İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Lego Creator

" araması için 473 sonuç listeleniyor

Lego Creator

Lego Creator İle Çocuk Gelişimi

Lego Creator İle Çocuk Gelişimi

Lego, Danimarka da 1949 yılında doğmuş en önemli ve kaliteli bir maket oyuncak markasıdır. Girintileri ve çıkıntıları olmasından dolayı çok rahat bir şekilde birleştirilebilmektedir. İlk zamanlar malzemesi ahşaptan olan Lego parçaları, zaman içinde plastik malzeme ile üretime devam etmeye başlamıştır. İlk zamanlardaki üretim aşamasında hiç ayrıntısı olmayan materyaller üretmeye başlarken zamanla kendini yeniledi ve tekerlekler, çubuklar, küçük insanlar ve elektrikli parçalar üretmeye başladı. Böylece Lego Creator artık her şeyi yapabilme lüksünü müşterilerine sunmuş oldu. Aslında çoğunlukla çocuklar amaç alınarak tasarlanan bu oyuncaklar günümüze dek yıllar geçtikçe yetişkinlere de hitap eden birçok ürün hayata geçirilmiştir. Böylelikle Lego oyuncak ürünleri artık her kitleye hitap etmektedir. Ve tüm bunlar doğrultusunda filmleri ve oyunları da piyasaya sürülmüştür. Lego Creator ile neler yapılır? Lego Creator ’ün sınırsız sayıdaki tasarım oyuncakları ile hayalinizdeki her türlü obje yapabilirsiniz. Tasarım harikalarıyla müşterilerine birbirinden farklı modeller sunmaktadır. Lego Creator Dinazor kutusunun içinden 3 adet değişik dinozor modeli yapılabilmektedir. Aynı zamanda kutudan çıkan materyallerle sadece dinozor değil akrep ve uçak maketleri de gerçekleştirilebilmektedir. Cezbedici renkleri ile çocukların akıllarını başından alan Ejderha Lego Creator açıkçası sadece çocukların değil yetişkinlerin bile ilgisini çekmekte ve kutudan oldukça büyük bir ejderha çıkmaktadır. Sadece bir ejderha değil sınırlarınızı zorlayarak daha farklı figürler de yaratabilirsiniz. Lego Creator kalitesi, kesinlikle tartışılmaz bir oyuncaktır hele bir de çocuğunuzun ilgisi var ise çok eğlenceli bir oyun halini alması kaçınılmazdır. Lego Creator Araba çok çeşitli ve popüler ürünlerine sahip olmakla birlikte. Lego Creator ev tasarım modelleri çok çeşitli ve birbirinden güzel olmakla birlikte çocuğunuzun ya da sizin istediği gibi bir ev tasarlaması mümkündür. Ayrıca sadece ev değil çocukları ve yetişkinleri oldukça heyecanlandıran Lego Creator karavan tasarımları çok dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

Gelişim Zamanlarına Göre Lego Creator

Gelişim Zamanlarına Göre Lego Creator

Lego creator setleri güzel setler olarak özgün parçalar içeren setler halinde ve bu setlerin büyük parçalar halinde olanları çok revaçtadır. Kutusunun içinden çıkan bu setler ile konu başlığı olan modeli oluşturmak mümkündür. Lego Creator ürünleri kaliteli midir? Bu teknik tasarımlar geometrik olarak oldukça ileri seviyede ve kurulumu kutudan çıkan basamaklı kitapçık sayesinde oldukça rahat, eğlenceli, dikkat çerçevesinde ve kaliteli zaman geçirilebilmektedir. Creator setler daha çok parçaları birleştirdikten sonra tam anlamıyla raflık modeller olabilmektedir. Lego Creator setleri minik ve büyük çocukların gelişim zamanlarına göre yani yaş gruplarına ayrılmış setleri ile birbirinden etkileyici modeller içermektedir. Çocuğunuzun yaşına uygun setten başlayarak (her yaşın setleri birbirinden farklı modeller içerir) her geçen yıl becerisi ve hayal gücü katlanarak zekâ gelişimine destek olan bir oyuncaktır. Lego Creator sualtı robotu aslında 4 yaş çocuklarında gayet rahat yapabilecekleri ve diğer yaş gruplarındaki çocuklar için çok güzel ve çok beğenerek yapacakları bir model olmaktadır. Kesinlikle bir desteğe ihtiyaç olmadan kendi başlarına Lego materyallerini birleştirerek tamamlayacakları sualtı robotu ile çok eğlenceli vakitler geçirebilmeleri söz konusudur. Aynı zamanda da bu modelde de diğer modellerdeki gibi 3 ayrı model yapabilme özelliğine sahiptir. Creator model Legolarla oynamak çocuklar için çok keyif ve eğlence içermektedir. 3 farklı model ve 3 adet kitapçıkla kutusundan çıkan Lego Creator uçak sayesinde çocuklarda mühendislik duygularını kabartan bu model hem bilgilendirecek, hem eğlendirecektir. Her bir parçası kalite kokan ve rengârenk parlayan bu Lego parçalarını birleştirmek ve ortaya çıkan sonuç sonrasında çocukların mutluluğu paha biçilemez. Lego Creator köpek balığı birçok kullanıcıya göre hayvan figürleri içerisinde en başarılısı olarak görülmektedir. Köpek balığının göz detayları özellikle dikkat çekmekte ve ışıkta parlama özelliği göstermektedir. Eklem yetisi etkileyici ve harika olan deniz hayvanlarına harika pozisyonlarda verebilme şansına sahip olunmaktadır. Köpek balığı birleşimi tamamlandıktan sonra yüzgeç, kuyruk ve ağız kısmının hareket ettirilebilmesi çocukları ayrıca heyecanlandırmaktadır. Lego creator lunapark setleri oldukça çeşitli ve eğlenceli modeller içermektedir. Atlıkarınca, hız treni, dönme dolap gibi setleri oldukça dikkat çekmekte ve çocukların çok severek ve eğlenerek birleştirdikleri ve sonrasında yine aynı heyecanla oynadıkları bir diğer settir lunapark seti.

