placeholder
"

Lifetech

" araması için 184 sonuç listeleniyor

Lifetech Su Arıtma Cihaz Çeşitleri ile Sular Daha Lezetli

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için günlük olarak belirli bir düzeyde su içmek gerekir. Ancak bazı bölgelerde çeşme suyunun kalitesi düşük olabilir. Özellikle kireçli sular hem vücut hem de mutfak eşyaları için zararlı olabilir. Lifetech su arıtma cihazları ev, kafe, restoran ve dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Lifetech arıtma cihazı, çeşme suyunu daha lezzetli ve içilebilir bir hale getirir. Markanın Lifetech akvaryum dış filtre gibi farklı ürün çeşitleri de bulunur. Aynı zamanda farklı kategorilerde size sunmuş olduğu seçenekler arasında havlu setleri, mini buzdolabı, çelik kasa, tepsi ve bluetooth kulaklık gibi çeşitler de vardır. Özellikle kullanıcıların Lifetech su arıtma cihazı yorumları ve diğer ürünleri hakkındaki görüşleri çok olumludur. Bunun yanı sıra, mini buzdolabı çeşitleri, ideal boyutları ve az yer kaplaması nedeniyle farklı mekanlarda kullanılır. Özellikle otel veya apart gibi işletmelerde sunduğu avantajlardan dolayı sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Mini dolaplar, bu mekânlar dışında evde kullanıma da uygundur. Bir başka mutfak eşyası olan servis tepsileri şık içecek sunumları yapmanıza yardımcı olur. Kafe ve restoranlarda da tercih edilen bu ürün modelini dilerseniz evde kullanmak için de edinebilirsiniz. Bir diğer ürün çeşidi çelik kasa ise çoğunlukla maddi ve manevi olarak değerli eşyalarınızı güvenle saklamanızı sağlar. Lifetech akvaryum ekipmanları balık besleyen veya beslemeyi düşünen kişilerin ilgisini çekebilir. Lifetech su arıtma filtre çeşitleri ile sağlıklı ve lezzetli su içmek isteyen her kullanıcının evinde bulunması gereken bir üründür. Markanın birbirinden çeşitli ürün seçeneklerine Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Lifetech Su Arıtma Cihazı Modelleri

Lifetech Su Arıtma Cihazı Modelleri

Lifetech su arıtma filtre seti, suyu çeşitli aşamalardan geçirerek filtreleme işlemini yapar. Bu sürecin ilk aşaması, suyun partiküllerden arındırılmasıdır. İkinci aşamada ise granül aktif karbon filtre kimyasal maddelerin ayrıştırılmasını sağlar. Bu sayede suyun koku, renk ve tadı daha iyi hale gelir. Lifetech membran filtre ise genel olarak son aşamada devreye girer ve diğer parçalar gibi oldukça önemli bir işlevi yerine getirir. Zaman zaman suyun içerisinde ağır metal ve benzeri kirletici bileşenler olabilir. Membran filtre, tüm bu kirletici bileşenlerin arındırılmasında kullanılır. Lifetech 3 aşama filtre seti çeşitlerinde temel olarak bu filtreler bulunur. Ancak markanın daha fazla filtre bulunan modelleri de mevcuttur. Lifetech 7 aşama filtre seti bu modellere güzel bir örnek olabilir. Lifetech arıtma modelinde temel filtrelere ek olarak alkaline mineral, detoks, hindistan cevizi post karbon filtreler de yer alır. Aynı zamanda markanın her modelinde arıtma cihazının tank kapasitesi farklılık gösterir. Ürün paketi içerisinde tank, filtreler ve arıtılmış suyun akması için bir musluk bulunur. Lifetech musluk modelleri oldukça şık ve zarif görüntüsü ile de dikkat çeker. Lifetech yedek filtre modelleri ise arıtma cihazına halihazırda sahip olup, filtre değişimi yapmak isteyenlere hitap eder. Arıtma cihazlarının bazı modelleri elektrikle çalışırken diğerleri çalışmaz. Kullanıcıların Lifetech yorum ve görüşlerine göz atarak deneyimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Marka ürünlerini satın alan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, cihazlardan memnun kalır. Ayrıca Lifetech su arıtma filtre fiyatları oldukça cazip olup uzun vadeli bir kullanım ömrü sunduğu için, tasarruf etmenize de katkı sağlar. Hazır su ve damacana gibi ürünlere uzun vadede daha çok harcama yapabilirsiniz. Ancak markanın arıtma cihazları ile evinizde her an temiz ve lezzetli suya ulaşabilirsiniz. Lifetech arıtma cihazı modelleri ofis ve iş yerlerinde de kullanılabilir. Özellikle suyun kireçli aktığı ve çeşme suyunun içilmesinin önerilmediği bölgelerde yaşıyorsanız, markanın cihazlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Lifetech 835 akvaryum filtresi gibi çeşitli ürün seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Trendyol'a özel fırsatlar ile markanın ihtiyaç duyduğunuz modellerini satın alabilirsiniz.

