabı Fiyatları

Lacoste Ayakkabı Fiyatları

En trend ayakkabı modellerini sunan Lacoste markası, dünya ayakkabı pazarında en büyük paya sahip markalardan birisi olarak yer alıyor. Ürettiği her yeni model ile beğenileri üzerinde toplamayı başaran Lacoste ayakkabıları, moda tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Ayakkabılar sadece modaya uygun olarak tasarlanan öğeler olmayıp aynı zamanda insan sağlığı için de son derece önemli nesneler arasında yer alıyor. Doğru tasarlanmamış bir ayakkabı sadece ayağınızı rahatsız etmek ile kalmayıp aynı zamanda sebep olduğu duruş ve destek bozukluğu ile vücudunuzun taşıma sistemi olan omurgalarınıza baskı uygulayarak bel ve diz ağrıları çekmenize sebep olabilmektedir. Lacoste özel kalite kontrol testlerinden geçirerek ürettiği ayakkabılar ile bu sorunun üstesinden gelmeyi başarıyor. Özel kalite kontrol testlerinden geçen Lacoste ayakkabılar, insan ayak ergonomisi ve ortopedisine göre özenle şekillendirilerek tasarlanıyor. Bu sayede tüm Lacoste ayakkabı modelleri, hem ayaklarınızı rahat ettirirken, hem de duruş pozisyonunuzu koruyarak ayakkabı kaynaklı ağrılardan kurtulmanızı sağlıyor. Lacoste ayakkabılar, özel taban ve gövde tasarım malzemeleri ile ayaklarınızı destekleyerek uzun yürüyüş ve kullanımlarda dahi sizleri yormadan ayakkabıdan üstün performans almanızı sağlıyor. Fazla hareket ve efor gerektiren sporlarda da dahil olmak üzere rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ayakkabılar sayesinde yaptığınız spordan en yüksek verimi kolaylıkla alabilirsiniz. Lacoste ayakkabıların oldukça geniş desen ve renk yelpazesini olduğunu söylemek mümkün. En çok tercih edilen renkler arasında; Lacoste beyaz ayakkabı, Lacoste mavi ayakkabı, Lacoste siyah ayakkabı, Lacoste kahverengi ayakkabı, Lacoste gri ayakkabı ve Lacoste pembe ayakkabı geliyor. Ayrıca geniş bir model yelpazesi olan Lacoste’nin en çok tercih edilen modelleri arasında; Lacoste bez ayakkabı, Lacoste lifestyle ayakkabı, Lacoste fileli ayakkabı, Lacoste keten ayakkabı, Lacoste günlük ayakkabı, Lacoste kışlık ayakkabı ve Lacoste canvas ayakkabı gibi ürünler yer alıyor. Ayakkabı denilince akıllara ilk gelen ayakkabı üreticilerinden biri olan Lacoste, dünya ayakkabı pazarındaki payını büyüterek güçlenmeye devam ediyor. Sunduğu birbirinden özel modeller ile en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Lacoste, ürettiği her yeni model ile beğenileri üzerinde toplamaya devam ediyor. Birbirinden şık tasarımları ile her defasında adından söz ettirmeyi başaran Lacoste, geniş ürün yelpazesi ve üstün ürün kalitesi ile en çok tercih edilen ayakkabı markalarından biri olmayı başarıyor.

Ayakkabı denilince akıllara ilk gelen ayakkabı markalarından biri olan Lacoste, dünyanın hemen hemen her ülkesine ayakkabı ihraç ediyor. Sektördeki pazar payı oldukça büyük olan Lacoste, gün geçtikçe markasına güç katarak ilerlemeye de devam ediyor. Lacoste ayakkabılarının bu kadar sevilmesinin ve bu kadar talep edilmesinin elbette sebepleri var. Lacoste ayakkabılarının bu kadar çok tercih edilmesi altında yatan ilk sebep, yarattığı her ürünün bir moda ikonuna dönüşmesi. Yarattığı her ürünleri yeni trendlere ayak uydurmak ile kalmayıp aynı zamanda bir moda ikonu haline de gelen Lacoste ayakkabı modelleri, aynı zamanda kullanıcı konforuna da büyük bir önem veriyor. Kullanıcı şıklığı kadar kullanıcı konforuna da oldukça büyük önem veren Lacoste, her yeni modelinde yenilikçi tasarımları ile beğenileri üzerinde toplamayı başarıyor. Ayak anatomisine uygun olarak tasarlanan bu ayakkabılar, ortopedik tasarımları ile konforlu bir kullanım deneyimi sunmayı başarıyor. Ayak anatomisine uygun ortopedik tasarımları ile vücudunuzun taşıma sistemini desteklerken uzun kullanımlar da dahi yorgunluğunuzu en aza indirerek keyifli bir yürüyüş deneyimi elde etmenizi sağlıyor. Çünkü ayakkabılar sadece günlük kombinin bir parçası olmak ile kalmıyor vücut destek sistemi üzerinde de büyük ölçüde etkili oluyor. Kötü tasarlanmış ayakkabılar, ayak sağlığını bozmanın yanı sıra vücut destek sistemine de ekstra yük binmesine sebep olarak diz eklemlerinde, bel ve sırt bölgelerinde ağrılara sebep oluyor. Lacoste ayakkabılar, üstün konforlu tasarımları ile bu sorunun üstesinden gelmeyi başararak ayak ve vücut taşıma sisteminizi destekliyor. Lacoste outlet ayakkabı sezon sonlarında uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşmaktadır. Lacoste şık ve konforlu tasarımları ile hem günlük kullanımlarda, hem yüksek efor sarf edilen spor faaliyetlerinde, hem de kış gibi sert hava koşullarında mevsimsel kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Her zevke ve her ihtiyaca uygun olarak üretilen Lacoste ayakkabılar, zengin ürün yelpazesi ile sizlerle buluşuyor. Dilerseniz Lacoste indirimli ayakkabı zamanlarını takip ederek uygun fiyatlara istediğiniz ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Lacoste ayakkabılar, üstün konfor ve kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Tüm Lacoste ayakkabılarına Trendyol ayrıcalıkları ve kaçırılmayacak fırsatları ile ulaşabilirsiniz.