Lego Creator İle Eğlenirken Öğrenme Sanatı

Lego Creator İle Eğlenirken Öğrenme Sanatı

Lego creator setleri kendi içerisinde kariyer yapılabilecek bir oyuncak olmakla birlikte birleştirmesi oldukça zevklidir. Elektronik parçalar üreterek level atlamış bulunan creator setleri teknik parçaları ve motorlu diğer tasarımları ile çokça tercih edilmektedir. Lego Creator oyun setleri aynı parçalardan 3 farklı model yapılabilme özelliğiyle meşhurdur ve Lego Creator roket yarış arabası da bunlardan biridir. Ve bu yüzden anne babalar ve çocuklar çoğunlukla bu setleri tercih etmektedirler. Bilim adamları ve filozofların tavsiye ettiği tek oyuncak olarak bilinen Lego çocukların zekâ gelişiminde ve hayal güçlerine sağladığı katkılar yadsınamaz. Bir nevi üç boyutlu yapboz olarak nitelendirebiliriz. Çocuklar ve yetişkinler için kafa dağıtıcı ve kaliteli zaman harcanacak çok değerli materyaldir. Sadece kitapçığına bakarak yapmak değil amaç yaratıcılığı arttırmak olmalıdır ve yaratıcılık kabiliyetini artırmak hedeflenmelidir. Helikopter Lego Creator yaratıcılık geliştirmek anlamında oldukça olanak sağlamaktadır. Yıllardır ilk günkü kalitede ve mükemmellikte ürün satan firma müşterilerini hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmamış her zaman kendini aşmıştır. Temalı setleri de bunların bir kanıtıdır. Kutunun içinden çıkan poşeti açtığınızda irili ufaklı birçok Lego parçasının tek tek birleştirip tek bir parça kalmamasına şaşırıp onca zamanın nasıl geçtiğine hayret ederek çıkan figüre hayranlıkla bakabiliyorsunuz. Modeli bitirmek her ne kadar mutlu etse de hemen akabinde mutsuzlukta yaratabilmektedir. Çünkü her seferinde tekrar tekrar yapma isteği uyandırmaktadır. Lego creator gemi teknik olarak Lego Creator roller coaster yaratıcılık, Lego Creator uzay mekiği hayal gücü geliştirme ve Lego creator modern ev tasarımcılığı gelişimi açısından çocuklar üzerinde pek çok olumlu etki bırakmaktadır. Bir çocuğa alınabilecek en güzel oyuncaklardan biridir ve creator setleri tam anlamıyla doyurucu bir set olmaktadır. Belirli bir sayının üzerini çıkıldığı takdirde evde koyulacak yer bulunamadığında ek bir rafa ihtiyaç duyulabilmektedir ve böylece kendi koleksiyonunuzu oluşturmanın zevki ve hazzı çok değişik duygular barındırmaktadır. Skate park Lego Creator kay kay ve scoter seven çocuklar ve gençler için tasarlanmış bir settir. Kaykay platformuyla oldukça eğlenceli ve çeşit çeşit oyunlar oynayabilmektedirler. Bir nevi spor düzeneği tasarlanmış sette çocukların oldukça hoş vakit geçirmeleri amaçlanmıştır.

