placeholder
"

Luft

" araması için 35 sonuç listeleniyor
Luft Mini Boya Tabancası
KARGO BEDAVA
LuftMini Boya Tabancası
299 TL
Sepete Git
Luft Mazot Tabancası - D09a
KARGO BEDAVA
LuftMazot Tabancası - D09a
98,90 TL
Sepete Git

Luft Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Luft marka ismi olarak birden fazla satıcı tarafından kullanılmaktadır. Luft kelimesi Almanca dilinde hava anlamına gelmektedir. Satıcılar bu anlamı farklı şekillerde benimseyerek marka ismi olarak kullanmıştır. Bu satıcılardan bir tanesi telkari olarak adlandırılan gümüş malzemeden yapılmış takı ürünleri sunarken diğeri havalı alet setleri, boya tabancaları, trafik ve ilk yardım setleri gibi birçok yerde kullanımı olan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Telkari ürünleri gümüş veya gümüş üzeri altın kaplama kullanılarak üretilmiş luft marka kolye ve luft gümüş küpe ürünlerinden oluşmaktadır. Marka kalite ve zarafeti bir araya getirerek kadın tüketicilere modern takı modelleri sunmaktadır. Bu ürünler eskiden gelen ve merkezi Mardin- Midyat bölgesi olan geleneği devam ettirilerek üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.Luft boya tabancası gibi kullanım alanı takıdan oldukça değişik olan ürünler sunan diğer marka ise zengin ürün seçeneği ve avantajlı fiyatları ile öne çıkmaktadır. Bu marka luft sıcak hava tabancası ürününü de satışa sunmaktadır. Bu tabancanın işlevi sıcak hava buharını yayarak kullanmaktır. Böylece eritme ve kaynatma işlemleri kolayca ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Luft boya tabancasının yanı sıra hava tabancası modelleri de mevcuttur. Bu modeller ihtiyaca göre kısa veya uzun boyda bulunabilmektedir. Luft markasına ait olarak bulunabilecek diğer ürünlerden bazıları ilk yardım çantası ve otomobil geçme direksiyon kılıfıdır. Söz konusu marka araç ve motorlar için TSE standartlarına uygun ilk yardım çantaları sunmaktadır. Ayrıca sürüş konforunu arttıran direksiyon kılıfları da ürün yelpazesi arasındadır.

Luft Boya Tabancası

Luft Boya Tabancası

Boya uygulamasının yapılması için kullanılabilecek en etkili yöntemlerden birisi boya tabancası ile uygulama yapılmasıdır. Luft boya tabancası modelleri değişik ihtiyaçlara yönelik farklı modeller sunarak tüketiciyi memnun etmeye odaklanmıştır. Luft boya tabancası kullanılarak istenilen yüzey çok kısa bir zaman içerisinde boyanabilir. Luft marka tabancaların kullanımı oldukça kolaydır. Ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi sorun yaratmaz. Tek bir boya tabancası ile birçok kez uygulama gerçekleştirebilirsiniz, bu yöntem diğer uygulamalara göre daha ekonomiktir. Satın alma sırasında dikkat edilmesi gereken özellikleri nozul ölçüsü, çalışma basıncı ve tank kapasitesidir. Nozul ölçüsü püskürtme sırasında ne kadarlık bir alana püskürtme yapılacağını belirler. Eğer çok büyük alanların uygulaması için küçük nozul ölçülerine sahip tabanca alınırsa işlem çok uzun sürer ve verim düşer. Luft boya tabancası hava basıncı ile çalıştığından ürünlerin çalışma basınç değerleri önemlidir. Eğer gereken basıncı sağlayacak bir hava düzeneğiniz yoksa üründen beklenen verimi almazsınız. Bir diğer özellik ise tank kapasitesi. Tank kapasitesi olarak belirtilen unsur tabancanın içine konulabilecek miktarı belirlemektedir. Küçük çaplı işler için çok büyük hazneli ürün alınması durumunda boyadan zarar edilmesi muhtemeldir. Bu nedenle yapılacak işin hacminin doğru belirlenmesi ve ona göre ürün alınması işten alınan verimi arttırarak kayıpları en aza indirir. Boya tabancalarının fiyatları da her üründe olduğu gibi özelliklerine, malzemesine ve kullanım alanına göre değişmektedir. Ürünün profesyonel kullanıma uygun olup olmaması, nozul ölçüsü, çalışma basıncı ve hazne büyüklüğü fiyat üzerinde etkilidir. Ürünlerin ömür sürelerinin arttırılması için kullanıldıktan sonra güzel bir şekilde temizlenmeli ve kuru bir şekilde saklanmalıdır. Ayrıca hazne içine daha sonra nozulu ve nozul yolunu tıkayan kir, toz gibi maddelerin girmemesine dikkat edilmelidir.

