placeholder
"

Luna

" araması için 446 sonuç listeleniyor

Birbirinden Kaliteli Luna Ürünleri Trendyol'da!

Elektrik aksamı ile başladığı yolculuğu farklı sektörlere yayan Luna, her alanda başarısını kanıtlar. Yaptığı kaliteli üretimler, ev ve ofis ortamlarına uygunluk gösterirken kişisel ihtiyaçlara olan talebi de karşılar. Tüm canlıların ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri bünyesinde bulundurur ve kişisel bakım alanında ortaya çıkan taleplere yanıt verir. Luna yorum bölümü ürünlerle ilgili bilgilendirme yapar. Böylece bu yorumları okuyarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu malzemelere ulaşabilir, hayvan dostlarınız için Luna köpek maması, kedi maması ürünlerine yönelebilirsiniz. Farklı gramajlarda sunulan paketler, fiyatların değişiklik göstermesine etki eder. Elektronik ve manuel cihazlar, temizlik malzemeleri, hobi ihtiyaçları, giyim ürünleri gibi farklı alanlara yönelik üretim yaparak faaliyet gösteren marka, pek çok kategoride yer alan ürünlere ulaşma kolaylığı sağlar. Keten etekleri bahar aylarında tercih edebilir, yaz ve kış mevsimine özel ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Gardırobunuzdaki kıyafetlere uygun Luna aksesuar seçeneklerine göz atarak kombinlerinizi kusursuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Çocukların ilgi alanına giren maketler ve oyuncaklar, gelişimlerine katkı sağlar. Çeşitli renklerden elde edilen objeler, motor becerilerinin gelişmesine imkan tanır. Geniş hobi malzemesi yelpazesi sunan marka, çocuğunuzun dilediği tasarımı ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Temizlik malzemeleri, doğal içerikleriyle sağlıklı bir ortamda yaşamanıza katkı sağlar. Etkili kişisel bakım malzemeleri ise evinizde günlük bakımınızı yapmanıza destek olur. Online alışveriş kolaylığı sağlayan Trendyol üzerinden tüm kategorilere göz atarak ihtiyacınız olan ürünlerin siparişini verebilir, indirimli fiyatlar üzerinden dilediğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Çok Çeşitli İhtiyaçlara Yanıt Veren Luna Ürünleri

Çok Çeşitli İhtiyaçlara Yanıt Veren Luna Ürünleri

Günlük kullanıma uygun tasarımlarla öne çıkan Luna 100 ml, 500 ml yüzey temizleyicileri ile pek çok farklı alanın temizlenmesine yardımcı olur. Oluşan yağ birikintisinin ya da kalıcı hale gelen kirlerin çıkarılmasına yardımcı olan temizleyiciler, fısfıs aparatı ile kolay bir kullanım imkanı sağlar. Bu malzeme ile barbeküleri ve fırın tellerini rahatlıkla temizleyebilir, bunları sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Küflenen alanlarda ya da derin yağ kalıntıları bulunan yüzeylerde etkili olan ürün sayesinde yaşam alanlarınızı steril ve hijyenik tutabilirsiniz. Mutfak eşyaları alanında çeşitliliği ile kendini gösteren Luna bardak, banyo seti, yüz masaj aleti, temizlik bezi gibi farklı kulvarlarda da kaliteli malzemeler üretir. Bakır bardak ile sunumlarınızı otantik bir şekilde gerçekleştirebilir, yemek masalarınızın görünümüne şıklık katabilirsiniz. Özel misafirlerinizi ağırlamak üzere oluşturduğunuz sofralarda kulplu bakır bardaklar ve onlara uygun şamdanlıklar, eşsiz sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Akrilik malzemeden üretilen banyo seti, metalik kenar geçişlerine sahiptir. Sade tasarımı ile banyolarınıza klasik hava katan ürün, her tarz ortama uygunluk sağlar. Bunların temizliğini kolay bir şekilde yapabilir, sağlıklı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı malzemesi ile kolaylıkla kırılmaz ve uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Zemin üzerine düşüşlerde kırılma ihtimali azdır. Doğal bileşenlerden elde edilen malzemesi sayesinde ortamın hijyeniklik durumu artar. Böylece insanlar için sağlığa elverişli bir ortam oluşur. Banyo seti içerisinde 1’er adet çöp kutusu, sıvı sabunluk, tuvalet fırçası, katı sabunluk ve diş fırçalığı bulunur. Beyaz rengi tercih ederek banyolarınızda şıklık yaratabilirsiniz. Dilerseniz de farklı renklerde aksesuarlarla ortamın bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Doğal masif malzemeden elde edilen Luna mobilya çeşitleri, tekli ya da takım halinde alabilmeniz için pek çok seçeneği sizlere sunar. Oturma odanızda ve salonunuzda oluşturmak istediğiniz rengi belirleyerek ürün seçiminde bulunmanız gerekir. Aynı renkten pek çok parçayı bir arada kullanabilir ya da farklı renk tonlarıyla uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Vitamin ve mineral değeri yüksek olan antibakteriyel özellikli Luna krem çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Tüm bu ürünler için Trendyol'dan destek alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Tasarıma Sahip Seçenekler