Lego Creator Yorumları

Lego Creator Yorumları

Küçük ya da büyük parçalardan bir şeyler oluşturmak hoş vakit geçirmek ve ayrıca sonuçtan mutlu olmayı amaç edinmiş setlerdir Lego Creator setleri. Kullanan kişilerin yorumları dikkate alındığında Lego Creator fiyat bazı kişilere göre ideal bazı kişilere göre biraz yüksek gelmekle birlikte tüm Lego severlere eninde sonunda satın alma isteği uyandıran mükemmel tasarımları ile göz doldurmaktadır. Çoğu kullanıcıya göre Lego creator serilerinin bir oyuncak olmadığı bir sanat olduğu dile getirilmektedir. Özellikle Ferrari f40 Lego creator ve Lego Creator spor araba teknik ve araba tutkusu olanların çok ilgisini çekebilecek özellikle yetişkinlerin koleksiyonlarına ekledikleri tasarımlardır. Lego Creator yarış arabası nasıl yapılır? sorusunun yanıtını kutudan çıkacak olan kitapçıkta bulabilme şansına sahipsiniz. Tüm parçaların birleştirilmesi sırasında tek tek gösterilmekte ve çok basit anlatımlarla sizlere kolaylık sağlanmaktadır. Lego kullanıcıları tarafından bu yeryüzünde yapılabilecek ve oynanabilecek en güzel materyallerden biri olarak nitelendirilir. Lego setlerine bir kapıldınız mı bırakamaz hale gelirsiniz ve tam anlamıyla Lego sizde bir hastalık haline gelmeye başlar ve bu hastalıktan kurtulmak neredeyse imkânsızdır. Çocuklarına oyuncak isteyen yetişkinler bile Lego Creator yarış arabası ve Lego Creator kum jipi setlerine bakarak hayal dünyasına dalmakta olduklarını dile getirmektedirler. Ayrıca Avrupa ülkelerinde çokça Lego sever gruplarının olduğu ve grupların buluşma gerçekleştirip büyük şehirler, uzay gemileri gibi pek çok tasarımlar gerçekleştirildiği bilinmektedir. Ülkemizde de anne babaların çocukları için aldığı fakat onlardan daha hevesli bir şekilde zevk alarak yaptıkları mükemmel tasarım harikası oyuncak olarak da nitelendirebiliriz. Aynı zamanda çocukları da mühendislik ve benzeri meslek gruplarına da yönlendirecek bir oyuncak türüdür Lego creator setleri. Taç mahal Lego Creator figürünü elinden düşürüp birkaç parçasının kaybolması nedeniyle Lego firmasına gönderilen bir mail sayesinde eksik parçaların yollanması Lego firmasının işini ve müşterilerini ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir ve Taj Mahal Lego setinde 5922 parça bulunmakta olup satılan en büyük setlerden biridir. Bunun yanı sıra Lego Creator atlıkarınca ve Lego Creator yarış uçağı modellerinin birçok hayran kitlesi tarafından oldukça tercih edildiğini söylemeden geçemeyiz. Hayal gücünü ve zekâ gelişimini güçlendirmesinin yanı sıra çocukların birlikte Lego parçalarını birleştirip tamamen bağımsız figürler ortaya koyarak yeni hayal dünyalarının kapılarının açılması sağlanır.

