"

Lotus

" araması için 2312 sonuç listeleniyor

Lezzetli Lotus Bisküvi Çeşitleri ve Fiyatları

Lotus bisküvi Türkiye’de son yıllarda oldukça popüler hâle gelmiştir. Ancak onu sadece bir bisküvi markası olarak tanımlamak eksik olabilir. Çünkü isminden çok damakta kalan karamelize bisküvi lezzetini ile hatırlanır. Bisküvi, ince kurabiye, bisküvi parçaları, sadece bisküvi kreması, parçacıklı bisküvi kreması ve bisküvi sosu şeklinde birçok farklı çeşidi sıralanabilir. Bu ürünlerin içerisinde hiçbir hayvansal malzeme kullanılmaz. Dolayısıyla her biri vegan gıdalardır. Hayvansal gıda tüketemeyen veya vegan beslenme düzenini tercih eden bireyler için uygun seçeneklerdendir. Çünkü söz konusu bireylerin beslenme düzenlerine uygun ürün bulmakta en çok zorlandığı alan paketli gıdalardır. Lotus, bu zorluğu kolaylaştırır. İçeriğinde buğday ununa ek olarak şeker, bitkisel yağlar, şeker çözeltisi, kabartıcı, soya unu, tuz ve tarçın bulunur. Renklendirici ve aroma verici maddeler içermez. Sağlıklı bir alternatiftir. Ancak gluten ve soya içerdiği için bu maddelere alerjisi olanlar için uygun değildir.

Lotus bisküvi, tek imza tada sahiptir. Markalaşmış olan bu lezzete farklı aromalar eklenmez. Ancak Annas kurabiyelerin farklı çeşitleri mevcuttur. Farklı tatları sevenler, Annas bisküvi çeşitlerine göz atabilir. Lotus krema çeşitleri de farklı seçeneklere sahiptir. Biscoff bisküvi ve Biscoff krema çeşitleri en çok tercih edilen Lotus ürünleridir.

Lotus Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Lotus Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Severek tüketilen Lotus tadına farklı formlarda ulaşmak mümkündür. Bisküvi, kurabiye ve sürülebilir krema formundaki çeşitlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Lotus Biscoff, karamelize bisküvi aromasıyla tercih edilir. Ağızda dağılan yumuşak bir Lotus bisküvisidir. Lotus bisküvinin orijinal tadı içeriğinde %65 oranında bulunan karamelize lezzetten gelir. İçeriğinde bulunan tüm yağlar bitkiseldir. Lotus Biscoff, tamamen vegandır. Bu nedenle tüm vegan tatlı tarifleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Elbette diğer tatlı tarifleri için de uygundur. Lotus bisküvi, iyi bir cheesecake tabanı olabileceği gibi magnolia gibi tarifler için de sıklıkla kullanılanılır. Sadece karamela lezzeti almak isterseniz tek başına tüketmeyi de tercih edebilirsiniz. Lotus Biscoff, çayın veya kahvenin yanına çok yakışan gıdalardandır.

Lotus krema, benzersiz lezzeti krema kıvamında yakalamak isteyenler için ideal seçeneklerdendir. Lotus bisküvi kreması, spread ve crunchy olmak üzere ikiye ayrılır. Lotus Biscoff spread, pürüzsüz bir sürülebilir krema dokusu arayanların severek tükettiği bir çeşittir. Lotus Biscoff crunchy ise içindeki bisküvi parçalarıyla üretilir. Bu yüzden çıtır dokulardan hoşlananlar bu ürünü tercih edebilir. Lotus sürülebilir ürünlerini gevrek ekmek olarak bilinen ekmeklerin üzerine sürebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir pastane mamulünün üzerinde veya içinde kullanabilirsiniz. Tıpkı Lotus Biscoff bisküvi gibi farklı tatlıların içerisine ekleyebilir hatta smoothilerinizi lezzetlendirmek için bile kullanabilirsiniz. Birçok kullanıcının yaptığı gibi Lotus bisküvisinin üzerine sürerek Lotus aromasını ikiye katlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Lotus bisküvi ezmesini kaşık kaşık yiyerek de bu lezzete varabilirsiniz.

Lotus ürünlerinden bir diğeri de Lotus sosu olarak bilinen Lotus Biscoff topping sos ürünüdür. Süsleme ürünü olarak kullanılan sosta da karamelize bisküvi tadını alabilirsiniz. Lotus biscoff sos, vanilyalı dondurmaların üzerine yakışan seçeneklerdendir. Bu sosu tüm dondurmaların, brownielerin, tatlıların, kahvelerin, dilediğiniz ve yakıştırdığınız her gıdanın üzerine ekleyebilirsiniz. İsterseniz pastalarınızı bile Lotus sosla süsleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Lotus Bisküvileri Hangileridir?

En Çok Tercih Edilen Lotus Bisküvileri Hangileridir?

