placeholder
"

Leva House

" araması için 475 sonuç listeleniyor

Leva House Ürünleri Trendyol’da!

Leva House, evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pratik ürünler sunan yenilikçi bir markadır. Leva House markasının ürün yelpazesi son derece geniştir. Piknik setinden musluk filtresine, damacana pompasından yılbaşı ağacına kadar çok farklı kategorilerde seçenekleri vardır. Günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir aleti Leva House ürünleri arasında bulma ihtimaliniz oldukça büyüktür. Bu marka ev ve bahçe gibi alanlarda kullanılabilecek pratik gereçler satar. Ergonomik tasarımlı ürünler günlük işlerinizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Normalde meşakkatli ve uzun süren herhangi bir işi bu markanın aletleriyle hızlıca halledebilirsiniz. Su insanlar için olmazsa olmaz bir yaşam maddesidir. Her gün içtiğimiz su, bedenimize ve metabolizma sistemimize oldukça iyi gelir. İçilen suyun kalitesi de oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Günümüzde sular, kirlilik ya da kireç gibi durumlar sonucu kalitesini kaybedebilir. Eğer içtiğiniz suyun kalitesine önem veriyorsanız Leva House musluk filtresi ürünlerine bakabilirsiniz. Bu ürün, üstün teknoloji ve mühendislikle musluklardan akan suyu filtrelemek üzere kullanılır. İçerisinde bulunan mekanizmaları sayesinde musluktan akan suyun içerisindeki kireç gibi unsurların arındırılmasını sağlar. Markanın sunduğu musluk filtresi kullanılarak arıtılmış bir su, normal çeşme suyuna oranla çok daha temiz bir hal alır. Musluk başlıklarına kolayca takılabilen bu aparat, ekonomik bir seçenektir. Bunun gibi çok sayıda kullanışlı ve modern ürüne Trendyol'dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Leva House Yılbaşı Ürünleri

Leva House Yılbaşı Ürünleri

Müşterilerinin her alanda kullanabileceği pratik aparatlar satan bu marka, yeni yıl kutlamaları için eğlenceli ve dekoratif seçenekler de sunar. Bu seçeneklerin başında ağaçlar gelir. Yılbaşı ağaçları, yeni yıl kutlamalarının olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Bu nedenle müşteriler her yeni yıla girildiğinde yılbaşı ağacı satın alma gereği duyabilir. Marka, müşterilerin evlerinde ya da işyerlerinde yapacakları yılbaşı kutlamaları için yapay ağaçlar satar. Bu ağaçlar, üretilmiş olduğu malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Leva House yılbaşı ağacı ürünlerinin genişlikleri tercihlere göre alternatif seçeneklere sahiptir. Dar alanlar için küçük, geniş alanlar için büyük boy modelleri inceleyebilirsiniz. Leva House yılbaşı ağacı 60 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 213 cm gibi farklı uzunluklara sahiptir. Alacağınız yılbaşı ağacının boyutuna, kullanacağınız alana göre karar verebilirsiniz. Bir yeni yıl ağacı alıp süsleyerek, yeni yıla mutlu ve neşeli bir şekilde girebilirsiniz. Ağaçlarınızı renklendirmek için Leva House yılbaşı süsü ürünlerini değerlendirebilir, ortama canlılık ve neşe katabilirsiniz. Bu süsler farklı formlarda olabilir. Işıklı süsler müşteriler tarafından yaygın olarak tercih edilen yılbaşı süsleri arasındadır. Bu ürünler yaydıkları ışıklarla ortamı hareketlendirir. Leva House yılbaşı ışığı ürünleri sayesinde yeni yıl kutlamalarına canlılık katarak eğlenceyi artırabilirsiniz. Işıklı yılbaşı süsleri farklı paketlerde satılabilir. Eğer çok miktarda süse ihtiyacınız varsa Leva House yılbaşı ışığı 100’lü ambalajları tercih edebilirsiniz. Bu paket içerisinde 100 adet yılbaşı ışığı bulunur. Yılbaşı ağacınızı bu ışıklarla süsleyerek son derece neşeli ve keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Bu ışıklı süs ürünleri sadece yılbaşı ağaçlarında değil farklı alanlarda da kullanılabilir. Yeni yıl döneminde evinizi de ışıklı yılbaşı süsleriye dekore ederek noel ruhunu yaşam alanınıza yansıtabilirsiniz. Siz de yeniyıl kutlamalarını neşeyle ve yılbaşı ruhuyla tamamlamak istiyorsanız Leva House çam ağacı 150 cm, 180 cm ürünlerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Ev ve Bahçe Ürünleri