Lego Creator Çeşitleri ile Çocukların Düşünce Güçleri

Lego Creator Çeşitleri ile Çocukların Düşünce Güçleri

Lego küçükten büyüğe birçok kişinin oynamaktan ve farklı figürler tasarlamaktan keyif aldığı bir oyundur. Milyonlarca çocuğa şekilleri ayırmaya, mimariye, tasarıma, mühendisliğe, el motor gelişimlerini destekleyen ve parçalardan bütün oluşturmaya alıştırmış harika bir oyuncaktır. Her yıl yeni bir set tasarımı piyasaya sürmekte olup bu sebeple Lego Creator ailesine her geçen gün yeni üyeler katılmaktadır. Lego creator çeşitleri burada saymakla bitmez, inanılmaz bir set tasarım çeşitliliğine sahiptir. Yapılar, şehirler ve kasabalar, çiftlikler, köprüler, deniz hayvanları, kara hayvanları, dinozor ve ejderhalar, uzay mekikleri özellikle Star Wars Lego Creator ve robot Lego Creator setleri çok fazla ilgi görmekte olup meşhur dizi ve filmlerin setleri de bulunmaktadır. Eğer bir Lego Creator set koleksiyoncusu iseniz nasıl olsa alırım diye vakit kaybetmemenizi tavsiye ederiz, zira belirli sayıda üretildiği için bir yenisi fabrikada üretilmemektedir. Çünkü az öncede belirttiğim gibi her geçen yıl yeni setler tasarlanıp üretilmekte eski setlerin üretimine devam edilmemektedir. Bunun bilincinde olan Lego tutkunu yetişkin müşteriler, firmanın her sene çıkacak olan yeni setlerini yakından takip etmektedirler. Birçok yetişkinin ödüllü mimari tasarımlar yapmasını, tamamen kendi tarzları olan özgün şehirler kurmasını, yolcu gemileri ve uçaklar tasarlamasını sağlamıştır. Yani aslında Lego birçok kişinin önünü açmıştır. Bu evrende yaratıcılık ve tasarım adına bir başka oyuncak markası daha yoktur çığır açmıştır. Aklınıza gelebilecek her türlü şeyi Lego parçalarıyla hayata geçirebilirsiniz bu bir heykel olabilir, çalışan bir araba olabilir ve hatta Empire State binası olabilir. Yaratıcılığın hiçbir sınırının olmadığı minicik eller ile birleştirilen tasarımın parçaları, daha ne çeşit figürler gerçekleştirecek kim bilir, kenarda köşede kalmış minik Lego parçaları yürürken ayağınıza batıp canınızın çok yanmasına sebep olan fakat yıllar sonra gülümseyerek hatırlayacağımız bu anılar anne ve babalarımızdan bize çok güzel miras bile olmuştur. Çocukların ilk görüşte âşık oldukları ve hayallerini süsleyen Lego Creator korsan gemisi seti oldukça ayrıntılı olmasından dolayı sahiplerini asla üzmemişlerdir. Lego üreticileri o kadar ince düşünüyorlardı ki minik insan oyuncaklarının kafasının üstündeki çıkıntının herhangi bir Lego parçası ya da şapka takmak için değil, küçük bebeklerin insan figürünü yutma ihtimaline karşı boğulmalarını engellemek amaçlı nefes almalarını sağlayacak delik olduğunu öğrendiğinizde eminim sizlerde şaşırmış olacaksınız.

Lego Creator Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lego Creator Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lego Creator modelleri her geçen yıl yeni setlerle siz Lego hayranlarını mutlu etmektedir ve bir sonraki senenin setlerinin hangisi olacağını heyecan içinde tahmin etmek artık bir klasik haline gelmiştir. Sayılamayacak kadar çok modelin olduğu Lego Creator setleri hem çocuklar, hem de yetişkinler için bir tutku haline gelmiştir. Lego creator modellerinin, bize sunduğu çok çeşitli setler içinde. Detaylı olarak tanımlamak gerekirse, biz yetişkinleri daha çok cezbeden ve otomobil firmalarıyla yaptığı anlaşma ve işbirliği ile gerçekleştirdiği Mustang Lego Creator seti oldukça ilgi görmektedir. Tamamlandığın da evlerimizdeki koleksiyon yerlerini almıştır. Ayrıca Mini Cooper Lego Creator, volkswagen Lego Creator, Aston Martin Lego Creator ve Bugatti Lego Creator otomobil firmaları sayesinde gerçeklerinden ayırt edilemeyecek kadar iyi bir replikaya sahip olmakla birlikte her bir ayrıntısı düşünülmüş çocuk yetişkin demeden tüm yaştan insanların ilgisini çeken tasarımlar olmuştur. Motor mekanizması düşünülmüş kimi araba modellerinde gerçeği ile neredeyse birebir şekilde hareket ettirilebilecek şekilde tasarlanmış bu sayede çocukların oyunlarına ekstra bir heyecan ve enerji getiren oyuncak haline gelmiştir. Lego Creator setlerinde hiçbir çocuğun ilgisini çekmeyecek bir set olabileceği düşünülmemektedir. Yani her tarz ve her zevke hitap etmektedir ayrıca Lego oyuncakları cinsiyetçi bir oyuncak değildir. Tabi ki model çeşitliliği fiyat farklılığını da beraberinde getiriyor. Lego Creator setlerinin özelliklerinden biri, tasarımları sayesinde çocukların dış dünyayı (meşhur yapı ve binaları, ünlü köprüleri) tanıma, öğrenme ve keşfetme olanaklarının sunulması ayrıca birçok kara ve deniz canlısını tanıma ve keşfetme olanağının olmasıdır. Bu sayede çocuklar hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar.

Yukarı Çık