İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Parça Sayısı
Yaş
Seri
Karakter
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Lego Star Wars

" araması için 98 sonuç listeleniyor

Lego Stars Wars Firgürleri ile Sizleri Bekliyor

20 yılı aşkın süredir genç, yaşlı, çocuk olmak üzere herkese hitap eden tasarımlar üreten marka, Yıldız Savaşları hayranlarına çok uzaklardaki bir galakside kendi maceralarını yaşamanın bir yolunu bulmalarında yardımcı olur. Oldukça ünlü Lego Star Wars robotlarından biri olan R2-D2, herkesin beğenisini toplar. Lego Star Wars setleri içerisinde yer alan ürün, harika bir deneyim yaşatır. Bu destansı ürün, 2.314 parçadan oluşur ve yetişkinler için mükemmel bir oyun alanı yaratır. Dikkat çeken özellikleri arasında geri çekilebilir bir mini bacak, ufku taramak için dönen bir başlık, ön kapaklarda gizlenen araçlar ve kafada yer alan bir ışın kılıcı bulunur. Ayrıca özel bir Lucasfilm 50. yıl dönümü tuğlası da yer alır. Lego Star Wars Darth Vader kask, 834 adet parçadan oluşur. Küçük bir alan kapladığı için bunu kitaplığınızın bir köşesinde de sergileyebilirsiniz. Darth Vader, Yıldız Savaşları evreninde ilgi çekici kötü karakterlerden biridir. Yetişkinler, yaşam destek sisteminin gizli detaylarını içeren bu 834 parçalık setin tadını çıkarır. Lego Star Wars Mandalorian, sevilen yıldızların minyatür versiyonlarını oluşturmanıza olanak tanır. Bu parçalarla yapılan figürler, özgün ayrıntılarla doludur. Lego Star Wars Droid, 295 parçalı bir oyuncaktır, 10 yaş ve üstü için tasarlanır. Lego Star Wars Republic Gunship, yaklaşık 50 ila 55 santimetre ebatlarındadır. Geniş kanat açıklığı nedeniyle sergilemek için küçük bir sehpaya ihtiyacınız olur. Trendyol da Lego Star Wars oyuncaklarının tamamını bulabilirsiniz.

Birbirinden Etkileyici Blog Setler ile Eğlenceli Vakit Geçirin

Birbirinden Etkileyici Blog Setler ile Eğlenceli Vakit Geçirin

Marka, çoğu büyük gişe rekorları kıran Yıldız Savaşları serisinin temasını kullanarak birbirinden etkileyici blog setler sunar. Lego Star Wars oyunları oldukça rağbet görür. Marka ilk olarak 21. yüzyılda Yıldız Savaşları filmleri, Batman, Marvel Comics süper kahramanları ve Harry Potter kitapları gibi popüler kültüre odaklanarak tasarımlarını gerçekleştirmeye başlar. Lego Star Wars PS4 gibi bir dizi popüler minifigure aksiyon-macera oyunu da dahil olmak üzere, birden fazla elektronik oyunu piyasaya çıkarır. Lego Star Wars X Wing gibi yeni oyun setlerini hem erkek hem de kız çocuklarına hitap edecek şekilde tasarlar. Daha büyük çocuklara sunmak için ise karmaşık ürünler oluşturur. Müşterilerine oyun yoluyla hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmenin bir yolunu sunan marka, faaliyetlerini yeni dijital iletişimlere uyarlayarak ve müşteri taleplerini araştırarak yenilik yapmaya devam eder. Bu köklü idealler ve son teknoloji pazarlama karışımı, çocukların toplumsal değişimlere uyum sağlamalarını ve zorlu zamanlarda bile büyümelerini sağlar. Lego Star Wars figürlerini ve süper kahraman temalı oyun setlerini yaratmak için Disney, Marvel ve DC Comics ile ortaklık kurar. Bu sayede çok daha ulaşılabilir hale gelir. Robot setleri, yaratıcı çocuklar için olmazsa olmaz bir oyuncak haline gelir. Lego Star Wars Yoda oyun setini alarak Jedi Ustası Yoda ve ışın kılıcı ile heyecan verici savaşları oynayabilirsiniz. Gözde seçenekler arasında bulunan Lego Star Wars Battle on Scarif 75171 ürününü uygun fiyatlar üzerinden bulmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Lego Star Wars 501ST Battle Pack, kokpitten droidlere bakmanıza ve droidlere karşı saldırıya başlamanıza olanak tanır. Lego Star Wars Tie Fighter, çocuklar arasında oldukça popülerdir ve toplam 432 parçadan oluşur. Sıklıkla tercih edilen ve büyük ilgi gören bu tarz ürünler, çocukların yaratıcılığını geliştirmek adına oldukça faydalıdır. Siz de Lego Star Wars The Force Awakens gibi birçok oyuncak çeşidine sahip olmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Yıldız Savaşları Karakterleriyle Keyifli Oyun Saatleri

