İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Tip
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mobilya Hırdavatı

" araması için 63186 sonuç listeleniyor

Mobilya Hırdavatı

Mobilya Hırdavatı

Tamir, bakım ve onarım işlerini gerçekleştirebilmek için çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulur. Bu malzemelere hırdavat adı verilir. Ev, işyeri ve bahçelerinizde kullandığınız eski ya da yeni eşyaların kurulumu ve tamiri için hırdavat malzemelerinden yararlanabilirsiniz. Hırdavat malzemeleriyle tamir işlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu araçlar, özellikle vidalama sistemiyle ek parçaları birleştirme imkanı sunar. Bu da vidalama sisteminin müşterilere sunduğu başlıca avantajlardan sayılabilir. Müşterilerin ustaya gerek kalmadan kendi başlarına kolay kurulum yapabilmeleri için hırdavat malzemeleri özel olarak tasarlanır. Çok çeşitli tasarımlarda yapılan ve ev, iş yeri gibi mekanların vazgeçilmezi haline gelen mobilyalar için hırdavat malzemelerini kullanabilirsiniz. Bu anlamda mobilya hırdavatı adı altında geniş ürün çeşitliliğine sahip malzemeleri bulabilirsiniz. Hırdavat çeşitleri her eşya için farklı ve özel modellerde tasarlanır. Ürünler boyut, renk ve tasarım özelliklerine göre çeşitlenir. Bu özelliklere ek olarak üretim materyallerinin değişmesi de modellerin farklılaşma nedenlerinden biridir. Ortam tasarımını kendi ellerinizle değiştirebilirsiniz. Mobilya hırdavat ürünleri kullanım avantajı sağlamak için de çeşitli özelliklerle tasarlanır. Bu ürünler müşterilerine tutuş kolaylığı, istenilen yüksekliği ayarlayabilme, sessizlik ve az güç harcama gibi avantajlar sağlar. Eşyalarınızı yenilemeden ya da onarımını yapmadan önce Trendyol’a göz atabilirsiniz. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutan Trendyol sayesinde kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı binlerce çeşit ürünle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren Trendyol sayesinde alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Mobilyalarınızı Eskisinden Daha Kullanışlı Hale Getirin

Birbirinden çeşitli eşyalar yaşam alanlarının her köşesinde kullanılır. Eskiyen, kırılan ya da yeni aldığınız mobilya ürünlerinin evinizde kolay bir şekilde montajını yapmak için hırdavat malzemelerini tercih edebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliğine sahip hırdavat malzemeleri ortam tasarımının yenilenmesini ve değişmesini sağlar. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve dekorasyonun yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, masa ayağı sayesinde istediğiniz yükseklikte kullanabileceğiniz ürünler elde edebilirsiniz. Diğer mobilya tasarımlarıyla uygun renk ve modeldeki ayakların montajını kendi başınıza kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede kanepe ve masa ayaklarının birbirleriyle uyum içerisinde olması sağlanır. Evlerde ve işyerlerinde çok sık kullanılan mobilyalardan biri de dolaplardır. Genellikle dolaplarda kullanılan mobilya kulpu ise kolay tutuş sağlamak amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Dolap kapak pistonu sayesinde ise kapakları açtığınızda aniden kapanmayı engelleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz malzemeleri içerisinden kolaylıkla alabilirsiniz. Menteşe yavaşlatıcı ise dolap kapaklarının yavaş bir şekilde kapanmasını sağlar. Ayar vidasıyla durdurabilir ve kuvvet ayarını yapabilirsiniz. Sürgü kapak tekeri birden çok kapaklı gardıroplarda açma kapama mekanizmasının kolay işlemesini sağlayan aparatlardır. Kapakların düşme, çarpma ve kırılma olasılığını ortadan kaldırır. Kullanışlı ve sessiz ürünlerin montajı kolaydır. Yatak odalarının vazgeçilmezi olan bazalar çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Baza stoper çeşitleri bazanın yatak kısmını kaldıran ve alt bölmesinin açılmasını sağlayan metal tutucudur. Bu parçalarla bazayı kaldırmak çok kolay hale gelir. Tutuş kolaylığı sağladığı için kendinizi zorlamanıza neden olmaz. Baza yükseltme ayağı ise yatağınızı yükseltmeye yarayan aparatlardır. Bu aparatlar sayesinde yatağın altını temizlemek kolaylaşır. Oturma ve misafir odalarında sehpalar çok tercih edilir. Evinizde bu ürünlerin kurulumunu yapabilmeniz için sehpa aparatı ayaklar ve vidalardan oluşur. Bu aparatlarla evinize gelen malzemeleri kendi başınıza kurabilirsiniz. Kendi başınıza kolay montajla ev ve iş yeri gibi mekanlarda kullanılan eşyaların kurulumunu ve onarımını sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve kolay kurulum sağlayan hırdavat malzemeleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ortam tasarımının yenilenmesi ve yaşam alanınızın kaliteli bir görünüme kavuşması için Trendyol’da hırdavat ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden çeşitli ürünlere ulaşmak isteyen müşteriler Trendyol aracılığıyla ihtiyaçlarını karşılar. Evinize, işyerinize ya da bahçenize uygun ürünleri Trendyol’a göz atarak bulabilirsiniz.