Luft Gümüş Takı

Luft Gümüş Takı

Geleneksel olarak gümüşün el ile özel işlenerek süslenme sanatı olan telkari ile üretilmiş takı ürünleri tüketici ile bir araya getirilmektedir. Ürünler çoğunlukla gümüş bazen de altın kaplama kullanılarak özgün takı kullanmayı seven kadınlar için üretilmektedir. El işçiliği kullanıldığından tasarımları farklı ve yenilikçidir. Luft gümüş kolye çeşitleri arasında hem gümüşi renkte hem de altın renkte parçalar bulmak mümkündür. Genellikle tek model için iki renkte de seçenek sunulmaktadır. Kolyelerin zincir boyları kullanıcının talebine göre ayarlanabilir şekilde gönderilmektedir. Ürün boyutları ürün sayfasındaki ürün bilgileri kısmında yer almaktadır, satın alma yapılmadan önce bu kısım iyi okunmalıdır. Sadece gümüş veya altın kaplamadan üretilen parçaların yanı sıra topaz gibi doğal taşlar kullanılarak zarif parçalar dizayn edilmiştir. Luft gümüş küpe modelleri de kolye modellerinin yanında satışa sunulmaktadır. Günlük modellerin yanı sıra sallantılı, halka ve earcuff olarak adlandırılan ve kulağın üst bölümüne takılan tasarımlarda mevcuttur. Hem küpe hem de kolye ürünler 925k gümüş kullanılarak üretilmektedir. Ürünler hem günlük hem de özel günlerde kullanım için oldukça uygundur. İsterseniz işe giderken isterseniz gece davetlerinde rahatlıkla kullanabilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Takıların çoğu bir hikaye anlatımı üzerine şekillenmiştir ve desenlerinin bir anlam içermektedir. Ayrıca burçlara ait tasarımlardan hoşlanıyorsanız burcunuza ait sembolün zarifçe işlenmiş kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Telkari yöntemi ile üretilmiş olan luft gümüş kolye ve küpe ürünlerinin ömür sürelerinin uzatılması için kullanım ve saklama sırasında alınması gereken bazı önlemler bulunmaktadır. Öncelikle sahip olduğunuz takıların kuru ve rutubetsiz yerlerde saklanması gereklidir, banyo gibi çoğunlukla nemli olan ortamlarda bırakılmamalıdır. Ayrıca deniz ve havuz suyu ile temasından kaçınılmalıdır. Ayrıca parfüm, krem, losyon gib ikozmetik ürünlerden ve çamaşır suyu gibi kimyasal içeren maddelerden de uzak tutulmalıdırlar. Kullanılmadığı durumlarda kendi kutusunda veya yine kapalı olan bir kutuda saklanmalıdır. Temizlenmesi gerektiği durumlarda takınız kaplamalı değilse gümüş parlatıcı sürülmüş bez ile nazikçe temizleyebilirsiniz ancak kaplamalı ürünlerde bu durum kaplamayı soldurabilir bu durumda bir profesyonelden yardım almak daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Eğer yukarıda bahsedilen önerilere uyulursa ürünler uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

En Avantajlı Luft Ürünleri Trendyol’da

En Avantajlı Luft Ürünleri Trendyol’da

Aradığınız luft marka ürünler en avantajlı şekilde Trendyol’da. İster telkari yöntemiyle üretilmiş takı ister hırdavat çantasında bulunması için el aletleri isterse arabanızda kullanmak için ilk yardım çantası olsun bütün ürünleri luft kategorisi altında sıralanmış şekilde bulabilirsiniz. Luft gümüş kolye tasarımları farklı renk ve model seçenekleri ile her bütçeye hitap edecek şekilde satışa sunulmuştur. Orjinal tasarımları ile ister kendinize isterse sevdiğinizi hediye olarak alabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz luft gümüş küpe modelleri ile kolyeleri kombinleyebilirsiniz. Hem günlük kullanıma hem de gece davetlerinde kullanıma uygun ürünlerle şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer taraftan boya, imalat veya tadilat sırasında kullanılabilecek olan luft boya tabancası modelleri ve genellikle elektrik işleri için kullanılan luft sıcak hava tabancası çeşitleri sizleri bu kategori altında sizleri bekliyor. Parça fiyatları sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterse de markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde bütçenize uygun olanı seçip güvenle kullanabilirsiniz. Son olarak otomobil ve motorsiklet gibi araçlarda taşıma zorunluluğu bulunan yönetmeliğe uygun olarak satışa sunulan araç ilk yardım ecza çantalarına ulaşabilirsiniz. Farklı ürün içerikleri ile en çok ihtiyacınız olan ürünü filtreleyerek bulabilirsiniz. Buna ek olarak sürüş konforunu arttırarak uzun yollarda yorulmayı azaltan ve aracınızın orjinal direksiyonunu koruyan renk renk desen desen direksiyon kılıflarına göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz luft ürünlerini kolayca satın almanın keyfini Trendyol’da yaşayabilirsiniz.