Yıldız Savaşları Karakterleriyle Keyifli Oyun Saatleri

Yıldız Savaşları temasına sahip olan ürünler, galakside yaşanan olaylarla ilgili figürlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Bu olaylar dizisi, sizi maceranın odak noktasına sürükler. Galakside yaşayacağınız serüveni dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Lego Star Wars the Skywalker Saga setinde 300’ün üzerinde figür vardır. Bu setlerinin çoğu, 9 yaş ve üzeri çocuklara yöneliktir. Technic setlerinden biri olan Darth Vader 8010 da bu tarz ürünlerden biridir ve sıklıkla tercih edilir. Lego Star Wars The Complete Saga içerisinde bulunan Obi-Wan Kenobi’nin düz uzun turuncu saçları vardır ve buna uygun sakalı bulur. Yeni nesil olan bu tarz oyuncaklarda akıllı saç kesimi özelliği bulunur. Bu karakter, detaylı cübbesiyle serinin öne çıkan isimlerindendir. Lego Star Wars Anakin ise Darth Maul ve Count Dooku gibi karakterlere karşı savaşlarda yer alan ismi temsil eder. Ünlü mavi ışın kılıcını kullanma şansını elde etme fikri çocuklar için heyecan verici olur. Lego Star Wars Darth Maul; Obi-Wan Kenobi ve Qui-Gon Jinn ile yapacağı son düello için kukuletasıyla kalan karakterdir. Lego Star Wars Clone Wars setinde yer alan heyecanlı ve farklı sahneleri istediğiniz yerde yeniden kurabilirsiniz. Markanın geliştirmiş olduğu setler, oldukça detaylı parçalara ve figürlere sahiptir. Lego Star Wars Millennium Falcon modeli, çocuklara ve yetişkinlere ilham verir. Yıldız Savaşları minyatürlerini ve oyuncaklarını sevenler için Lego Star Wars Stormtrooper, oldukça güzel bir hediye olur. Lego Star Wars C Wing, 8-12 yaş aralığı için uygundur ve toplam 730 parçadan oluşur. Lego Imperial Destroyer ile imparator olmanın keyfine varabilir ve yıldızlara hükmedebilirsiniz. Trendyol’da yer alan Lego Star Wars Microfighters gibi birçok ürün için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Heyecan Verici Yıldız Savaşları Setleri ve Kitleri

Heyecan Verici Yıldız Savaşları Setleri ve Kitleri

Markanın hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok seti ve kiti vardır. 1980 yapımı The Empire Strikes Back filminde ilk kez görünen ve en ikonik araç olan Lego Star Wars At At, 13 inç yüksekliğindedir ve 14,5 inç uzunluğundadır. Bu ilgi çekici ürünle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oldukça popüler olan Lego Destroyer ile 4700’den fazla Galaktik İmparatorluğu'nun bir simgesini oluşturabilirsiniz. Lego Star Wars Luke Skywalker ise kokpit için çıkarılabilir bir kanopinin yanı sıra, geminin içini oldukça ayrıntılı şekilde ortaya çıkarmak için dört kanatçık içerir. Kolay erişim için açılan üst paneller, dönen üst ve alt top taretleri, çift yaylı atıcılar, alçaltma rampası, açılış kokpiti ve yer altı bölmesi gibi detaylar ürünün öne çıkan özellikleridir. Toplam 1351 adet bloktan oluşur. Prequel üçlemesinin çarpıcı sahnelerinden biri ise Obi-Wan Kenobi'nin Mustafar Volkan gezegeninde Anakin Skywalker ile yaptığı düellodur. Bu düelloyu çağrıştıran Lego Star Wars karakterleri, son derece eğlencelidir. Obi-Wan Kenobi ve Anakin Skywalker minifigurde savaşta yıpranmış ve yanmış giysi süslemeleri kullanılır. Yedi yaş ve üstü için ideal olan bu kompakt oyuncaklar, kolayca sökülebilir ve taşınabilir. Lego Star Wars Clone Trooper, 10 yaş üstü çocuklar için göz alıcı bir set olarak ortaya çıkar ve heyecan verici yapısıyla çocukların gönlüne taht kurar. Lego Star Wars Gemisi ise 1.023 parçalık bir settir. Çift yaylı atıcılar, erişilebilir kargo ambarı ve kaçış kapsülü barındıran set, çok sevilir. Bu etkileyici gemi 5,5 inç yüksekliğe, 15 inç uzunluğa, 11 inç genişliğe sahiptir. Lego Star Wars General Grievous uzay aracı yapım oyuncağıyla yaratıcı oyun maceralarına atılabilir ve eğlenceli bir galaksinin kapılarını açabilirsiniz. Trendyol’da Lego Star Wars PS3 ürününe ve çok daha fazlasına ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Lego Star Wars Ne Zaman Çıktı?