Kullanışlı Ev ve Bahçe Ürünleri

Leva House markası müşterilerin evlerinde ve bahçelerinde kullanmaları üzere kullanışlı ürünler satışa sunar. Yaz aylarında artan ultraviyole ışınlarından korunmak amacıyla kaliteli materyallerle üretilen Leva House güneş gözlüğü seçeneklerini alabilirsiniz. Leva House sineklik ürünleri de yaz aylarında çokça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bu ürün, pencerelere takılarak içeriye sinek ve böcek gibi haşerelerin girişine engel olur. Leva House damacana pompası da bu markanın sıklıkla satın alınan bir diğer ev ürünüdür. Üzerine basıldığında pompa mekanizması sayesinde damacananın içerisinde bulunan su yukarıya taşınır. Bu sayede dilediğiniz kadar suyu kolay şekilde damacanadan başka bir yere aktarabilirsiniz. Leva House kahve fincanı müşterilerin beğenerek kullandığı ürünlerdendir. Oldukça şık ve modern tasarıma sahip bu fincanlar, dayanıklı malzemelerden üretilir. Böylece kırılmalara karşı uzun süre direnç gösterir. Leva House duş seti ürünleri, şık ve ergonomik tasarımlarıyla banyodaki ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Böylece hem göz zevkinden ödün vermeyen dekoratif nitelikli hem de kullanışlı olan bir sete sahip olabilirsiniz. Leva House vakumlu poşet çok amaçlı bir saklama ürünüdür. Bu poşet, içerisine konulan şeyi tamamen havasız bir şekilde saklayabilme imkanı tanır. Yük dolaplarında veya bazaların içinde muhafaza etmek istediğiniz tüm tekstil malzemelerini poşet içinde vakumlayarak 3 ya da 4 kat daha fazla yer kazanabilirsiniz. Evde geçirdiğiniz vakti Leva House 3’lü hobi seti ile keyifli hale getirebilirsiniz. Eğer evde değil de bahçede vakit geçirmek istiyorsanız, Leva House sandalye ürünlerine bakabilirsiniz. Ekonomik olan Leva House plastik sandalye ürünlerini bahçenizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Balkon gibi dış mekanlarda da geçirdiğiniz vakti konforlu hale getirmek istiyorsanız Leva House minder ürünlerini satın alabilirsiniz. Eğer farklı bir model arıyorsanız da Leva House şezlong modellerine göz atabilirsiniz. Bahçenizde size özel bir alan yaratmak için Leva House bahçe çiti modellerine Trendyol’da bakabilirsiniz.

Modern Kamp Ekipmanları

Modern Kamp Ekipmanları

Müşterilerine her alanda kullanabilecekleri ürünler sunan Leva House markası, kamp aktiviteleri için de seçenekler sunar. Leva House kamp sandalyesi bu ürünlerin başında gelir. Bu ürün sayesinde, kamp yapmaya gittiğiniz alanda konforlu bir şekilde oturabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan kamp sandalyeleri tam konfor sağlayacak şekilde tasarlanır ve taşınabilirlik açısından da oldukça avantajlıdır. Leva House plaj şemsiyesi sayesinde de yakıcı güneşi kesebilir ve gölgelik alanda dinlenebilirsiniz. Markanın hem plaj şemsiyesi hem de kamp sandalyesi, konforlu ve keyifli bir kamp geçirmeniz için ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştür. Paslanmaz materyallerle üretilen bu ekipmanlar, fonksiyonel mekanizmalara sahiptir. Leva House piknik seti ürünüyle kampa gittiğiniz alanda yemek yapabilirsiniz. Bu set, içerisinde yemek hazırlamak için gereken bütün ekipmanları içerir. Bu ürün sayesinde kamp keyfinize lezzetli ve doyurucu bir öğün ekleyebilirsiniz. Leva House mangal seti ürünlerine de göz atabilirsiniz. Kaliteli setlerle kamp esnasında kolay ve hızlı bir şekilde karnınızı doyurabilirsiniz. Leva House termos ürünüyle de piknik ya da kampa gittiğinizde yanınıza içecek alabilirsiniz. Ürün, modern tasarımı sayesinde içeriden dışarıya ve dışarıdan içeriye ısı giriş çıkışını engeller. Bu sayede sıcak içecekleriniz uzun süre sıcak, soğuk içecekleriniz de uzun süre soğuk kalır. Kamp yapmaya gittiğiniz alanda bisiklet sürmek istiyorsanız, Leva House bisiklet taşıyıcı ürününe göz atabilirsiniz. Bu ürün, bisikletinizi taşıyabilmeniz için oldukça yeterlidir. Kullanışlı yapısı sayesinde normalde taşıması zor olan bisikletinizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Leva House çok amaçlı ip ürünü de kampa giderken yanınıza almanız gereken bir diğer ekipmandır. Kamp sırasında neyin ne için lazım olabileceği bilinmediği için her zaman yanınızda bulundurmanız faydalı olabilir. Bütün bu kullanışlı kamp ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, Leva House yorumlar kısmına da bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.