Marka
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Mentos

" araması için 90 sonuç listeleniyor

En Sevilen Mentos Şekerlemeleri Trendyol’da!

Gün içerisinde şeker çeşitleri ile ferahlamayı seven müşteriler, Mentos markalı ürünleri çok sık tercih ederler. Birbirinden farklı aromaya sahip olan ürünler, kapalı ambalajlar ile son derece steril şekilde piyasaya sunulur. Ekşi, tatlı ve naneli çeşitleriyle popülerlik kazanan Mentos şeker, Mentos sakız ürünleri, her yaştan müşterinin zevkine hitap eder. Meyve aromalı şekerlemeleri sevenler için özel olarak hazırlanan meyveli Mentos da birbirinden farklı tat alternatifleriyle satışa çıkarılır. Ürünler tekli olarak veya çoklu avantajlı paketler halinde online olarak satın alınabilir. Ferah tatları seviyorsanız, nane aromalı tatlandırıcılı Mentos Pure Fresh draje sakızlarını çantanızdan ayırmamalısınız. İçerisinde akışkan nane esansı bulunan bu ürünü Trendyol’da çoklu paketler halinde bulabilirsiniz.

Farklı Lezzetlere Sahip Mentos Çeşitleri

Farklı Lezzetlere Sahip Mentos Çeşitleri

Sakız, draje, şeker gibi tatlı atıştırmalıklar olmadan yapamayanlar, Mentos çeşitleri sayesinde istedikleri tüm ürünlere rahatlıkla ulaşabilirler. Her müşterinin damak zevkine uygun onlarca seçeneği kaliteli malzemeler kullanarak hazırlayan marka, uzun yıllardır sektörde elde ettiği başarı ile herkesten tam not alır. Özellikle ferah tatlar arayanlar için hazırlanan Mentos nane sakızları, uzun süre kalıcı lezzeti ile deneyen herkesi kendine hayran bırakır. Mentos kullananlar, şekerlemelerin lezzetli aromalarından ve özenli paketlemelerinden ne kadar memnun kaldıklarını ürün yorumlarında dile getirirler. Naneli şekerlemeler yerine genellikle gerçek meyve aromasıyla hazırlanan alternatifleri tercih edenler için ise Mentos çilekli şekerler güzel seçeneklerden biridir. Şeker katkısı yapılmadan yalnızca tatlandırıcılar ve meyve özleriyle hazırlanan ürünleri sık kullananlar, alışverişlerini online olarak çok kolay şekilde yapabilirler. Fazla sayıda ürün almayı düşünüyorsanız da özellikle Mentos indirim dönemlerini takip ederek avantajlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Tekli paketler yerine çok sayıda ürünün bir arada bulunduğu avantajlı Mentos kutu çeşitlerini alıp uzun süre kullanmak istediğiniz zamanlarda ise Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Gün Ferahlık Sağlayan Mentos Ürünleri

Tüm Gün Ferahlık Sağlayan Mentos Ürünleri

Mentos limon, Mentos karamel, Mentol ananas aromalı sakız ve şekerler, lezzetleri ile sizi mest eder. Yediden yetmişe herkesin severek satın aldığı bu ürünler, üretiminde kullanılan gerçek meyve özleri ve kaliteli malzemeleriyle size adeta gerçek meyve yiyormuş hissi yaşatır. Gün içinde ağzınızı tatlandırmak ya da yemeklerden sonra ferahlamak istediğinizde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Mentos tavsiye ve yorumlarında da her bir çeşidin ne kadar lezzetli olduğunu açık şekilde görebilirsiniz. Müşterilerin yorumları ve önerileri çerçevesinde ürün çeşitlerini geliştiren Mentos yeni şekerlemeleriyle de herkesin beğenisini kazanır. Kapalı ambalajıyla farklı meyve aromalarını bir araya getiren Mentos karışık, markanın sık tüketilen çeşitleri arasında yer alır. Çocuklar ve yetişkinler, karışık şekerlemeler sayesinde hem ağızlarını tatlandırır hem de keyifli anlar yaşarlar. İçerisindeki meyve aromalarının yanı sıra farklı vitaminlerle desteklenen Mentos vitamin çeşitlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı ve Uygun Fiyatlı Şekerlemeler

Avantajlı ve Uygun Fiyatlı Şekerlemeler

Lezzetli şekerlemelerle müşterilerin gönlünü kazanmanın yanında Mentos fiyat etiketleriyle de herkesten tam not alır. Uygun seviyelerde tutulan fiyatlara, Mentos yorum ve tavsiye yazılarında da değinilir. Yoğun nane tadını sevenler için Okaliptus ile hazırlanan Mentos Action, hem lezzetiyle hem uygun fiyatıyla her yaştan müşteri tarafından sıklıkla satın alınır. Naneli ve meyveli çeşitleri bulunan vitamin destekli Mentos Defensive şekerleri de gün içerisinde tatlı istediğinizi köreltebilecek lezzete sahiptir. İçerisinde vitamin ve çinko bulunan bu şekerleri çocuklarınız için de güvenerek satın alabilirsiniz. Bu şekerlemelerin tadına bayılanlar ve çok fazla tüketenler için avantajlı Mentos xxl paketlerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bunun aksine küçük paketler halinde hazırlanan Mentos mini çeşitleri ise çantanızda veya ceplerinizde kolay şekilde taşıyabileceğiniz avantajlı alternatifler olarak karşınıza çıkar. Mentos satın almak istiyorsanız ürünlere Mentos kampanyalarını takip ederek Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.