"

Lenco Pikap

" araması için 87 sonuç listeleniyor

Lenco Pikap Modelleri ile Nostaljik Müzik Keyfi

Lenco Pikap, pikap sever ve pikap meraklıları için oldukça aşina oldukları bir isimdir. 1950’lerde piyasaya taş plakların girmesiyle başlayan Lenco Pikap, günümüzde daha da modernleşmiş haliyle devam ediyor. Kasetler çıktığında popülerliğini yitiren pikaplar gerçek müzik severler tarafından unutulmuyor, özellikle Lenco Pikap’ların olağanüstü ses kalitesi ve aslında pikap kültürü ile harmanlanmış yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor. Günümüzde Lenco pikapların bu denli fazla kullanılmasının bir diğer sebebi ise hem şık hem de modern görünüşüdür. Hem modern bir çizgide olan bu pikaplar hem de eskinin o özenli halini de oldukça iyi yansıtıyor. Pikap severlerin Lenco Pikap’ı tercih etmesinde ki bir diğer sebep Lenco’nun günümüzde halen devam eden satışları, pikap severler genellikle eski pikapları almayı tercih ederler ancak eski pikapların parçalarının çok zor bulunması aynı zamanda bu pikapların tamiratını yapan kişi sayısının azalması ile de günümüz pikap üreticilerine talep olmaktadır. Özellikle Lenco Pikap’lar, kolay ulaşılabilen yedek parçaları ve halen üretim yapmasından dolayı kolayca ulaşılabilen ve iyi hizmet alabileceğiniz teknik servisleri ile devam etmektedir. Lenco Pikaplar’ı tercih ederken pek çok model ve seçenek arasında kalmanız gayet doğaldır. Pek çok farklı müzik severe hitap eden Lenco Pikaplar’ı hem ses derinliği hem de seçtiğiniz pikap modeline göre manuel oluşu ile de ön plana çıkmaktadır.

Özellikle günümüzde pek çok pikap üreticisi otomatik pikaplar üretirken Lenco Pikap manuel modelleri ile de hem teknolojiyi hem de geçmişi harmanlıyor. Lenco pikapları tercih etmenizde ki bir diğer etken ise eski plaklarınız olacaktır. Pek çok kişi eski plaklarını daha rahat kullanabilmek amacıyla eski model pikapları tercih ediyor ancak Lenco Pikap bunları da ortadan kaldırıyor. Özellikle yeni veya eski fark etmeyen ses kalitesini oldukça iyi bir şekilde alabileceğiniz Lenco Pikap’larında plaklarınızın zamanının bir önemi kalmıyor. Lenco Pikap’ların bir miktar ağır olması özellikle ses kalitesini arttırıyor ve çoğu pikaba göre daha ağır olması sebebiyle titreşimlerinde azaltıyor. Titreşimlerin azalması ile plağınızda çalan parçada bir kayma olmayacak aynı zamanda plağınızda herhangi bir çizilme oluşmayacaktır. Eğer ses yüksekliği sizin için çok önemliyse yanında bir amfi almanız daha iyi olacaktır. Ses ve plak çalma kalitesi kadar görüntüsüne de önem verenler için yine en doğru adres Lenco Pikap’tır. Özellikle pek çok renk ve maddesi olan bu pikaplar retro sevenler için de modern görüntü sevenler içinde içerisinde pek çok seçenek bulunduruyor. Özellikle tasarımlarında şık bir çizgi yakalayan Lenco pikaplar hemen her ev için en uygun model olacaktır. Sadece evinizde değil, ofisiniz de, cafenizde hemen hemen her yerde hem eski hem de daha modern bir hava katmak için hem en uygun aksesuar hem de en uygun müzik çalar görevi görecektir. Sizler ya da misafirleriniz için bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmek için en iyi ve alternatif yollardan birisi de Lenco Pikap’lardır. Lenco Pikap’ları incelemek ve satın almak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Lenco Pikap Yorumları