Uygun Mobilya Hırdavat Fiyatları

Uygun Mobilya Hırdavat Fiyatları

Geniş ürün yelpazesine sahip hırdavat malzemeleriyle ev, işyeri ve bahçelerinizde bulunan mobilyaların onarımını ve bakımını yapabilirsiniz. Hırdavat malzemeleri onarım ve bakım esnasında müşterilere kolaylık sağlamak amacıyla tasarlanır. Bu avantajı sayesinde ihtiyaç duyulan malzemeler haline dönüşür. Ustaya ya da çoklu aletlere gerek duymadan kendi başınıza eşyalarınızın kurulumunu yapabilirsiniz. Örneğin; müşteriler masa, sandalye, sehpa, kanepe ve yatak ayaklarının bulunduğu zemine zarar vermesini istemez. Bu nedenle mobilya ayaklarının yerleştirildiği zemin üzerinde aşınma, yıpranma ve yırtılma engel olmak için zemin koruyucu keçe tercih edebilirsiniz. Bu malzemeler, mobilya ayaklarının parke ve seramik yer döşemelerine zarar vermemesi için kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca halı üzerine yerleştirdiğiniz mobilyalar da yıpranmaya ve yırtılmaya neden olabilir. Bu sebeple keçeleri kullanarak mobilya ayaklarının zemine zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Birbirinden çeşitli avantajlar sağlayan bu malzemeler müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarır. Bunun gibi geniş seçeneklere sahip malzemeler mobilya bağlantı aparatları adı altında karşınıza çıkar. Aparatların teknik, fiziksel ve yapılmış olduğu ham madde özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz. İlginizi çekebilecek ve ihtiyaçlarınıza yanıt verecek olan bu malzemelerle ortam tasarımında yenilikler sağlayabilirsiniz. Ürün özelliklerinin ve avantajlarının dışında müşterilerin ilgisini çeken diğer bir önemli nokta ise fiyat aralığıdır. Bütçenizi zorlamadan ve aşmadan aradığınız ürünleri temin edebilirsiniz. Mobilya hırdavat fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Her bütçeye ve kesime uygun fiyat seçenekleri mevcuttur. Aradığınız ürünü filtreleyerek detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Fiyat analizi sağlayarak karşılaştırma yapabilir ve bütçenize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen Trendyol sayesinde aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce Trendyol’a göz atarak tercihlerinize karar verebilirsiniz.

Mobilya Hırdavatı Çeşitleri Trendyol’da

Mobilya Hırdavatı Çeşitleri Trendyol’da

İç ve dış mekanlarda kullanılan mobilyalarla dekorasyon sağlanır. Zamanla eskiyen, kırılan ve yıpranan mobilyalar parça değişimleriyle onarılır. Bu anlamda eşyalarınızın eski görünümlerinden kurtulmasını hırdavat malzemeleriyle sağlayabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz mobilyaların parçalarının kurulumunu evinizde kendi başınıza kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Parçaları yenilemek ya da eşyaları onarmak isteyen müşteriler tarafından mobilya hırdavat malzemeleri tercih edilir. Birbirinden kullanışlı ve yarar sağlayan bu malzemelerle ihtiyaç duyduğunuz her özelliği yakalayabilirsiniz. Kaliteli ve yararlı bu malzemelerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ortam tasarımının daha şık olmasını ve diğer mobilyalara uyum görünmesini de sağlayabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla çok geniş bir aralıkta çeşitlenen bu malzemelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş marka ve model seçeneğini müşterilerine sunan Trendyol’da ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerini azaltmak ve daha kolay seçim yapabilmek için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarını göz önüne alan Trendyol’da, ürünler sizlere kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarda sunulur. Sizlere sunulan fiyat aralığı sayesinde bütçenize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği fiyatlara da yansıtılır. Bu nedenle fiyat analizi sağlayarak bütçenize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Mobilya hırdavat aksesuar adı altında arama yaptığınızda binlerce çeşit ürün ve marka seçenekleri sizlere sunulur. Ürünlerin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Aradığınız malzemeleri değerlendirmek ve kolaylıkla seçmek için müşteri yorumlarına da göz atabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve özel ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Trendyol müşterilerine sunduğu avantajlarla ve indirimli fiyatlarla alışverişlerin uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Alışverişe başlamadan önce Trendyol’a uğrayarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.