Renk
Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi

Birbirinden Rahat Marcatelli Ürünleri Trendyol’da

Üretim amacı ayakları darbelerden koruma ve incinmeleri önleme olan ayakkabıların uygun beden numarasıyla seçilmesi gerekir. İyi malzemeden yapılmayan, ayağa dar veya geniş olan bu ürünler zamanla ayağı deforme ederek zarar verir. Bu tarz sorunları önlemek için özel olarak tasarlanan Marcatelli ayakkabı modellerine güvenebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzdaki modelleri ile ön plana çıkan Marcatelli, her ayağa ve tarza uygun tasarımları ile dikkat çeker. Bu ayakkabıların üretildiği materyaller kullanım alanlarına göre çeşitlenir. Yumuşak materyaller ayağın üzerine gelen kısımdaki basıncı azaltırken, sert materyaller ayakta su toplanmasına sebep olabilirler. Markanın uzman tasarımcıları, mevsimsel şartlara göre optimize ettiği konforlu modelleri özenle hazırlar. Yazın terlik, babet, spor ayakkabı modelleri tercih edilirken, kışın bot, çizme modelleri tercih edilir. Marcatelli etiketini taşıyan modelleri Trendyol üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Kauçuk, latex, plastik, deri gibi birçok malzemeden üretilen bu ürünler, sıcaklık farklarına karşı dirençli olması, yıpranmaya karşı dayanması, türüne göre esnek veya sert yapıda olması gibi özelliklerine dikkat edilerek satın alınır. Ayakların rahatlığı kadar sağlığı da önemlidir. Ayaklarınızın sağlıklı kalması için hava alan modellerini tercih edebilirsiniz. Ayakkabının hava alması sayesinde kötü koku, mantar, kaşıntı gibi sorunların önüne geçilebilir. Spor ayakkabısı gibi sıkça hareket ederken giyilen modeller seçilirken, rahatlık ve konfor ön planda olmalıdır. Bu özellikler sağlandıktan sonra kendi tarzınıza uygun ve modern tasarımlara sahip ayakkabı modellerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Her Mevsim Şartına Uygun Ayakkabılar

Her Mevsim Şartına Uygun Ayakkabılar

Ayakkabılar, ayağı koruma görevi dışında estetik yönü ve yapıldığı malzemeleri ile insanlar arasındaki renk ve zevk farklılıklarını da ortaya koyar. Müşteriler tarafından yazın sıkça tercih edilen Marcatelli babet modelleri rahatlığı ve hafifliği ile ön plana çıkar. Trendyol ile birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip olan babetleri zevkinize uygun bir şekilde bulabilirsiniz. Yazın sıkça tercih edilen bir diğer ürün olan Marcatelli terlik modelleri kumaş, yün, deri, sentetik gibi birçok farklı malzemeden yapılır. Dolgu topuk, parmak arası, topuklu, günlük ve ev terliği gibi birçok farklı türe sahip olan terlikler kadın, erkek, çocuk ve bebeklere göre birçok farklı renk ve tasarıma sahiptir. Yazın ayağınızın hava alması, evde rahat dolaşmanız veya kumsalda rahatça yürümeniz için tasarlanmış terlik modellerinden zevkinize uygun olan modellerini inceleyebilirsiniz. Sadece yaz değil, kış ayları içinde önemli olan ayakkabı seçiminde Marcatelli bot modelleri her zevke uygun tasarımlarıyla ön plana çıkar. Yağmur botu, postal bot, deri bot, kar botu gibi türlere sahip olan ürünler, ayakla yerin temasını keserek sert hava koşullarına karşı koruma sağlar. Birbirinden farklı her zevk ve modele uygun botları Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Kış kombinlerinin gözdesi olan Marcatelli çizme modelleri ayağı ve baldırı saran tasarımı ile soğuk hava koşullarına karşı koruma sağlar. Şık ve klasik bir görünüme sahip olan çizmeler genelde yan kısmında yer alan fermuar ile giyim kolaylığı sağlar. Günlük ya da abiye kıyafetleriniz ile kombinleyebileceğiniz çizme modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, zamansız tasarımların sahibi olarak stilinizi renklendirebilirsiniz. Ayakkabılar ile uyum içinde olan çantalar, işlevselliği ve estetik duruşu ile vazgeçilmez aksesuarlar arasındadır. Modaya uygun Marcatelli çanta modelleri taşlı, işlemeli, saten gibi birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkar. Birçok ayakkabı ve çanta modeline sahip olan marka, her zevke uygun tasarımı ile müşterinin karşısına çıkar. Trendyol üzerinden satın alabileceğiniz modaya ve her zevke uygun Marcatelli marka çanta, bot, çizme, terlik, babet modellerini detaylı görselleriyle birlikte inceleyebilirsiniz.