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Lotus Annas ürünüdür. Lotus markasının ince ve kıtır kurabiye ürünü olan Annas, bu lezzetten vazgeçemeyenlerin tercihidir. Farklı aromaları mevcuttur. Zencefil aromalı Annas, tüm dünyada “gingerbread” olarak bilinen ve özellikle yeni yıl zamanı sıkça tercih edilen zencefilli bisküviye benzersiz tadını ekler. Böylece ortaya leziz bir tat çıkabilir. Gingerbread, kahvelerde de içeceğe kıtır bir doku kazandırması adına sıkça tercih edilir. Dolayısıyla Lotus zencefilli kurabiyeyi de kahvelerinize ekleyebilirsiniz.

Bir diğer Annas çeşidi ise cappuccino kurabiyedir. Kahve aromasını sevenler için güzel bir üründür. Kahvenizin yanına ekleyeceğiniz Lotus cappuccino kurabiye ile keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü tiramisu gibi kahveli tatlılarınızda veya farklı gıdalarla birlikte de tüketebilirsiniz. Lotus Almond Thins, Annas ürünlerinin bir başka çeşididir. Badem aromalı bu kurabiyeler, badem tadını sevenler ve her ısırıkta almak isteyenler için vazgeçilmez bir lezzettir. Yoğun badem aromasına rağmen kullanıcıyı rahatsız etmez. Annas ürünlerinin son çeşidi portakallı olanıdır. Ferah aromaları sevenler için ideal bir seçeneklerdendir. Lotus kurabiye, 150 gr’lık paketler hâlinde satılır. Tüm kurabiye ürünleri çiçek şeklindedir ve çıtır çıtırdır.

Markanın ürünleri araında en çok krema kıvamında olan sürülebilir çeşitleri tercih edilir. Lotus ezmesi çeşitlerinin farklı gramajlara sahip paketleri bulunur. 380 gr, 400 gr veya 1600 gr Lotus cream çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Krema çeşitlerini Lotus biscoff bisküvi çeşitleri takip eder. Bu ürünler de farklı şekilde paketlenir. Örneğin, misafir ağırlarken kullanmak veya işletmenizde çayın ve kahvenin yanında müşterilerinize ikram etmek için tek tek paketlenmiş bisküvileri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı ebatlarda ve gramajlarda paketlenmiş Lotus bisküvi ürünlerini seçebilirsiniz.

Lotus biscoff bisküvi kırıkları ise çok sevilen diğer bir üründür. Tatlılarda kullanmak için son derece pratik ve taze bir seçenektir. 750 gramlık paketler hâlinde satılan Lotus Crumble ile bisküvi veya kurabiye parçaları kullandığınız tüm tatlıları lezzetlendirebilirsiniz. Lotus bisküvi kırıklarını, çıtır bir doku kazandırmak istediğiniz her gıdaya ekleyebilirsiniz.

Lotus Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Lotus Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Lotus ürünlerinin fiyatları çeşidine ve gramajına göre farklılık gösterir. Lotus bisküvi fiyatı, ürünlerin gramajına göre değişir. 124 gramlık Lotus Biscoff karamelize bisküvi fiyatı ile 156 gramlık bisküvi fiyatı farklılık gösterebilir. Aynı tada sahip farklı ürünlere ulaşmanız veya farklı aromalara sahip olanlar arasından dilediğinizi tercih etmeniz mümkündür. Karamelize lezzetiyle Lotus ürünleri, sevenlerine birçok farklı seçenek sunar. Bunlar arasında ciddi fiyat farkları gözlenmez. Seçenekler içerisinde avantajlı paketlerle satılan uygun fiyatlı ürünler de mevcuttur. Bazı kampanyalı paketlerde çoklu ürünler satılır. Bu paketler oldukça avantajlıdır.

Lotus Biscoff krema fiyatları da gramajlarına göre farklılık gösterir. Ancak spread ile crunchy krema çeşitleri arasında herhangi bir tutar farkı bulunmaz. Fiyatlar yalnızca kavanoz gramajına göre değişir. Aynı şekilde Annas ince kurabiye çeşitlerinde de fiyatlar aromalara göre değişmez. Annas çeşitlerinde gramaj farkı da bulunmaz. Bütün paketler aynı ağırlıktadır. Dolayısıyla tüm Annas ürünleri aynı değerde satılabilir. Marka birçok farklı çeşidi ile lezzetli ve uygun fiyatlıdır. Dolayısıyla söz konusu gıdalar arasında seçim yaparken kriteriniz fiyat değil ulaşmak istediğiniz lezzet olabilir. Markanın imza tek bir tadı olsa da her üründen alacağınıa haz farklı olabilir. Eğer bu tarz aromalardan hoşlanıyorsanız söz konusu gıda seçenekleri sizin için ideal olabilir. İster sürülebilir ister sos isterseniz de klasik formuyla her türlü tatlı ihtiyacınızı karşılayabilir. Her ısırıkta keyfinizi ikiye katlayabilecek Losus ürünlerine avantajlı fırsatlarla ve güvenli alışveriş seçeneğiyle ulaşmak istiyorsanız Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Alışveriş platformunun sunmuş olduğu yorumlar kısmı ile gerçek kullanıcılar tarafından aktarılan deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerle ilgili tecrübelerinizi siz de diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.