Kullanışlı ve Dayanıklı Tasarıma Sahip Seçenekler

Yüksek yazılım özelliği ile hazırlanan Luna elektrik sayacı, akıllı ağ teknolojisine sahiptir. Uzaktan okuma teknolojisinin ve ön ödemeli sistemlerin yer aldığı mekanizma, verilen bütün görevleri yerine getirir. Uzaktan komut özelliği bulunan sayaç, aynı zamanda transfer maliyetlerini azaltan bir uygulamaya sahiptir. Bina içi ve dışı bağıl neme göre çalışma sistemini ayarlayarak performans düşüklüğü yaşatmaz. Sağladığı bu avantajlar sayesinde sayaç kullanımında ilk sıralara yerleşen marka, yüksek hızda okuma performansı gösterir. 220V elektrik ile çalışan Luna aydınlatma sistemleri, LED ve ampul olmak üzere iki gruba ayrılır. Sensörlü ürünlerde aydınlatma miktarını ihtiyacınız doğrultusunda ayarlayabilir, tasarruflu ampuller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Elektrik teknolojisi adına çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerleyen marka, pek çok alana güvenli bir şekilde adım atar. Bu süreçte oluşturduğu ürünler arasında Luna eğitici oyuncak, maket, armatür çeşitleri bulunur. Çocukların ilgi alanlarına giren oyuncaklar, hayal güçlerinin gelişimine katkı sağlar. Okulda işlenen tasarım derslerine yardımcı olan ve ev ortamında pek çok deneyim kazanmasına destek olan aparatlar da beğeninize sunulur. Çeşitli etkinliklerde kullanılması amacıyla üretilen düz ve tırtıklı çubuklar ise çocukların motor becerilerini geliştirir. Çubuklar sayesinde sayı saymayı ve renk tonlarını tanımayı öğrenen çocuklar, renkli tüylerden oluşan etkinlik aparatlarını ise resimleri üzerinde uygun yerlere yapıştırarak kendi tasarımlarını ortaya koyar. Boyanabilir özellikte olan ahşap ayna, rüzgar gülü gibi seçenekler kendi tasarımlarını ortaya koymasına yardımcı olur. Çocuklar için uygun kıyafet tasarımı da yapan Luna elbise alanında yazlık modellere yer verir. Yetişkinler için tasarlanan pembe çiçekli ve güpürlü modellerle siz de yaz aylarının şıklığını üzerinizde hissedebilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini sizlerle buluşturan Trendyol’a göz atarak beğendiğiniz ürünler için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Seçenek Sunan Luna Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Seçenek Sunan Luna Ürünleri

Yüksek teknolojiye sahip Luna sayaç, laboratuvarlarda test edilerek onaylanır. Güvenilirliği doğrulandıktan sonra su, elektrik ve ısı ölçümlerinde kullanılır. Akıllı teknolojiye sahip olan cihaz, uzaktan okutma sistemi ile işlerin kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Küresel vanaya sahip olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayaçlar, herhangi bir patlama ve sızıntı durumunda suyu kesme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile bütçenize katkı sağlayan cihaz, su sızıntısı riskini de minimuma indirir. Farklı tasarımlarla karşınıza çıkan marka, zengin bir ürün skalasına sahiptir. Bu nedenle Luna fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Ayrıca ürünlerin işlevi, niteliği ve kalitesi farklı fiyatların oluşmasında etkilidir. Ped teknolojisi ile uyuma sürecini konforlu hale getiren Luna yatak, 120 X 200 cm ebatlarındadır. Çift kişilik kapasitesi bulunan üründe bulunan pedler, sağladığı destek sayesinde huzursuz uykuların önüne geçer ve rahat bir gece geçirmenize imkan tanır. Boyun ve omuz destekli yayları olan yatağı kullanarak gün boyu yaşadığınız yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. Uykuya rahatça dalarak kesintisiz ve sağlıklı bir süreç geçirebilirsiniz. Yatak konforunun üst düzeyde olması sağlıklı bir yaşam sürülmesi için önemlidir. Ertesi güne dinç ve enerjik bir şekilde başlanması için yatak seçimine özen gösterilmesi gerekir. Müşterilerinin tüm taleplerini göz önünde bulundurarak üretimlerini yapan Luna takı, şarj aleti, fırça alanında da pek çok farklı kolaylığı beraberinde getirir. Bir sanatseverseniz ve boya uygulamaları ile ilgileniyorsanız aradığınız tüm fırçalar markanın bünyesinde yer alır. Trendyol üzerinden rötuş ve yağlı boyalar için özel fırçaları seçebilir, kurumuş pasların temizlenmesi için tel fırçalara göz atabilirsiniz.