Marcatelli Modelleri ile Modaya Ayak Uydurun

Marcatelli Modelleri ile Modaya Ayak Uydurun

Ayakkabılar sadece mevsim koşullarına adapte olmayı değil bulunulan ortamda şık bir tasarıma sahip olmayı da sağlar. Genelde düğünlerde, iş yerlerinde, resmi yerlerde tercih edilen topuklu ayakkabılar, kullanım açısından birbirinden farklı model ve tasarıma sahiptir. Ayağınıza ve zevkinize uygun topuklu ayakkabı modelleri ile her ortama ayak uydurabilirsiniz. Marcatelli topuklu ayakkabı modelleri, yüksek topuklu, tek bant, mini topuklu, stiletto gibi birçok farklı tasarıma sahiptir. Bu farklı tasarımların yanında her kombine uygun farklı renk çeşitleri ile ön plana çıkar. Şık bir görünüme sahip olmak için tercih edebileceğiniz bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Düğünlerde gelinlerin tercih ettiği bir tür olan gelin ayakkabısı, şıklığının ön planda olması kadar rahatlığıyla da önemlidir. Her mekana göre farklı bir tasarıma sahip olan Marcatelli gelin ayakkabısı modelleri, kır düğünlerinde spor ya da babet, kumsal alanlardaki düğünlerde düz tabanlı sandalet, salon düğünlerinde ise topuklu düğün ayakkabısı türleri gibi farklılık gösterir. Düğün konsepti, gelinliğiniz ve konforunuz için uygun olan birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünler bulabilirsiniz. Model ve tasarım farklılıklarına sahip olan gelin ayakkabılarında müşteri yorumları rahatlık, görünüm gibi özellikler hakkında bilgi verir. Marcatelli gelin ayakkabısı yorum bölümünde yer alan deneyimler, bu özellikler hakkında istediğiniz bilgiyi sağlayabilir. Yazılan bu yorumlara bakarak sizinle aynı ürünü almış kişilerin görüşlerini okuyabilirsiniz. Bu ürünler kişinin sadece görünümünü değil duruşunu da etkiler. Bu yüzden sadece ayakkabının dış görünüşü değil sağlığınızı etkileyecek durumlar da göz önüne alınır. Marcatelli online satış imkanı ile Trendyol üzerinden dilediğiniz ürünü evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz.

Marcatelli Ürün Fiyatları ve Yorumları

Marcatelli Ürün Fiyatları ve Yorumları

Marcatelli markası sadece kadınlar için değil erkekler için tasarladığı ayakkabılar ile de ön plana çıkar. Damat ayakkabısından bot modellerine kadar geniş bir ürün skalası olan marka, şık tasarım ve rahatlığı ile müşterilerinin zevklerine hitap eder. Trendyol ile Marcatelli yorum ve değerlendirmelerine bakarak bu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir veya satın alabilirsiniz. Erkek ayakkabıları seçilirken şıklık ve rahatlık ön plandadır. Bu şıklığı ve rahatlığı sağlayan Marcatelli erkek ayakkabı modelleri, zorlu hava şartlarına uygun botlardan düğünlerde damatların modern görünüp rahat bir gün geçirmelerini sağlayan ürünlere kadar çeşitlilik sunar. Rahatlık, şıklık, modernlik gibi ürünün seçilmesinde önemli rol oynayan özellikler dışında ürünün fiyatı da önemlidir. Her fiyattan ayakkabı bulabileceğiniz Trendyol’da ayağınız için uygun olan ürünü bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun Marcatelli ayakkabı fiyatları ve modaya uygun tasarımları ile ön plana çıkar. Fiyat, şıklık, modaya uygunluk gibi özellikler dışında ayak sağlığının da önemli bir durum olması ile dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Bir ayakkabının sağlıklı olduğunu belirten üç önemli kural vardır. Bu kurallar ürünün serin, havadar ve kuru olmasıdır. Topuk kısmının yumuşak olmasına, ortopedik olmasına, burun kısmının sert olmamasına ve parmaklara baskı uygulamaması gibi özelliklere de dikkat etmelisiniz. Bu özellikler dışında ayakkabının dinlendirilerek giyilmesi ve her gün giyilmesi yerine başka alternatiflerin olması, ürünün ömrü ve ayak sağlığı için önemlidir. Hem görünümü hem de sağlığa uygun olan bir ayakkabı satın almadan önce ürün yorumları okunur. Marcatelli ayakkabı yorum ve değerlendirmeleri ile istenilen ürüne doğru bir şekilde ulaşılır. Bütün araştırmaları doğru bir şekilde yaptıktan sonra Trendyol üzerinden her mevsim ve koşula uygun zevkinize hitap eden ayakkabıları satın alabilirsiniz.