Lenco Pikap Yorumları

Pikaplar geçmişten günümüze kadar gelmiş müzik severlerin sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Evinizde, ofisinizde ya da her neredeyseniz geçmişin nostaljisini müzik zevkinizle harmanlayarak bir araya getirebileceğiniz elektronik aletlerdir Pikaplar. 1950’li yıllarda hayatımıza giren kasetlerin çıkması ile bir anda ortadan kaybolan bu pikaplar daha sonra gerçek müzik severler tarafından tekrar hayatımıza geri dönmüştür. Özellikle pikapların vermiş olduğu olağanüstü ses kalitesi müzik severlerin ilgisini çekmektedir. Pikaplar üzerine kazınmış izler ile pikabın iğnesinin bu izleri takip ederek oluşturduğu sesleri elektronik bir mekanizme yardımıyla dışarıya veren bir çeşit müzik aleti olmaktan daha öteye gitmektedir müzik severler için. Pikaplar günümüzde elektrik yardımıyla ya da pille çalışmak üzere iki farklı alternatifi bulunan cihazlardır. Pikabın çalışma prensibi plaklar üzerine kazınmış olan seslerin elektronik bir aksağın yardımıyla pikabın mıknatıslı iğnesi yardımıyla okunarak önce titreşim daha sonra sinyal ve en son olarak ses olarak eşsiz melodilere dönüşmesidir. Günümüzde pikaplar üç dakikada 333 devir ve üç dakikada 45 devir yapan olarak iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Son dönemlerde oldukça rağbet gören pikaplar hem son teknolojiye uygun olarak çıkmış modelleri hem de geçmişten günümüze kadar gelmiş olan pikaplar ile halen hayatımızın bir parçası halindedir. Çoğu müzik sever oldukça iyi olan ses kalitesi için tercih etse de pek çok kişi pikaptan yayılan sesin meditasyon etkisi yaptığını söyler ve meditasyon yapmak için pikap alırlar. Pikaplarınız ile hem dinlenebilir hem müziğin eşsiz dansına kendinizi kaptırabilir ya da sadece eviniz de ya da ofisinizde sadece aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Lenco Pikap Modelleri

Lenco Pikap Modelleri

Pikaplar aslında farklı bir dünyadır. Günümüzde de pek çok model bulunsa da özellikle geçmiş yıllarda, pikabın daha moda olduğu dönemlerde daha çok çeşitte ve özellikte pikaplar bulunmaktaydı. Pek çok pikap modeli olmakla beraber en çok ilgi çeken plakların başında amfisiz pikaplar gelmektedir. Amfisiz Plaklar, Deck şeklinde de bilinen bu pikaplar amfi içermezler. Üzerinde herhangi bir ses, tiz gibi ses ayarlama düğmeleri bulunmaz daha çok profesyonel olarak geliştirmeye açık olan bu pikaplar, üzerinde dilediğiniz gibi ses ve amfi ekleyebileceğiniz bir modeldir. Bunun tam zıttı olan amfili pikaplar ise doğrudan hoparlöre bağlanarak kullanılabilen pikaplardır. Amfi düzeneğinin tamamı içindedir. Yer kaplamayan daha kompakt ve şık bir görüntü isteyenler için amfili pikaplar daha kullanılmaya uygundur. Aynı zamanda eğer maddi açıdan da uygun olmasını isteyenler içinde en uygunu bu amfili pikaplardır çünkü yanına ekstra bir amfi ya da ses sistemi almaya gerek yoktur. Amfili ya da amfisiz modelleri tercih etmeniz durumunda dikkat etmeniz gereken kasanın boyutu olacaktır. Bunların tamamen aksine müzik seti olarak bilinen modelleri de tercih edebilirsiniz. Müzik setleri, anfili, radyo, kaset ve plakları bir arada birbiri ile en uygun kombinasyon halinde bulunduğu setlerdir. Günümüzde pek fazla tercih edilmese de kaliteli ses çıkışı ve oldukça şık görüntüsü ile kendine hayran bırakmaktadır. Yeni nesil pikaplar ise çok fazla çeşidi ile pikap almak isteyenler için ciddi bir araştırma konusu haline gelmektedir.