Lego firması, 1949 senesinden beri oyuncak sektöründe faaliyet gösteren ve dünya oyuncak alanında en önde gelen firmalardan birisidir. En çok izlenen yapımların da oyuncaklarını yapan bu firma, Star Wars filmi çıktıktan sonra bu filmde bulunan karakterlerin de tasarımlarını yapmış ve piyasaya sürmüştür. 82 yılı aşkın süredir oyunca piyasasında hüküm süren firma, oyuncakların oluşum sürecini kullanıcıya bırakmıştır. Birbirine geçmeli şekilde ürettikleri oyuncakların birleşimi sonucu istenilen sonuç elde edilmektedir. Firma, Star Wars serisinde yaptığı özel karakterleri ürettiği zaman Lego’lar belli başlı bir sistem ve düzen dahilinde yerine yerleştirilmeli. Bunun nedeni, her parçanın yerinin belli olması ve belirli şekle ulaşmanın tek yolunun bu parçaların düzgün yerleştirilmesidir. Bazı oyuncaklarda belli başlı ulaşılacak şekil olmaması, kişinin hayal gücünü kullanarak şekiller oluşturmasına neden olur.

Lego Star Wars Kaç Parçadır?

Lego markasının Star Wars serisine özel pek çok çeşitte ürettiği oyuncak modeli vardır. Bu oyuncaklar genel olarak 50 parça ile 2500 parça arasında değişiklik göstermektedir. Oyuncak almak isteyen kişiler, ilgi alanlarına göre, Star Wars karakterlerinden kimi seviyorlarsa ona göre oyuncakları seçerler. Oyuncaklar, birbirlerine geçmeli şekilde satıldıkları için birleştirmeleri kullanıcı tarafından yapılır. Parçası çok fazla olan oyuncaklarda özellikle görselden yardım alınması gerekebilir. Parçaların doğru konulması, ürünün çalışması açısından oldukça önemlidir. Yanlış konulan bir parça o an sorun çıkarmasa dahi ilerleyen süreçte parçalar üst üste geldikçe sorun doğurabilir. Star Wars oyuncaklar, parça sayısına göre farklı yer kaplayacaktır. Lego oyuncakların genel özelliği olarak oyuncaklar birleştirildikten sonra bir biblo şeklinde kullanılabilir. Bu sebepten ötürü parça sayısı fazla olan ve birleştirildiğinde fazlasıyla yer kaplayan bir oyuncak alındıysa kişi, oyuncağı koyacağı yeri önceden ayarlamalıdır.

Lego Star Wars Kaç Yaş İçin Uygundur?

1949 yılında Danimarka çıkışlı olarak kurulan Lego şirketi, genel olarak ürettiği ürünleri 6 yaş ve üzeri kitle için kullanıma açar. Lego’ların birleştirilmesi için belli motor becerilerinin gerektiğinden ötürü bu aşamaya gelen kişilerin oyuncaklara erişimi önemlidir. Belli başlı hayal güçlerini harekete geçiren bu oyuncaklar, parçaları birleştiren çocuklar açısından gayet faydalı, yararlı bir aktivitedir. Star Wars karakterlerinden neredeyse hepsinin Lego’ları vardır. Yalnızca Star Wars değil, dünya üzerinde ünlü olan birçok yapımın da Lego’ları satışa sunulmuştur. 80 yılı aşkındır tüm dünya da oyuncak sektörüne yön veren firma, ürünlerinde insan sağlığına zararlı boyaları kullanmaz. Kaliteli üretimleriyle darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı ürünlerdir. 1980 senesinde çekilen ilk Star Wars filminin severek izlendiği gibi, Star Wars Lego’ları satışa sunulduğu ilk günden itibaren severek alınmaktadır. Kullanıcı değerlendirmeleri ve yorumlarını ürünleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.