Lifetech Akvaryum Ekipmanları

Lifetech Akvaryum Ekipmanları

Akvaryumlar petshop, ev ve ofis gibi birçok farklı alanda bulunabilir. Çeşitli boyutları bulunan akvaryumlarda balıkların temiz bir ortamda yaşaması için bazı ekipmanlar kullanmanız gerekir. Bu ekipmanların başında Lifetech dış filtre ürünleri yer alır. Bu alanda özellikle Lifetech 635 dış filtrelerinin işlevi, akvaryum içerisinde sabit bir su döngüsü sağlamaktır. Böylelikle akvaryum içerisinde bulunan canlılar dış filtre sayesinde yeterli miktarda oksijen alabilir. Lifetech akvaryum motoru ürünleri ise iç kısmında bulunan hortum ve ucundaki hava taşı vasıtasıyla hava ve oksijenin akvaryumun içine eşit olarak dağılması görevini üstlenir. Motor bulunan akvaryumlarda balıkların ömrü daha uzun olabilir. Ayrıca akvaryum motoru, daha göze çarpan ve hoş bir görünüm oluşmasını da sağlayabilir. Lifetech dış motor çeşitleri ile filtre çeşitleri küçük ve büyük tüm akvaryumlar için gereklidir. Motor ve filtre modelleri dışında pervane mıknatıs, musluk takımı, motor kova arası için conta, emiş süzgeci, yan klips, sepetler arası conta, pervane mili ve akvaryum ışığı gibi ürün çeşitleri de bulunur. Farklı boyutlardaki akvaryum modelleri için filtre ve motor seçenekleri vardır. Lifetech dış filtre yedek parça çeşitleri bütçenize dost fiyat seçenekleri ile cebinizi de güldürür. Motor ve filtre modelleri ile balıklar için uygun yaşam koşullarını sağlarken, evinizde de hoş bir görünüm olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için kullanıcıların Lifetech dış filtre yorum ve görüşlerini inceleyerek, deneyimleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Markanın dayanıklı akvaryum aksesuar ve ekipmanlarına Trendyol ayrıcalıkları ile sahip olabilir ve dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Trendyol’da Lifetech Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Trendyol’da Lifetech Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Markanın su arıtma cihazı ve akvaryum ekipmanları beğenilen ve sık sık tercih edilen ürünleridir. Lifetech su arıtma cihazı fiyatları oldukça uygundur. Hem kısa hem de uzun vadede büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca hazır su veya damacana gibi plastik şişelerde satılan ürünlerin alımını azalttığınız için doğaya da katkıda bulunmuş olursunuz. Başka bir eve veya şehre taşınsanız bile yanınızda götürebilir ve yeni evinizde kullanmaya devam edebilirsiniz. Evde, ofiste veya petshop dükkanlarında bulunan akvaryumlar için gerekli ekipmanlara da markanın sunduğu kalite ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Lifetech dış filtre fiyatları da bütçeniz ile dosttur. Akvaryum motoru, dış filtre ve daha birçok yedek parçayı cazip fiyatlar ile satın alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Lifetech 838 akvaryum dış filtresi dışında mini buzdolabı, havlu ve çelik kasa modellerine de göz atabilirsiniz. Mini buzdolabı modelleri, ofis ve iş yerlerinde kullanılabileceği gibi, bu mekânlar dışında apart, öğrenci yurtları cep oteller için de kullanıma uygundur. Bu şekilde hizmet veren bir işletmeniz varsa buzdolabı çeşitlerini inceleyebilir, cazip fiyat avantajları ile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda markanın set halinde sunulan havlu modellerini de tercih ederek hem kârlı hem de içerik yönünden avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Lifetech ürünü olan çelik kasa çeşitleri de değerli eşyalarınızı, mücevher ve takılarınızı güvenli bir şekilde sağlayabileceğiniz ürünler arasındadır. Eğer saklamaya değer gördüğünüz bu gibi eşyalarınız varsa, markanın çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın birbirinden farklı kategorilerde yer alan ürün çeşitlerinden ihtiyaç duyduğunuz modelleri, cebinize dost fiyat seçenekleri ile Trendyol'da her zaman keyifli ve hesaplı bir şekilde alışveriş yaparak edinebilirsiniz.