Yeni nesil pikaplar da de geçmiş modeller de olduğu gibi amfili ve amfisiz pek çok seçenek bulunuyor. Yeni nesil pikaplarda uzaktan kumada, USB çıkışı gibi pek çok özellik eklenmiş durumdadır. Kendinize, müzik zevkinize göre bir pikap seçmek oldukça zor olsa da pek çok pikap markası ve pikap çeşidini sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz.Özellikle daha çok yaşam alanlarında kullanılan pikaplar her ne kadar ses kalitesi ve müzik zevki için ön planda olsa da aslında yaşadığımız alanlar da ayrı bir hava katması ile de oldukça ön plandadır. Öyle ki günümüzde çalışmayan pikapları dahi sırf görüntüsü güzel olduğu için dekor amaçlı alan pek çok kişi bulunmaktadır. Pikaplar aksesuar olarak da oldukça önemli aygıtlardır. Lenco Pikap bunun en güzel örneklerini vermektedir. Oldukça şık görüntüsü modern çizgisi yenilikçi tasarımları ile hemen hemen her zevke hitap eden Lenco Pikap daha çok retro sevenler için de modern görüntüyü evlerine taşımak isteyenlerinde ortak paydası haline gelmektedir. Pikap modelleri kendi içinde pek çok ayrı modele ve fonksiyona ayrılmaktadır. Bu modeller arasından dilediğiniz ürünü kolayca seçebilir sizin zevkinize en uygun pikabı sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz. Lenco tt-10 pikapın müzik kalitesi benzerlerine oranla çok yüksektir. Lenco tcd-2500 pikap ahşap görünümüyle evinize şıklık katacak. Bu model Lenco ahşap pikap türlerinden biridir. Lenco pikap iğnesi aşındığı vakit tekrar değiştirilebilir. Lenco classic phono pikap oldukça nostaljik bir görünümdedir. Lenco pikap türleri Lenco l-85 pikap, tt-10bn pikap, lenco marka tcd-2500 retro pikap, tt-28 dahili hoparlörlü pikap, ls-50 hoparlörlü profesyonel pikap, tt-28c dahili hoparlörlü retro pikaptır.Lenco Pikap Modelleri

Lenco Pikap Fiyatları

Lenco Pikap Fiyatları

Pek çok işlevi olan pikapları sadece kendi yaşam alanınız için değil yakın arkadaşlarınıza ya da büyüklerinize hem çok anlamlı hem de harika birer hediye olarak tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz kaliteli ve çok fonksiyonlu Lenco Pikapları sizi ve sevdiklerinizi hem bambaşka atmosferlere götürecek hem de yıllarca kullanımı olduğu için yıllarca bir anı olarak kalabilecektir. Pikapların her çeşit, boyut ve rengini geniş ürün yelpazesi içinde dilediğiniz gibi bulabilirsiniz. Ayrıca pikabınıza ya da yakınınızın pikabına hediye olarak pikap aksesuarlarını da Trendyol’dan satın alabilir ve anlamlı bir sürpriz haline getirebilirsiniz. Hem yeni tasarım hem de eski tasarımlı ürünleri bulabileceğiniz ürün seçenekleri arasında pek çok Lenco Pikap bulunmaktadır. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun olan Lenco Pikap seçenekleri arasında tercih yapabilirsiniz. Lenco pikap türleri Lenco classic phono tt-34 pikap, tcd-2500 retro pikap, tt-34 ahşap pikap, tcd-2550 pikap, l-3808 pikap, ls-300 pikap, ls-10 ahşap pikaptır.Pek çok pikap seçeneği arasında öne çıkan ve sıklıkla tercih edilen Lenco Pikap ürünleri ile siz de plaklarınızı dinleyebileceğiniz işlevsel ve dekoratif bir ürüne sahip olabilirsiniz. Özellikle şık ve sade tasarımlarıyla sadece kulağa ve ruha hitap ederken aynı zamanda harika bir dekorasyon parçası olan Lenco Pikap ürünleri arasında dilediğiniz renk ve model seçeneklerini bulabilir, en uygun modeli seçebilirsiniz. Oldukça kaliteli ses yapısı ve ağırlığı sebebiyle titreşimlere de engel olan yapısıyla hem plaklarınızın çizilmesini hem de titreşimlerden dolayı oluşan ses kaymalarının önüne geçer. Müzikseverlerin sıklıkla tercih ettiği Lenco Pikap’ların pek çok fonksiyonu da bulunmaktadır. Dilediğiniz özelliklerdeki Lenco Pikap’ları kolaylıkla bulabilir, pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Pikapların her çeşit, boyut ve rengini geniş ürün yelpazesi içinde dilediğiniz gibi bulabilirsiniz. Ayrıca pikabınıza ya da yakınınızın pikabına hediye olarak pikap aksesuarlarını da satın alabilir ve anlamlı bir sürpriz haline getirebilirsiniz. Hem yeni tasarım hem de eski tasarımlı ürünleriyle beğeni toplayan Lenco Pikap fiyatları arasında farklı seçenekler bulunmaktadır. Siz de sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek dilediğiniz Lenco Pikabı kendinize veya sevdiklerinize güzel bir armağan olarak satın alabilirsiniz.Lenco Pikap Fiyatları